زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۷ معماری

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط friends 11.)
۱۷ معماری
سلام. ۱۷ معماری شدم بقیه گرایش‎ها هم هویج.
هر سوالی دارین جواب میدم. قبلش دو تا چیز بگم: پارسه امتحان دادن بزرگترین اشتباهم بود. دوستامم که تو این دو سال پارسه یا مدرسان دادن با اینکه همه جای خوب رفتن باز با من موافقن. تنها چیزی که این کنکورای آزمایشی بهتون میده:
۱-اعتماد به‎نفس کاذب زیاد. وقتی میری سر جلسه کنکور و سوالاشو با سوالای مسخره‎ی کنکورهای آزمایشی مقایسه می‎کنی واقعا له میشی همونجا و این بدترین اتفاقی بود که برای من افتاد سر جلسه. سوالای کنکور سخت‎تره واقعا وقت کم میارین سر این سخت بودن سوالا. باید تا می‎تونید تست از رو کتابایی که برا کنکورن بزنید. من از پارسه از ۱۲تو جامع آخری داشتم تا بدترینش ۴۸۰ تو آبان ماه (مانگین زیر ۵۰ بودم). در کل با پر‎س‌وجوهایی که دم کنکور از بچه‎های سال بالاییم داشتم این بود رتبه کنکور یکم بدتر از رتبه‎های پارسه‎ست..
۲- سوالایی که تو این آزمونا میبینید تقریبا بی ربط تره به کنکور تا سوالای کتابا. به‎جز درسایی که فرم سوال دادنشون تو کنکور عوض شده مثل os و معماری که تو ۴ سال آخر میبینید از مباحث خاص‎تری طرح می‎کنن.
۳- کلا پیشنهادم اینه حداکثر ۲ تا آزمون‎های جامع پارسه رو بدین یا هرچی که تحقیق کردین فکر می‎کنین خوبه.

دو تا اشتباهم کلا در ۳ماهی که برا کنکور خوندم و سر کنکور کردم که واقعا ....:
۱- سر ۳ تا سوال ریاضی و ۲ تا سوال دی اس ۴۵ مین بیشتر وقت گذاشتم که ۲تاشون حل شد و ۳ تاشون نشد (ریاضی مخصوصا) و این باعث شد نتونم بقیه تست‎ها رو حتی نگاه بکنم. مخصوصا یه سوال مدار منطقی که غلط بوده و فکر کنم همون حذف شده.
۲- مدار الک رو هی میگفتم بعدا شروع می‎کنم بعدا می‎خونم ۱ ماه به کنکور هم شروع کردم ولی ۱ ماه واقعا جواب نداد چون تمرکز آدم مثل ماه‎های قبلش نیست. هرچی به کنکور نزدیک‎تر میشین کارتون سنگین‎تر میشه حتی اگه وقت بیشتری هم بذارین. از اول خودتونو مجبور کنین روزی ۱ ساعت اون درسی که دوست ندارین رو بخونین. هر جور که شده. شب نخوابین تا اون ۱ ساعت رو نخونده باشین.

راستی من خودم پارسال ۱۰ روز خوندم ۱۲۰۰ شده بودم :-شاد
برای تک‎تکتون انشالله شریف رو دعا می‎کنم Smile

اینم یه لینک کمکی کارنامه‎م

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: matt2007 , Pure Liveliness , Jooybari , arshadhoush , behnam.m , azarakhsh1986 , Amoojan , Xilinx
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط friends 11.)
RE: 17 معماری
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کارنامه باز نمیشه واسه من

من می‎تونم ولی باز کنم. یه لینک کمکی هم آپ کردم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عاقا کی به من منفی داده؟ Sad بابا پست اولمه گناه دارم Sad اینهمه دعای خیر کردم آخه چی کار کردم مگه
+ بدین خوشحال شم Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ
۱۷ معماری
موفق باشی. ایشالا شرینی دکترا یا اپلای بگیریم ازتون . درمورد آزمونهای آزمایشی هم ۲۵۰% درصد موافقم و همیشه هم به دوروبریا گوشزد میکنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends 11
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
موفق باشین. و تبریکات ویژه رفتین شریف به جای ماهم سلام بگین

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  موفق باشین. و تبریکات ویژه رفتین شریف به جای ماهم سلام بگین

ممنون. شما اگه ۶۰ شدین که احتمال زیاد میبینیم همو. پارسال تا ۸۰ روزانه شده. ممکنه به‌خاطر هم‌پوشانی فقط یکم شانستون کم شه. شما هم هرجا هستین ایشالله بهترین‌ها براتون اتفاق بیفته Blush
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  خیلی خیلی تبریک میگم.
ببخشید شما از کی شروع کردید و چقدر میخوندید در روز؟ دوره ی کارشناسی چطور؟
ممنون میشم جواب بدین.

ممنون. تقریبا وسط آبان رسما شروع کردم. قبلش شاید هفته‎ای ۷-۸ ساعتم نمی‎خوندم. بعدش وسط یا اولای آبان روزی ۳-۴ ساعت تا روزی آخراش ۹ -۱۰ ساعت اینا رسید. معدلم که هست ۱۵/۳ Smile) دوره‎ی کارشناسی علواتی بودم درسم اگه خوب بود پارسال قبول میشدم :دی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
۱۷ معماری
ممنون که جواب دادین. خب آخه معدل دانشگاه با دانشگاه فرق داره.
انشاءالله همیشه موفق باشین.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ
۱۷ معماری
خیلی تبریک می گم موفق باشید Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends 11
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ
تبریک دوست عزیز اگر به شکرانه ی موفقیتی که بدست آوردید می خواهید تجربیات خودتون رو به بقیه دوستان انتقال بدید در صورت تمایل به آدرس زیر مراجعه کنید؟

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
۱۷ معماری
بله همه چی رو که تجربه‎های خودم بود نوشتم. هر سوالیم باشه باز جواب میدم Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط friends 11.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  موفق باشی. ایشالا شرینی دکترا یا اپلای بگیریم ازتون . درمورد آزمونهای آزمایشی هم ۲۵۰% درصد موافقم و همیشه هم به دوروبریا گوشزد میکنم

مرسی ایشالله شما هم همیشه بهترین‎ها برات رقم بخوره
ببخشید دیر جواب دادم پست‎ها رو ندیده بودم Blush

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  خیلی تبریک می گم موفق باشید Smile

بسیار ممنونم از محبتتون. انشاالله شما هم همیشه موفق باشی
ببخشید دیر جواب دادم پستتون رو ندیده بودم Blush
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close