زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی ، پیام نور ، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟

نظرسنجی: کدوم یک از موارد زیر رو با ارزشتر میدونید
مجازی
پیام نور
غیر انتفاعی
آزاد
[نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۱۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
مجازی‌، پیام نور‌، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
استادی داشتم که می گفت، فقط پیام نور نرید!!!
آخه آخرشم نمی دونید بالاخره با سوادید یا نیستید!!
البته بحث آزاد اصلا نبود (کلا بچه های روزانه به فکر پول دادن خیلی نیستند)

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۳۲
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
RE: مجازی‌، پیام نور‌، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
(۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  استادی داشتم که می گفت، فقط پیام نور نرید!!!

کاملا با حرف استادتون موافقم!Smile
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۳۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط مورتن.)
پیام نور رو اصلا با بقیه مقایسه نکنید. در اینجا اعتبار بین المللی دانشگاه ها رو براتون اوردم. دانشگاه پیام نور هشتم هست. یعنی چه بخواهید چه نخواهید اعتبارش از دانشگاه های علم و صنعت و اصفهان و شهید بهشتی هم بیشتر هست.

رتبه در ایران - نام دانشگاه - رتبه در جهان

۱- دانشگاه تهران (روزانه دولتی) ۵۲۸

۲- دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه دولتی) ۶۶۸

۳- دانشگاه فردوسی مشهد (روزانه دولتی) ۶۷۳

۴- دانشگاه شریف (روزانه دولتی تهران) ۱۰۳۸

۶- دانشگاه امیر کبیر (روزانه دولتی تهران) ۱۲۱۳

۱۸- دانشگاه خواجه نصیر طوسی (روزانه دولتی تهران) ۱۸۹۰

۲۰ - دانشگاه تربیت مدرس (روزانه دولتی تهران) ۱۹۹۳

۲۱- دانشگاه پیام نور ۲۰۳۳

یکی از کارمندهای شرکتمون هم بر اساس همین اعتبار از یک شرکت آمریکایی پذیرش گرفت (البته ناگفته نمونه مدرک مایکروسافت هم داشت)
۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , euruse , farazin , H3NGAM3H , bahman2000
ارسال: #۳۴
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
RE: مجازی ، پیام نور ، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  پیام نور رو اصلا با بقیه مقایسه نکنید. در اینجا اعتبار بین المللی دانشگاه ها رو براتون اوردم. دانشگاه پیام نور هشتم هست. یعنی چه بخواهید چه نخواهید اعتبارش از دانشگاه های علم و صنعت و اصفهان و شهید بهشتی هم بیشتر هست.

یکی از کارمندهای شرکتمون هم بر اساس همین اعتبار از یک شرکت آمریکایی پذیرش گرفت (البته ناگفته نمونه مدرک مایکروسافت هم داشت)

جالب بود! دانشگاه کارشناسیم و دست کم گرفته بودمCool
ولی ۴ سال کارشناسی کلا تجربه بود!Sad
۲
۲
ارسال: #۳۵
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من بالاخره نفهمیدم چی کار کنم بعضی از دوستان میگن که مجازی ارزش داره به دلیل اساتید و دانشگاه برخی معتقدن هر چی باشه مجازی هست و رفتن به یه دانشگاه دیگه ارزشمند تره
گزینه های دیگه ای هم مطرح که آزاد پیام نور و غیرانتفاعی باشه
لطفا دوستان توی نظر سنجی شرکت کنن و اگه دلیلی دارن برای دفاع از برتری مجازی و یا بر نفی اون دارند بیان کنند تا دوستان بتونن سریعتر انتخاب کنن که فرم گزینش رو برای مجازی ارسال کنند یا برای سایر موارد صبر کنند

با سپاس
دربین این ۴گزینه مسلما آزادبهترازبقیه هست مخصوصا برای مقاطع بالاتر وهیئت علمی شدن،دراین زمینه تحقیقات زیادی سال گذشته کردم واز افراد باتجربه دراین زمینه پرسیدم،مجازی برای شاغلین درایران مناسب تر است اما درکشورهای خارجی وضع فرق میکنه البته فکرکنم مجازی های تهران شامل این وضعیت نشوند اما درهر صورت بین این گزینه ها آزاد ارجعیت بالاتری دارد.

(۰۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)marygoli نوشته شده توسط:  اول غیر انتفاعی بعد آزاد بعد پیام نور بعد مجازی.
غیرانتفاعی به این دلیل بهتره که درکلاس شرکت می کنیم و این باعث میشه انگیزه بیشتری برای درس و تحقیق داشته باشیم و با استادا در ارتباط نزدیک باشیم و ازشون چیزهای بیشتری یاد بگیریم نه اینکه خودمون بخونیم.ولی اگه کسی شرایطش طوریه که واقعا نمیتونه در رفت و آمد باشه بهتره پیام نور و بعدمجازی رو انتخاب کنه.
نباید اینقدر به فکراسم دانشگاه باشیم
کلام آخررو همون شرایط فرد میزنه

منم همینارو شنیدم ولی ندیدم چون اصلا تو جو هیچ کدومشون آشنا ندارم و هر چی اطلاع دارم از این ور و اون ور همینو می گن.
[/quote]

من بانظرشما موافق نیستم که اول غیرانتفاعی وبعد آزاد چون آزاد معتبرتر وبهتر است،البته غیرانتفاعی هایی که اسم موسسه ندارند ودانشگاه هستندشامل این بند نمی شوند وبهترازآزادهستند.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , hadi_en
ارسال: #۳۶
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  پیام نور رو اصلا با بقیه مقایسه نکنید. در اینجا اعتبار بین المللی دانشگاه ها رو براتون اوردم. دانشگاه پیام نور هشتم هست. یعنی چه بخواهید چه نخواهید اعتبارش از دانشگاه های علم و صنعت و اصفهان و شهید بهشتی هم بیشتر هست.

تاجایی که من از این موضوع اطلاع دارم شامل پیام نورتهران فقط میشه نه تمام پیام نورها،خواهشا اطلاعات را کامل بگذاریدتابعضی ها اشتباه انتخاب نکنند.
(۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  استادی داشتم که می گفت، فقط پیام نور نرید!!!
به نظر من هم برای ما که مهندس هستیم دانشگاه پیام نوربرای ادامه تحصیل مکان مناسبی نیست شاید برای خیلی از رشته ها مناسب باشه اما برای رشته مانه.

(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  دوست عزیز یعنی بین پیام نور و آزاد برای تدریس در دانشگاه و هیئت علمی شدن آزاد ارجحیت داره؟
میشه بیشتر توضیح بدین و دلایلتون رو بگید.
ممنون.
صدالبته،اولا کسی که آزاد خونده درپذیرش الویت هیئت علمی آزادقرار میگیره وتاجایی که الان فهمیدم تمامک حقوق ومزایای اساتید آزادباسراسری یکسان شده وتعداد هیئت علمی که پذیرش میکنند بیشترهست ومدرک اون هم برای ادامه تحصیل معتبرتره تاجایی که اگه آزاد خونده باشی ومعدلت بالا باشه تورا برای دکترا درالویت اول آزاد قرار میده خودم الویتهایم برای ادامه تحصیل بعداز سراسری (روزانه وشبانه)فقط آزاد هست وبس.

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , nikou
ارسال: #۳۷
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ
نقل قول: دوست عزیز یعنی بین پیام نور و آزاد برای تدریس در دانشگاه و هیئت علمی شدن آزاد ارجحیت داره؟
ممنون
صدالبته،اولا کسی که آزاد خونده درپذیرش الویت هیئت علمی آزادقرار میگیره وتاجایی که الان فهمیدم تمامک حقوق ومزایای اساتید آزادباسراسری یکسان شده وتعداد هیئت علمی که پذیرش میکنند بیشترهست ومدرک اون هم برای ادامه تحصیل معتبرتره تاجایی که اگه آزاد خونده باشی ومعدلت بالا باشه تورا برای دکترا درالویت اول آزاد قرار میده خودم الویتهایم برای ادامه تحصیل بعداز سراسری (روزانه وشبانه)فقط آزاد هست وبس.
پیام نور دیگه خیلی داره خراب میشه(البته اولم زیاد خوب نبود) و دوستمون هم راست میگن تو رشته ما پیام نور اصلاً جای مناسبی نیست اساتیدش که اصلاً در حد اساتید دانشگاه آزاد نیستند(من خودم پیام نوریم) تا حالا کسی رو ندیدم از دوره لیسانس یا فوق پیام نور راضی باشه علت اینکه بچه ها در دوره لیسانس وارد این دانشگاه میشن فقط به خاطر هزینه کمشه که در کارشناسی ارشد زیاد با آزاد فرق نمی کنه ولی بجاش اساتید و اعتبار آزاد بیشتره. اصلاً از همون کتابهای پیام نور معلومه استاداش چند مرده حلاجن.
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Aurora , white bird , neda_Network
ارسال: #۳۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
نقل قول: دوست عزیز یعنی بین پیام نور و آزاد برای تدریس در دانشگاه و هیئت علمی شدن آزاد ارجحیت داره؟
ممنون
پیام نور دیگه خیلی داره خراب میشه(البته اولم زیاد خوب نبود) و دوستمون هم راست میگن تو رشته ما پیام نور اصلاً جای مناسبی نیست اساتیدش که اصلاً در حد اساتید دانشگاه آزاد نیستند(من خودم پیام نوریم) تا حالا کسی رو ندیدم از دوره لیسانس یا فوق پیام نور راضی باشه علت اینکه بچه ها در دوره لیسانس وارد این دانشگاه میشن فقط به خاطر هزینه کمشه که در کارشناسی ارشد زیاد با آزاد فرق نمی کنه ولی بجاش اساتید و اعتبار آزاد بیشتره. اصلاً از همون کتابهای پیام نور معلومه استاداش چند مرده حلاجن.

۱۰۰درصد مخالفم....

من نیز پیام نوری هستم و اگر زمان برگردد ۱۰۰درصد مجددا این دانشگاه را انتخاب می کنم....

دانشگاه پیام نور و اساتید آن ارتباط مستقیم با گروه آموزشی مربوطه داره.... گروه ما بی نظیر بود و فارغ التحصیلان عالی داد.... قبولی ارشد هم بالا بود....

اصلا قضاوت نکنید لطفا!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , euruse , H3NGAM3H , bahman2000
ارسال: #۳۹
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط white bird.)

استادتون راست میگفته
من خودم پیام نوری هستم
اینقدر زجر کشیدم که چند بار می خواستم انصراف بدم
البته یونی ما از نظر استاد سطحش زیره صفره اصلا منفیه
اما اقای باد گفته یونیش خوب بوده
پس سطح پیام نورا متفاوته

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , farazin
ارسال: #۴۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ، توسط nikou.)
استادای کارشناسی ما هم خیلی خوب بودند حتی بچه های آزاد هم می اومدن از کلاس ما استفاده می کردند.
از اساتیدم راضی ام اما حاضر نیستم باز برگردم پیام نور
۳
۰
ارسال: #۴۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ، توسط Joonz.)
(۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ)nikou نوشته شده توسط:  استادای کارشناسی ما هم خیلی خوب بودند حتی بچه های آزاد هم می اومدن از کلاس ما استفاده می کردند.
از اساتیدم راضی ام اما حاضر نیستم باز برگردم پیام نور

شاید استادای آقای باد واقعاً خوب باشن ولی من خودم تو دانشگاه پیام نور مرکز استان درس خوندم به خدا یه استاد طراحی الگوریتم داشتیم از روی کتاب روخوانی میکرد غلط می خوند ۴ تا کار تحقیقی درست درمان به ما ندادن کلاس آز پایگاه که یکی از کلاس های کاربردی رشته کامپیوتره با ۳ جلسه سرشو هم آوردن من خودم از جمله افرادی هم که حتی یه واحد هم تو پیام نور نیافتادم و معدلم هم بالای ۱۶ شد اونم نه الان که پیام نور گلابی شده (خداییش ۲ ساله که دیگه پیام نور نمراتش کیلویی شده ) آقای باد یه سوال حالا شاید استادتون خوب بوده باشن ولی خداییش کتابای پیام نور خوبن که دارین تعریف می کنید.همانطور که گفتمو بازم میگم مزیت پیام نور فقط و فقط هزینه کمشه و شایدم نزدیکی محل سکونت با دانشگاه هم یکی از مزیتاش باشه دیگه نه چیز دیگه. باور کنید اینو من نمیگم شما اگه با ۱۰۰۰ تا پیام نوری مصاحبه کنید شاید ۱۰ تاشون مثه رفقیمون از پیام نور تعریف کنند.البته من دوره لیسانسشو بیشتر میدونم ولی فوقشم که چنتا از بچه هامون رفتن زیاد راضی نبودن.
بعدشم امسال پیام نور دانشجویان فک کنم با معدل ۱۵ یا ۱۶ به بالاشو می فرستاد برا ارشد پیام نور (بدون کنکور) که خیلیا دارن اینطوری میرن خوب این خودش یعنی بی کیفیتی نطام آموزشی پیام نور. الحقو ولانصاف نتیجه این نظر سنجی بالا درسته .
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , nikou
ارسال: #۴۲
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
نظرات شما ها رو خوندم واسم جالبه
شاید تو رشته ی کامپیوتر واقعا این هایی که شماها می گین باشه اما واسه رشته ی ما هیچ فرقی نیست بین ازاد و سراسری
البته من غیرانتفاعی و مجازی و پیام نور رو نمی دونم
فاطیمای عزیز فکر کنم گفته بودن که غیر انتفاعی بهتر از ازاد چون سر کلاس می ریم.مگه دانشگاه ازاد سر کلاس نمی ریم؟
فرقی نداره که ۳ جلسه غیبت تو یه درس ۲ واحدی حذف درس رو به دنبال داره
در ضمن سختگیری اساتید به نظر من خیلی بیشتر از دانشگاه سراسری هست

یه دوست دیگه هم گفته بودن که دانشگاه فردوسی کمتر از امیرکبیر پذیرش تونستن بگیرن واسه دانشگاههای خارج
من هیچ کس از دوستام رو ندیدم که تو رشته های مختلف چه مهندسی چه غیر مهندسی تو هر مقطع تحصیل درخواست کرده باشن و پذیرش نگرفته باشن
کلا دیگه دادن پذیرش به دانشگاه ربطی نداره بیشتر به رزومه ی شخصی دانشجو بستگی داره

من دوستایی دارم که از دانشگاه غیرانتفاعی که اصلا هم شناخته شده نیستن برای فوق شریف قبول شدن
خودشون تلاش کردن.فقط اسم دانشگاه مهم نیست.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , fatima1537 , Sunshine Off
ارسال: #۴۳
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ب.ظ
من این نظر رو داده بودم و منظورم برشمردن مزایای هرکدوم بود نه مقایسه بین اونها
(۰۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  غیرانتفاعی به این دلیل بهتره که درکلاس شرکت می کنیم و این باعث میشه انگیزه بیشتری برای درس و تحقیق داشته باشیم و با استادا در ارتباط نزدیک باشیم و ازشون چیزهای بیشتری یاد بگیریم نه اینکه خودمون بخونیم.ولی اگه کسی شرایطش طوریه که واقعا نمیتونه در رفت و آمد باشه بهتره پیام نور و بعدمجازی رو انتخاب کنه.
نباید اینقدر به فکراسم دانشگاه باشیم
کلام آخررو همون شرایط فرد میزنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tavoos , مورتن , Aurora
ارسال: #۴۴
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط nikou.)
در اینکه همه چیز به خود فرد بستگی داره شک ندارم اما باید در فضای مناسب قرار بگیره!
متاسفانه پیام نور این فضا رو ایجاد نمیکنه! آخه یکسری از بچه ها غیرحضوری میگیرند و خیلی ها هم با رتبه های خیلی بد اومدن پیام نور و فقط به فکر گرفتن نمره پاسی بودن.اکثر بچه ها هم در رفت و آمد بودن.
درسته خیلی از پیام نوریها ارشد قبول شدند اما اون فقط به خودشون و اراده شون برمیگرده!یعنی واقعا نتیجه زحمات خودشون بوده نه محیط دانشگاه!اخه تو پیام نور به اون صورت رقابتی دیده نمیشه!
پیام نور شاید برای بچه های علوم انسانی جواب بده اما برای رشته های فنی اصلا گزینه مناسبی نیست...
ارشد و نمیدونم اما تجربه کارشناسی باعث میشه که اصلا به ارشد پیام نور فکر هم نکنم!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Joonz , Sunshine Off , bahman2000
ارسال: #۴۵
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(02 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
ممنون

۱۰۰درصد مخالفم....

من نیز پیام نوری هستم و اگر زمان برگردد ۱۰۰درصد مجددا این دانشگاه را انتخاب می کنم....

دانشگاه پیام نور و اساتید آن ارتباط مستقیم با گروه آموزشی مربوطه داره.... گروه ما بی نظیر بود و فارغ التحصیلان عالی داد.... قبولی ارشد هم بالا بود....

اصلا قضاوت نکنید لطفا!
جناب باد عزیز قصد ما توهین نیست بلکه بیان واقعیتهایی است که از دیگران پرسیدیم ومتوجه شدیم درهمه جا استثنا هم وجود داره اما درحالت کلی من بیان کردم.من کسانی را میشناسم که وقتی برای هیئت علمی شدن رفتند به تهران نزد اساتید جناب میبدی در بدو ورود وقتی اسم دانشگاه اونها را سوال میکرد ومیگفتند پیام نور فلان شهرستان حتی اجازه نشستن را هم نمیداد.من کاری با کسانی که روابط وپارتی های قوی دارند ندارم بلکه من به کسایی مثل خودم که فقط باتلاش خودشون میخوان به اهداف بزرگشون برسند صحبت دارم دوست گرامی دانشگاهی که دراون درس میخونیم مهم نیست اما متاسفانه برای مقاطع بالا مهم هست واگه سری به ادارات ودانشگاهها بزنید به حرفای من میرسید.به هر حال امیدوارم همه شما دوستان کارتون به اینجاها نرسه و دانشگاههای خوب تهران را از آن خودبکنید.

۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , nikou , euruse

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۹۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۵۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۷۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۱۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۱۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۲۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۰۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۵۳۵ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close