زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه تهران رشته IT [بحث و نظر]

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)

سلام.

ابتدا عرض کنم که برای ایجاد این بحث، انجمن‌های متعددی را بررسی کردم و اینجا را مناسب دیدم. اگر این انتخاب، مناسب نیست، عذرخواهی می‌کنم.

اما اصل بحث:
دوستانی که در دانشگاه تهران، رشته‌ی فناوری اطلاعات (هر چهار گرایش) مشغول تحصیل هستند، ممنون می‌شوم درباره‌ی اساتید، خود دوره و دانشگاه، وضعیت خوابگاه، زمینه‌های پایان‌نامه و موارد دیگری که مناسب می‌دانید، راهنمایی کنید.

قطعاً برای دوستانی که قصد انتخاب رشته‌ی ارشد پس از این را دارند، راهنمایی شما ارزشمند خواهد بود.

با سپاس

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , virtual girl , sahar salehi
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
از این همه دوستانی که حضور دارند فقط آقای صمیمی برای شریف توضیحاتی دادند... Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
از دوستانی که امسال انتخاب رشته می‌کنند، خواهش میکنم به استادهای دانشکده‌ی علوم و فنون نوین ایمیلی بزنند و برای پذیرش سامانه‌های شبکه‌ای درخواست کنند. چون توی سایت نوشته پذیرش در تکمیل ظرفیت!

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۲۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close