زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت مجدد در کنکور ارشد

ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ
شرکت مجدد در کنکور ارشد
من کارشناسیمو در یکی از دانشگاههای سراسری گرفتم و دانشجوی خوبی هم بودم ولی به دلیل برخی مسائلی که برام پیش اومد ارشد را آزاد گرفتم و با رتبه یک فارغ التحصیل شدم موقع دفاعم استاد راهنمام از خوشحالی نحوه ارائه من در پوست خود نمی گنجید الان هم دانشگاه بصورت حق التدریسی درس میدم و فوق العاده هم به درس علاقمندم اینقدر سعی می کنم مزالب را جامع توضیح دهم که بعضی وقتها بچه ها از حجم جزوه گلایه مند میشن خب طبعا دوست دارم دکترا را در دانشگاه سراسری بخونم ولی ظاهرا چون ارشد را در آزاد گرفتم امیدی نیست و درس خوندن برای دکترا بی فایده است می خواستم از دوستان مشورت بگیرم ببینم نظرتون در مورد اینکه من دوباره کنکور بدم و ارشد را سراسری بخونم چیه؟
چون همانطور که می دونید خیلی از دانشگاهها بدون آزمون دانشجوهای ارشد استعداد درخشان را جذب می کنن؟
یکی دیگه از دلایلی که می خوام این کار را بکنم تقویت رزومه از نظر مقاله است چون دیگه دانشجو نیستم استادای دیگه وقتر، سر کار کردن مقاله نمی ذارن و موضوع من هم شبکه ای بود ولی خیلی دیگه قدیمی شده و چون نرم افزاری هستم می خوام از اول روی یک موصوع نرم افزاری با یه استاد خوب کار کنم
من فقط دارای ۳ مقاله کنفرانسی داخل هستم -دوتا مدرک زبان معتبر نیز دارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
RE: شرکت مجدد در کنکور ارشد
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)--masumeh نوشته شده توسط:  من کارشناسیمو در یکی از دانشگاههای سراسری گرفتم و دانشجوی خوبی هم بودم ولی به دلیل برخی مسائلی که برام پیش اومد ارشد را آزاد گرفتم و با رتبه یک فارغ التحصیل شدم موقع دفاعم استاد راهنمام از خوشحالی نحوه ارائه من در پوست خود نمی گنجید الان هم دانشگاه بصورت حق التدریسی درس میدم و فوق العاده هم به درس علاقمندم اینقدر سعی می کنم مزالب را جامع توضیح دهم که بعضی وقتها بچه ها از حجم جزوه گلایه مند میشن خب طبعا دوست دارم دکترا را در دانشگاه سراسری بخونم ولی ظاهرا چون ارشد را در آزاد گرفتم امیدی نیست و درس خوندن برای دکترا بی فایده است می خواستم از دوستان مشورت بگیرم ببینم نظرتون در مورد اینکه من دوباره کنکور بدم و ارشد را سراسری بخونم چیه؟
چون همانطور که می دونید خیلی از دانشگاهها بدون آزمون دانشجوهای ارشد استعداد درخشان را جذب می کنن؟
یکی دیگه از دلایلی که می خوام این کار را بکنم تقویت رزومه از نظر مقاله است چون دیگه دانشجو نیستم استادای دیگه وقتر، سر کار کردن مقاله نمی ذارن و موضوع من هم شبکه ای بود ولی خیلی دیگه قدیمی شده و چون نرم افزاری هستم می خوام از اول روی یک موصوع نرم افزاری با یه استاد خوب کار کنم
من فقط دارای ۳ مقاله کنفرانسی داخل هستم -دوتا مدرک زبان معتبر نیز دارم

سلام دوست عزیز..برای بعضی از دانشگاههای سراسری رزومه خیلی مهمه مثل اینکه از کجا فارغ التحصیل شده باشی و .. ولی برای بعضی دیگه ،مقاله و پایان نامه و اینها هم مهمه...از کدوم واحد دانشگاه ازاد مدرک گرفتی؟ واینکه اگه شرایط بورس دانشگاه ازاد رو داری چه کاریه که بخوای دوباره ارشد بخونی با بورسیه دانشگاه ازاد دکترا بخون
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
شرکت مجدد در کنکور ارشد
پس بد نیست بگم که اینقدر دانشگاه آزاد پارتی بازیه که منی که فارغ التحصیل رتیه ۱ش بودم را به عنوان حق التدریس هم نگرفت چه برسه به بورس؟!!!!!یکی از مسئولین دانشگاه بهم گفت یه زمانی اینجا در هیئت علمی را به روی خیلها باز کرد و حالا تو هیئت علمیهای خودش هم مونده!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ
شرکت مجدد در کنکور ارشد
شرایط اپلای دارید؟
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ
شرکت مجدد در کنکور ارشد
نه شرایطشو ندارم
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
شرکت مجدد در کنکور ارشد
با خودتون فکرکنین که چی براتون دراولویت هست.به نظر من و خیلی از استادهایی که باهاشون مشورت کردم یا از سرنوشت شون درس عبرت گرفتم، زندگی شخصی، ازدواج خوب و خلاصه وارد زندگی شدن در اولویته. اگر وارد زندگی شدین و هنوز فرصت و علاقه شدید به شروع دوباره دارین خب دوباره یه ارشد دیگه بگیرین. ولی به هیچ وجه زندگی تون رو ازدست ندین که هی درس بخونین بخاطر مثلا شرایط کاری بهتر. واقعیت مملکت ما اینه که خودتون هم دیدین و اینجا هم نوشتین و ممکنه حتی با داشتن یه مدرک دیگه هم بازشرایط بیرونی بهتر که نشه هیچ بدتر هم بشه چون آدم زحمت بیشتر بکشه و شرایط بیرونی بد باشن بیشتر ناراحت میشه و حرص می خوره.
البته عاشق علم بودن خود مقوله دیگری است که خیلی ها ممکن است در این راه از زندگیشان هم بگذرند و فقط با مانوس بودن با کتاب و علم و تحصیل به لذت زندگی برسند حتی اگر در طول عمرشان کسی هم قدرشان را نداند یا شرایط کاری مساعدی هم چنانکه حق زحمت شان است نداشته باشند.
حالا خودتون ببینین جزو کدوم دسته هستین. خوب که بررسی کردین یه تصمیم قطعی بگیرین که هرگز از اون تصمیم تحت هیچ شرایطی کوتاه نیایین. در پناه خدای مهربان موفق باشید

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آرامش ما در عدم ماست
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
شرکت مجدد در کنکور ارشد
بنظر من مقالاتتتون بفرستین واسه چند تا دانشگاه اونور برین
خیلی از دانشگاه ها انگلیس یا فنلاند یا حتی دانمارک راحت بورس میکنن و دکترا واسشون شغل بحساب میاد
بنظر من دکترا خوندن اینجا جز تلف کردن عمر هیچی نیس
برید اونجا دکتراتونو بگیرین و با پولو اعتبار برگردین

امضا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۰۱ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۹۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close