تالار گفتمان مانشت
مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - A V A - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ

سلام
شروع کنیمSmile

پاسخ : مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - sanahin - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ

نه صب کنین منم آخر هفته بگیرم بعد

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - ریحان - ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ

منم موافقم صبر کنید.هنوز که دوجلسه جدید ساختمان نرسیده دستمون....تا بیشتر راه بیفتیم.....

مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - A V A - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم موافقم صبر کنید.هنوز که دوجلسه جدید ساختمان نرسیده دستمون....تا بیشتر راه بیفتیم.....

تا جلسه ی ٤ در تاپیک موجود است
من با مطالعه ی همزمان موافق نیستم و رفع اشکالو میپسندم، چون مسلما همیشه کسانی هستن که به برنامه نمیرسن، اما اگر رای اکثریت به همزمان بودنه، که هیچSmile
متاسفانه من پاسخنامه ی کتاب رو درک نمیکنم و دوس دارم این رفع اشکال زودتر شروع شه

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - shayesteb - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ق.ظ

تا جلسه ی ٤ در تاپیک موجود است
من با مطالعه ی همزمان موافق نیستم و رفع اشکالو میپسندم، چون مسلما همیشه کسانی هستن که به برنامه نمیرسن، اما اگر رای اکثریت به همزمان بودنه، که هیچSmile
متاسفانه من پاسخنامه ی کتاب رو درک نمیکنم و دوس دارم این رفع اشکال زودتر شروع شه
[/quote]

بله پاسخنامش زیاد خوب نیست. منم با رفع اشکال گروهی موافقم.

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - MiladCr7 - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ

بچه ها به نظرتون گرفتن این کتاب موثره؟
اخه بعضیا میگن نیازی نیست بعضیا میگن حتما باید بگیری بخونیHuhHuhHuh
شما هم که حالا میگید پاسخنامش خوب نیستDodgy

مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - A V A - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ

(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون گرفتن این کتاب موثره؟
اخه بعضیا میگن نیازی نیست بعضیا میگن حتما باید بگیری بخونیHuhHuhHuh
شما هم که حالا میگید پاسخنامش خوب نیستDodgy

دکتر قدسی طراح سوال هستن، باید با نحوه ی تفکر ایشون اشنا باشیم واسه این باید خووب پاسخ رو بفهمیمSmile نظر من اینه سریعا کتابو تهیه کنین

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - MiladCr7 - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ

اکی.پس همین رفع اشکال رو ادامه بدیم تا ببینیم چی میشه

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - ریحان - ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ب.ظ

اگه میشه شما که کتابو دارین و باش اشنایی دارید یه تاریخ برای شروع اعلام کنین و دسته بندیشون کنین وبفرمایین مثلا کدوم تستها در چه تاریخی حل و رفع اشکال میشن...

من جلسه ۳و۴ ساختمانو بیدا نکردمممممم

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - MiladCr7 - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ

بفرمایین اینم لینک، هر ۴ تا جلسه هستن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - metallica.r - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ

خوبه موافقم

Sent from my LT22i using Tapatalk

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - Mohammad-A - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ

به نظر من از خواندن این کتاب ناراضی نخواهید بود. حتی اگر مسائلی باشه که کاملاً متوجه راه حلش نشید ولی با تکرار و تأمل میتونید متوجه روش بشید.

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - alagh - 18 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ

فکر خوبیه.موفق باشید....از من میشنوید روی تک تک سوالاش بحث کنید ....

پاسخ : مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - sanahin - 20 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ

امروز از صب تا عصر معطل کتاب شدمو از شهرستان رفتم تبریز که این کتابو بگیرم. گیر نیاوردم خسته و کوفته برگشتم. مبانی مدیریت رابینزم تو مخزن کتاب تبریز پیدا نکردم.

Sent from my C6603

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ - ریحان - ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ

بس لطفا تاریخ شروع بدید...