زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش درست کردن پیاز داغ

ارسال: #۱۶
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
آموزش درست کردن پیاز داغ
راستش اینقدر شلوغه و هر کسی جواب ۶ نفر را نقل قول کرده که من نمیدونم الآن باید جواب بدم تشکر کنم وارد بحث بشم خارج از بحث بشم کارت زرد کارت قرمز هیچکدام هردو.....Huh. نظر خودتون رو بگید فکر کنم بهتر باشه.
من فقط یکچند جمله دیگه اضافه کنم و اون اینکه اکثر سوالات درسی تالار بخصوص در دروس ریاضی گسسته احتمال و نظریه در سال قبل توسط خانم afagh89جواب داده میشد. واقعا" وقت زیادی میگذاشتند. بقیه دوستان حتی خود من خیلی کمرنگ بودیم. دوستان قبول شده ارشدی در طی یک منحنی نمایی منفی کمرنگ شدند . فقط خانم lunaحضور داشتند و راهنماییهاشون راهگشای بچه‌ها بود. از خانم مهدیه آقای ذولفقاری هم که مدتی است نیستند باید تشکر کرد.از حامد و رهای عزیز مسعود که تعصب داشتند سوالات رو جواب بدهند.و bijibuji هم که کمک زیادی میکردند و جزواتی که bijibujiمیگذاشت برای بچه‌ها خوب بود.بعضی هم که روحیه خوب می دادند. نمیدونم چی شد که بعضیها یک دفعه رفتند . شاید شوک امتحان ارشد بود. واقعا" کنکور ارشد بخصوص امسال جوری نبود که همه کسانیکه زحمت کشیده بودند سهم خوبی بگیرند. در اینمورد جواد عزیز رو میتونم مثال بزنم.دوستانی هم در یک منحنی سینوسی همکارند. یک دوره ای میایند و چند ماهی خاموش مشند و میرند بعد دوباره میایند. من حتما" یک تعدادی از دوستان خوبم را از قلم انداختم. کاش این پست را بعد از بررسی بیشتر میزنم . من خیلی حافظه‌ام خوب نیست و میترسم جا بندازم. نمیخوام در این روزهای خوب از کسی گله کنم ولی .... بگذریم. ولی اونهایی که کمک کردند امیدوارم اجرشون را از خدا بگیرند . کاش مانشت این امکان را داشت که بتونه از همکاران خوبش تقدیر کنه.حتما" موکول به نتیجه ارشد نباشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۱۷
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: آموزش درست کردن پیاز داغ
(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  راستش اینقدر شلوغه و هر کسی جواب ۶ نفر را نقل قول کرده که من نمیدونم الآن باید جواب بدم تشکر کنم وارد بحث بشم خارج از بحث بشم کارت زرد کارت قرمز هیچکدام هردو.....Huh. نظر خودتون رو بگید فکر کنم بهتر باشه.

شما میتونی تاپیکو ببندیWink
ارسال: #۱۸
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ ب.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
نقدا" جواب شما رو بگم: حقیقتش اینه که دکتر موضوع را عوض کردند وگرنه واقعا" باید بسته میشد. خودتون هم همین احساس رو داشتید و منتظر اخطار بودید.بابت عدم درج مطلب در جای خودش فقط میب ندم که جلوی بی نظمی گرفته بشه و دوستان هم در گذاشتن تاپیکها حداقل دقت کنند سرجایش بزنند. بهر حال نظم مطالب جستجوی اونها رو راحت‌تر میکنه. ببخشید که من ندیده قضاوت میکنم ولی در پاسخهاتون هم کمی بی نظمی وجود داره.

.
ارسال: #۱۹
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
ولی بحث داره خوب پیش میره
حتی این تاپیک که زدم انگیزه خودم هم واسه فعالیت بیشتر شده
ناظم هستی و قدرتشو داری ببندی شما مختاریت...
ارسال: #۲۰
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ ب.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
هدف اینه که در اینجا بیشتر فکر و دانش ارزش داشته باشه نه قدرت و زور!!!
بهتره بحث عوض نشه.

.
ارسال: #۲۱
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
یه گله دیگه هم دارم: احساس من اینه که اعضای جدید وقت صرف نمیکنن تا فروم رو خوب بگردن شاید جوابشونو پیدا کنن. سریع یه پست یا تاپیک میزنن. البته امیدوارم فقط احساس باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , SarahArshad , fatima1537 , - rasool -
ارسال: #۲۲
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ ب.ظ
RE: آموزش درست کردن پیاز داغ
(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  هدف اینه که در اینجا بیشتر فکر و دانش ارزش داشته باشه نه قدرت و زور!!!

دقیقا"
اما شما از دیشب تا الان چند بار تهدید به اخطارو بستن تاپیک کردید!!!(این یعنی به رخ کشیدن قدرت

بگذریم...
ارسال: #۲۳
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ ب.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
من که بدون تهدید بستمش. دلیل منطقیش رو هم نوشتم. نه تهدید کردم نه نیازی به قدرت نمایی بود.
بهتره تاپیک به بحث دو نفره من و شما تبدیل نشه.

.
ارسال: #۲۴
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ق.ظ، توسط موج.)
آموزش درست کردن پیاز داغ
با سلام
نظر پارسانا و ایرسا دو نکته داشت که من هم اونا رو مهمترین دلایل رکود تاپیک های علمی این روزا میدونم
به قول پارسانا دوستان گه گدار سوالاتی رو مطرح میکنن که هم خیلی سطحی و هم خیلی جزئی هست و طبیعیه که با دیدن اسم تاپیک از گشودن اون منصرف میشیم و یا همین که میبینی همزمان ۷-۸ تا تاپیک جدید سوال توسط یه فرد ایجاد شده نشون از اینه که این فرد خودش تلاش خاصی رو برای انجام کارهاش نداره
و به قول ایرسا
یه تعداد کثیر از اعضای تالار رتبشون خوب بوده دیگه سراغ کتاب کنکور نمیرن یکمی مطالب رو فراموش کردن و تقریبا برای خیلی هاشون این آخرین تابستون تفریحی حساب میشه چون ارشد و احتمالا روال زندگی بعد اون آسایش چندانی نخواهد داشت یه تعداد دیگه هم مثه من و باقی دوستانی که رتبه هاشون طوری هست که باید برای سال بعد بخونند ولی به این دلیل که اولا رتبه‌ها لب مرزی هست اندکی امید دارند و چون سال پیش هم خوندن از الان با جدیت شروع نمیکنن و منتظر نتایج هستن

پس به نظر من افت مطالب علمی داریم ولی باید مورد اول اصلاح بشه و به دلیل دومی هم که گفتم تا حدی طبیعی هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , parsaNA , mosavat , SarahArshad , fatima1537 , Parva
ارسال: #۲۵
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
اینکه درس خوندن و درج تاپیک های علمی در طول سال افت و خیز داره یک چیز کاملا طبیعیه و من وارد بحثش نمی شم.
مانشت برای کنکور ۹۰ رسالت خودش رو به خوبی انجام داد.
کم پیش میاد بتونید نمونه‌ی این تالار را برای ارشدی های رشته های دیگه پیدا کنید.من سال قبل که برای کنکور می خوندم بعد از ۷-۸ ساعت مطالعه تنها دلخوشیم این بود که بیام مانشت.در حقیقت یه جورایی انرژی می گرفتم.تو کتابخونه واقعا دلم می سوخت برای رشته های دیگه که اینا بدون هیچ مانشتی چه جوری درس می خونند.؟؟!

ولی چه خوبه که مانشت برای اوقات فراغت بچه‌ها هم برنامه ریزی کنه.اینجوری بسیاری از این قبیل مشکلات برطرف می شد.اینکه الان درس نداریم اصلا دلیل خوبی برای وقت گذرونی بی مورد یا غرق شدن در سرگرمی‌ها نیست.(مثل دوران بهمن تا اردیبهشت که از هرکی تو تالار می پرسیدم الان چیکار می کنی؟می گفت منتظر نتیجه‌ی ارشدم!منتظر موندن که کار نشد!)هرچی باشه ما دانشجو های کامپیوتر هستیم و واجبه که علاوه بر دروس تئوری دانشگاه برخی کارهای عملی را هم بلد باشیم.
این امر برای کسانی مثل من و شما که بازدید هر روزه از اینترنت جزیی از زندگیشون شده خیلی امر مهمیه.اینکه پس از یک جستجوی ۱-۲ ساعته در اینترنت وقتی کامپیوتر تو خاموش می کنی احساس کنی که یه چیز جدید یاد گرفتی و وقت و پولتو دور نریختی خیلی حس دلنشینیه.
به عنوان مثال این "انجمن مهندسین مانشت"قدم خوبی بود که متاسفانه ناکام موند.!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۲۶
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط admin.)
آموزش درست کردن پیاز داغ
انجمن مهندسین خوبه. ولی نیازهای مالی فراوانی می‌خواد. اینکه دوستان به صورت داوطلبانه و بدون چشم‌داشت کار کنند و در نهایت سودی اگه وجود داشت شریک بشن و توی غمش هم باشند واقعاً راحت نیست.
راستش من یه فکری برای مانشت داشتم که اگه اجرایی می‌شد خیلی می‌تونست هم کمک به بچه‌های کنکوری باشه و هم جنبه آموزشی و تجاری داشته باشه و اون هم برگزاری آزمون‌های آزمایشی آن‌لاین از طریق مانشت بود. توی اون طرح هم افراد متخصص برنامه نویسی توی نوشتن برنامه حضور داشتند. هم بچه‌هایی که از لحاظ علمی بودن توی طرح سوالات حضور داشتند و هم داوطلب‌ها استفاده می‌کردند و می‌شد سود مالی‌ای که از مبلغ ثبت‌نام هر کاربر به دست میاد رو هم به بچه‌های طراح (سایت و سوال) اختصاص داد. در واقع این آرزوی من واسه مانشته که یه روزی کنکور آزمایشی آن‌لاین داشته باشیم. به نظرم منابع مالیش کاملاً تامین می‌شه. فقط یه برنامه ریزی قوی می‌خواد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , SarahArshad , Jabar-Asadi , mosavat , fatima1537 , Parva
ارسال: #۲۷
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ق.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
جالبه از بحث درست کردن پیاز داغ به چه حرفایی که نرسیدیم.مانشت برای ارشدای کامپیوتر که باهاش اشنا بودند یه پناهگاه خوب از همه نظر بود یکیش خود من البته این یکی از خصلت های جمعیت زیاده وقتی که جمعیت مانشت کم بود صفا و صمیمیتش بیشتر بود و طبیعی بود همون زمون هم ارزوی همه ما بود که روزی جمعیت مانشت زیاد بشه.الان جمعیت زیاد شده خوب نظرات متفاوت شده و این مهم رو باید کادر مدیریت سازماندهی کنه به امید خدا. اینکه تو تالار این موقع سال خبری از کنکور نیست و یا از نظر علمی خوب عمل نمیکنه کاملا طبیعیه اما خوب باید منتظر افرادی باشیم که عضو میشوند و از اوایل شهریور ناخودآگاه با مانشت اشنا میشن و واقعا از نظر علمی خوب هستند اینرو مطمئن هستم. اونا هیچوقت وقت مدیریت ندارند و بیشتر به فکر درس‌ها هستند اونجا مدیران نقششون حتی پر رنگ‌تر میشه در حال حاضر مدیران و برو بچه های فعال‌تر باید به فکر یه کپسول علمی قوی برای اون دسته افراد باشیم تازه نفس میان.اگه از شهریور به بعد مانشت این وضع رو داشت بعد باید بگیم کمرنگ شده اصلا فکر کنید مانشت مجموعه ای هست که این وقت سال به کارمنداش مرخصی میده ها!!!!!!!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
ارسال: #۲۸
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ق.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
این چند روزه مانشت داره جوون میگیره امیدوارم همگی قدردان زحمت های دکتر باشیم
ارسال: #۲۹
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ق.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ
استارتش رو همین پیاز داغ زد. من یکی که انگار خودم می‌خوام دوباره کنکور بدم. باورتون می‌شه سال‌های قبل مجبور می‌شدم کتاب کنکوری دست بگیرم و با بچه‌ها بخونم؟ خیلی واسه من خوب بود. آمادگی الانم واسه ارشد از زمانی که امتحان ارشد می‌دادم خیلی بیشتره Big Grin دلیلش هم وجود چیزی به نام مانشت هست.
زمان ما واقعا به بچه‌های شهرستانی ظلم می‌شد.
راستی در گوشی بگم: کلیک‌هاتون روی تبلیغاتا اصلا خوب نیست. در واقع نا امید کننده استSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۳۰
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ق.ظ
آموزش درست کردن پیاز داغ

این مانشت هم مثل یه آدم بود که اول بچه بود بعد بزرگتر شد والان به نظرم یه جوونه و هنوز به پختگی نرسیده اگه مانشته بزرگتر بشه چه میکنه من به شخصه روز های خوبیو واسه مانشت میبینم تو آینده و مطمعنم در سطح همین فروم نمیمون به امید آینده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , mosavat , najme60 , fatima1537 , parsaNA , parimehraban , Parva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۵ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۳۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۶۰۰,۶۳۸ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۰۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۶۷ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۵۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۸۱ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۳۹ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۹۶ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۳۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close