زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ویس محاسبات عددی چی گوش بدیم؟

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
دوستان من محاسبات باس نکردم...برای خوندنش ویس و جزوه کدوم استادو توصیه میکنین؟ استاد یوسفی خویه؟ اما ویسشون اینجا کامل نیست...لطفا ابلود کنین هرچی خوبه را...

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
RE: ویس محاسبات عددی چی گوش بدیم؟
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان من محاسبات باس نکردم...برای خوندنش ویس و جزوه کدوم استادو توصیه میکنین؟ استاد یوسفی خویه؟ اما ویسشون اینجا کامل نیست...لطفا ابلود کنین هرچی خوبه را...

سلام ریحان خانم
چرا میخواهید ویس گوش کنید؟اگر توی درس محاسبات ضعیف هستید و تا حالا پاسش نکردید نیاز هست که از پایه و اصولی این درس را بخونید.به نظرم کتاب پوران پژوهش را بخونید.هم درس داده و هم تستهای تالیفی و کنکور را داده خیلی مفید هست.نویسنده اش هم یوسفی هست.البته به نظرم به جای ویس گوش دادن اگر براتون مقدور هست برای این درس کلاس برید چون دروس ریاضی با ویس شاید نشه مباحث را به خوبی متوجه شد و مساله نیاز به حل و تحلیل داره که ویس گوش دادن خیلی قسمتها را نامعلوم و گنگ نگه میداره.البته این تجربه و نظر من هست.اگر هم نتونستید کلاس برید ویس اگر تهیه کردید همراهش کتاب پوران پژوهش که نویسنده اش یوسفی هست خیلی خوبه.اون را تهیه کنید.انشالله موفق باشید Smile
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ
ممنونم اما حس کردم صدا همراه با جزوه بهتر میتونه اموزشم بده...احساس میکنم نمیتونم از روی کتاب خالی بفهمم...در تهران هم نیستم که کلاس معتبری بتونم برم...اینجا هم مثه اینکه ویسها ناقصه...واقعا نمیدونم چه کنم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخه زمانی صدا همراه جزوه مفید هست که دقیقا همون صدایی که استاد داره آموزش میده جزوه اش روبروی شما باشه.وگرنه یک کتاب دیگه و یک صدای دیگه اصلا مناسب نیست و مبهم میشه همه چیز.به نظرم اگر نمیتونید کلاس برید دوتا کتاب بخونید هم مفیده.هرکتابی به نحوی در مورد موضوعی توضیح داده و با دو گفتار متفاوت مبحث را میخونید.بیشتر متوجه میشید.من کتاب پوران را حتما بهتون توصیه میکنم.کتاب دیگر راستش نمیشناسم.خودتون کتابها را ببینید اگر خوب توضیح دادند بخرید.مثلا کتاب محاسبات پارسه و مدرسان و ... ببینید هرکدوم خوب بود در کنار پوران بخونید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ ق.ظ
RE: ویس محاسبات عددی چی گوش بدیم؟
سلام دوستان من یکسیری صدای هادی یوسفی رو گیر اوردم مربوط به سال ۹۲ اگر دوستان میخان بگن تا براشون بذارم و بگید که کجا بزارم که همه بتونن استفاده کنن
ولی جزوشو ندارما میتونید از روی کتاب پوران بخونید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۰۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۳۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  انالیز عددی Mahjub24 ۱۰ ۱۲,۷۵۳ ۰۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۰۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۲,۳۹۷ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up کتاب فیلم جزوه ویس Perfect_Dream_Man ۰ ۱,۹۶۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Perfect_Dream_Man
Question معرفی رشته الگوریتمها و محاسبات marvelous ۰ ۳,۲۲۴ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۳۳۳ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
Star محاسبات ابری موبایل gitareghashang ۱۲ ۱۱,۱۸۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  الگوریتم محاسبات شریف ahrmb ۹ ۱۰,۰۱۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close