تالار گفتمان مانشت
کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - maryam... - 16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ

سلام.
دوستان امروز شنیدم از استادم که بخش نامه اومده برای دانشگاه ازاد بعد از اخذ کد پایان نامه ۱۷۰ روز بعدش می تونیم دفاع کنیم . درسته؟؟؟؟
اگه چیزی شنیدین. خوندین.. اطلاعا بدین
ممنون

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - maryam... - 16 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

اپ...

کسی می دونه این واحد ها بخش نامه ها و فرم های مربوط به ارشد رو از کدوم سایت می گیرن؟؟؟

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - maryam... - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ

دوستان یعنی هیچ کس چیزی نشنیده؟؟؟؟؟
من فقط تو واحد ازاد زنجان دیدم این مورد رو:
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد

بنابردستورالعمل جدید از ابتدای سال ۱۳۹۳ دانشجویانی اجازه دفاع خواهند داشت که:

۱/ مدت ۱۷۰(یکصد و هفتاد) روز از تاریخ اخذ کُد پایان نامه آنها گذشته باشد.

۲/ دانشجویان باید فرمهای تاییدیه سه ماهه پیشرفت کار را به صورت تکمیل شده ارائه نمایند.

۳/ هر دانشجو باید فرم شرکت در حداقل پنج "جلسه دفاع از پایان نامه" را تکمیل و به گروه تحویل نماید.

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - AmiriManesh - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ

خب الان مشکل چیه؟؟ شما راضی هستید یا شاکی؟

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - maryam... - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ

من شاکی ام
میخوام بدونم برای علوم و تحقیقاتی ها هم اومده این بخش نامه
چون پایان نامه ام امادست.... بدون این بخشنامه فروردین دفاع می کنم ولی با این بخشنامه.....

RE: کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - sararad0 - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ

موضوع جالب شد،اخذ کد پایان نامه یعنی چی؟من همین ترم بهمن پایان نامه رو انتخاب کردم ،می تونم ۱۷۰ روز دیگه دفاع کنم؟پروسه ۶ ماه بعد از تایید پروپوزال حق دفاع داریم چی می شه؟؟!!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - maryam... - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ

به خاطر همینه میگم هر کی رفت دانشگاهشون بپرسه...
من راهم خیلی دوره به دانشگاه.... تلفنی هم که جواب نمیدن...
مخصوصا اینکه برای علوم و تحقیقات هم اومده؟؟HuhHuh

RE: کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - sararad0 - 19 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ

شما به این توجه کنین،قانون اینه که بعد تایید پروپوزال ،باید ۶ ماه منتظر بمونیم و بعد دفاع کنیم ، این قانون با این قانون جدید چطور جور در میاد؟!!!!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کسی در مورد بخشنامه جدیدی که برای دفاع از پایان نامه دانشگاه ازاد اومده شنیده؟؟ - maryam... - 19 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ق.ظ

من فک می کنم این بخشنامه با مدت زمانی که باید از تصویب پروپوزال بگذره فرق داره.....
بعده تصویب پروپوزال باید ۶ ماه بگذره تا بتونیم دفاع کنیم....
اما این قانون جدیده میگه Sadیه چیزی اضافه شده!!!!) از اخذ کد پایان نامه ۱۷۰ روز بگذره...
خوب با این اوصاف بی عدالتیه... چرا : چون ۶ ماه من فروردین تمومه..... اما چون برام کد نگرفته بودن خرداد یا تیر ۱۷۰ روزم تموم میشه...
یا قضیه به یه شکل دیگست که من اشتباه برداشت می کنم...