زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس ساختمان گسسته سید جوادی یا یوسفی ؟

ارسال: #۱۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
تو چند ساله گذشته تست ها اکثر مفهومی بودن .....پیشنهاد میکنم اساتیدی رو انتخاب کنید که مفهموی درس بدن...اینکه بخوایید به صورت حفظی و فرمولی یا بگیرید ...زیاد توکنکور مفید نمیتونه باشه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: کلاس ساختمان گسسته سید جوادی یا یوسفی ؟
یا حق
استاد سید جوادی من باهاش کلاس داشتم ایشون استاد خیلی با اخلاق و عالی هستن
اماااااااااااا اگر پایه ریاضی ضعیفی داری کلا با ایشون درس بر ندار به هیچ وجه مخصوصا اگر فنی و کاردانش بودین چون کلا هیچی نمی فهمید
بیشتر برای دانشجوهایی که سطح بالا دارن خیلی خوبه و راضی ان
و استاد یوسفی هم که هر دو دسته ازشون تعریف می کنن من خودم شخصا کلاس نداشتم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ
کلاس سید جوادی در الگوریتم رو که خیلی هم تعریف می کنند و خودشون میگن که فقط بعد از دکتر قدسی
دومین استاد هستن در این درس! رو من می دونم چه جوری هست...

البته من پایه ریاضی خیلی خوبی دارم... یادمه پارسال توی همین مانشت خونده بودم که یکی نوشته بود من اگه دوباره برمیگشتم به عقب کلاس سید جوادی رو نمی رفتم... من خب فکر کردم ایشون و بعضی های دیگه چون هوششون کم بوده حالا یا پایشون ضعیف بوده یا تلاش اصلا نکردن در کلاس و... براشون خوب نتونسته باشه این کلاس...
و خب بعد که کلاسشون رو دیدم خودم... نحوه تدریس و... واقعا بازدهی چندانی نداره و از نظر من که خوب نبود واقعا...
اکثر بچه ها هم صحبتشون همین بود...

ولی در مقابل همه خیلی زیاد از دکتر یوسفی راضی بودن... برای گسسته که شک نکنید باید یوسفی رو انتخاب کنین Wink Wink

البته من برای کمک به کسایی که شاید سردرگمن اینا رو گفتم و وظیفه خودم دونستم که چیزی رو که دیدم بگم بهتون... Smile

البته بازم هر کسی یه نظری داره...

موفق باشین
۱
۱
ارسال: #۱۹
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  گسسته یوسفی... اجلالی رو البته نمی دونم...

الگوریتم بین اساتید نام برده یوسفی بهترین هست...

=========
تو الگوریتم وگسسته بدون هیچ مکث وشکی یوسفی
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۲۰
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
دوستانی که اطلاع دارند می شه بیاید و پاسخ این سوال رو خواهشا بدید. فرصت کمی برای ثبت نام مونده. ممنون.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع دارند می شه بیاید و پاسخ این سوال رو خواهشا بدید. فرصت کمی برای ثبت نام مونده. ممنون.

من خودم با یوسفى نوشتم !! ولى الان که شروع کردم به خوندن میبینم کلاس لازم نیست گریمالدى خیلى خوب و کامله کنارشم تست پوران ! ولى اگرم میخواى کلاس برى از کلاس جلو تر باش ! تا اونجا که من تحقیق کردم یوسفى بهتره جزوه سد جوادیم هست میتونى خودت برى مقایسه کنى یا ویس هاشونو گوش بدى ببینى با کدوم راحتت ترى !!

Sent from my iPad using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , karbar
ارسال: #۲۲
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ
این سوال منم هستش و دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟
برای ساختمانم بین مقسمی و طورانی موندمممم، خواهش می کنممم اگه می دونید جواب بدید ، خیلی فرصت کمه Sad(((
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط mshelman.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ق.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  این سوال منم هستش و دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟
برای ساختمانم بین مقسمی و طورانی موندمممم، خواهش می کنممم اگه می دونید جواب بدید ، خیلی فرصت کمه Sad(((

یا ساختمان-الگوریتم مشترک یوسفى رو برو تو مهستان ! چون جاى دیگه تو تهران ساختمان درس نمیده
یا ساختمان طورانى رو برو الگوریتم یوسفى !!
من با استاد یوسفى تماس گرفتم گفتن چون مباحث مشترک بین این ٢ درس زیاده پیشنهاد میکنم کلاس مشترک رو بیاید منم رفتم همونو ثبت نام کردم براى تابستان
ولى اگه میخواى حتما جدا باشه از هم طورانى - یوسفى خیلی خوبه !!

راستى فردا جلسه اول کلاس ساختمان داده و الگوریتم یوسفیه از ٧-١ یا ٨-١ الان دقیق یادم نیست !! اگه اینو انتخاب کردى یادت باشه صبح بیاى !! کلا حواست به شروع کلاس ها باشه کلاس طورانیم هفته اول تشکیل میشه
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ق.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  این سوال منم هستش و دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟

یا ساختمان-الگوریتم مشترک یوسفى رو برو تو مهستان ! چون جاى دیگه تو تهران ساختمان درس نمیده
من با استاد یوسفى تماس گرفتم گفتن چون مباحث مشترک بین این ٢ درس زیاده پیشنهاد میکنم کلاس مشترک رو بیاید منم رفتم همونو ثبت نام کردم براى تابستان

راستى فردا جلسه اول کلاس ساختمان داده و الگوریتم یوسفیه از ٧-١ یا ٨-١ الان دقیق یادم نیست !! اگه اینو انتخاب کردى یادت باشه صبح بیاى !! کلا حواست به شروع کلاس ها باشه کلاس طورانیم هفته اول تشکیل میشه

٨ تا ١ Smile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ق.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  این سوال منم هستش و دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟

ممنون یعنی شما هر دو رو مهستان رفتی؟ هزینشون چه قدره و اینکه جمعه ساعت ۷ صبح اولین کلاسشونه ؟
نظری در مورد مقسمی ندارید شما؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط mshelman.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  

ممنون یعنی شما هر دو رو مهستان رفتی؟ هزینشون چه قدره و اینکه جمعه ساعت ۷ صبح اولین کلاسشونه ؟

جمعه ٨ تا ١ کلاس داده الگوریتم یوسفى (١کلاسه ) اره اینو ثبت نام کردم هزینش تخفیف خورد واسه من واسه اینکه نرم و شبکه هم نوشتم ولى نسبت به جمع ساختمان طورانى الگوریتم یوسفى که تا اونجا که یادمه هر کدوم ٤٤٤ تومنه نصفه !! بین ٤٥٠-٤٨٠ این حدودا باید باشه !! ولى طورانیم خیلى خوبه من ویسشو دارم گوش میدم !! منتها هزینش زیاد میشه + همونارو دوباره یوسفى تو الگوریتم میگه !

نه درباره استاد مقسمى چیزى نمیدونم ولى چندجا تو مانشت تعریف هاى جالبى نشنیدم. نظر اونایى که ماهان رفتن و بخون !

۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  

جمعه ٨ تا ١ کلاس داده الگوریتم یوسفى (١کلاسه ) اره اینو ثبت نام کردم هزینش تخفیف خورد واسه من واسه اینکه نرم و شبکه هم نوشتم ولى نسبت به جمع ساختمان طورانى الگوریتم یوسفى که تا اونجا که یادمه هر کدوم ٤٤٤ تومنه نصفه !! بین ٤٥٠-٤٨٠ این حدودا باید باشه !! ولى طورانیم خیلى خوبه من ویسشو دارم گوش میدم !! منتها هزینش زیاد میشه + همونارو دوباره یوسفى تو الگوریتم میگه !

نه درباره استاد مقسمى چیزى نمیدونم ولى چندجا تو مانشت تعریف هاى جالبى نشنیدم. نظر اونایى که ماهان رفتن و بخون !

bebakhsid shoma vase shabke ham msihe ostadi ke be nazareton khobe ro moarefi konid ,ammnoonetoon msiham
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ
دوستان در مورد گسسته اجلالی چیزی نشنیدید؟
بین اجلالی و سید جوادی و یوسفی کدوم رو پیشنهاد میدید؟
(یه سوال مهم: بین الگوریتم و گسسته کدومشون اولویت بالاتری برای کلاس رفتن دارن؟)
۱
۰
ارسال: #۲۹
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
سلام
من خودم کلاس مشترک داده الگوریتم یوسفی رو برداشتم چون به نظر من حق با یوسفی این دو درس مباحث مشترک زیادی دارن اینجوری تو هزینه وزمان صرفه جویی میشه واسه گسسته هم شک نکن با یوسفی میشه حد نرمال کنکورو زد من این ترم نتونستم بخاطر شریط کارم برم اما ترم بعد حتما برمیدارم یوسفی جامع وشامل میگه سرعت درس دادنش هم عالیه.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۷ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  پی دی اف های سید ناصر رضوی ardaaalan ۳ ۴,۲۳۵ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۶۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۳ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۰۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close