زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

html5 یا ورژن پایین تر ؟

ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
html5 یا ورژن پایین تر ؟
سلام دوستان , برای کسی که HTML هیچی نمیدونه و میخواد شروع کنه به یاد گیری , به نظرتون میتونه مستقیم از ۵ HTML شروع کنه؟

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
html5 یا ورژن پایین تر ؟
ها میتونه شروع کنه، کلا فریم ورک های جدید اکثرا از ویژگی های html 5 استفاده میکنن مثلا ویژگی های data-whatever یا تگ ها section, header , ....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
html5 یا ورژن پایین تر ؟
اگر منظور تگ های مفهومی ای هست که html5 اضافه کرده آره میتونه. .ولی اگه منظور API های html5 هست نه نمیتونه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ
html5 یا ورژن پایین تر ؟
پیشنهاد من براین هست که شما از همون html5 شروع کن. وقتی شما این نسخه رو یاد بگیری نسخه های قبلی رو بلدی. و یادگیری html5 نیازی به نسخه های قبلی نداره. منظورم اینه که پیش نیاز html5 ، ورژن های قبلی نیستند
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۶ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۸۷۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش کتاب‌های نو به قیمت پایین‌تر mbsco ۱۳ ۵,۷۸۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mbsco
  ذخیره ماتریس بالا و یا پایین مثلثی در یک آرایه یک بعدی zeinab ۸ ۲۰,۲۷۸ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  روزانه ی دانشگاه شهرستان خیلی پایین یا مجازی دانشگاه های تهران یا غیر انتفاعی خوب؟ dhgh ۱ ۲,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  روزانه ی دانشگاه شهرستان خیلی پایین یا مجازی دانشگاه های تهران یا غیر انتفاعی خوب؟ dhgh ۴ ۴,۵۰۲ ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  نصب همزمان ۲ ورژن rahada ۰ ۱,۲۳۹ ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rahada
  منظور از انتزاع ، سطح انتزاع بالا و پایین ،کم و زیاد چیست؟ post98 ۴ ۶,۹۴۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: post98
  علت پایین اومدن سرعت کامپیوتر هلیا۹۹ ۵ ۳,۱۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close