زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با دوستان موفق ۹۰

ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
چرا مصاحبه با دوستانی که رتبه های خیلی خوبی در کنکور ۹۰ کسب کردن انجام نمی شه بعضی هاشون دیگه خیلی کمتر به مانشت سر می زنن .مسول مصاحبه‌ها اگه یادم باشه آقای سهیل بودن اگه میشه این موضوع پیگیری بشه .با تشکر.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , fatima1537 , aminamini , - rasool - , parimehraban , najme60 , Majid gh
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
یه خرده الان فصل امتحانات و پروژه‌هاست. ان شا الله توی انتخابات جدید مسولیت‌ها مجدد تقسیم می‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
ممنون ازشما ادمین محترم اما فقط اگه به رقت وآمد دوستان موفق یکم دقت بشه دارن کمتر میان مانشت اگه زودتر باشه بهتر نیست؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ق.ظ
مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
خوب شما مدیر این بخش شدین. بچه‌ها سر می‌زنن حالا ممکنه کمتر شده باشه و یا مطلب نزنن. این هنر شما مدیر بخش مصاحبه است که ازشون حرف بکشید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
RE: مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
تمام سعی خودم رو می کنم . ممنون ان شا الله بتونم مفید واقع بشم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , Jabar-Asadi , popp
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ق.ظ
مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
با اون مطلب پر انرژی‌ای که زدین من شک ندارم. یاد روزهای مانشت ۱ می‌اندازه آدم رو.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط Helmaa.)
مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  یاد روزهای مانشت ۱ می‌اندازه آدم رو.
ببخشید که وسط این تاپیک این سوال رو میکنم ،اما خب سواله ،جریان مانشت ۱ و مانشت ۲ چیه؟؟!اون بالا هم نوشتید مانشت ۲،ممنون.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
مصاحبه با دوستان موفق ۹۰
تا دیروز مانشت ۱ بود. یعنی مال سال قبلی‌ها و از امروز مانشت رفته تو ۲. یعنی واسه کنکوری‌های امسال. مدیرها هم که انتخاب شدن و قالب هم نو شده. همه چیز واسه یه تلاش بی‌وقفه آماده شده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , Helmaa , SarahArshad , r_azad , parimehraban

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۷۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۸۲۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۶۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۱۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close