زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه زبونهای برنامه نویسی باید بلد باشیم؟

ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
سلام دوستان. نماز روزه هاتون قبول.
من به تازگی ترم ۶ رو تموم کردم. و دارم سعی میکنم برای بعد از اتمام دوره ی کارشناسی برنامه نویسیمو تقویت کنم.
حالا مسئله اینه که اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم.
خودم در حال حاضر در یه حد نسبتا خوبی جاوا بلدم. البته نه خیلی خوب. در یه حد ابتدایی C و python هم میدونم.
ولی حالا میبینم انگار هیچ جا جاوا نمیخوان. و من احساس میکنم هیچی بلد نیستم. (تو این دو سال خیلی رو جاوا وقت گذاشتم واقعا راحت تر یادش میگیرم. و زبون مورد علاقه ام هست). هر جا که نگاه میکنم بیشتر دنبال زبونهای مایکروسافت , C++ هستن.
خودم قبل از اینکه متوجه این نکته بشم(که جاوا خیلی طرفدار نداره) تصمیم داشتم php, java script رو یاد بگیرم و سعی کنم توی جاوا بهتر بشم . ولی الان اصلا نمیدونم باید چه کنم.برم سراغ# C , c++ ؟؟؟ ایا همچنان روی جاوا کار کنم؟
از دوستان خواهش میکنم اگه تجربه ای در این زمینه دارن هم بیان کنن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ق.ظ
شما J2EE کار کردین؟ چه فریم ورک هایی بلدین؟
خیلی از مهارت ها رو آدم داشته باشه، تا توی شهرستان زندگی می کنه عملا هیچ و پوچه ...حالا مثلا شما یه J2EE کار حرفه ای هم که باشین تا تهران زندگی نکنین و شرکت های تهرانی شما رو نشناسن عملا هیچی به هیچی ...
واقعا نمیشه یه نسخه ی کلی پیچید ...
ولی اگر واقعا دو ساله جاوا کار کردین و اینقدر علاقه دارین حیفه رهاش نکنین و ادامه بدین، از این شاخه به اون شاخه هم نپرین، فریم ورک های جدید یاد بگیرین، تو فریم ورک ها ماهر شین مطمئن باشین کسی که یه j2ee کار حرفه ای باشه بیکار نمی مونه(تاکید می کنم تو تهران نه توی شهرستان)

The best defense against logic is ignorance
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Miss java
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ق.ظ
RE: چه زبونهای برنامه نویسی باید بلد باشیم؟
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ق.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  شما J2EE کار کردین؟ چه فریم ورک هایی بلدین؟
خیلی از مهارت ها رو آدم داشته باشه، تا توی شهرستان زندگی می کنه عملا هیچ و پوچه ...حالا مثلا شما یه J2EE کار حرفه ای هم که باشین تا تهران زندگی نکنین و شرکت های تهرانی شما رو نشناسن عملا هیچی به هیچی ...
واقعا نمیشه یه نسخه ی کلی پیچید ...
ولی اگر واقعا دو ساله جاوا کار کردین و اینقدر علاقه دارین حیفه رهاش نکنین و ادامه بدین، از این شاخه به اون شاخه هم نپرین، فریم ورک های جدید یاد بگیرین، تو فریم ورک ها ماهر شین مطمئن باشین کسی که یه j2ee کار حرفه ای باشه بیکار نمی مونه(تاکید می کنم تو تهران نه توی شهرستان)

نه به اون صورت! یه مقدار jsp کار کردم یه مقدار بیشتری هم hibernate.
ولی خیلی علاقه مندم که یاد بگیرم. در کل خوبی جاوا برای من اینه که یه مقدار لمش دستم اومده. سایت ها و tutorial های خوبی براش میشناسم. ولی من ساکن اهوازم.یعنی به احتمال زیاد خواهم بود چون بچه ی اهوازم Sad . و اینجا تنها چیزهایی که میشناسن vb و asp و C# هست Sad . شاید یه روز خواستم ارشد تهران بخونم. ولی رو اما اگر نمیشه سرمایه گذاری کرد.
۱
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
RE: چه زبونهای برنامه نویسی باید بلد باشیم؟
سلام.توی شهرستانه پی اچ پی و دات نت بیشتر مطرحه به خاطر سرعت بالای توسعه با اونا.جاوا برای پروژه های بزرگ مطرح میشه که معمولا تو شهرستانا کمتر پیش میاد

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۱۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۶۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۲۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۱ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۱۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close