تالار گفتمان مانشت
مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - SarahArshad - 17 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ

چرا مصاحبه با دوستانی که رتبه های خیلی خوبی در کنکور ۹۰ کسب کردن انجام نمی شه بعضی هاشون دیگه خیلی کمتر به مانشت سر می زنن .مسول مصاحبه‌ها اگه یادم باشه آقای سهیل بودن اگه میشه این موضوع پیگیری بشه .با تشکر.

مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - admin - 18 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ

یه خرده الان فصل امتحانات و پروژه‌هاست. ان شا الله توی انتخابات جدید مسولیت‌ها مجدد تقسیم می‌شه.

RE: مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - SarahArshad - 18 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ

ممنون ازشما ادمین محترم اما فقط اگه به رقت وآمد دوستان موفق یکم دقت بشه دارن کمتر میان مانشت اگه زودتر باشه بهتر نیست؟

مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - admin - 20 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ

خوب شما مدیر این بخش شدین. بچه‌ها سر می‌زنن حالا ممکنه کمتر شده باشه و یا مطلب نزنن. این هنر شما مدیر بخش مصاحبه است که ازشون حرف بکشید.

RE: مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - SarahArshad - 20 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ

تمام سعی خودم رو می کنم . ممنون ان شا الله بتونم مفید واقع بشم

مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - admin - 20 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ق.ظ

با اون مطلب پر انرژی‌ای که زدین من شک ندارم. یاد روزهای مانشت ۱ می‌اندازه آدم رو.

مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - Helmaa - 20 تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  یاد روزهای مانشت ۱ می‌اندازه آدم رو.
ببخشید که وسط این تاپیک این سوال رو میکنم ،اما خب سواله ،جریان مانشت ۱ و مانشت ۲ چیه؟؟!اون بالا هم نوشتید مانشت ۲،ممنون.

مصاحبه با دوستان موفق ۹۰ - admin - 20 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ

تا دیروز مانشت ۱ بود. یعنی مال سال قبلی‌ها و از امروز مانشت رفته تو ۲. یعنی واسه کنکوری‌های امسال. مدیرها هم که انتخاب شدن و قالب هم نو شده. همه چیز واسه یه تلاش بی‌وقفه آماده شده.