زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارب شخصی رتبه ۲۲۸ هوش. حتما دوستان فناوری اطلاعات تاکید دارم مطالعه کنند.

ارسال: #۳۱
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  دوستان سوالی باشه در خدمتم بپرسین

من که پرسیدم ج ندادین Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
RE: تجارب شخصی رتبه ۲۲۸ هوش. حتما دوستان فناوری اطلاعات تاکید دارم مطالعه کنند.
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  دو توصیه به دوستان پشت کنکوری و جلوی کنکوری!
به نظر من اگه ما موقع کنکور درست و به اندازه مطالعه کنیم و در کنار زندگی کردن درس بخونیم (نه خودمون رو تو یه اتاق زندونی کنیم و فقط بخونیم) اگه به هر دلیلی هم نتیجه نگیریم چیزی رو از دست ندادیم چون ما زندگی مون رو کردیم در کنارش درس هم خوندیم.

یه مشکلی هم دوستان دارند اینه که می خوان کلی کتاب رو بخونن مثلا تو شبکه: حقیقت، ۳۰۰۰ مساله، کراس، جزوه فلانی و... اگه بخوایم برا هر درسی این همه کتاب رو تو ۱۰ماه بخونیم باید خودمونو حبس کنیم زندگی تعطیل روزی ۲۰ ساعتم بخونیم!

به نظر من برا هر درس ۱ (یا حداکثر ۲ کتاب) خوب رو کامل با خلاصه برداری و ساخت فلش کارت از خلاصه ها، حل تمام تست ها علامت زدن تست های مهم و حل مجدد اون تست ها تو مرور و نزدیک کنکور، طوری که اون کتاب رو کاملا مسلط بشیم، کافیه.

این که کسی تو ارشد قبول نشه خیلی مهم نیست سال بعد قبول میشه ولی اگه یک سال عمرت رو درست استفاده نکنی خیلی مهمه، چون هیچ جوری جبران نمیشه!
موفق باشید

کاملا موافقم. اشتباهی که امسال من کردم و نتیجه هم نگرفتم، ۶ ماه تو اتاق حبس بودم Sad
ولی به امید خدا امسال نمیخوام این اشتباه رو تکرار کنم. در مورد ۱ کتاب برای هر درس هم ۱۰۰ % موافقم. چون وقتی کتابا زیاد میشه به جایی میرسید که حساس میشید، فک میکنید کتابا یه مسائلی رو نقض هم گفتن، میرید دنبالش میگردید و ... یا شک شما بیشتر میشه و حساس تر ، یا کلی وقت گذاشتین و فهمیدین بیخودی حساس بودید و چیز نقضی وجود نداشته از اول !!! وفقط وقتتون تلف میشه. به قول دوستمون ۱ یا حداکثر ۲ کتاب خوب.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال: #۳۳
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  دوستان سوالی باشه در خدمتم بپرسین

من که پرسیدم ج ندادین Smile
ببینید کتاب شبکه های کامپیوتری کراس با حل تمرینش کتاب خیلی حجیمی هست خب طبیعتا ۲-۳ فصل اخر که مربوط مالتی مدیا یا امنیت شبکه هست نباید بخوانید
بحثی که هست این است این کتاب رو تنها به این شرط تهیه کنید که مطمئن هستید با داشتن تعداد زیاد کتاب دچار تشویش و ترس ولرز نمی شوید! چرا که مطالعه روزنامه وار این کتاب حتی برای ۳ بار بدرد نمی خورد. بلکه باید عاشق این کتاب بشید و بصورت مفهومی و عاشقانه مطالبش را یاد بگیرید و تمریناتش را ارام ارام ارام حل کنید دلواپس گذر زمان حس پوچی از وجود نشید.
در این صورت شما می تونید به اگاهی بسیاری از درس شبکه برسید. این تنها در صورتی هست که هدفتون رتبه برتر هستش اگه رتبه معمولی می خواین یکی از کتاب های تست و درس معرفی شده رو تهیه و خوب مطالعه کنید به این امید که دوباره از اون تست ها به اون نحو سوال طرح بشه. در کل همچی بستگی به خودتون داره
خوندن کتاب شبکه حقیقت یا مدرسان مثل یه ماشین پراید میمونه که تو جاده پر پیچ و خم امنیت جانی و کارائیش پایینه ولی شما رو به مقصدی میرسونه نه دورترین مقصد ولی میرسونه شبکه کراس مثل یک جت میمونه ولی رانندگی پراید برای همه بیشتر ممکن تر است تا یادگرفتن و راندن جت.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط mammad_asir.)
چرا به ملت توصیه رفتن به کلاس کنکور و آزمون های آزمایشی میکنید!!!!
باور کنید هیچ کلاس کنکوری نیاز نیست الکی ۷۰۰ تومن از پولتون رو دور نریزید تازه استفاده که نداره کلی از وقتتون رو هم میگیره

باور کنید نیاز نیست
صلاح کار خویش خسروان دانند

(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  خوندن کتاب شبکه حقیقت یا مدرسان مثل یه ماشین پراید میمونه که تو جاده پر پیچ و خم امنیت جانی و کارائیش پایینه ولی شما رو به مقصدی میرسونه نه دورترین مقصد ولی میرسونه شبکه کراس مثل یک جت میمونه ولی رانندگی پراید برای همه بیشتر ممکن تر است تا یادگرفتن و راندن جت.
به نظرت دانشجوها چقد وقت دارن واسه خوندن کراس؟!
اصلا خود کتاب شبکه حقیقت رو میتونن خوب و مفهومی بخونن؟!
بازم هر کس خودش بهتر میتونه تشخیص بده

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۶
۱
ارسال: #۳۵
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
درسته که حجم شبکه کراس خیلی زیاده اما مثلاً میگم: برای درس مدیریت هم کتاب رابینز ۱۶ فصل و حدود ۴۰۰ صفحه هستش. این هم حجمش زیاده اما امر مسلم اینه که کسی که مسلط به مدیریت رابینز نباشه، نمیتونه درصد خوبی در کنکور بگیره.

شبکه هم اینطوری شده متأسفانه. باید مسلط به مراجعی داشت که طراحان سوال کنکور، اونها رو Reference کلاس دانشگاهی خودشون قرار دادند و از اونها میان‌ترم و پایان‌ترم طرح میکنند. تفاوتی هم نمیکنه چطوری مسلط میشید

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , nazanin92 , Mänu , faraaz_mb
ارسال: #۳۶
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ
ممنون از به اشتراک گذاشتن تجارب ارزشمندتان
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۳۷
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ ق.ظ
بچه ها، ما همه مون از لحاظ روحی تحت فشاریم. هرکدوممون یجور با مسایل دست و پنجه نرم میکنیم. منم از لحاظ روحی شرایط خوبی ندارم. ما میایم اینجا باید بهم روحیه بدیم. فضای دوستانه ایجاد کنیم. نه اینکه بدتر بریم روی اعصاب همدیگه. این شرایط روحی بهم ریخته برای همه هست. درس خوندن و استرس کنکور استانه تحمل همه مون رو پایین اورده. ولی به خدا توکل کنیم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , نارین , Happiness.72 , faraaz_mb
ارسال: #۳۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ ق.ظ
امیدوارم همه دوستان یه ارامش نسبی رو داشته باشند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۰۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close