زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارب شخصی من از کنکور ارشد(رتبه ۳۹۲)

ارسال: #۱۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ
نازین جان مرسی که تجاربت رو در اختیارمون قرار دادی، مطمئنم تک تکش به دردمون میخوره، ایشالا یه جای خیلی خوب قبول شی و موفق باشی.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۱۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
خانم نازین ممنون از مطلبی که گذاشتین .... و ...... من به نوبه خودم به عنوان یکی از همون رتبه های برتر (۸۴ هوش و ۱۲۹ نرم) هم از شما و از همه دوستان دیگه عذر میخوام . به خاطر لحن و ادبیاتی که توی اون مصاحبه استفاده کردم و این کارم باعث ناراحتی دوستان شد ..... باعث شد تا فکر کنن یه تعداد از این رتبه خوبا خیلی راحت درس خوندن یا انکه هیچ مشکلی نداشتن ....
خدا ، خدای همه هست Smile
هر جایی که هستین شاد و سربلند باشین
و باز هم ممنون که یادآوری کردین Smile

Impossible Is Nothing
۱
۰
ارسال: #۱۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
به نظر من هیچ کسی بیشتر از بقیه مشکل نداره. من همیشه اینو میگم که همه به یک اندازه از مشکلات رنج میکشن برای یکی که ظرفیت روحیش کمه گم کردن موبایل میشه بزرگترین مشکل. برای یکی ازدواج اشتباه. یکی شکست عشقی و یکی که ظرفیت روحیش خیلی بالاست از دست دادن عزیزی و ...
اما رنجی که آدم ها میکشن با هم یکی هست. مشکلات برای اینه که خوشی های زندگی تکراری و کسل کننده نباشند و مسلما خدا انقدر عادل هست که در این مورد عدالت رو بین همه رعایت کنه و همه به یک اندازه از مشکلات برنجند.
مسلما اونی هم که نتیجه گرفته مشکلاتی داشته. منتها دوست نداره مشکلاتش رو بازگو کنه در مصاحبه اش. یا حتی همین الان خیلی ها هستن با مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و نگران آینده ی تحصیلی خودشون هستند اما چون به زبان نمیارن بنده های خدا مرفه بی درد به نظر میان:دی

به هر حال.. برای شما دوست عزیز و با احساسم آرزوی موفقیت میکنم. نگران نباشید حتما امسال قبول خواهید شد. : )
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , ehsan_haqdoost , happy07 , elham joon
ارسال: #۱۹
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: تجارب شخصی من از کنکور ارشد(رتبه ۳۹۲)
سلام عرض میکنم خدمت شما خواهر گرامی
اولین پستی هست که میذارم، بیشتر اوقات فقط خواننده بودم!!!!!!!
انصافآ از دل نوشته هاتون خیلی خوشم اومد
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileماااااشااااللللله....SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط نازین.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ)ehsan_haqdoost نوشته شده توسط:  خانم نازین ممنون از مطلبی که گذاشتین .... و ...... من به نوبه خودم به عنوان یکی از همون رتبه های برتر (۸۴ هوش و ۱۲۹ نرم) هم از شما و از همه دوستان دیگه عذر میخوام . به خاطر لحن و ادبیاتی که توی اون مصاحبه استفاده کردم و این کارم باعث ناراحتی دوستان شد ..... باعث شد تا فکر کنن یه تعداد از این رتبه خوبا خیلی راحت درس خوندن یا انکه هیچ مشکلی نداشتن ....
خدا ، خدای همه هست Smile
هر جایی که هستین شاد و سربلند باشین
و باز هم ممنون که یادآوری کردین Smile

با سلام وتبریک به خاطر رتبه خوبتون.نه اصلا منظورم شما نبودید ومن از کسی ناراحت نیستم فقط می خواستم اونایی که می خوان برای کنکور شروع کنند با دیدن یک مشکل کوچک خودشونونبازند(در حقیقت می خواستم خودم آینه عبرتی باشم برای دیگران).یعنی منظورم این بود که اونی که رتبه ۱ می شه به همین آسونیا که تو مصاحبه ها نوشته شده نیست بلکه زحمت کشیدن، یا پایه قوی داشتن یا برای کنکور تلاش زیاد کردن .همه مصاحبه ها خوب عالی مفید بود فقط چند تا نکته که خودم بهشون عمل نکرده بودمو به دوستان یادآوری کردم.همین.موفق باشید

(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  به نظر من هیچ کسی بیشتر از بقیه مشکل نداره. من همیشه اینو میگم که همه به یک اندازه از مشکلات رنج میکشن برای یکی که ظرفیت روحیش کمه گم کردن موبایل میشه بزرگترین مشکل. برای یکی ازدواج اشتباه. یکی شکست عشقی و یکی که ظرفیت روحیش خیلی بالاست از دست دادن عزیزی و ...
اما رنجی که آدم ها میکشن با هم یکی هست. مشکلات برای اینه که خوشی های زندگی تکراری و کسل کننده نباشند و مسلما خدا انقدر عادل هست که در این مورد عدالت رو بین همه رعایت کنه و همه به یک اندازه از مشکلات برنجند.
مسلما اونی هم که نتیجه گرفته مشکلاتی داشته. منتها دوست نداره مشکلاتش رو بازگو کنه در مصاحبه اش. یا حتی همین الان خیلی ها هستن با مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و نگران آینده ی تحصیلی خودشون هستند اما چون به زبان نمیارن بنده های خدا مرفه بی درد به نظر میان:دی

به هر حال.. برای شما دوست عزیز و با احساسم آرزوی موفقیت میکنم. نگران نباشید حتما امسال قبول خواهید شد. : )

با سلام.ممنون که قابل دونستین و خوندین .حق با شماست !منم خواستم بگم یعنی کسایی که دارن برای کنکور آماده میشن اگه مشکلی سر راهشون بود فکر نکنند فقط خودشون این سرنوشتو دارند بلکه همه برای خودشون مشکلاتی دارند فقط برای رسیدن به هدفشون باید همه چی رو مدیریت کنندSmileیه جورایی خواستم دل سوزی کنم.موفق باشید

(۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Ali NET نوشته شده توسط:  سلام عرض میکنم خدمت شما خواهر گرامی
اولین پستی هست که میذارم، بیشتر اوقات فقط خواننده بودم!!!!!!!
انصافآ از دل نوشته هاتون خیلی خوشم اومد
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileماااااشااااللللله....SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

با سلام.موفق باشید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_haqdoost , پوونه , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۱
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط ehsan_haqdoost.)
من نگفتم منظورتون منم .... ولی میدونم یکی از همون مصاحبه ها ماله منه !!
این پست رو گذاشتم چون بعد خوندن پست شما عذاب وجدان گرفتم Sad
در مورد مشکلات هم .... به نظر من خیلی ها دوس ندارن که در مورد مشکلاتشون صحبت کنن ؛ شاید این یکی از دلایلی باشه که توی اون مصاحبه ها کسی از مشکلاتش چیزی نگفته .....

Impossible Is Nothing
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , happy07
ارسال: #۲۲
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
عالی بود ... احساس می کردم دارید از ته دل و با تمام وجودتون ما رو راهنمایی می کنید ... هر آنچه از دل برآید / لاجرم بر دل نشیند
موفق باشید دوست خوب
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)آرمانا نوشته شده توسط:  عالی بود ... احساس می کردم دارید از ته دل و با تمام وجودتون ما رو راهنمایی می کنید ... هر آنچه از دل برآید / لاجرم بر دل نشیند
موفق باشید دوست خوب

ممنون.لطف کردین خوندین راستش خودم به خاطر ندانم کاری و نداشتن راهنمای خوب زیاد شکست خوردم و دوباره پاشدم اگه ببینم یکی می خواد موفق شه ولی نمی تونه شرایط موفقیت رو درست کنه دلم براش می سوزه...

رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۲۴
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
سلام دوباره خدمت دوستان!
یک روش برای موفقیت در کنکور احساس می کنم پیدا کردم....
ببینید وقای می خواهید مثلا سیستم عاملو بخونید اول بلند برای خودتون هم متنو هم تست هارو بخونید و همچنین از اول کار ،کتاب ۱۰ سال کنکورو داشته باشیدو ببینید سال های اخیر چه تست هایی بوده اونارو هم برای خودتون بلند روخوانی کنید بعد که دیدید کجا ضعف دارید برید از اول کاغذ و خودکار بگیرین دستتون و دوباره از اول فصل حل کنید برید جلو .
مثلا روخوانی فصل ۱ سیتم عامل با روخوانی تستها می شه ۴ ساعت(اصلا چیزی نیست)
بعد دوباره بررسی فصل ۱ سیستم با قلم وکاغذ ویس و فیلمSmile
اینم نظرمن

رفت
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام دوباره خدمت دوستان!
یک روش برای موفقیت در کنکور احساس می کنم پیدا کردم....
ببینید وقای می خواهید مثلا سیستم عاملو بخونید اول بلند برای خودتون هم متنو هم تست هارو بخونید و همچنین از اول کار ،کتاب ۱۰ سال کنکورو داشته باشیدو ببینید سال های اخیر چه تست هایی بوده اونارو هم برای خودتون بلند روخوانی کنید بعد که دیدید کجا ضعف دارید برید از اول کاغذ و خودکار بگیرین دستتون و دوباره از اول فصل حل کنید برید جلو .
مثلا روخوانی فصل ۱ سیتم عامل با روخوانی تستها می شه ۴ ساعت(اصلا چیزی نیست)
بعد دوباره بررسی فصل ۱ سیستم با قلم وکاغذ ویس و فیلمSmile
اینم نظرمن

کاملا موافقم خودم دارم این روش و امتحان میکنم !

Sent from my iPad using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ
سلام ، واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم من خودم امسال وضعیت کنکورم مشخص نیست اصلا معلوم نیست بتونم قبول بشم یا نه و حرفاتون خیلی جالب بود از یه طرف به آدم آرامش و رحیه م داد و از یه طرف ترس و دلهره کلا کنکور ارشد آخر راه که نیست به نظر من کسی اون هفت ماه رو وقت بزاره و بره یه تخصص یاد بگیره مثل شبکه یا برنامه نویسی خیلی بهتر از کنکوریه که نتیجش مشخص نیست

موفق باشی خیلی جالب بود
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ
صحبتهای جالبی بود
موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
سلام ممنون از دلسوزیتون برای بقیه،بنده تازه ترم تابستونم تموم شده و اگه خدا بخواد تواین هفته با قدرت شروع میکنم دارم آمارمنابع رو در میارم چون تو کنکور کارشناسی از یه مشاور برا کتابام کمک گرفتم وبس وضربه خوردم،سال دوم کنکورم خیلیهاشو تغییر دادم،الان نمیخوام اون قضیه تکرارشه ، ولی حسابی گیج شدم خصوصا در موردساختمان داده و پایگاه داده والگوریتم میخواستم نظر شما روهم بدونم باتشکر

باید خلیل بود وبه یار اعتماد کرد* گاهی بهشت در دل آتش میسر است
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۶ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ
سلام نازین جان.
ممنون از مطالب آموزنده ای که نوشتی.
یه سوال داشتم. عزیز چجوری کلاس های آنلاین شرکت کردی؟چه سایتی بود؟ میشه بیشتر راهنمایی کنی؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۹ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)jasminbk نوشته شده توسط:  سلام نازین جان.
ممنون از مطالب آموزنده ای که نوشتی.
یه سوال داشتم. عزیز چجوری کلاس های آنلاین شرکت کردی؟چه سایتی بود؟ میشه بیشتر راهنمایی کنی؟
ممنون
پارسه

رفت
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۱۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۵,۲۰۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۳,۵۹۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  رتبه یک کارشناسی ارشد neo.st ۵ ۴,۸۵۶ ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۲۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Star آخرین رتبه قبولی ارشد ۹۶ دانشگاه های تهران Alireza_Doustmohammadi ۴ ۴,۵۲۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: behroozsp
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۸۷ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۴۶۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close