زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور

ارسال: #۱۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط follower.)
فراخوان دکتری و کاشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه صنعتی شیراز.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهلت ارسال مدارک هم مطابق اطلاعیه ی این دانشگاه تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت هستش (البته فعلا).
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط akilis.)
ممنون از follower
با نظر sixsixsix هم موافقم، اونایی که دور هستند از دانشگاه صنعتی شیراز اصلا هزینه نکنن واسه اومدن،چون من خودم مصاحبه دادم،هیچ توجهی بهتون نمیکنند و فقط وقتتون رو تلف میکنید،واقعا میگم. فقط پولتونو میگیرن(البته کم میگیرند، پارسال که ۱۵۰۰۰ تومان بود ولی هزینه رفت و آمد هست دیگه)!
از من فقط یک سوال پرسیدن خدایی همون رو هم کاملا جواب دادم البته در واقع سوال نبود
پرسیدند socket programming بلدی که من تو دوره کارشناسی زیاد کار کرده بودم و مشکلی نداشتم و فقط طریقه نوشتنش رو تو C++ و C# به صورت کلی گفتم،
فقط اگه داخل خود دانشگاه صنعتی شیراز هستید و مشکلی با اساتید کارشناسی ندارید حتما برید که شانس قبولیتون زیاده

امیدوارم تو کنکور موفق باشید تا اینکه بخواید مصاحبه بدید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: follower
ارسال: #۱۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)akilis نوشته شده توسط:  ممنون از follower
با نظر sixsixsix هم موافقم، اونایی که دور هستند از دانشگاه صنعتی شیراز اصلا هزینه نکنن واسه اومدن،چون من خودم مصاحبه دادم،هیچ توجهی بهتون نمیکنند و فقط وقتتون رو تلف میکنید،واقعا میگم. فقط پولتونو میگیرن(البته کم میگیرند، پارسال که ۱۵۰۰۰ تومان بود ولی هزینه رفت و آمد هست دیگه)!
از من فقط یک سوال پرسیدن خدایی همون رو هم کاملا جواب دادم البته در واقع سوال نبود
پرسیدند socket programming بلدی که من تو دوره کارشناسی زیاد کار کرده بودم و مشکلی نداشتم و فقط طریقه نوشتنش رو تو C++ و C# به صورت کلی گفتم،
فقط اگه داخل خود دانشگاه صنعتی شیراز هستید و مشکلی با اساتید کارشناسی ندارید حتما برید که شانس قبولیتون زیاده

سلام. خواهش می کنم. قبل از هر چیز ورودتون به این سایت رو تبریک می گم. ظاهرا دلیل عضو شدنتون هم همین تاپیک بوده چون اولین پستتون رو اینجا نوشتین. اما عذر می خوام یه سوال داشتم: شما و اون دوستمون منظورتون دانشگاه شیرازه یا صنعتی شیراز ؟؟ چون این دانشگاه شیرازه که توی اطلاعیه اش صحبت از مصاحبه ی حضوری کرده و برعکس دانشگاه صنعتی شیراز اصلا حرفی از مصاحبه نزده. راستی اگر کسی پذیرفته بشه برای یکیشون خوب اون یکی رو هم می ره دیگه Smile سر راهشه Smile . ممنون ازینکه تجربتون رو در اختیار سایرین قرار دادید. امیدوارم شما هم موفق باشید و لنگ این چیزا نشید ...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط akilis.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)akilis نوشته شده توسط:  ممنون از follower

سلام. خواهش می کنم. قبل از هر چیز ورودتون به این سایت رو تبریک می گم. ظاهرا دلیل عضو شدنتون هم همین تاپیک بوده چون اولین پستتون رو اینجا نوشتین. اما عذر می خوام یه سوال داشتم: شما و اون دوستمون منظورتون دانشگاه شیرازه یا صنعتی شیراز ؟؟ چون این دانشگاه شیرازه که توی اطلاعیه اش صحبت از مصاحبه ی حضوری کرده و برعکس دانشگاه صنعتی شیراز اصلا حرفی از مصاحبه نزده. راستی اگر کسی پذیرفته بشه برای یکیشون خوب اون یکی رو هم می ره دیگه Smile سر راهشه Smile . ممنون ازینکه تجربتون رو در اختیار سایرین قرار دادید. امیدوارم شما هم موفق باشید و لنگ این چیزا نشید ...

عزیزم تاریخ عضویت من برا سال پیش هست نه امسال، ما الان توی اردیبهشت ۹۳ هستیم، نه اردیبهشت ۹۲Big Grin. همیشه قبل از حرف زدن فکر کنید (۹۳ = ۹۲ - ۱) مرسی که بساط خندمو پهن کردی.
واقعا بعضیها رو که میبینم به خودم امیدوار میشم، اگه توی مصاحبه تاریخ امروز رو هم بپرسن شما ردی Big Grin Big Grin
منظور من و دوستمون صنعـــــتــــــــــــــــــــی شیراز هست، بله، مصاحبه هم میگیره. اواسط خرداد مصاحبه میگیره، من دقیقا توی امتحانات ترم ۸ دانشگاه بودم که مصاحبه دادم.ایها الناس اینا همش برا دانشگاه صنعتـــــــــــــــــــی شیراز هست، دانشگاه شیراز رو ولش
فقط هم برای رشته آیــــــــــتـــــــــــــــــــــــــــــــــی. از رشته های دیگه بی خبـــــــــرم
در ضمن اینو هم بگم که دانشگاه شیراز آیتی نمیگیره، تا پارسال فقط مجازی میگرفت. البته امسال قراره امنیت بیاره،جزییاتشو نمیدونم ولی برید به shirazu.ac.ir توی اطلاعیه ها ثبتنتام بدون آزمون رو زده، توی رشته هاش آیتی نیست.میتونید نگاه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو رو خدا ایندفعه رو دقت کنید تا بجای اینکه به دیگران بخندید سوادتون به چالش کشیده نشه
در ضمن من شمشیر نگرفتم تو دستم تا بگم کسی حق نداره بره یا باید بره، به من ربطی نداره،سودی هم نداره، چون پارسال مصاحبه دادم امسال دیگه نمیتونم مصاحبه بدم. sixsixsix خواست اطلاعاتمونو به اشتراک بذاریم منم گذاشتم

راستی sixsixsix به وضوح توی پستهاش نوشته صنعتی شیراز،دیگه بابا جلو قاضیو ملق بازی.!!!!...!!!!.. پستهاشو با دقــــــت بخونید(دزد حاضر،بزم حاضر)، خوب نیست فقط حرافی کنید و به حرف دیگران گوش ندید

موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط follower.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)akilis نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)akilis نوشته شده توسط:  ممنون از follower

عزیزم تاریخ عضویت من برا سال پیش هست نه امسال، ما الان توی اردیبهشت ۹۳ هستیم، نه اردیبهشت ۹۲Big Grin. همیشه قبل از حرف زدن فکر کنید (۹۳ = ۹۲ - ۱) مرسی که بساط خندمو پهن کردی.
واقعا بعضیها رو که میبینم به خودم امیدوار میشم، اگه توی مصاحبه تاریخ امروز رو هم بپرسن شما ردی Big Grin Big Grin
منظور من و دوستمون صنعـــــتــــــــــــــــــــی شیراز هست، بله، مصاحبه هم میگیره. اواسط خرداد مصاحبه میگیره، من دقیقا توی امتحانات ترم ۸ دانشگاه بودم که مصاحبه دادم.ایها الناس اینا همش برا دانشگاه صنعتـــــــــــــــــــی شیراز هست، دانشگاه شیراز رو ولش
فقط هم برای رشته آیــــــــــتـــــــــــــــــــــــــــــــــی. از رشته های دیگه بی خبـــــــــرم
در ضمن اینو هم بگم که دانشگاه شیراز آیتی نمیگیره، تا پارسال فقط مجازی میگرفت. البته امسال قراره امنیت بیاره،جزییاتشو نمیدونم ولی برید به shirazu.ac.ir توی اطلاعیه ها ثبتنتام بدون آزمون رو زده، توی رشته هاش آیتی نیست.میتونید نگاه کنید

تو رو خدا ایندفعه رو دقت کنید تا بجای اینکه به دیگران بخندید سوادتون به چالش کشیده نشه
در ضمن من شمشیر نگرفتم تو دستم تا بگم کسی حق نداره بره یا باید بره، به من ربطی نداره،سودی هم نداره، چون پارسال مصاحبه دادم امسال دیگه نمیتونم مصاحبه بدم. sixsixsix خواست اطلاعاتمونو به اشتراک بذاریم منم گذاشتم

راستی sixsixsix به وضوح توی پستهاش نوشته صنعتی شیراز،دیگه بابا جلو قاضیو ملق بازی.!!!!...!!!!.. پستهاشو با دقــــــت بخونید(دزد حاضر،بزم حاضر)، خوب نیست فقط حرافی کنید و به حرف دیگران گوش ندید

موفق باشید

این طرز صحبت کردن شما خیلی برام عجیب بود. چون من نه قصد مسخره کردن کسی رو داشتم نه خندیدن و نه هیچ چیز دیگه ... جالبه که بنده ورود شما رو به سایت تبریک گفتم و شما این طوری پاسخ دادین ... !! حتی جواب سلام هم ندادید !! بله تاریخ عضویت شما اردیبهشت ۹۲ هست ولی اولین پستتون بود. شما ده سال پیش هم که عضو می شدید با اولین پستتون شناخته می شید و تازه فعالیتتون شروع می شه. بنده به تاریخ عضویت دقت نکردم. دیدم اولین پست شماست گفتم تبریکی بگم. بنده از حضور یا عدم حضور شما اینجا چه سودی می برم که بخوام اون رو به چالش بکشم ؟ اصلا مگر ملاک تعداد پست ها یا تاریخ عضویته ؟؟؟ به این فکر کرده بودید ؟ اشاره ی بنده برای تازه وارد بودن شما فقط برای خوشامد گویی بود. خودم هم سالی به دوازده ماه گه گاهی اینجا پیدام می شه اونم به دلایل خاص ... به شما چکار دارم ؟!!!
اما عجیب تر از همه طرز پاسخ دادن شما بود به سوالی که پرسیده بودم : بزارید متن سوالم به همراه پاسخ شما رو یه بار دیگه اینجا بزارم که فکر نکنم دارم اشتباه می کنم :
«عذر می خوام یه سوال داشتم: شما و اون دوستمون منظورتون دانشگاه شیرازه یا صنعتی شیراز ؟؟ چون این دانشگاه شیرازه که توی اطلاعیه اش صحبت از مصاحبه ی حضوری کرده و برعکس دانشگاه صنعتی شیراز اصلا حرفی از مصاحبه نزده. » شما بی احترامی ای توی این سوال دیدید ؟ حرف بدی دیدید؟ تمسخری دیدید؟ طعنه و کنایه ای دیدید ؟ اگر دیدید به خود بنده هم نشون بدید و اگر ندیدید این رفتارتون رو اصلاح کنید.

و اما پاسخ شما:
«منظور من و دوستمون صنعـــــتــــــــــــــــــــی شیراز هست، بله، مصاحبه هم میگیره. اواسط خرداد مصاحبه میگیره، من دقیقا توی امتحانات ترم ۸ دانشگاه بودم که مصاحبه دادم.ایها الناس اینا همش برا دانشگاه صنعتـــــــــــــــــــی شیراز هست، دانشگاه شیراز رو ولش
....
»

اون یک سوال بود و این هم جواب ! بود ؟ یا نبود ؟ مگه بنده برای شما حکمی صادر کردم که ازین حرف ها می زنید ؟ کجای صحبت های بنده حرافی دیدید ؟؟ با توجه به قراین موجود بنده سوالی پرسیدم. بیشتر از سوال هم نبود. شما چه برداشتی کردید ؟ بگذریم ... . انگار شما از چیزی ناراحتید ؟ بله ؟

اما در مورد دانشگاه شیراز همون طوری که توی اطلاعیه اومده (که شما هم اتفاقا به همین لینک استناد کردید و بنده هم توی عکس زیر که از پی دی اف همین لینک برداشت کردم، آوردم) امسال پذیرش رشته ی آی تی خواهند داشت ولی کدوم گرایش رو مشخص نکردند.

خبر اضافه شدن گرایش امنیت رو هم بنده توی همین تاپیک گذاشته بودم. خبر برای پارساله که بنده ازش بی خبرم که آیا به مرحله ی انجام رسیده یا خیر ... ولی پذیرش فناوری اطلاعات رو مطابق اطلاعیه ای که دادند، دارند. شاید مثل روال سال های گذشته ی دانشگاه شریف گرایش رو زمان ورود دانشجو به دانشگاه تعیین کنند یا منوط به انتخاب واحدهای دانشجو باشد. در این مورد اطلاعی ندارم.
با تشکر از شما.
اگر صحبتی بود خصوصی بفرمایید که موضوع تاپیک از بحث خودش منحرف نشه.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط follower.)
اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس درخصوص فراخوان پذیرش دانشجو در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال ۱۳۹۳ از طریق آیین نامه برگزیدگان علمی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassom93
ارسال: #۲۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ
سلام به همگی
دانشگاه خواجه نصیر هم فراخوان داده دوستانی که منتظر بودن اقدام کنن
اینم لینک:

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
اطلاعیه دکترای بدون آزمون دانشگاه تهران رو کسی اطلاعی ازش داره؟ من توی سایت دانشگاه تهران چیزی پیدا نکردم.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط Zahra.70.)
سلام اینم از فراخوان دانشگاه سمنان

۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط follower.)
سلام...

خوب انگار امسال دانشگاه تربیت مدرس، پذیرش بدون کنکور برای برگزیدگان علمی نه در مقطع کارشناسی ارشد و نه در مقطع دکترا نداره ... ولی دلیلشون خیلی جالبه !!

به علت عدم ابلاغ آیین نامه جدید!!

لینک خبر :

===================================================
اما دانشگاه صنعتی اصفهان چند وقت پیش اطلاعیه امسالش رو داده بود :

====================================================

اون هایی هم که برای «پذیرش بدون کنکور» دانشگاه مالک ثبت نام کردند جواب ثبت نام ها رو می تونن توی سایت دانشگاه ببینن .

تاریخ های مصاحبه :

تهران : یکشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۵ لغایت پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۹ از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح

اصفهان : یکشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۰۱ لغایت چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۰۴ از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close