زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش و پاسخ آزاد ٩٣

ارسال: #۱۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)tofan نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  منم این انتخابم بوده اما همه جا زنگ زدم مرکز آزمون و... نمیشه تغییر داد نمیشه حتی از تراز بالا به پایین اومد و رفت انتخاب دوم مصیبت وقتی شروع میشه که من روز آخر اسم نوشتم تازه فهمیدم واییی علوم تحقیقات خوابگاه نداره اصلاConfusedSad

سلام
شما از کجا مطمئن هستید علوم تحقیقات خوابگاه نداره؟
یکی از دوستان همینجا میگفت خوابگاه داره.!!!!ExclamationExclamation

نه نداره باید یا خانه معلم بریم یا خونه یا خونه هایی که اطرافشه و به اسم خوابگاه اجاره میدن من از خود دانشگاه پرسیدم و گفتن خوابگاه ندارن جالب اینجاس که مرکز آزمونم میخواد تکمیل ظفیت ارشد را برداره و دیگه عمرا نمیشه جابجا شد برای جای دیگه من ۲ هفته اس پیگیری میکنم انقد حالم بد شد اما دیگه کاریه که شده و راهی نداره

منظورتون از خانه معلم چیه؟
به نظرم بازم هم ارزش داره چون دانشگاه اول توی ازاد هست.مگه نه؟
خانه معلم که فقط برا معلما و اداره آموزش پرورشه یاباید خانوادت فرهنگی باشن یا شرایط موندن داشته باشی/ آره تو دانشگاه آزادها از همه بالاتره اما کاش قزوین میزدم من چون خوابگاه برام مهمه و چند ساله قزوین شبکه داره سال اول معمولا زیاد جالب نیست هر جا بری

منظورتون از اینکه باید شرایط موندن داشته باشی چیه؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
اصلا کلا ما تو هر مرحله ای قدم میزاریم قاونش عوض میشه
خدا کنه قبول شیم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  منظورتون از اینکه باید شرایط موندن داشته باشی چیه؟؟

یعنی آشنا داشته باشی خانه معلم و آشنای فرهنگی تا کارتشا جور کنی و اونجام هماهنگ کنی و بمونی شبی فک کنم ۱۲ تومنه بعضی شهرام سوییت هست برا فرهنگیا که قیمتش بالاتره دقیق قیمتشا نمیدنم که بگمBlush
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  منظورتون از اینکه باید شرایط موندن داشته باشی چیه؟؟

یعنی آشنا داشته باشی خانه معلم و آشنای فرهنگی تا کارتشا جور کنی و اونجام هماهنگ کنی و بمونی شبی فک کنم ۱۲ تومنه بعضی شهرام سوییت هست برا فرهنگیا که قیمتش بالاتره دقیق قیمتشا نمیدنم که بگمBlush

مرسی که پاسخ دادید.
منم یواش یواش دارم استرس میگیرم با این وضعیت.اونجوری که شما میگید برای منم تقریبا غیرممکنه.
یعنی دانشگاهی با اون اسم و رسم نمیتونه برای خودش خوابگاه درست کنه؟؟؟!!!!واقعا مسخره نیست که خوابگاه نداره؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۲۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ)tofan نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  منظورتون از اینکه باید شرایط موندن داشته باشی چیه؟؟

مرسی که پاسخ دادید.
منم یواش یواش دارم استرس میگیرم با این وضعیت.اونجوری که شما میگید برای منم تقریبا غیرممکنه.
یعنی دانشگاهی با اون اسم و رسم نمیتونه برای خودش خوابگاه درست کنه؟؟؟!!!!واقعا مسخره نیست که خوابگاه نداره؟
تهش دو روز کلاسه میریم بر میگردیم نگران نباشBlush عمدا اینجوری کردن کسی اونجا را نزنه و یه عده خاص بزنن و قبول شن
۱
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ق.ظ
پرسش و پاسخ آزاد ٩٣
بچه ها تهران چند تا دانشگاه آزاد داره و چند تا از گرایش های آی تی و نرم افزارو داره؟؟
کسی از هزینه شهریه هر ترم و خوابگاهاش چیزی میدونه؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۶۷۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۵۷۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ تشریحی کنکور ارشد ۹۶ ای تی Mis.faraji@yahoo.com ۱ ۴,۷۳۶ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ به چند سوال مبهم Mr.R3ZA ۲ ۲,۸۷۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  پاسخ های تشریحی poneh35 ۰ ۱,۷۵۸ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: poneh35
  پاسخ تشریحی سوالات سیستم عامل پیشرفته -دکتری ۹۱ Farid_Feyzi ۲ ۷,۴۲۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: b.kiani
  پاسخ به سوالات دو گرایش یک رشته Save Him ۱ ۱,۸۹۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تست های گرامر زبان عمومی ارشد (با پاسخ های تشریحی) ali.arr74 ۰ ۲,۶۲۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close