زمان کنونی: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا موضوع بهینه سازی سیستم های چندهسته ای برای پایان نامه ارشد نرم افزار مناسب است؟

ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ق.ظ
آیا موضوع بهینه سازی سیستم های چندهسته ای برای پایان نامه ارشد نرم افزار مناسب است؟
با سلام
من دانشجوی ترم آخر نرم افزار هستم.استادی که پایان نامه رو باهاشون برداشتم در زمینه بهینه سازی کار میکنه . می خواستم بدونم این موضوع برای پایان نامه ارشد مناسب هست یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ق.ظ
RE: آیا موضوع بهینه سازی سیستم های چندهسته ای برای پایان نامه ارشد نرم افزار مناسب است؟
(۰۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ق.ظ)july نوشته شده توسط:  با سلام
من دانشجوی ترم آخر نرم افزار هستم.استادی که پایان نامه رو باهاشون برداشتم در زمینه بهینه سازی کار میکنه . می خواستم بدونم این موضوع برای پایان نامه ارشد مناسب هست یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
من پایان نامه کارشناسیم در زمینه سیستم های چند پردازنده ای بود که نهایتا جواب بهینه را با یکی از الگوریتم های بهینه سازی تقلیل دادم موضوع خیلی خیلی خوبی هست.

متاهل هستم.
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ
ممنون که جواب دادین
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ
RE: آیا موضوع بهینه سازی سیستم های چندهسته ای برای پایان نامه ارشد نرم افزار مناسب است؟
(۰۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ)july نوشته شده توسط:  ممنون که جواب دادین

دوست عزیز، بستگی به این داره که میخواید چی رو بهینه کنید؟!!!
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ
Multi-core Deployment Optimization Using Simulated Annealing and Ant Colony Optimization

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۵,۰۶۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۸۴۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۹,۴۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۶۲۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۸۳۹ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۳۸۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۹۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۱۵۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۵۳۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close