زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه

ارسال: #۱۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
راستش نه
واسه همین سریع رفتم امیرکبیر ثبت نام کردم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
با احتمال کم ممکنه صنعتی ارومیه بیاری ای تی شاید شبانه ...
درباره شهریه هم تو دفترچه که تو سایت هست یه توضیحاتی دادن که برای شبانه ها شهریه ثابت و متغییر چقدر هست
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: lida.p
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط tayebe68.)
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
پارسال در گرایش ۴ رتبه ۲۷۶ روزانه تربیت مدنی تبریز رو آورده بوده، ۲۵۷ روزانه صنعتی ارومیه
با توجه به افزایش ظرفیت ها این دو جا رو قبولید

راستی یه توصیه بر اساس رنکینگ دانشگاه ها و اینکه دکترا دارند یا نه انتخاب رشته کنید

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lida.p
ارسال: #۱۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط lida.p.)
RE: 253 آی تی- ۳۱۲ شبکه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  با احتمال کم ممکنه صنعتی ارومیه بیاری ای تی شاید شبانه ...
درباره شهریه هم تو دفترچه که تو سایت هست یه توضیحاتی دادن که برای شبانه ها شهریه ثابت و متغییر چقدر هست

ممنون Shy

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  پارسال در گرایش ۴ رتبه ۲۷۶ روزانه تربیت مدنی تبریز رو آورده بوده، ۲۵۷ روزانه صنعتی ارومیه
با توجه به افزایش ظرفیت ها این دو جا رو قبولید

راستی یه توصیه بر اساس رنکینگ دانشگاه ها و اینکه دکترا دارند یا نه انتخاب رشته کنید

مرسی
منم موندم که کدومش بهتره. به نظر شما کدومشون(غیر از دانشگاهای داخل تهران) بهتره از مجازی امیرکبیر؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط tayebe68.)
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)lida.p نوشته شده توسط:  منم موندم که کدومش بهتره. به نظر شما کدومشون(غیر از دانشگاهای داخل تهران) بهتره از مجازی امیرکبیر؟

به نظر من همه دوره های روزانه و شبانه از مجازی امیرکبیر بهترن!! و ترجیح دوره مجازی به دوره های حضوری اشتباهه ...

۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ب.ظ
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
این که ارزیابی وب سایت های دانشگاهاست!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۲۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ
سلام اگه میشه هرکس اطلاعاتی داره جواب سوال دوستمون lida.p رو بده چون سوال منم هست! اینکه صنعتی ارومیه بهتره یا شهید مدنی تبریز؟
۱
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط tayebe68.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  این که ارزیابی وب سایت های دانشگاهاست!!!

Big Grinاینو دوستم برام فرستاد، رو حساب اطمینان به حرف دوستم دیگه به عنوانش دقت نکردم

۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
بچه ها من تو صنعتی ارومیه درس خوندم چون شاید برای دوستان دیگه هم سوال باشه یه توضیحی میدم
مدیر گروه ای تی دکتر سلوک تخصص برق که خودشون در شبکه واقعا خیلی خوب هستن
اما درباره هیئت علمی : ببینید تا جایی که من اطلاع دارم چند تا از اساتید از خارج دانشگاه یعنی از دانشگاه ارومیه و جاهای دیگه میان یکی ۲تا از اساتید هم از خود دانشگاه از گروه صنایع و ... هستن بچه ها اساتید هم به نسبت دانشگاه های شهرستان بد نیستن اما بیشتر مشکل این دانشگاه تازه تاسیس بودنشه و اینکه در حال ساخت قسمت جدید دانشگاه و خیلی انتظار از امکانات دانشگاه نباید داشته باشید خوابگاه هم که داخل شهر و هزینه نزدیک ۴۵۰ تومن سایت مخصوص ارشد هم داشتیم تو دانشگاه البته سرعت اینترنت داغونه .. هیئت علمی لیسانس هم زیاد تعریفی نداره قبلا بهتر بود اما خیلی هاشون الان دارن دکترا میخونن و کسایی که برای کارشناسی تدریس میکنن فوق هستن و خیلی هم تعریفی نیستن..!! حالا نمیدونم باز اگه سوالی هست بگین که توضیح بدم...Smile
به شخصه درباره مدنی تبریز زیاد اطلاع ندارم اما اگه زبان ترکی بلد نیستین حتما حتما ارومیه رو اولیت بدین به تبریز
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Zahra.70 , sadradin , tayebe68 , CATIGA , Amoojan
ارسال: #۲۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط saeedorage.)
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
سلام
پارسال با ۲۷۴ امنیت شاهد زده بودم که قبول شدم. به نظرم اینو که به راحتی قبول میشید.
بسته به اینکه قصد ادامه تحصیل یا کار دارید اولویتا فرق داره!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۲۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ق.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  سلام
پارسال با ۲۷۴ تو ۱و۴ و ۳۸۹ تو ۲و۳ روزانه آی تی ارومیه، شبانه تجارت و امنیت اصفهان آوردم. قبلش هم امنیت شاهد زده بودم که قبول شدم. به نظرم اینارو که به راحتی قبول میشید.
بسته به اینکه قصد ادامه تحصیل یا کار دارید اولویت اینا فرق داره!
واسه ادامه تحصیل بهتره جایی باشید همون جا دکترا هم داره!
واسه کار هم تهران بهتره!
با در نظر گرفتن علاقه و دو مورد بالا میتونید اولویت بندی کنید به راحتی!
باز اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

من خودم امنیت خیلی دوست دارم. روزانه قبول شدید یا شبانه؟
سخته رشته ش؟
دانشگاهش چطوره؟ دکتری نداره؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ق.ظ
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
اگه ممکنه تو یاهو پیام بدید.
اونجا همیشه on هستم و زودتر جواب میدم.
ممنون میشم
yahoo ID: saeed_orage
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadradin
ارسال: #۲۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ
۲۵۳ آی تی- ۳۱۲ شبکه
سلام من دانشگاه تهران واحد قم آی تی قبول شدم کسی میدونه شرایطش چیه؟ میشه انتقالی بگیرم تهران پاس کنم درسامو؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۳۱۱ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۴۷ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۲۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  ۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف sixsixsix ۵۸ ۲۷,۵۳۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  جابجایی شبکه ارومیه با شبکه همدان یا رازی کرمانشاه pouyasal ۰ ۱,۴۵۴ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: pouyasal
  ۲۹ شبکه ،شبکه شریف faegheh70 ۲۰ ۸,۱۲۷ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۲,۰۲۵ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست معرفی جزوه شبکه وروش خواندن کتاب شبکه ارشدای تی Samira.67 ۳ ۴,۰۲۱ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در باره موضوعات جدید و کاربردی شبکه یا امنیت شبکه baranmatin ۲ ۴,۲۱۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: baranmatin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close