زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارب شخصی من از کنکور ارشد(رتبه ۳۹۲)

ارسال: #۳۱
۲۰ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
اصلا ناراحت نباش زندگی یعنی آزاد زندگی کردن و آزاد اندیشبدن کنکور زیاد مهم نیست خودت مهمی موفق باشی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۳۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ق.ظ
نازین جان واقعا ازت ممنونم .
منم تک بعدی ام وقتی دیگران میدیدم.فکر میکردم استثنایی هستم.حالا فهمیدم این هم یه جوریشه!؟
امیدوارم از خدا یک در دنیا و صد در اخرت اجر بگیری،که خالصانه تجاربت در اختیار همه ما مانشتی ها قرار دادی.
مرسی.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ
مرسی عزیزم که ووقت گذاشتی و تجربیاتت رو نوشتی. خیلی مفید بود
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۰۶ ق.ظ
RE: تجارب شخصی من از کنکور ارشد(رتبه ۳۹۲)
مشکل اصلی من هم گزینه چهار هست. چطور میشه فکر نکرد؟؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟

quote='نازین' pid='282647' dateline='1403275391']
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  با سلام.
این نوشته من نه مصاحبه به عنوان رتبه برتر نه اونقد باسوادم بتونم کسیو راهنمایی کنم فقط خواستم یکم با اونایی که قراره کنکور بدن درد و دل کنم.وقتی مصاحبه هارو خوندم یه جورایی دلم گرفت ،جز مصاحبه چگونه رتبه ۱ کنکور شویم.مصاحبه هارو که می خوندم انگار همه بدون هیچ مشکلی داشتن برای کنکور آماده می شدن جز من ،یا انگار خدا به فکر همه بود جز من.سال ۹۱ که ،سال ۳ دانشگاه بودم تصمیم گرفتم برای ارشد شروع کنم بخونم( ولی از همون بچگی می خواستم آخرین مدرک تحصیلی هرچی باشه تا همون بخونم).هیچ راهنمایی بالای سرم نبود به مامان بابام که می گفتم چی بخونم می گفتن از داداشت بپرس می رفتم سراغ داداشم می گفت یه بار برات توی کارشناسی انتخاب رشته کردم دیگه توبه کردم.خودم همینطوری شانسی ،شانسی رفتم سراغ هوش مصنوعی چون فکرکردم آمارپذیرشش بالاست.ترم ۵ وام دانشجویی گرفته بودم برای همین ترم ۶ که تصمیم گرفتم ارشدبدم رفتم کتابفروشی علامه تبریز کلی کتاب کنکور گرفتم(محاسبات نیکوکار ۳ جلد-آمارنیکوکار۳جلد-گریمالدی-کلی کتابای دیگه .فکر می کردم کتابفروشیا دارن تا قیامت تعطیل می شن)خیلی هم خوشحال به همه وامم کتاب گرفتم (الان یادم می افته دلم برا خودم می سوزه)ترم ۶ که تموم شد از اول تیر شروع کردم به خوندن اصلا بلد نبودم چی باید بخونم چطور باید بخونم اول ساختمان مقسمی همشو تموم کردم بعد طراحی کتاب دکتررضوی بعد سیستم دکتر حقیقت بعد گریمالدی ها بعد مدار بعد هوش راهیان ،نظریه پترلینز،مدارمنطقی پوران.تا اول مهر که ترم ۷ شروع شد آزمون هم ثبت نام کردم دلیلشو نمی دونم فقط انگار از بقیه عقب نمونم .هیچ کدم از آزمونا رو نمی رسیدم کم کم بی انگیزه شدم تا اول دی که درسو گذاشتم کنار با یک هم دانشکده ای که رفته بود خارج برای ارشد شروع کردم به حرف زدن کمی انگیزه گرفتم و تصمیم گرفتم دوباره سال بعد هرطور شده برم شریف یا کلا از ایران برم همون دانشگاهی که ایشون درس می خوندن.اما راستش فکر درس خوندن تو خارج از ایران توی اون همه امکانات، خیلی جالب بود اما وقتی خواستم جدی تصمیمو بگیرم دیدم من به عنوان یک دختر اصلا ....نمی تونم (بزرگترین مشکلم هم حجابم بود و دوری از مادرم).خلاصه کنکورو دادم افتضاح ترین حالت ممکن اتفاق افتاد رتبم شد ۳۰۰۰ انتخاب رشته کردم شبانه و روزانه همه جارو زدم جز هرمزگان که جاییم قبول نشدم.
از اول تیر سال ۹۲ که پروژه کارشناسی وهمه چی تموم شد دوباره شروع کردم با کلی مشکلات با کلی بدبختی خوندم ،درس خوندن خودش آسونه به شرطی که همه چی کاملا در دسترست باشه و همه شرایط از نظر روحی مثبت باشه .از اول تیر تا هفته آخر کنکور خوندم ولی چه خوندنی از ۷ روز هفته ۶ روزش اشک تو چشام بود ولی می خوندم جزوه هام اگه خیس هم بود باز می خوندم .رفتم کنکورو دادم باچه وضعی سر جلسه کنکور بیشتر از خودم حواسم .....تموم شد کنکورم رفت پی کارش از بس اعصابم داغون بود اصرار کردم باید بریم مشهد که یکم آروم شم.رفتیم کلی دعا و نذر که رتبم خوب شه ۳۹۲ شدم اولش خوشحال بودم ولی بعددیدم با وضع امسال جایی قبول نمی شم ولی انتخاب رشته کردم مونده هر چی خدا بخواد.
بعد این همه که سرتونو درد آوردم می خواستم بگم بچه ها لطفا وقتی می خواین برا کنکور آماده شین خودتونو با کسی مقایسه نکنید سطح هوشی و درسی همه یکسان نیست.
۱/ منابع رو خوب خوب انتخاب کنید برای هر درسی یک منبع تستی انتخاب کنید هرفصل رو اول یکبار کلی بخونید بعد دوباره وارد جزئیاتش بشین و مشکلی بود برین سراغ ویس و کتابای مرجع یا از دوستاتون بپرسین از روی هیچ مساله ای بدون اینکه متوجه نشدید رد نشین مگراینکه بدونین موضع خیلی پرته و اصلا تو کنکور نمیاد
۲/ سعی کنید مثلا کتاب پوران مدارمنطقی رو ۳ یا ۴ بار حل کنید همه مسائل رو اول سعی کنید خوتون حل کنید نشد برین سراغ جوابش اونقد زوم کنید تا متوجه بشید همه سوالارو درک کنید .بطوری که تو دور سوم یا چهارم کتاب همه مسائلو خودتون بتونید تو کمتر از یک دیقه بزنید بیشتر سوالای کنکور مشابه سالای قبلن.
۳/ حتی اگه لازم بود برین کلاس ثبت نام کنید حتی شده کلاسای آنلاین من خودم آنلاین دکتر حقیقت می رفتم با آنلاین مهندس یوسفی برای معماری(هر دوتا خوب بود همونا باعث شد )
۴/ موقع درس خوندن جز درس به چیز دیگه فکرنکنید فقط درس فقط درس نه آیندتون نه گذشتتون نه مشکلات خانوادتون نه اینکه دوشتاتون الان دارن چی می خونن .هیچ چی فقط به خوتنون بگین من الان وظیفم اینه که این سوالو حل کنم همین
۵/ برای خودتون جایزه بذارین مثلا ۲ ساعت می خونم بعدش ۴۵ دقیقه یا نیم ساعت هرکاری که خوشحالم می کنه همون انجام می دم
۶/ مکان درس خوندنتونو زیاد عوض نکنید
۷/ خودتونو با هیچ کس مقایسه نکنید و به حرفای دورو بریاتون اصلا توجه نکنید
۸/ وقت تا کنکور زیاده اگه پشت کنکورید که چه خوب. از این که پشت کنکورید اصلا ناراحت نباشید اگه خوب درس بخونید اصلا متوجه گذر زمان نمی شید
۹/ استرس تموم کردن کتاب نداشته باشید فقط هر چی می خونید متوجه بشید فقط همین
۱۰/ سرجلسه هم مدیریت یادتون نره
البته من در حدی نبودم بتونم نصیحت کنم فقط خواستم از چیزهایی که خودم موقع خوندن برای کنکور ضربه دیدم شمارو آگاه کنم .
رتبم خیلی بده اما مثل همه اونایی که رتبه خوب آوردن از یکی از دوستام که موقع کنکور تنهام نداشت تشکرمی کنم

==========================================================================
دلهای پاک سادگی میکنند اما خطا نمی کنند،و امروز سادگی بزرگترین خطای ماست.
خیلی خیلی زیبا واموزنده بود خواهر گلم بعضی از گفته هاتون مثل این بودکه خاطراتمو تداعی میکرد لبریز از احساساتم شدم.
همه ما ادمها درس میخونیم کار میکنی درس میخونیم معاشرت میکنیم ... هر کاری میکنیم تا بتونیم به همدیگه خدمت کنیم وبه هم نوع خودمون کمک کنیم وشما کمک بزرگی بانوشته هاتون کردین سپاسگذارم.
وقتی شما مردم رو دوست داشته باشین مردم هم شما رو دوست دارن.
براتون از ته دلم دعا میکنم امسال قبول بشی و به هدف والای خودت برسی چون لیاقتشو داری
ان شاءالله.ممنون
[/quote]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۴۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۴,۹۰۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۲,۸۱۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  رتبه یک کارشناسی ارشد neo.st ۵ ۴,۸۱۹ ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Star آخرین رتبه قبولی ارشد ۹۶ دانشگاه های تهران Alireza_Doustmohammadi ۴ ۴,۴۸۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: behroozsp
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۷۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۳۴۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close