زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz)

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ق.ظ
Lightbulb آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz)
با سلام دوستان یه کمک فوری میخواستمHuh

کسی دقیقا اطلاع داره آمار دکتر طورانی کدوم رو بخونیم که مخصوص رشته کامپیوتر باشه؟؟؟؟کمک!!!!!!!

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط behnaz110.)
سلام دوست عزیز. ایشون یک کتاب با جلد سفید دارن که متعلق به انتشارات پارسه هست البته من خودم این کتاب رو نخوندم ولی خیلی تعریفش رو می کنن. البته کتاب نسبتا حجیمی هست اگه برای ارشد آزاد می خواین فکر نکنم وقت بشه تا آزمون بخونین یک سری به بخش منابع کنکوری بزنین شاید دوستانی که کلاس ایشون رو رفتن جزوه کلاسشون رو گذاشته باشن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک رو داخل همین مانشت پیدا کردم. امیدوارم هنوز کار کنه کتاب ایشون هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazi takpar
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ

من نمی تونم دانلودش کنم Huh

Don't regret anything that ever made you smile
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
RE: آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz)
ممنون دانلود کردم ولی نوشته مخصوص رشته مدیریت اقتصادی و حسابداریHuhHuhHuh

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سلام. کتاب برای کامپیوتر نیست ولی سرفصلهای مهم کنکور کامپیوتر رو داره. اگه تو بازار نتونستید کتاب خودمون رو پیدا کنید این کتاب جایگزین خوبیه.
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ق.ظ
Lightbulb RE: آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. کتاب برای کامپیوتر نیست ولی سرفصلهای مهم کنکور کامپیوتر رو داره. اگه تو بازار نتونستید کتاب خودمون رو پیدا کنید این کتاب جایگزین خوبیه.

همون میخوام کتاب خودمون رو پیدا کنم فقط اگه کسی داره بگه دقیقا جلدش چطوریه و روش چی نوشته یا فصل اولش چطور شروع شده؟Huh

ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ، توسط behnaz110.)
سلام. تصویر کتاب مهندس طورانی در سایت پارسه هست. قسمت کتابهای عمومی با جلد سفید. خرید اینترنتی هم داره فکر کنم ۳۵ تومن هست.

وارد سایت قدیمی پارسه بشید بخش انتشارات سپس بخش کتابهای عمومی رو کلیک کنید می بینید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fimen

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۶۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۶۸ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۲۲۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۰ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close