زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی استاد و کلاس

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ
Question معرفی استاد و کلاس
سلام.من داوطلب ارشد ۹۴ آی تی هستم.ممنون میشم یه استاد خوب خصوصی برای ساختمان داده معرفی کنید بهم.درسای الگوریتم و گسسته و هوش رو هم میخوام کلاسای عمومی برم.به نظرتون مهستان واسه اونا بهتر هست یا پارسه یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
RE: معرفی استاد و کلاس
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ)sargol-21 نوشته شده توسط:  سلام.من داوطلب ارشد ۹۴ آی تی هستم.ممنون میشم یه استاد خوب خصوصی برای ساختمان داده معرفی کنید بهم.درسای الگوریتم و گسسته و هوش رو هم میخوام کلاسای عمومی برم.به نظرتون مهستان واسه اونا بهتر هست یا پارسه یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
دوست عزیز به نظر من به جای پول خرج کردن اضافی و شرکت در کلاس ها می تونید از جزوه ها و ویس های این سایت استفاده کنید.اگه خواستید بگید تا بهترین شون رو براتون لینک بدم.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , sargol-21
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط sargol-21.)
RE: معرفی استاد و کلاس
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ)sargol-21 نوشته شده توسط:  سلام.من داوطلب ارشد ۹۴ آی تی هستم.ممنون میشم یه استاد خوب خصوصی برای ساختمان داده معرفی کنید بهم.درسای الگوریتم و گسسته و هوش رو هم میخوام کلاسای عمومی برم.به نظرتون مهستان واسه اونا بهتر هست یا پارسه یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
دوست عزیز به نظر من به جای پول خرج کردن اضافی و شرکت در کلاس ها می تونید از جزوه ها و ویس های این سایت استفاده کنید.اگه خواستید بگید تا بهترین شون رو براتون لینک بدم.
ممنون میشم لینک کنید.ولی خب من واقعا پایه ام تو این درس ضعیف هست و وقت زیادیم نمیتونم بذارم متاسفانه.کلاس و استاد رو بیشتر برای این میخوام که از نظر زمانی جلو بندازه منو

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط:  دوست عزیز به نظر من به جای پول خرج کردن اضافی و شرکت در کلاس ها می تونید از جزوه ها و ویس های این سایت استفاده کنید.اگه خواستید بگید تا بهترین شون رو براتون لینک بدم.

کاملا موافقم.
ممنون از نظرتون
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط sherlock holmes.)
معرفی استاد و کلاس
الگوریتم که سید جوادی خیلی خوبه.. الان پارسه درس میده... من که از کلاسش راضی بود هر چند ذلیل نمیشه کنکور بترکونم تو الگوریتم کلن سوالاش خیلی تخیلیه...
گسسته هم باز من جلسه اول یوسفی بودم خوشم نیومد رفتم سید جوادی ... به نظرم میاد اگه کسی چند سال دور بوده از درس یا کلن سطح گسستش پایینه بره یوسفی اما به شخصه با اون ریتم کند یوسفی حال نکردم..در ضمن جزوه دکتر سید جوادی هم خیلی خوبه ..
هوش کلن استاد خوب نداریم تو هیچ کدوم از موسسه ها . طارمیان که کلن ادبیات درس میده(شیوه درس دادنش خوب نیست و احتمالن فقط پولتو دور میریزی) بقیشونم خیلی تعریفی نیستن به شخصه توصیه میکنم کتاب هوش راهیان ارشد بگیری همون قد وقت بذاری خیلی خوب میفهمی و سوالاتم جواب میدی و به کلاسم احتیاج نداره.
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
معرفی استاد و کلاس
سلام دردروسی مثل ساختمان و الگوریتم و گسسته اگه پایه تون خوبه و می خواهید برای کنکور خودتونو آماده کنید و تسلط پیدا کنید سید جوادی رو پیشنهاد می دم اما اگر پایه ی ضعیفی دارید استاد یوسفی خیلی خوب همه چیز رو از صفر شروع می کنن و تا حد خوبی می رسونن البته استاد و کلاس تا یه حدی می تونه کمک کنه و شما رو جلو بندازه . بیشتر مسیرو خودتون باید برید.

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۱
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
معرفی استاد و کلاس
بچه ها من مهستان توو نمایشگاه ثبت نام کردم قرار شد باقی شهریه رو تا اخر اردیبهشت برم بریزم، اصن وقت نشد، میخام یه روز که امتحان دانشگام بود بعدش برم، ممکنه گیر بدن برا تاخیر؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
معرفی استاد و کلاس
مهستان گیر نمیده. من امروز رفتم چندتا درس نوشتم ! برخوردشون خوب بود ! تا آخر امروز هم ١٠ درصد تخفیف میده

Sent from my iPad using Tapatalk
۱
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ
معرفی استاد و کلاس
من چون ٩٠٠ تومن کلاسام شد ١٥ درصد تخفیف داد
امیدوارم، اخه خیلی تاکید کرد و من نرفتم:دی
شما چیارو نوشتین؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۴ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۸۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۷۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close