زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه

ارسال: #۱۰۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  درصدهای منم خیییییییییییلی کمتر از اونچیزی بود که فکرشو میکردم!
منتظرم پاسخ نامه بیاد روسایت اگه اشتباه شده باشه تا خود سازمان سنجش میرم بخدا!!!
منم دزصدهای مشترک و زبانم به نظرم خیلی کمه ولی من جوابام رو اشتباه کردم و یادداشت نکردم که بیارم بیرون حالا نمی دونم دقیقا کدوم سوال ها رو زدم....... پاسخ نامه هارو هم که نمی زنن ..
راستی سنجش کلید سوال هارو هم برداشته .؟؟من دیروز پیداش نکردم.....!!!

کلیدی که سازمان سنجش اعلام کرده بود غلط داشت ...؟؟دوستانی که چک کردن میشه بگن.......

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
خیلی از بچه ها پیام خصوصی دادن و پرسیدن نمیتونم یکی یکی توضیح بدم فقط همینقدر بگم از تبریز گرفته تا قزوین و رشت و ... از رشته های مختلف اومده بودن و یه عده ای حتی کمپین تشکیل داده بودن برن سازمان بازرسی. اعتراضم رو زدم و اطلاعات زیادی دستگیرم شد فقط متاسفم یه سری از دوستان نشستند اینجا و به اوضاع میخندند. از رشته های مختلف با سند و مدرک و اتفاقات عجیب اومده بودن واسه اعتراض از رتبه برتر ماهان توی ادبیات که شده بود ۲۸۰۰۰ گرفته تا رشته های دیگه . من اعتراضم رو زدم و متاسفانه بیش از این نمیتونم توضیح بدم. اینقد سمج شدم و اونجا موندم تا اینکه با یه نفر تماس گرفتند و با ایشون ۲۰ دقیقه صحبت کردم و در جواب اینکه چرا پاسخ نامه نهایی باید بعد از انتخاب رشته بیاد هیچ جوابی نداشت که من قانع بشم و اینکه نتایج اعتراضم به سوالایی که با مدرک کامل واسه سنجش ارسال کردم این بود که فقط یکی از تستای مدیریت که ۳ گزینه صحیح بود هرکی زده واسش اثر مثبت داشته
گفتن اگر ایرادی روی پاسخ نامه نهایی دارید، رو پاسخ نامه نهایی دوباره اعتراض بزنید که دوستان میتونند به این تاپیک مراجعه کنند
که پس از انتشار کلید اولیه در سایت ایجاد شد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و نظرات دوستان روببینید و اگر ایرادات به جاست اعتراض بزنید تا اصلاحات صورت بگیره. چون یه سری سوالا ایرادش ***** ولی من دونه دونش رو پرسیدم و فقط مدیریت که هر ۳ گزینه صحیح بود اصلاح شده. به هر حال خوشحالم که تا قدم آخر رفتم بقیش امید به خدا. حق گرفتنیه دادنی نیست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , parande27 , pasbag , chaka , Brueder
ارسال: #۱۰۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)golnosh نوشته شده توسط:  خیلی از بچه ها پیام خصوصی دادن و پرسیدن نمیتونم یکی یکی توضیح بدم فقط همینقدر بگم از تبریز گرفته تا قزوین و رشت و ... از رشته های مختلف اومده بودن و یه عده ای حتی کمپین تشکیل داده بودن برن سازمان بازرسی. اعتراضم رو زدم و اطلاعات زیادی دستگیرم شد فقط متاسفم یه سری از دوستان نشستند اینجا و به اوضاع میخندند. از رشته های مختلف با سند و مدرک و اتفاقات عجیب اومده بودن واسه اعتراض از رتبه برتر ماهان توی ادبیات که شده بود ۲۸۰۰۰ گرفته تا رشته های دیگه . من اعتراضم رو زدم و متاسفانه بیش از این نمیتونم توضیح بدم. اینقد سمج شدم و اونجا موندم تا اینکه با یه نفر تماس گرفتند و با ایشون ۲۰ دقیقه صحبت کردم و در جواب اینکه چرا پاسخ نامه نهایی باید بعد از انتخاب رشته بیاد هیچ جوابی نداشت که من قانع بشم و اینکه نتایج اعتراضم به سوالایی که با مدرک کامل واسه سنجش ارسال کردم این بود که فقط یکی از تستای مدیریت که ۳ گزینه صحیح بود هرکی زده واسش اثر مثبت داشته
گفتن اگر ایرادی روی پاسخ نامه نهایی دارید، رو پاسخ نامه نهایی دوباره اعتراض بزنید که دوستان میتونند به این تاپیک مراجعه کنند
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و نظرات دوستان روببینید و اگر ایرادات به جاست اعتراض بزنید تا اصلاحات صورت بگیره. چون یه سری سوالا ایرادش ***** ولی من دونه دونش رو پرسیدم و فقط مدیریت که هر ۳ گزینه صحیح بود اصلاح شده. به هر حال خوشحالم که تا قدم آخر رفتم بقیش امید به خدا. حق گرفتنیه دادنی نیست

مرسی عزیزم..در مورد اون سواله من مدیریت وقتی دیدم ۳تا گزینه درسته جواب ندادم چون مطمئن بودم حذف میشه..و حذفم شده...اگه فقط برای اونایی که جواب دادن تاثیر مثبت دادن پس چرا درصد مدیریت من بیشتر شده؟من حساب کرده بودم اگه این سوال حذف شه مدیریتم میشد ۹۲ که همینم شد...پس یعنی کلید سوالای مشترکو زبانو تغییر ندادن؟پس چرا مشترکو زبان اکثر بچه ها کم شده؟ Huh

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)golnosh نوشته شده توسط:  خیلی از بچه ها پیام خصوصی دادن و پرسیدن نمیتونم یکی یکی توضیح بدم فقط همینقدر بگم از تبریز گرفته تا قزوین و رشت و ... از رشته های مختلف اومده بودن و یه عده ای حتی کمپین تشکیل داده بودن برن سازمان بازرسی. اعتراضم رو زدم و اطلاعات زیادی دستگیرم شد فقط متاسفم یه سری از دوستان نشستند اینجا و به اوضاع میخندند. از رشته های مختلف با سند و مدرک و اتفاقات عجیب اومده بودن واسه اعتراض از رتبه برتر ماهان توی ادبیات که شده بود ۲۸۰۰۰ گرفته تا رشته های دیگه . من اعتراضم رو زدم و متاسفانه بیش از این نمیتونم توضیح بدم. اینقد سمج شدم و اونجا موندم تا اینکه با یه نفر تماس گرفتند و با ایشون ۲۰ دقیقه صحبت کردم و در جواب اینکه چرا پاسخ نامه نهایی باید بعد از انتخاب رشته بیاد هیچ جوابی نداشت که من قانع بشم و اینکه نتایج اعتراضم به سوالایی که با مدرک کامل واسه سنجش ارسال کردم این بود که فقط یکی از تستای مدیریت که ۳ گزینه صحیح بود هرکی زده واسش اثر مثبت داشته

ازت واقعا ممنونم این طور ک معلومه از آی تی فقط شما مراجعه حضوری داشتی و اینطور ک نوشتی مصرن پیگیر قضیه شدی
همین ک اعتراضمونو حضوری ب گوششون رسوندی یعنی حداقل گوشه ای از ذهنشونو متوجه اشتباهات سوالها کردی
برات آرزوی عزت و سربلندی میکنم و انشالله ب حقت خواهی رسید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: golnosh , maryam parvini
ارسال: #۱۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ
کلید نهایی شنبه میزارنش..دقیقا گذاشتن انتخاب رشته تموم شه بعدش...

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)golnosh نوشته شده توسط:  خیلی از بچه ها پیام خصوصی دادن و پرسیدن نمیتونم یکی یکی توضیح بدم فقط همینقدر بگم از تبریز گرفته تا قزوین و رشت و ... از رشته های مختلف اومده بودن و یه عده ای حتی کمپین تشکیل داده بودن برن سازمان بازرسی. اعتراضم رو زدم و اطلاعات زیادی دستگیرم شد فقط متاسفم یه سری از دوستان نشستند اینجا و به اوضاع میخندند. از رشته های مختلف با سند و مدرک و اتفاقات عجیب اومده بودن واسه اعتراض از رتبه برتر ماهان توی ادبیات که شده بود ۲۸۰۰۰ گرفته تا رشته های دیگه . من اعتراضم رو زدم و متاسفانه بیش از این نمیتونم توضیح بدم. اینقد سمج شدم و اونجا موندم تا اینکه با یه نفر تماس گرفتند و با ایشون ۲۰ دقیقه صحبت کردم و در جواب اینکه چرا پاسخ نامه نهایی باید بعد از انتخاب رشته بیاد هیچ جوابی نداشت که من قانع بشم و اینکه نتایج اعتراضم به سوالایی که با مدرک کامل واسه سنجش ارسال کردم این بود که فقط یکی از تستای مدیریت که ۳ گزینه صحیح بود هرکی زده واسش اثر مثبت داشته

مرسی عزیزم..در مورد اون سواله من مدیریت وقتی دیدم ۳تا گزینه درسته جواب ندادم چون مطمئن بودم حذف میشه..و حذفم شده...اگه فقط برای اونایی که جواب دادن تاثیر مثبت دادن پس چرا درصد مدیریت من بیشتر شده؟من حساب کرده بودم اگه این سوال حذف شه مدیریتم میشد ۹۲ که همینم شد...پس یعنی کلید سوالای مشترکو زبانو تغییر ندادن؟پس چرا مشترکو زبان اکثر بچه ها کم شده؟ Huh

اره عزیزم واسه کسایی که نزدن تعداد کل سوالات کمتر حساب میشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۱۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۰۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close