زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟

ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام.
دوستان امروز شنیدم از استادم که بخش نامه اومده برای دانشگاه ازاد بعد از اخذ کد پایان نامه ۱۷۰ روز بعدش می تونیم دفاع کنیم . درسته؟؟؟؟
اگه چیزی شنیدین. خوندین.. اطلاعا بدین
ممنون
good-wishes، در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد
ممنون میشم این دست سوالات رو در بخش جاری بپرسید

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط maryam....)
اپ...

کسی می دونه این واحد ها بخش نامه ها و فرم های مربوط به ارشد رو از کدوم سایت می گیرن؟؟؟

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ
دوستان یعنی هیچ کس چیزی نشنیده؟؟؟؟؟
من فقط تو واحد ازاد زنجان دیدم این مورد رو:
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد

بنابردستورالعمل جدید از ابتدای سال ۱۳۹۳ دانشجویانی اجازه دفاع خواهند داشت که:

۱/ مدت ۱۷۰(یکصد و هفتاد) روز از تاریخ اخذ کُد پایان نامه آنها گذشته باشد.

۲/ دانشجویان باید فرمهای تاییدیه سه ماهه پیشرفت کار را به صورت تکمیل شده ارائه نمایند.

۳/ هر دانشجو باید فرم شرکت در حداقل پنج "جلسه دفاع از پایان نامه" را تکمیل و به گروه تحویل نماید.

ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
خب الان مشکل چیه؟؟ شما راضی هستید یا شاکی؟
ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ب.ظ
من شاکی ام
میخوام بدونم برای علوم و تحقیقاتی ها هم اومده این بخش نامه
چون پایان نامه ام امادست.... بدون این بخشنامه فروردین دفاع می کنم ولی با این بخشنامه.....

ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟
موضوع جالب شد،اخذ کد پایان نامه یعنی چی؟من همین ترم بهمن پایان نامه رو انتخاب کردم ،می تونم ۱۷۰ روز دیگه دفاع کنم؟پروسه ۶ ماه بعد از تایید پروپوزال حق دفاع داریم چی می شه؟؟!!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط maryam....)
به خاطر همینه میگم هر کی رفت دانشگاهشون بپرسه...
من راهم خیلی دوره به دانشگاه.... تلفنی هم که جواب نمیدن...
مخصوصا اینکه برای علوم و تحقیقات هم اومده؟؟HuhHuh

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ
RE: کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟
شما به این توجه کنین،قانون اینه که بعد تایید پروپوزال ،باید ۶ ماه منتظر بمونیم و بعد دفاع کنیم ، این قانون با این قانون جدید چطور جور در میاد؟!!!!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam...
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ق.ظ
من فک می کنم این بخشنامه با مدت زمانی که باید از تصویب پروپوزال بگذره فرق داره.....
بعده تصویب پروپوزال باید ۶ ماه بگذره تا بتونیم دفاع کنیم....
اما این قانون جدیده میگه Sadیه چیزی اضافه شده!!!!) از اخذ کد پایان نامه ۱۷۰ روز بگذره...
خوب با این اوصاف بی عدالتیه... چرا : چون ۶ ماه من فروردین تمومه..... اما چون برام کد نگرفته بودن خرداد یا تیر ۱۷۰ روزم تموم میشه...
یا قضیه به یه شکل دیگست که من اشتباه برداشت می کنم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۸ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close