زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۸۶ معماری | ۳۳۲ هوش

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط kahe.mehrdad.)
۲۸۶ معماری | ۳۳۲ هوش
زبان عمومی وتخصصی: ۸/۸۹
ریاضیات: سفید
دروس مشترک: ۳۸/۴۶
دروس تخصصی معماری کامپیوتر: ۱۶/۶۷
دروس تخصصی هوش مصنوعی: ۲۰/۸۳
دروس تخصصی نرم افزار: ۲/۲۲

به نظرتون کجا احتمال داره قبول شم؟ آیا صنعتی اصفهان ممکنه؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , M4$0UD , Amoojan , Joshua
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
۲۸۶ معماری | ۳۳۲ هوش
دوستان، بزرگواران، اساتید، نخبگان این مملکت! یعنی اینقدر سخته یکی به ما بگه ما بلاخره کجا میتونیم قبول شیم با این رتبه ...
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
RE: 286 معماری | ۳۳۲ هوش
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  دوستان، بزرگواران، اساتید، نخبگان این مملکت! یعنی اینقدر سخته یکی به ما بگه ما بلاخره کجا میتونیم قبول شیم با این رتبه ...

سلام
تبریک می گم. راستش دوست من پارسال با رتبه ای نزدیک به رتبه شما معماری شبانه صنعتی اصفهان قبول شد، اما در مورد امسال نمی تونم نظری بدم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
۲۸۶ معماری | ۳۳۲ هوش
منم رتبم مشابه شما شده یه ۳۰ ۴۰ تا پایین تر به نظرتون تهران شانسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط kahe.mehrdad.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)eliasetm نوشته شده توسط:  منم رتبم مشابه شما شده یه ۳۰ ۴۰ تا پایین تر به نظرتون تهران شانسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تبریک میگم دوست من. ایشالا که تهران قبول میشید حتما. البته من متوجه نشدم که توی هوش رتبتون پایین تر شد یا معماری؟
اگر منظورتون معماری بوده که به احتمال ۹۰% تهرانید.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  دوستان، بزرگواران، اساتید، نخبگان این مملکت! یعنی اینقدر سخته یکی به ما بگه ما بلاخره کجا میتونیم قبول شیم با این رتبه ...

سلام
تبریک می گم. راستش دوست من پارسال با رتبه ای نزدیک به رتبه شما معماری شبانه صنعتی اصفهان قبول شد، اما در مورد امسال نمی تونم نظری بدم.

سلام. ممنون به خاطر جوابتون. دوستم پارسال با ۳۵۰ دانشگاه اصفهان قبول شد. اما نمیدونم با این تفکیک رتبه‌ها آیا هنوز من این شانسو دارم که اصفهان بیارم. به نظرتون ممکنه با این رتبه هوش فردوسی یا اصفهان را بیارم؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)eliasetm نوشته شده توسط:  منم رتبم مشابه شما شده یه ۳۰ ۴۰ تا پایین تر به نظرتون تهران شانسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تبریک میگم دوست من. ایشالا که تهران قبول میشید حتما. البته من متوجه نشدم که توی هوش رتبتون پایین تر شد یا معماری؟
اگر منظورتون معماری بوده که به احتمال ۹۰% تهرانید.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  دوستان، بزرگواران، اساتید، نخبگان این مملکت! یعنی اینقدر سخته یکی به ما بگه ما بلاخره کجا میتونیم قبول شیم با این رتبه ...

سلام
سلام بچه ها منم کمک کنید با ۳۹۲ کجاقبول می شم؟حتی شبانه؟اصلا امیدی هست؟لطفاراهنماییم کنید.ممنون

سلام. ممنون به خاطر جوابتون. دوستم پارسال با ۳۵۰ دانشگاه اصفهان قبول شد. اما نمیدونم با این تفکیک رتبه‌ها آیا هنوز من این شانسو دارم که اصفهان بیارم. به نظرتون ممکنه با این رتبه هوش فردوسی یا اصفهان را بیارم؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ
۲۸۶ معماری | ۳۳۲ هوش
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  سلام. ممنون به خاطر جوابتون. دوستم پارسال با ۳۵۰ دانشگاه اصفهان قبول شد. اما نمیدونم با این تفکیک رتبه‌ها آیا هنوز من این شانسو دارم که اصفهان بیارم. به نظرتون ممکنه با این رتبه هوش فردوسی یا اصفهان را بیارم؟
بله انشاالله که قبول بشید، ولی به نظرم اگه به معماری هم علاقه دارید الویتتون رو بذارید برای معماری، چون رتبه بهتری دارید و معمولا همپوشانی توی معماری حتی با دو برابر شدن ضریب دروس تخصصی، بیشتر از گرایش های دیگه هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
۲۸۶ معماری | ۳۳۲ هوش
با ۳۲۰ هوش میشه شیراز آورد؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ
من یکی از دوستام هوش شیراز میخونه گفت پارسال آخرین رتبه قبولی تو کلاسشون ۳۰۰ بوده
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط p.beyzaie.)
۲۸۶ معماری | ۳۳۲ هوش
سلام دوست عزیز
منم ۲۵۵ معماری شدم
انشالله که هر دو به مراد دلمون برسیم.
عزیزان به نظرتون من تهران قبول میشم؟ یا صنعتی اصفهان؟! البته شیراز هم بدک نیست Smile
ممنون میشم نظرتون رو بگید...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط kahe.mehrdad.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)p.beyzaie نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
منم ۲۵۵ معماری شدم
عزیزان به نظرتون من تهران قبول میشم؟ یا صنعتی اصفهان؟! البته شیراز هم بدک نیست Smile

دوست من به نظرم شما شانس صنعتی اصفهان را دارید. البته به میزان فوق العاده بیشتر شانس قبولی توی خود دانشگاه اصفهان را دارید. من راجع به شیراز چیزی نمیدونم. به نظرتون بزنم؟

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)mitra.gh نوشته شده توسط:  با ۳۲۰ هوش میشه شیراز آورد؟؟؟؟؟؟
همیشه امیدی هست نگران نباشید، اگر این هم نشد دانشگاه های دیگه ای هم هست که بعد از شیراز گزینه های خوبی باشند.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)p.beyzaie نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
منم ۲۵۵ معماری شدم

دوست من به نظرم شما شانس صنعتی اصفهان را دارید. البته به میزان فوق العاده بیشتر شانس قبولی توی خود دانشگاه اصفهان را دارید. من راجع به شیراز چیزی نمیدونم. به نظرتون بزنم؟

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)mitra.gh نوشته شده توسط:  با ۳۲۰ هوش میشه شیراز آورد؟؟؟؟؟؟
همیشه امیدی هست نگران نباشید، اگر این هم نشد دانشگاه های دیگه ای هم هست که بعد از شیراز گزینه های خوبی باشند.

به نظرم تمام اولویت ها رو بزنید و چیزی رو از قلم نندازید که انشالله یه جای خوب که مد نظرتون هست قبول میشید...
توکلتون به خدا باشه
بعد از اصفهان و شیراز کدوم دانشگاه بهترین هست؟
التماس دعا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kahe.mehrdad
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
بچه ها با ۳۸۲ نرم افزار امیدی به روزانه اصفهان هست؟

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط kahe.mehrdad.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ)p.beyzaie نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)p.beyzaie نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
منم ۲۵۵ معماری شدم

به نظرم تمام اولویت ها رو بزنید و چیزی رو از قلم نندازید که انشالله یه جای خوب که مد نظرتون هست قبول میشید...
توکلتون به خدا باشه
بعد از اصفهان و شیراز کدوم دانشگاه بهترین هست؟
التماس دعا

اگر من بخوام بعد از اصفهان و شیراز یکی را انتخاب کنم دانشگاه صنعتی بابل زا میزنم. خودم کارشناسی اونجا بودم. اساتیدش معروف نیستند ولی برای روزانه ها هم خوابگاه های عالی داره هم محیطش محیط نسبتا خوبیه. تا ۴۰۰ فکر کنم روزانه میشه آورد. البته یه خوبیه دیگه هم که این دانشگاه داره اینه که اساتید الکترونیکی بسیار قوی داره. کلا گروه برقش گروه فوق العاده قویه. اگر برای راهش مشکلی ندارید گزینه خوبیه.

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  بچه ها با ۳۸۲ نرم افزار امیدی به روزانه اصفهان هست؟
عرضم به حضورتون فکر نمیکنم. چون همپوشانی رتبه ها امسال خیلی بیشتر شده. فایل پیوست را ببینید پارسال با چه رتبه هایی کجاها قبول شدند. نگران نباشید دانشگاه های بعدی که میتونید انتخاب کنید هم سطح علمی خوبی دارند.

فایل‌(های) پیوست شده
Computer Eng 92.pdf
اندازه فایل: ۴۲۱/۷۱ KB
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)kahe.mehrdad نوشته شده توسط:  زبان عمومی وتخصصی: ۸/۸۹
ریاضیات: سفید
دروس مشترک: ۳۸/۴۶
دروس تخصصی معماری کامپیوتر: ۱۶/۶۷
دروس تخصصی هوش مصنوعی: ۲۰/۸۳
دروس تخصصی نرم افزار: ۲/۲۲

به نظرتون کجا احتمال داره قبول شم؟ آیا صنعتی اصفهان ممکنه؟؟

سلام مهرداد جان، من تنها چیزی که فهمیدم اینکه نزدیکترین جواب به اینکه کجا میشه قبول شد بعد اصل شمارش، بررسی تراز پارسالیهاست یا حتی سال ۹۱
جواب دقیقی نمیده، اما حدودشو معلوم میکنه
پارسال با تراز من ۱۰۲ فک کنم آورد که علم و صنعت رفت ( البته من که هوشم و تازه ظرفیت های هوشو هم کم کردن اما معماری زیاد شده)
خلاصه امیدت به خدا، ایشالا کار به بابل نمی کشه Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۶۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۳۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۶۷۶ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  هوش مصنوعی یا معماری کامپیوتر؟ sabra94 ۴ ۴,۸۶۶ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: naser0123
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۸۹۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۲۶۹ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۶۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۲۰۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close