زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، ساختمان داده ها

ارسال: #۱۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، ساختمان داده ها
سلام کسی راجبه ویس های این درس خبری نداره ؟ کدوم بهتره ؟ از کی بهتره ؟ هر کی اطلاعی داره بگه . ممنون از همه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ
من کتاب ساختمان مقسمی رو دارم در حد ارشد نیست همون کتاب کاردانی به کارشناسیه فقط چند تا مطلب بهش اضافه کرده
ارسال: #۱۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
دوستان نظرتون نسبت به کتاب تدریس تحلیل و طراحی دکتر محمد قدسی چیه؟آیا خوندنش مفید است؟

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون نسبت به کتاب تدریس تحلیل و طراحی دکتر محمد قدسی چیه؟آیا خوندنش مفید است؟
سطحش بالاس واسه شروع خوب نیست.اگه مقسمی یا پوران یا مدرسان داری با اونا شروع کن.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ
Re: RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، ساختمان داده ها
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ)najme70 نوشته شده توسط:  سلام ب همه
من کتاب های پارسه و مقسمی چاپ ۸۹ دارم به نظرتون خوندش برای کنکور۹۴ بی فایدس؟
همین کتایارو بخونم یا چاپ جدید بخرم؟
مرسی
SadConfusedConfusedConfused
کتاب مقسمی برای فهم درس مناسبه ولی تستاش جالب نیست. مدرسان تستای ساختمانش پر از جواب غلطه.
در مورد دیگر کتابا بنده اطلاعی ندارم. من خودم کنکورو حل میکردم و با پاسخنامه سنجش چک می کردم. چیزاییم که بلد نبودم دوستان مانشتی لطف می کردن کمک میکردن

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال: #۲۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون نسبت به کتاب تدریس تحلیل و طراحی دکتر محمد قدسی چیه؟آیا خوندنش مفید است؟
سطحش بالاس واسه شروع خوب نیست.اگه مقسمی یا پوران یا مدرسان داری با اونا شروع کن.
ممنون از پاسخی که دادین.مرسی

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۲۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
من هم مقسمی خوندم هم کتاب ساختمان پوران هم مرجع هورویتز.از هر ۳ راضی بودم.مقسمی کامل نبود برای همین پوران رو خریدم، که در کنار هم خوب بودند.
من نتونستم کتاب پارسه رو گیر بیارم دیدم پوران بد نیست خریدم(۲ سال پیش)ولی شاید الان کتابهای دیگه ای باشه بهتر از هر دو اینها.توی کتابفروشی میتونید حداقل نحوه بیان و حل مسئله چند کتاب رو مقایسه کنید و ببینید چه مباحثی رو پوشش داده.حتما خودتون هم کتابهای تست رو قبل از خرید خوب مطالعه کنید و فقط به شنیده ها اکتفا نکنید.

این رو هم بگم که مقسمی ساده تر از پوران گفته ولی پوران مسائل و مباحث بیشتری رو پوشش داده .و تستها و تمرینهای پوران بعضا خیلی خیلی مختصر جواب داده شده و توضیح واضحی نداده، در واقع تستهای مشکل(همون تستهای اصلی و مهم) رو خودتون هم باید براش زحمت بکشید.پوران چاپ ۲ سال پیش چندین غلط هم داشت!

نکته دیگه اینه که تقریبا ۲-۳ سال پشت سر هم داره تستهای مباحث "تحلیل سرشکن" و "hash table" تکرار میشه که توی پوران خوب توضیحشون نداده باید حتما از یه منبع خوب یاد بگیرید .من که با پوران و مقسمی نخوندم و نتونستم جوابشون بدم،البته با این حال ۳ تست درست زدم Smile

این چند ساله توی ساختمان تستهایی اومده که زیاد سر راست نیست یعنی کسی که خوب مسئله حل نکرده نمیتونه اول تشخیص بده را ه حلش چیه و اصلا به کدوم مبحث ساختمان تعلق داره ، این تستها ابتکاریه و با خلاقیت شخص و حل مسئله زیاد و تسلط بر مباحث مختلف ساختمان حل شدنیه.
موفق باشید
ارسال: #۲۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ق.ظ
مقسمی اصلا توضیح نمیده. خیلی خلاصه هستHuh
البته ساختمان و الگوریتم فقط باید تست زد.هر چی بخونی بدون تست زدن فایده ندارهTongue
من مقسمی +clrs

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال: #۲۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ
دوستان مقسمی به تنهایی اصلا کافی نیست تجربش رو دارم این از اون درسهایی هست که باید منبع رو در کنار تست بخونی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۰۴ دیروز ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۳ دیروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۷۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۰۸ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۲۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close