زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی ، پیام نور ، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟

نظرسنجی: کدوم یک از موارد زیر رو با ارزشتر میدونید
مجازی
پیام نور
غیر انتفاعی
آزاد
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط موج.)
RE: مجازی‌، پیام نور‌، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
(۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  به نظرتون به قول خودتون چند ماه منتظر بودن بهتره یا چند سال منتظر بودن و نگران بودن.راستش پیامتون برام نیومد دوباره بفرستید.این انتظار هم من فکر می کنم تا اردیبهشت باشه چون شما با حدود رتبه تون دیگه عاقلانه برخورد می کنید ومنتظر معجزه هم نیستید وعاقلانه انتظار می کشید.به نظرم هر شرایطی هم که باشه بدتر از انتخابهای الان شما نیست دوست عزیزواین جاها فقط برای یک مدرک گرفتن خوبه .شما با توجه به لیسانس تون به نظرم حتما هم باید جای خوبی ارشد بگیرید تا بتوانید بین بچه های اصلی این رشته حرفی برای گفتن داشته باشید فقط به این انتظارها وجو کنکور نیاندیشید به فکر بعد باشید و کار وجو کار ....باز هم با خودتونه .

ممنون اتفاقا نظر خودم هم ابتدا همین بود ولی خب بعضی‌ها (مثه پدرم) نظرشون اینه که یه سال از عمرت رو حروم نکن
ولی با حرفای شما کاملا موافقم. انشالله صبر میکنم که ببینم هیچ معجزه ای رخ نمیده در شهریور و دولتی قبول نمیشم Smile خیالم که راحت شد بعد از اون شروع میکنم برای سال دیگه خوندن
بریم برای رتبه زیر ۱۰۰Big Grin
شما هم که جزو کنکوری های سال آتی هستی ؟ یا نه امسال کنکور دادی؟
(۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ق.ظ)bahari نوشته شده توسط:  و اما سوالم اگه امسال یه کدوم از دوره های غیر از روزانه و شبانه قبول بشیم یعنی پیام نور‌، غیر انتفاعی‌، بین الملل و مجازی و سال بعد یه روزانه یا شبانه قبول بشیم واحدایی که تو همچین دانشگاههایی گذروندیم تطبیق میخوره یا باید از اول همه رو بگذرونیم؟

سوالتون مربوط به این بحث نمیشه دوست عزیز
ولی پاسخش اینه که کاملا بستگی به نظر گروه مربوطه داره گروه اگه اراده کنه واحدهای شما رو تطبیق میزنه و الا نه . و توصیه عموی بنده که خودش جزو هیئت علمی دانشگاه هست به من این بود که یه سال از عمرت رو اینجوری حروم نکن چون گروهها خیلی سلیقه ای عمل میکنن و ممکنه که واحدات تطبیق نخوره و بیخودی هزینه و وقتت صرف شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahari
ارسال: #۱۷
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ق.ظ
واسه چی‌ میخواید تا شهریور صبر کنید؟چرا از الان شروع نمیکنید واسه ساله بعد خوندن؟
اگه میدونید که نتیجه ای‌ که قرار شهریور اعلام بشه راضیتون نمی‌کنه و نمیرید خوب از همین الان شروع کنید و تابستون رو حروم نکنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , SarahArshad , banou , Aurora
ارسال: #۱۸
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  واسه چی‌ میخواید تا شهریور صبر کنید؟چرا از الان شروع نمیکنید واسه ساله بعد خوندن؟
اگه میدونید که نتیجه ای‌ که قرار شهریور اعلام بشه راضیتون نمی‌کنه و نمیرید خوب از همین الان شروع کنید و تابستون رو حروم نکنید.

اولا که واقعا معلوم نیست ظرفیت های امسال که دیدیم زیادشده میگن مجدد هم آیین نامه از طرف وزارت علوم ابلاغ شده که ظرفیتهای دانشگاه به نقلی دو برابر و به نقلی سه برابر بشه که اگه صحت داشته باشه هر اتفاقی ممکنه
دوما سال پیش که همه کتابها رو دفعه اولی بود که میدیدم از وسط تابستون شروع کردم امسال که فقط نیاز به یه مرور داره . تازه سال پیش همزمان ۱۸ واحد هم داشتم و امسال درس ندارم برای همون از شهریورم شروع کنم به احتمال قوی وقت زیاد میاد (فکر کنم برای اکثر سال دومی‌ها این وضعیت باشه)
سوما اینکه کارنامم رو با یکی دیگه مقایسه میکردم با فقط ۳۴ در صد زبان بیشتر (من زبان رو سفید گذاشتم) رتبش شده بود ۲۲۵ یعنی تهران نشه اصفهان رو میاره. برا همینم میخوام تابستون رو زبان سرمایه گذاری کنم
بازم ممنون انشالله تمام تلاشم رو خواهم کرد مهندس جان که سال دیگه هم کلاسی شیم شما میری شریف دیگه نه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  واسه چی‌ میخواید تا شهریور صبر کنید؟چرا از الان شروع نمیکنید واسه ساله بعد خوندن؟

اولا که واقعا معلوم نیست ظرفیت های امسال که دیدیم زیادشده میگن مجدد هم آیین نامه از طرف وزارت علوم ابلاغ شده که ظرفیتهای دانشگاه به نقلی دو برابر و به نقلی سه برابر بشه که اگه صحت داشته باشه هر اتفاقی ممکنه
دوما سال پیش که همه کتابها رو دفعه اولی بود که میدیدم از وسط تابستون شروع کردم امسال که فقط نیاز به یه مرور داره . تازه سال پیش همزمان ۱۸ واحد هم داشتم و امسال درس ندارم برای همون از شهریورم شروع کنم به احتمال قوی وقت زیاد میاد (فکر کنم برای اکثر سال دومی‌ها این وضعیت باشه)
سوما اینکه کارنامم رو با یکی دیگه مقایسه میکردم با فقط ۳۴ در صد زبان بیشتر (من زبان رو سفید گذاشتم) رتبش شده بود ۲۲۵ یعنی تهران نشه اصفهان رو میاره. برا همینم میخوام تابستون رو زبان سرمایه گذاری کنم
بازم ممنون انشالله تمام تلاشم رو خواهم کرد مهندس جان که سال دیگه هم کلاسی شیم شما میری شریف دیگه نه؟
اولا که کارو به سنجش سپردن ریسکه. اومدیمو ظرفیتا که زیاد نشدن هیچی‌ کمتر هم بشن.حسابی‌ تو کار ایران و مخصوصاً سازمان سنجش نیست.
دوما شما پارسال کتابارو کامل خوندید؟کامل فهمیدید؟من خودم اگه رتبم بالای ۱۰۰ میشد الان واسه خوندن ارشد شروع کرده بودم.از شهریور شروع کردن ریسکه.بعدم توی خونه بودن هم مشکلات خودشو داره.مثلا یکی‌ از دوستای من مرخصی گرفته بود ولی‌ کسل و بی‌ انگیزه شده بود تو خونه.
سوماً به نظر من سرمایه گذاری در این حدی که شما میگید روی زبان اشتباهه. روزی نیم ساعت تا یک ساعت زبان کار کردن توی تابستون معقوله ولی‌ بیشترش نه.دقت کنید که تفاوت بین رتبه‌های پائین زیاده.پس واسه اینکه از رتبهٔ ۳۰ برسید به ۱۰ خیلی‌ باید زحمت بکشید.
به نظر من واسه ارشد یا باید رتبهٔ تاپ اورد یا اصلا دنبالش نرفت. و اگه هم میخواید رتبهٔ تاپ بیارید باید چند ماه تنها کار شما کنکور باشه. کار و زندگیو اینارو باید بذارید کنار.
من شریفو بالاتر زدم. انشالا همون هم قبولم مگر اینکه از اون اتفاقاتی که فقط توی ایران میفته بیفته!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۲۰
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اولا که کارو به سنجش سپردن ریسکه. اومدیمو ظرفیتا که زیاد نشدن هیچی‌ کمتر هم بشن.حسابی‌ تو کار ایران و مخصوصاً سازمان سنجش نیست.
دوما شما پارسال کتابارو کامل خوندید؟کامل فهمیدید؟من خودم اگه رتبم بالای ۱۰۰ میشد الان واسه خوندن ارشد شروع کرده بودم.از شهریور شروع کردن ریسکه.بعدم توی خونه بودن هم مشکلات خودشو داره.مثلا یکی‌ از دوستای من مرخصی گرفته بود ولی‌ کسل و بی‌ انگیزه شده بود تو خونه.
سوماً به نظر من سرمایه گذاری در این حدی که شما میگید روی زبان اشتباهه. روزی نیم ساعت تا یک ساعت زبان کار کردن توی تابستون معقوله ولی‌ بیشترش نه.دقت کنید که تفاوت بین رتبه‌های پائین زیاده.پس واسه اینکه از رتبهٔ ۳۰ برسید به ۱۰ خیلی‌ باید زحمت بکشید.
به نظر من واسه ارشد یا باید رتبهٔ تاپ اورد یا اصلا دنبالش نرفت. و اگه هم میخواید رتبهٔ تاپ بیارید باید چند ماه تنها کار شما کنکور باشه. کار و زندگیو اینارو باید بذارید کنار.
من شریفو بالاتر زدم. انشالا همون هم قبولم مگر اینکه از اون اتفاقاتی که فقط توی ایران میفته بیفته!!!

درست میگی دوست گرامی باور منم همینه یا نباید خوند و یا باید به بهترین شکل ممکن عمل کرد
انشالله سعی میکنم کارام رو سرو سامون بدم و هر چه سریعتر شروع کنم
شما هم که به احتمال ۹۹/۹ همون انتخاب اولی قبولی
انشالله اگه مشکلی داشتم مزاحمت میشم بعدم کلاس میذارم که یکی از دوستام تو شریفه ازون کمک میگیرمSmile
موفق باشی

۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ
آرزوی موفقیت دارم براتون.
من در خدمتم.
ممنونHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۲
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ
من خودم پارسال با هزار امید وآرزو خوندم اما وسط راه یک فاجعه از جنس مرگ زندگی مو لرزوند ومن هم باهاش لرزیدم ونشد که بشه .اما امسال دوباره دارم تلاش می کنم تا خدا چه خواهد وچه مقدر کرده باشد!ان شاالله دارم برای روزانه شهر خودم می خونم چون متاهلم ونمی تونم سفره‌ی آرزوهامو توی یه شهر دیگه پهن کنم .هدفم هوش شهر خودم هست اما از جنس روزانه .ولی به غیر انتفاعی وآزاد شهر خودم فکر نمی کنم .فقط به دولتی اش فکر می کنم .البته آقای موج حرف پدر هم متین وصد البته که ایشان بسیار تجربه شان از ماها بیشتر است اما راستش با آینده ای که از تعداد ارشدهای کامپیوتر می شود پیش بینی کرد شاید بشود از خیر این یک سال گذشت که من از سالها گذشتم وهیچ نبود.صبر صبر صبر....

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ق.ظ)bahari نوشته شده توسط:  شما که می دونید بهتر از مجازی رو میارید خواهش می کنم برای مصاحبه مجازی اقدامی نکنید . من دوستانی دارم که رتبه های بالایی دارن و تنها امیدشون به همین مجازی هست و امکان دوباره درس خوندن برای کنکور سال آینده براشون فراهم نیست .خواهش می کنم شانس اونا رو برای قبول شدن کم نکنید.
فکرکنم ظرفیتهایی که خالی میمونن توی تکمیل ظرفیت پربشه مخصوصا مجازی و پیام نور و غیرانتفاعی
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ق.ظ)bahari نوشته شده توسط:  شما که می دونید بهتر از مجازی رو میارید خواهش می کنم برای مصاحبه مجازی اقدامی نکنید . من دوستانی دارم که رتبه های بالایی دارن و تنها امیدشون به همین مجازی هست و امکان دوباره درس خوندن برای کنکور سال آینده براشون فراهم نیست .خواهش می کنم شانس اونا رو برای قبول شدن کم نکنید.
فکرکنم ظرفیتهایی که خالی میمونن توی تکمیل ظرفیت پربشه مخصوصا مجازی و پیام نور و غیرانتفاعی
اما اگه این تکمیل ظرفیت رو می ذاشتن بعد اعلام نتایج نهایی بهتر بود آخه اینطوری ما نمی دونیم غیر مجازی می تونیم قبول شیم یانه برای همین بازم شرکت می کنیم در صورتی که ممکنه یکی قبل ترشو بیاریمSad

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ق.ظ
خانم alime شما که رتبتون خوبه. انشاء الله روزانه و شبانه رو میارید.
راستی من کارشناسیمو بیرجند بودم Smile من عاشق بیرجندم. Heart چون پر از خاطرات خوب بود برام. به اندازه تمام عمرم آدمای خوب اونجا دیدم و اساتید خیلی خوب و مهربون و دلسوزی اونجا داشتم.

شما نمی‌توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید«هستید». نخواهید توانست بیش از آنچه باور دارید«می‌توانید» انجام دهید. «نورمن وینست پیل»
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , alime
ارسال: #۲۶
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)bahari نوشته شده توسط:  خانم alime شما که رتبتون خوبه. انشاء الله روزانه و شبانه رو میارید.
راستی من کارشناسیمو بیرجند بودم Smile من عاشق بیرجندم. Heart چون پر از خاطرات خوب بود برام. به اندازه تمام عمرم آدمای خوب اونجا دیدم و اساتید خیلی خوب و مهربون و دلسوزی اونجا داشتم.
ممنون بهاری جان نظر لطفته ،من هم به بیرجندی بودنم افتخار می کنم برای همین همیشه قسمت"محل زندگی" رو پر می کنمBig Grin خوشحالم از این که خاطرات خوبی براتون داشته
خدا از زبونتون بشنوه که یه روزانه یا شبانه ای بتونم قبول شم و همچنین شما و همه‌ی دوستان

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahari
ارسال: #۲۷
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)bahari نوشته شده توسط:  خانم alime شما که رتبتون خوبه. انشاء الله روزانه و شبانه رو میارید.
ممنون بهاری جان نظر لطفته ،من هم به بیرجندی بودنم افتخار می کنم برای همین همیشه قسمت"محل زندگی" رو پر می کنمBig Grin خوشحالم از این که خاطرات خوبی براتون داشته
خدا از زبونتون بشنوه که یه روزانه یا شبانه ای بتونم قبول شم و همچنین شما و همه‌ی دوستان

شک نکن هم دانشگاهی که روزانه قبول نشی شبانه رو میاری که به نظر من روزانه هم محتمله
راستی شما ورودی سال چند کارشناسی بودی؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال: #۲۸
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)bahari نوشته شده توسط:  خانم alime شما که رتبتون خوبه. انشاء الله روزانه و شبانه رو میارید.

شک نکن هم دانشگاهی که روزانه قبول نشی شبانه رو میاری که به نظر من روزانه هم محتمله
راستی شما ورودی سال چند کارشناسی بودی؟
انشاالله‌، ورودی ۸۵ بودم

۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ق.ظ
مجازی‌، پیام نور‌، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
دوستان دانشگاه آزادی از اینکه دوستان دانشگاه دولتی درباره سطح علمی دانشگاه آزاد نظر بدن ناراحت نشید.من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم.واقعا نمیشه دانشگاه آزاد و دولتی رو باهم مقایسه کرد.ببینید،من خیلی بچه درس خونی بودم ولی بلد نبودم چه جوری درس بخونم.کسی نبود راهنماییم کنه.خانواده‌ام هم راضی نمیشدن به شهر دور برم.ناچارا در دانشگاه نزدیک شهر زندگیمون درس خوندم.چیزی که در دانشگاه دیدم فقط ناامیدی و له شدن آمال و آرزوهام بود.انسان با انگیزه رو در نهایت تبدیل به آدم افسرده و منزجر از دانشگاه و مایوس و ناامید به آینده می کنن و تحویل خانواده و اجتماع می دن.دلم خیلی پر درده.یادم می افته به استادایی که تحقیرمون می کردن.استادایی که کم کاری می کردن.دربون دانشگاه که گاهی سر فحش می کشید به بچه ها.انواع انگهایی که می زدن.
پس نگید دانشگاه آزاد خوبه و سطح علمیش عالی و .... چون خیلی اعصابم بهم میریزه.چرا نمی خواید حقیقتو قبول کنید؟خواهش می کنم یه بار برید دانشگاه دولتی رو از همه نظر از نزدیک ببینید بعدا خودتون قضاوت کنید.
تو دانشگاههای دولتی اصلا طرف اگه بی انگیزه و بی اعتماد به نفس باشه هم بهش انگیزه می دن هم اعتماد به نفس.تشویقش می کنن.نخبه شناسی می کنن و خیلی سرمایه گذاریهای دیگه که در دانشگاه آزاد خبری از این چیزا نیست.حالا اینا بکنار.اصول اولیه انسانی رو رعایت می کنن.دانشگاه آزاد چی؟مثل تاپاله با آدم برخورد می کنن.حداقل چیزی که من از نزدیک دیدم و لمس کردم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahari , fatima1537 , mahsaii , rasoul67 , Lonely Palm
ارسال: #۳۰
۱۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ
مجازی‌، پیام نور‌، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
موافقم.اکثر(نه همه!)کسانی که توی دانشگاه آزاد به عنوان کارمند هستندانگار نمیدونن که توی یه جو علمی ودانشجویی به سر میبرن.انگار این همه پول بی زبون میگیرن که مدرک بهت بفروشن.انگار مجرم گیر آوردن. تحصیلات با اعمال شاقه! و بدون بهره علمی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۳۷۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۸۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۴۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۱۷۷ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close