زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش و پاسخ آزاد ٩٣

ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط kevinmitnick.)
پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
هیچ بخشی برای آزاد ٩٣ وجود نداشت (هرچی گشتم نبود) گفتم این بخش درست بشه سوالامونو بپرسیم

من انتخاب اولم شبکه علوم تحقیقات تهران بوده بعدش شبکه باراجین قزوین
الان پشیمونم چرا باراجینو اول نزدم
راهی هست اولویتا رو عوض کرد ؟؟
کدومشون بهتره اصلا ؟؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , H-Arshad , neda_Network
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ق.ظ
RE: پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)kevinmitnick نوشته شده توسط:  هیچ بخشی برای آزاد ٩٣ وجود نداشت (هرچی گشتم نبود) گفتم این بخش درست بشه سوالامونو بپرسیم

کدومشون بهتره اصلا ؟؟

سلام
من فکر نمیکنم فرصتی برای تغیر باشه.
حدود ۵۵۰ هزار داوطلب شرکت کردند و پاسخنامه ها رفته تا هر چه سریعتر تصحیح بشه و نتایج اعلام کنند. چون همیشه بین ۱۰ تا ۱۵ شهریور نتایج میاد و فرصتی برای تغیر و اصلاح نیست.
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)kevinmitnick نوشته شده توسط:  هیچ بخشی برای آزاد ٩٣ وجود نداشت (هرچی گشتم نبود) گفتم این بخش درست بشه سوالامونو بپرسیم

کدومشون بهتره اصلا ؟؟

منم این انتخابم بوده اما همه جا زنگ زدم مرکز آزمون و... نمیشه تغییر داد نمیشه حتی از تراز بالا به پایین اومد و رفت انتخاب دوم مصیبت وقتی شروع میشه که من روز آخر اسم نوشتم تازه فهمیدم واییی علوم تحقیقات خوابگاه نداره اصلاConfusedSad
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ
سلام بجه ها من یه سوالی داشتم. دانشکاه های علوم تحقیقات نسبت به ازاد ها جطورین کدومشون بهترن مثلا علوم تحقیقات اصفهان و دانشکاه نجف اباد کدوم بهتره؟ کسی هست اطلاعاتی داشته باشه در این زمینه؟<br/>
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)kevinmitnick نوشته شده توسط:  هیچ بخشی برای آزاد ٩٣ وجود نداشت (هرچی گشتم نبود) گفتم این بخش درست بشه سوالامونو بپرسیم

کدومشون بهتره اصلا ؟؟

منم این انتخابم بوده اما همه جا زنگ زدم مرکز آزمون و... نمیشه تغییر داد نمیشه حتی از تراز بالا به پایین اومد و رفت انتخاب دوم مصیبت وقتی شروع میشه که من روز آخر اسم نوشتم تازه فهمیدم واییی علوم تحقیقات خوابگاه نداره اصلاConfusedSad

سلام
شما از کجا مطمئن هستید علوم تحقیقات خوابگاه نداره؟
یکی از دوستان همینجا میگفت خوابگاه داره.!!!!ExclamationExclamation
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)tofan نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)kevinmitnick نوشته شده توسط:  هیچ بخشی برای آزاد ٩٣ وجود نداشت (هرچی گشتم نبود) گفتم این بخش درست بشه سوالامونو بپرسیم

کدومشون بهتره اصلا ؟؟

سلام

نه نداره باید یا خانه معلم بریم یا خونه یا خونه هایی که اطرافشه و به اسم خوابگاه اجاره میدن من از خود دانشگاه پرسیدم و گفتن خوابگاه ندارن جالب اینجاس که مرکز آزمونم میخواد تکمیل ظرفیت ارشد را برداره و دیگه عمرا نمیشه جابجا شد برای جای دیگه من ۲ هفته اس پیگیری میکنم انقد حالم بد شد اما دیگه کاریه که شده و راهی نداره
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)tofan نوشته شده توسط:  

کدومشون بهتره اصلا ؟؟

سلام

نه نداره باید یا خانه معلم بریم یا خونه یا خونه هایی که اطرافشه و به اسم خوابگاه اجاره میدن من از خود دانشگاه پرسیدم و گفتن خوابگاه ندارن جالب اینجاس که مرکز آزمونم میخواد تکمیل ظفیت ارشد را برداره و دیگه عمرا نمیشه جابجا شد برای جای دیگه من ۲ هفته اس پیگیری میکنم انقد حالم بد شد اما دیگه کاریه که شده و راهی نداره

منظورتون از خانه معلم چیه؟
به نظرم بازم هم ارزش داره چون دانشگاه اول توی ازاد هست.مگه نه؟
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)tofan نوشته شده توسط:  

کدومشون بهتره اصلا ؟؟

سلام

نه نداره باید یا خانه معلم بریم یا خونه یا خونه هایی که اطرافشه و به اسم خوابگاه اجاره میدن من از خود دانشگاه پرسیدم و گفتن خوابگاه ندارن جالب اینجاس که مرکز آزمونم میخواد تکمیل ظفیت ارشد را برداره و دیگه عمرا نمیشه جابجا شد برای جای دیگه من ۲ هفته اس پیگیری میکنم انقد حالم بد شد اما دیگه کاریه که شده و راهی نداره

منظورتون از خانه معلم چیه؟
به نظرم بازم هم ارزش داره چون دانشگاه اول توی ازاد هست.مگه نه؟
خانه معلم که فقط برا معلما و اداره آموزش پرورشه یاباید خانوادت فرهنگی باشن یا شرایط موندن داشته باشی/ آره تو دانشگاه آزادها از همه بالاتره اما کاش قزوین میزدم من چون خوابگاه برام مهمه و چند ساله قزوین شبکه داره سال اول معمولا زیاد جالب نیست هر جا بری
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ
کسی هست بدونه استادای شبکه علوم تحقیقات کیا هستن ؟؟
سطح علمیشون خوبه یا نه ؟؟
الان گیر کردم از یه طرف تهرانیم و علوم تحقیقات مسلما بین دانشگاهای آزاد خیلی خوبه از یه طرف خب سال اولی هست که آزاد میاره و باراجین چندین ساله که شبکه داره
خواهشا کسی میدونه راهنمایی کنه
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)kevinmitnick نوشته شده توسط:  کسی هست بدونه استادای شبکه علوم تحقیقات کیا هستن ؟؟
سطح علمیشون خوبه یا نه ؟؟
الان گیر کردم از یه طرف تهرانیم و علوم تحقیقات مسلما بین دانشگاهای آزاد خیلی خوبه از یه طرف خب سال اولی هست که آزاد میاره و باراجین چندین ساله که شبکه داره
خواهشا کسی میدونه راهنمایی کنه

علوم تحقیقات تهران بالاترین سطحا داره تو دانشگاها بعدش باراجینه جفتشونم یکین اما از لحاظ اول بود علوم تحقیقات بالاترهBlush
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
خب انگار تعداد قبولیها خیلی بالاست من برم دنبال کارم دیگه. شما دنبال خوابگاتون هستید پروژه هم از الان انتخاب کنید نذارید سال آخر Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
نه بابا، امسال مثل اینکه آزاد زیادی آسون بوده، خیلی ها خوب زدن، نمیشه با درصدای پارسال و جاهایی که قبول شدن مقایسه کرد
رتبه های زیر ٥٠ پارسال که کارنامه هاشون تو مانشت هست با میانگین ٣٠ درصد باراجین شبکه قبول شدن ولی امسال فکر کنم باید درصدا برای قبول شدن بالاتر باشه
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  خب انگار تعداد قبولیها خیلی بالاست من برم دنبال کارم دیگه. شما دنبال خوابگاتون هستید پروژه هم از الان انتخاب کنید نذارید سال آخر Wink

نمیشه که تو کوچه بخوابیم Big Grin

(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)kevinmitnick نوشته شده توسط:  نه بابا، امسال مثل اینکه آزاد زیادی آسون بوده، خیلی ها خوب زدن، نمیشه با درصدای پارسال و جاهایی که قبول شدن مقایسه کرد
رتبه های زیر ٥٠ پارسال که کارنامه هاشون تو مانشت هست با میانگین ٣٠ درصد باراجین شبکه قبول شدن ولی امسال فکر کنم باید درصدا برای قبول شدن بالاتر باشه

اتفاقا سوالای امسال به ظاهر اسون بود و پر دام آموزشی همون سوال آسونم میشد غلط زد سالهای پیش بهتر بود من ۲ سال پیش امتحان دادم خیلی به ظاهر سخت بود اما از امسال ساده تر بود چون تکنیکی و نکته ای نبود سوالای آزاد امسال زیاد غلط داشت Blush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۱۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ
پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
ندا خانم حالا نترسون مارو Sad من خودمم زیاد تفکر نکردم رو سوالا Smile
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)kevinmitnick نوشته شده توسط:  ندا خانم حالا نترسون مارو Sad من خودمم زیاد تفکر نکردم رو سوالا Smile
ایشالله که قبولی شما نگران نباش توکل بخداBlush
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۱۲ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۵۹۱ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ تشریحی کنکور ارشد ۹۶ ای تی Mis.faraji@yahoo.com ۱ ۴,۷۶۴ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ به چند سوال مبهم Mr.R3ZA ۲ ۲,۹۱۷ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  پاسخ های تشریحی poneh35 ۰ ۱,۷۷۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: poneh35
  پاسخ تشریحی سوالات سیستم عامل پیشرفته -دکتری ۹۱ Farid_Feyzi ۲ ۷,۴۵۵ ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: b.kiani
  پاسخ به سوالات دو گرایش یک رشته Save Him ۱ ۱,۹۱۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تست های گرامر زبان عمومی ارشد (با پاسخ های تشریحی) ali.arr74 ۰ ۲,۶۳۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close