زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور

ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
سلام .

می خواستم ببینم از دوستان مطلع اینجا، کسی هست که بدونه زمان ثبت نام دانشگاه های مختلف برای پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور چه زمانی هستش؟ این رو می دونم که شریف و شهید بهشتی و اصفهان فرصتشون گذشته. دیگه چه دانشگاه هایی پذیرش بدون کنکور دارند و تاریخ پذیرش اون ها حدودا کی هستش؟

====
پ.ن : اگر تاپیک رو جای نامناسبی ایجاد کردم عذرمی خوام. جایی بهتر ازین پیدا نکردم .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Zahra.70 , sixsixsix , Pegasus
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور
سلام. دانشگاه یزد هم فراخوان داده و تا ۱۷ اردیبهشت وقت داره.
اصفهان چه زمانی فراخوان داده بود؟؟ شما اطلاعیش رو دیدین؟ من توی سایتش رو دیدم خبری نبود!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ
دانشگاه‌هایی مثل صنعتی شریف و علم و صنعت و امیرکبیر درخواست‌ها رو گرفتن و نتایج رو هم اعلام کردن .

دانشگاه شهید بهشتی هم مهلت ارسال درخواستش تموم شده .

دانشگاه‌هایی مثل تربیت مدرس و خواجه نصیر هنوز موندن که فکر میکنم تا اونجایی که برای سالهای قبلشون رو دیدم اردیبهشت شروع میشه ثبت‌نام درخواست‌ها

کلاً اگر که دانشگاه خاصی مدنظرتون هست میتونید به سایتش مراجعه کنید و توو قسمت اطلاعیه یا بخش استعداد درخشان یا تحصیلات تکمیلی پیگیر اطلاعیه‌ها باشید . زمان تقریبی رو هم با دیدن اطلاعیه‌های سال قبل میتونید تا حدودی بدونید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sixsixsix
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
بله درسته. البته اینو هم بگم که پیش اومده دانشگاهی تاریخ فراخوانش نسبت به سال قبلش تا حدودی تغییر کرده اما جدای از همه ی این ها تاریخ هاشون تقریبا مثل سال های قبل هست.
دانشگاه تبریز و صنعتی سهند تبریز هم تموم شده.
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
بله امکان تغییرش هست بازم .

دانشگاه تبریز هم تا ۳۱ فروردین مهلت داره فعلا . Smile
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط:  بله امکان تغییرش هست بازم .

دانشگاه تبریز هم تا ۳۱ فروردین مهلت داره فعلا . Smile

معذرت میخوام. فک میکردم تا ۲۵ ام وقت داشته!!! الان دیدم دوباره. شما درست میگین.
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط follower.)
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)Zahra.70 نوشته شده توسط:  سلام. دانشگاه یزد هم فراخوان داده و تا ۱۷ اردیبهشت وقت داره.
اصفهان چه زمانی فراخوان داده بود؟؟ شما اطلاعیش رو دیدین؟ من توی سایتش رو دیدم خبری نبود!

سلام . دانشگاه اصفهان فراخوانش قبل از عید بود. بله اطلاعیه رو خودم دیدم. بعد از اتمام فرصت ارسال مدارک، اطلاعیه رو هم حذف کردند. ممنون بابت اطلاع در مورد دانشگاه یزد. اخیرا هم دانشگاه رازی کرمانشاه فراخوان داده (البته من که بعیده ثبت نام کنم) :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر شما هم پیگیر ثبت نام هستید لطفا اگر دانشگاهی اعلام کرد و باخبر شدید و تونستید توی این تاپیک اعلام کنید. ممنون می شم. هرچند پیگیر هستم.

(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط:  کلاً اگر که دانشگاه خاصی مدنظرتون هست میتونید به سایتش مراجعه کنید و توو قسمت اطلاعیه یا بخش استعداد درخشان یا تحصیلات تکمیلی پیگیر اطلاعیه‌ها باشید . زمان تقریبی رو هم با دیدن اطلاعیه‌های سال قبل میتونید تا حدودی بدونید Smile

سلام. بله ممنون از اطلاعتون ... ولی خوب یه دانشگاهی هم پیدا می شه مثل علم و صنعت که سنت شکنی می کنه... ! جالبه که پارسال شهریور اعلام نتایج کردن ولی امسال همون دی ماه بود فکر کنم نتایج رو هم اعلام کردند ... !! من که اصلا مطلع نشدم ... صنعتی اصفهان و صنعتی شیراز هم که اعلام نکردند. درسته ؟

یه سوال : این جریان شهریه گرفتن دانشگاه تربیت مدرس چیه دیگه ؟ مگر نه اینه که پذیرش بدون کنکور مثل قبول شدن توی دوره ی روزنه است ؟ پس چرا این دانشگاه شهریه می گیره ؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
دانشگاه شیراز هم تا چند وقت دیگه فراخوانش شروع میشه. اطلاعیش رو گذاشته تو سایت.

بله از رازی کرمانشاه هم باخبر شدم.

صنعتی شیراز و صنعتی اصفهان هم فکر میکنم هنوز شروع نشده.
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط uttarshada.)
Re: RE: زمان ثبت نام دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور
(۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  یه سوال : این جریان شهریه گرفتن دانشگاه تربیت مدرس چیه دیگه ؟ مگر نه اینه که پذیرش بدون کنکور مثل قبول شدن توی دوره ی روزنه است ؟ پس چرا این دانشگاه شهریه می گیره ؟؟؟
دوست عزیز چیزی که من از این دانشگاه دیدم ثبت نام برای پردیسش بود و شهریه برای اون دوره بود نه برای استعداد درخشان.

Sent from my LT30p using Tapatalk 2
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط follower.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)uttarshada نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  یه سوال : این جریان شهریه گرفتن دانشگاه تربیت مدرس چیه دیگه ؟ مگر نه اینه که پذیرش بدون کنکور مثل قبول شدن توی دوره ی روزنه است ؟ پس چرا این دانشگاه شهریه می گیره ؟؟؟
دوست عزیز چیزی که من از این دانشگاه دیدم ثبت نام برای پردیسش بود و شهریه برای اون دوره بود نه برای استعداد درخشان.

Sent from my LT30p using Tapatalk 2

بله ... حق با شماست . بنده اشتباه کردم. لینک ثبت نام برای برگزیدگان علمی این دانشگاه (سال ۹۲) :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ق.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط:  میدونید که زمان اعلام نتایج دانشگاه تبریز کی هستش ؟! Smile

توی سایتش که زده قبل از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش . حالا معلوم نیست یک روز از قبل از اعلام نتایج یا یک ماه ! شما دقیقش رو می دونید ؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط follower.)
(۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط:  منم دقیق نمی‌دونم کی نتایج رو اعلام میکنه Undecided

اطلاع دارید که بعد از پذیرش گرفتن از ی دانشگاه , اونها اسامی رو میفرستن سنجش و بعدش سنجش موقع اعلام نتایج کنکور , اسامی بدون کنکور رو هم اعلام میکنه یعنی ؟! یا اصلاً هیچ جایی نتایج اعلام نمیشه ؟! کلاً بعد از اعلام به سنجش چه اتفاقی میفته ؟!Big GrinHuh

تا اون جایی که بنده اطلاع دارم (بر پایه ی شنیده ها) نتایج اول توی سایت خود دانشگاهی که شما رو پذیرش کرده اعلام می شه. بعد اونجا به شما یه فرصت داده می شه تا انتخاب کنید که آیا قصد ادامه تحصیل توی این دانشگاه رو دارید یا به انتخاب های دیگه ای فکر می کنید (مثلا اگر چند جا درخواست داده باشید). اگر همون دانشگاه رو انتخاب کردید که اون ها یه تعهد از شما می گیرند که جای دیگه ای رو انتخاب نکنید و نتایج رو هم می فرستند برای سازمان سنجش و سازمان سنجش هم اعلام می کنه. بعدش هم که دیگه مشخصه.
حالا اگر شما به یه دانشگاه خاص فکر کنید و همه رو رد کنید به این امید که توی اون دانشگاه خاص پذیرفته می شید، بعد اون دانشگاه هم شما رو نپذیره قضیه خیلی جالب می شه .... !!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassom93 , Zahra.70 , sixsixsix
ارسال: #۱۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
سلام بر دوستان
با تشکر از اطلاع رسانی همه
دوستانی که لطف میکنند اطلاع رسانی میکنند، اگه یه لطف دیگه هم کنند و بگویند که کدام دانشگاه ارزش مصاحبه رو داره ممنون میشم
چون خیلی از دانشگاهها فقط دانشجویان خودشون رو میگیرند و مصاحبه بقیه فرمالیته هست (صرفا برای اجرای قانون وزارت علوم)
به عنوان مثال دانشگاه صنعتی شیراز،اینو من خودم خبر دارم.بعدش بعضی از دانشگاه ها ارزشی ندارند واسه مصاحبه!یعنی مدرکشون چندان جالب نیست!
اگه لطف کنید در کنار اطلاع رسانی در مورد این چیزها هم صحبت کنید تا بقیه هم از اطلاعاتتون استفاده کنند ممنون میشم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط follower.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان
دوستانی که لطف میکنند اطلاع رسانی میکنند، اگه یه لطف دیگه هم کنند و بگویند که کدام دانشگاه ارزش مصاحبه رو داره ممنون میشم
چون خیلی از دانشگاهها فقط دانشجویان خودشون رو میگیرند و مصاحبه بقیه فرمالیته هست (صرفا برای اجرای قانون وزارت علوم)
به عنوان مثال دانشگاه صنعتی شیراز،اینو من خودم خبر دارم.بعدش بعضی از دانشگاه ها ارزشی ندارند واسه مصاحبه!یعنی مدرکشون چندان جالب نیست!
اگه لطف کنید در کنار اطلاع رسانی در مورد این چیزها هم صحبت کنید تا بقیه هم از اطلاعاتتون استفاده کنند ممنون میشم

سلام. خوب این که کدوم دانشگاه ارزش رفتن رو داره کاملا به شرایط شما بر می گرده. مثلا یه نفر به جز دانشگاه های تهران به جای دیگه ای فکر نمی کنه و حاضره توی خواجه نصیر درس بخونه ولی به خاطر بعد مسافت به دانشگاهی مثل صنعتی اصفهان نره. یا یه نفر دیگه چون می خواد توی یه دانشگاهی تحصیل کنه که سطح علمیش بالا باشه میاد و قید دانشگاه هایی مثل رازی و یزد و تبریز و غیره رو می زنه. ولی برای یه نفر دیگه این ها هم جزء انتخاب ها هستند.
این که فرمودین مصاحبه ی بعضی دانشگاه ها فرمالیته اس رو بنده جایی نشنیدم. دو تا از دوستان بنده از طریق همین سهمیه ممتازی به دانشگاه های خوب رفتند. یکی علم و صنعت و یکی هم صنعتی اصفهان. صنعتی شیراز رو خبر ندارم.

اما در مورد دانشگاه شیراز که اتفاقا پریروز اطلاعیه اش رو داد (
) من چیزای خوبی شنیدم (البته فقط شنیدم). امسال هم ظاهرا پذیرش ارشد it داره و احتمالا گرایش امنیت رو هم طبق خبری که پارسال اعلام کرده بودند :
امسال بیارند. هر چند سال اول هستش ولی خوب برای کسی که علاقه داره و امکان تحصیل توی دانشگاهی مثل امیرکبیر رو نداره بد نیست.

با قسمت آخر صحبتتون هم کاملا موافقم. متاسفانه کمبود اطلاعات توی این زمینه به شدت احساس می شه. مثلا بنده که الان می خوام برم فلان دانشگاه، تنها اطلاعاتی که دارم اطلاعات سایت دانشگاهه در حالی که کسی که خودش اونجا درس خونده باشه می تونه اطلاعات خیلی خوبی توی این زمینه به بقیه بده. مثلا در مورد دانشگاه صنعتی اصفهان من یه وبلاگ جالب دیدم که خیلی خوب و دقیق همه چیز رو توضیح داده بود :

هر چند برای دانشجویان کارشناسی نوشته بود ولی اطلاعات خوبی بود.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان

سلام. خوب این که کدوم دانشگاه ارزش رفتن رو داره کاملا به شرایط شما بر می گرده. مثلا یه نفر به جز دانشگاه های تهران به جای دیگه ای فکر نمی کنه و حاضره توی خواجه نصیر درس بخونه ولی به خاطر بعد مسافت به دانشگاهی مثل صنعتی اصفهان نره. یا یه نفر دیگه چون می خواد توی یه دانشگاهی تحصیل کنه که سطح علمیش بالا باشه میاد و قید دانشگاه هایی مثل رازی و یزد و تبریز و غیره رو می زنه. ولی برای یه نفر دیگه این ها هم جزء انتخاب ها هستند.
این که فرمودین مصاحبه ی بعضی دانشگاه ها فرمالیته اس رو بنده جایی نشنیدم. دو تا از دوستان بنده از طریق همین سهمیه ممتازی به دانشگاه های خوب رفتند. یکی علم و صنعت و یکی هم صنعتی اصفهان. صنعتی شیراز رو خبر ندارم.

) من چیزای خوبی شنیدم (البته فقط شنیدم). امسال هم ظاهرا پذیرش ارشد it داره و احتمالا گرایش امنیت رو هم طبق خبری که پارسال اعلام کرده بودند :
امسال بیارند. هر چند سال اول هستش ولی خوب برای کسی که علاقه داره و امکان تحصیل توی دانشگاهی مثل امیرکبیر رو نداره بد نیست.

اول ممنون از پاسختون
آره در مورد علم و صنعت و اصفهان حرفتون کاملا درسته، دوستای منم اونجا رفتند با مصاحبه.دقیقا همین دوست من که رفته تجارت الکترونیک علم و صنعت دقیقا بهم گفت صنعتی شیراز اینجوریه!
چون هر دو جاش مصاحبه داد و گفت صنعتی شیراز اصلا سوالی ازم نپرسیدند. فقط اسامی استادام رو پرسیدند و گفتند میتونی بری
البته خدا رو شکر میکرد که صنعتی شیراز نخواستش و رفت علم و صنعت Big Grin
از زحمتی هم که واسه لینکها کشیدید ممنونم.
حقیقتش نخواستم واسه مصاحبه این شهر و اون شهر برم و هزینه کنم واسه هیچ و پوچ
ولی در مورد صنعتی شیراز تقریبا مصمئنم،چون حداقل پارسال و پیرارسال از دانشجوهای خودش گرفته.البته فقط تو شبکه،بقیه رشته ها خبر ندارم

بازم ممنون

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان

اول ممنون از پاسختون
آره در مورد علم و صنعت و اصفهان حرفتون کاملا درسته، دوستای منم اونجا رفتند با مصاحبه.دقیقا همین دوست من که رفته تجارت الکترونیک علم و صنعت دقیقا بهم گفت صنعتی شیراز اینجوریه!
چون هر دو جاش مصاحبه داد و گفت صنعتی شیراز اصلا سوالی ازم نپرسیدند. فقط اسامی استادام رو پرسیدند و گفتند میتونی بری
البته خدا رو شکر میکرد که صنعتی شیراز نخواستش و رفت علم و صنعت Big Grin
از زحمتی هم که واسه لینکها کشیدید ممنونم.
حقیقتش نخواستم واسه مصاحبه این شهر و اون شهر برم و هزینه کنم واسه هیچ و پوچ
ولی در مورد صنعتی شیراز تقریبا مصمئنم،چون حداقل پارسال و پیرارسال از دانشجوهای خودش گرفته.البته فقط تو شبکه،بقیه رشته ها خبر ندارم

بازم ممنون

خواهش می کنم. خوب ملاک و معیارهای دانشگاه ها برای پذیرش متفاوته و ما کاملا بی خبریم ... البته خودم اگر بخوام بین صنعتی شیراز و شیراز یکی رو انتخاب کنم ، دانشگاه شیراز رو انتخاب می کنم. در مورد هزینه کردن هم کاملا حق با شماست. با توجه به این که هزینه ی ثبت نام اولیه حداقل ۳۰ هزار تومنه (بعضی ها هم ۵۰ می گیرن !! ) و بعدش هم کلی هزینه ی رفت و آمد و غیره داره و با وجود تعداد زیاد دانشگاه ها واقعا نمی صرفه Smile . چند تا دانشگاه ها رو انتخاب کنید و منتظر اطلاعیه ی اون ها باشید . الان دانشگاه هایی که موندن شیراز ، صنعتی شیراز، صنعتی اصفهان، تربیت مدرس، خواجه نصیر، مالک اشتر و ؟ بازم هست ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۷۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۱ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close