زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد شرایط نوبت دوم

ارسال: #۳۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط website.expert.)
RE: سوال در مورد شرایط نوبت دوم
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  نمیدونم دوستان بر چه اساسی می‌گن که میشه ثبت‌نام کرد و بعدش انصراف داد. کسی که در کنکور ۹۳ در یه رشته‌ی روزانه قبول می‌شه،
منظور ما شبانه اس

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  نمیدونم دوستان بر چه اساسی می‌گن که میشه ثبت‌نام کرد و بعدش انصراف داد. کسی که در کنکور ۹۳ در یه رشته‌ی روزانه قبول می‌شه، حق شرکت در کنکور ۹۴ رو نداره، حالا میخواد اون دانشگاهی که قبول شده رو بره، میخواد نره.
حتی اگه اشتباه نکنم، دانشگاه تهران از کسانی که شبانه‌ش "ثبت‌نام" می‌کنند تعهد می‌گیره که حق انصراف یا کنکور دوباره به منظور رفتن به روزانه ندارند.

دوست عزیز روزانه که به صورت بولد و قرمز تو دفترچه نوشته شده و کسی روش بحثی نداره. شبانه شهرستان یا غیرانتفایی یا مجازی موضوع بحث هستش.
خیلی خلاصه و روشن سوال رو مطرح میکنم.

فرض کنید کسی غیرانتفایی قبول شده و ثبت نام کرده. آیا موقع ثبت نام برای کنکور باید انصراف بده یا سال بعد وقتی روزانه قبول شد؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۰
ارسال: #۳۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
بچه ها برای شبانه تو نرم افزار و هم آی تی تا چه رتبه ای قبولی ممکنه؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)ava.ava نوشته شده توسط:  بچه ها برای شبانه تو نرم افزار و هم آی تی تا چه رتبه ای قبولی ممکنه؟

دوست عزیز بنظرتون جای سوالتون درسته؟‌ خداییش الان این سوال جاش اینجاست؟ خب این سوالات و وقتی اینجا میپرسین تالار از مبحث اصلیش دور میشه و سوالاتی که واقعا باید جواب داده بشه گم میشن.

ممنون Smile

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , website.expert
ارسال: #۳۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)ava.ava نوشته شده توسط:  بچه ها برای شبانه تو نرم افزار و هم آی تی تا چه رتبه ای قبولی ممکنه؟

دوست عزیز بنظرتون جای سوالتون درسته؟‌ خداییش الان این سوال جاش اینجاست؟ خب این سوالات و وقتی اینجا میپرسین تالار از مبحث اصلیش دور میشه و سوالاتی که واقعا باید جواب داده بشه گم میشن.

ممنون Smile

Ok,Exquse me
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۳۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  دوستان از همه این بحث ها مهم تر اینه که بدونیم :

موقع ثبت نام در کنکور باید انصراف داد یا موقع ثبت نام دانشگاه جدید؟

نمیدونم به جواب رسیدید تا الان یا نه
ولی از سیستم پاسخگویی سنجش بپرسید زود جوابتونو میگیرید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , unicornux
ارسال: #۳۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ق.ظ
شهریه ثابت سال ۹۲ ۵۰۰ و هر واحد ۱۱۰ بود
سال ۹۱ ثابت ۴۰۰ بود هر واحد ۸۰
احتمالا امسال بشه ۶۰۰ ۱۴۰!

امضا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۳۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  دوستان از همه این بحث ها مهم تر اینه که بدونیم :

سعید جان ، موقع ثبت نام کسی کاری بهت نداره که، موقع ثبت نام تو دانشگاه جدیدت باید از دانشگاه قبلیت انصراف بدی، اگه هم تو تکمیل ظرفیت قبول بشی و ترم قبلش جای دیگه داشتی درس میخوندی دیگه انصرافم نمیخواد چون باهات مثل انتقالی برخورد میکنن.مثل اتفاقی که واسه من افتاد
۰
۰
ارسال: #۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط saeed_435.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  دوستان از همه این بحث ها مهم تر اینه که بدونیم :

سعید جان ، موقع ثبت نام کسی کاری بهت نداره که، موقع ثبت نام تو دانشگاه جدیدت باید از دانشگاه قبلیت انصراف بدی، اگه هم تو تکمیل ظرفیت قبول بشی و ترم قبلش جای دیگه داشتی درس میخوندی دیگه انصرافم نمیخواد چون باهات مثل انتقالی برخورد میکنن.مثل اتفاقی که واسه من افتاد
یکی از دوستان من آزاد میخوند و همون سال واسه ارشد سراسری هم ثبت نام کردو بعد یک سال آزاد خوندن ارشد روزانه فردوسیو آورد:
ایشون سال اول آزادو کامل رفتن،هزینه دو ترمو پرداختن + یک هزینه اضافه هم گرفتن ازشون بابت انصراف که فک کنم معادل شهریه پابت یک ترم بود،هیچ کدوم از واحداشونم معادل نخورد.
واسه فردوسی حداقل میدونم واحدارو معادل نمیزنه مگه دانشگاش یکی از دانشگاههای سطح اول باشه.

دوست من موقع ثبت نام در دانشگاه جدید باید انصراف بدی ،موقع ثبت نام در کنکور گه مشخص نیس قبول میشی یا نه واسه چی انصراف بدی!

هرچند هروقت بخوای میتونی آزادو شبانه انصراف بدی

امضا
۱
۰
ارسال: #۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  سعید جان ، موقع ثبت نام کسی کاری بهت نداره که، موقع ثبت نام تو دانشگاه جدیدت باید از دانشگاه قبلیت انصراف بدی، اگه هم تو تکمیل ظرفیت قبول بشی و ترم قبلش جای دیگه داشتی درس میخوندی دیگه انصرافم نمیخواد چون باهات مثل انتقالی برخورد میکنن.مثل اتفاقی که واسه من افتاد

لو رفتم؟ Big Grin

من و از کجا میشناسی ؟ : ))))

ولی خدا رو شکر جواب دادی. مرسی.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  یکی از دوستان من آزاد میخوند و همون سال واسه ارشد سراسری هم ثبت نام کردو بعد یک سال آزاد خوندن ارشد روزانه فردوسیو آورد:
ممنون ازتون Smile

۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  سعید جان ، موقع ثبت نام کسی کاری بهت نداره که، موقع ثبت نام تو دانشگاه جدیدت باید از دانشگاه قبلیت انصراف بدی، اگه هم تو تکمیل ظرفیت قبول بشی و ترم قبلش جای دیگه داشتی درس میخوندی دیگه انصرافم نمیخواد چون باهات مثل انتقالی برخورد میکنن.مثل اتفاقی که واسه من افتاد

لو رفتم؟ Big Grin

من و از کجا میشناسی ؟ : ))))

ولی خدا رو شکر جواب دادی. مرسی.

کار سختی نیست با این عکست Smile تو هم یکم فک کنی میتونی منو بشناسی Tongue
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
در مورد انصراف هم بگم که ممکنه هزینه یک ترمو ازتون بگیرن.من میخواستم انصراف بدم از غیرانتفاعی گفتند که ۱ میلیون و دویست که هزینه یک ترم بود بریز با انصرافت موافقت می کنیم.در مورد تطبیق واحد هم بعضی جاها پرسیدم باید حداقل ۱۴ گرفته باشی تا تطبیق بخوری.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
من یکی از دوستام بارتیه ۱۸ هزار مجاز نشده تو نرم افزار که تا ۱۰ هزار مجاز میشن میخواستم ببینم توی تکمیل ظرفیت امکان قبول شدنش هست یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)mohammad_ad نوشته شده توسط:  من یکی از دوستام بارتیه ۱۸ هزار مجاز نشده تو نرم افزار که تا ۱۰ هزار مجاز میشن میخواستم ببینم توی تکمیل ظرفیت امکان قبول شدنش هست یا نه؟

واقعیتش با قطعیت میشه گف خیر! مگه علمی کاربردی ارشد بگیره که اونجام بگیره احتمال قبولیشون ضفره!

امضا
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
این هم پاسخ سنجش به من :

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۹۱ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۰۱ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۴۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close