زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تازه شروع کردم.چند تا سوال در مورد انتخاب منبع و برنامه ریزی کلی دارم

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
Question تازه شروع کردم.چند تا سوال در مورد انتخاب منبع و برنامه ریزی کلی دارم
سلام
من تازه شروع کردم و می خوام واسه ارشد IT امتحان بدم.البته می دونم که دیره ولی خوب چاره ای نداشتم.
چند تا سوال دارم که هر چی فروم رو گشتم جوابی پیدا نکردم ممنون می شم اگه کمکم کنید.
۱ تو این بازه تقریبا ۱/۵ ماهه تابستون به نطرتون چه درسایی رو بخونم؟ آیا لازمه تست هم بزنم یا فقط بخونم؟
۲ در مورد درس سیستم عامل تو دانشگاه خیلی ازش بدم میومد و به زور پاسش کردم.الان همه می گن پارسه بهترین کتابه.این کتابو گرفتم شروع کردم فصل اولش رو خوندم.خیلی واسم نامفهوم و سخت بود! اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم تا حدی که کلا به فکر حذف کردنش افتادم!!! می خواستم ببینم همش همین طوره یا اولش انقدر سخته؟! به نظرتون اگه حذفش کنم خیلی ضرر می کنم؟
۳ نمی تونم واسه درس نرم افزار کتاب انتخاب کنم! از یه طرف میگن باید حتما پرسمن خوند.از یه طرف هم حجم کتاب رو که می بینم واقعا نمی شه تو این فرصت خوندش! چی کار کنم به نظرتون.فقط با مدرسان کارم راه می افته؟
۴ در مورد انتخاب منبع برای الگوریتم و ساختمان داده هم مشکل دارم.کتاب کنکوری واسه الگوریتم پوران رو گرفتم و واسه ساختمان مقسمی رو.اگه همینا رو بخونم بعد هم برم سراغ ۶۰۰ مسئله کفایت می کنه یا حتما باید یه کتاب مرجع مثل clrs رو هم بخونم؟ نظتون در مورد کتاب قدسی چیه؟
بارم ممنون دوستانHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ
جواب تمام سوالاتتون داخل فروم مانشت هست ، کافیه یه کم وقت بذارینو یه سرچی کنید ، مثلا می تونید مصاحبه های سال های گذشته یا مشاوره های آقای جهانی رو بخونید !
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hrh_fourtyseven
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط happy07.)
RE: تازه شروع کردم.چند تا سوال در مورد انتخاب منبع و برنامه ریزی کلی دارم
ای بابا اون قدرها هم که میگین دیر نیست، استرس نداشته باشید،نگرانم نباشید، خود من که در بهترین حالت اوایل شهریور شروع خواهم کرد

توی مصاحبه های رتبه های خوب و مشاوره های خیلی خوب آقای جهانی جواب سوالاتتون رو پیدا میکنید

پر انرژی ادامه بدید با شادی و بدون نگرانی

اینکه ماها مستقیما جواب سوالاتتون رو ندادیم حمل بر این نشه که خدایی نکرده حاضر نشدیم بیشتر وقت بذاریم، خیر برای این بود که اگه یه سر به مصاحبه ها و مشاوره ها بزنید خیلی بهتره تا ما جواب بدیم، با خوندن اونها علاوه بر جواب سوالاتتون خیلی نکات خوب و مفیدی رو خواهید دید که حتما میتونه هم الان هم در ادامه کمکتون باشه

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
همانطور که دوستان گفتند در مشاوره های آقای جهانی جواب این سوالات هست. اما اگر بخواهم به صورت خلاصه بهتون بگم
۱-برای تابستون درس ها رو بخونید وبفهمید و اگر تو کتابی که میخونید تمرین داره حل کنید تا مسلط بشید. نیازی نیست الان روی تست زنی تمرکز کنید.
۲-برای سیستم عامل فصل های بعدی به نظرم جذابتره. بیشتر به سمت مساله میره
برای شما که داری از الان شروع میکنی یعنی کلی وقت دار ی و اصلاً دیر نیست. پس درسی رو حذف نکنید.
۳-برای نرم افزار من هم دارم از پرسمن میخونم و خودم هم نگرانشن هستم .البته پوران رو هم گرفتم. یک خلاصه هم ا زمهندسی نرم افزار تو فروم هست که فکر کنم خوب باشه.
۴-تو مصاحبه ها جوابهای متنوعی برای این سوال وجود داره. من برا ی خودم میبینم که وقت کافی برا ی خوندن clrs ندارم ومیخوام از پوران و مقسمی بخونم . اگر وقت شد ۶۰۰ مساله

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
ممنون .واقعا فکر نمی کردم به این سرعت ۳ تا جواب بگیرم!
ممنون می شم اگه دوستان لینک این آقای جهانی رو لطف کنند.
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ)mina.h نوشته شده توسط:  جواب تمام سوالاتتون داخل فروم مانشت هست ، کافیه یه کم وقت بذارینو یه سرچی کنید ، مثلا می تونید مصاحبه های سال های گذشته یا مشاوره های آقای جهانی رو بخونید !
موفق باشید
ممنون.خوب اینا واسم گنگ بود یه کم.
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ای بابا اون قدرها هم که میگین دیر نیست، استرس نداشته باشید،نگرانم نباشید، خود من که در بهترین حالت اوایل شهریور شروع خواهم کرد

توی مصاحبه های رتبه های خوب و مشاوره های خیلی خوب آقای جهانی جواب سوالاتتون رو پیدا میکنید

پر انرژی ادامه بدید با شادی و بدون نگرانی

اینکه ماها مستقیما جواب سوالاتتون رو ندادیم حمل بر این نشه که خدایی نکرده حاضر نشدیم بیشتر وقت بذاریم، خیر برای این بود که اگه یه سر به مصاحبه ها و مشاوره ها بزنید خیلی بهتره تا ما جواب بدیم، با خوندن اونها علاوه بر جواب سوالاتتون خیلی نکات خوب و مفیدی رو خواهید دید که حتما میتونه هم الان هم در ادامه کمکتون باشه
خواهش می کنم دوست عزیز .شما خیلی لطف دارید.
ممنونHeart
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  همانطور که دوستان گفتند در مشاوره های آقای جهانی جواب این سوالات هست. اما اگر بخواهم به صورت خلاصه بهتون بگم
۱-برای تابستون درس ها رو بخونید وبفهمید و اگر تو کتابی که میخونید تمرین داره حل کنید تا مسلط بشید. نیازی نیست الان روی تست زنی تمرکز کنید.
۲-برای سیستم عامل فصل های بعدی به نظرم جذابتره. بیشتر به سمت مساله میره
برای شما که داری از الان شروع میکنی یعنی کلی وقت دار ی و اصلاً دیر نیست. پس درسی رو حذف نکنید.
۳-برای نرم افزار من هم دارم از پرسمن میخونم و خودم هم نگرانشن هستم .البته پوران رو هم گرفتم. یک خلاصه هم ا زمهندسی نرم افزار تو فروم هست که فکر کنم خوب باشه.
۴-تو مصاحبه ها جوابهای متنوعی برای این سوال وجود داره. من برا ی خودم میبینم که وقت کافی برا ی خوندن clrs ندارم ومیخوام از پوران و مقسمی بخونم . اگر وقت شد ۶۰۰ مساله
خیلی ممنون دوست عزیز
پرسمن خوب پیش می ره؟ می تونید تمومش کنید؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط shamim_70.)
بفرمایید این مشاوره های اقای جهانی...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hrh_fourtyseven , shishabori
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط fzpakzad.)
پرسمن پیش میره..فعلا وسط فصل دوم هستم. اما موضوع اینه که بعدا فرصت مرور میشه یا نه؟؟؟؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بفرمایید این مشاوره های اقای جهانی...

موفق باشید
خیلی ممنونHeart
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  فصل اول سیستم عامل بیشتر برای فهم بقیه مطالب کتابه. مثلا اینکه وقفه ها چطور عمل میکنند و ... و اینکه متوجهش نمیشید واسه اینه که برای درکش یکم نیاز به معماری داره که بعد از خوندن اون درس خیلی راحت میتونید متوجه بشید. الان بخونید و نگران نباشید. توی دور اول خیلی از مطالب به نظرتون گنگ خواهند بود. توی دورهای بعدی میبینید که درکتون از مطلب خیلی بالا رفته.
خیلی ممنون.پس به خوندنش ادامه می دم.
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  پرسمن پیش میره..فعلا وسط فصل دوم هستم. اما موضوع اینه که بعدا فرصت مرور میشه یا نه؟؟؟؟
دقیقا...
منم یک فصلشو خوندم می شه خوند.سبک و راحته ولی اصلا نمی شه خلاصه نویسی کرد! اصلا معلوم نیست کجا مهمه کجا مهم نیست و اصلا نمی دونی اگه یه دور خوندی دور بعدی جیو باید بخونی! Big Grin
۱
۰
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  سلام
من تازه شروع کردم و می خوام واسه ارشد IT امتحان بدم.البته می دونم که دیره ولی خوب چاره ای نداشتم.
چند تا سوال دارم که هر چی فروم رو گشتم جوابی پیدا نکردم ممنون می شم اگه کمکم کنید.
۱ تو این بازه تقریبا ۱/۵ ماهه تابستون به نطرتون چه درسایی رو بخونم؟ آیا لازمه تست هم بزنم یا فقط بخونم؟
۲ در مورد درس سیستم عامل تو دانشگاه خیلی ازش بدم میومد و به زور پاسش کردم.الان همه می گن پارسه بهترین کتابه.این کتابو گرفتم شروع کردم فصل اولش رو خوندم.خیلی واسم نامفهوم و سخت بود! اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم تا حدی که کلا به فکر حذف کردنش افتادم!!! می خواستم ببینم همش همین طوره یا اولش انقدر سخته؟! به نظرتون اگه حذفش کنم خیلی ضرر می کنم؟
۳ نمی تونم واسه درس نرم افزار کتاب انتخاب کنم! از یه طرف میگن باید حتما پرسمن خوند.از یه طرف هم حجم کتاب رو که می بینم واقعا نمی شه تو این فرصت خوندش! چی کار کنم به نظرتون.فقط با مدرسان کارم راه می افته؟
۴ در مورد انتخاب منبع برای الگوریتم و ساختمان داده هم مشکل دارم.کتاب کنکوری واسه الگوریتم پوران رو گرفتم و واسه ساختمان مقسمی رو.اگه همینا رو بخونم بعد هم برم سراغ ۶۰۰ مسئله کفایت می کنه یا حتما باید یه کتاب مرجع مثل clrs رو هم بخونم؟ نظتون در مورد کتاب قدسی چیه؟
بارم ممنون دوستانHeart
سلام
اصلا دیر نیست ولی زود هم نیست یه جورایی به موقعه هست
تو فرصت تابستون به نظرم نقطه ضعف هاتو برطرف کن درسایی که کمتر بلدی مفهومشونو یاد بگیر
سیستم عامل به همراه پایگاه واقعا درسای جذابین و سخت نیستن فقط باید یه مقدار حفظ کردنو کنار بزاری
clrs خیلی خوبه و خوندنش واقعا توصیه میشه چون دوتا درستو پوشش میده ولی وقت نکردی نخون همونا بد نیست
نرم افزارم پرسمن خیلی خوبه ولی اگه وقت نکردی کتاب کنکوریه خوبی انتخاب کردی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , hrh_fourtyseven

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۲ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۲۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۸۷ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close