زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)

ارسال: #۷۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
RE: شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  بچه ها میشه منو راهنمایی کنین ! نمیدونم مدیریت بخونم یا معماریو! کارشناسیم نرم افزاره! یعنی مدیریت درس جدیده واسم، میشه بگین ظرفیت کدوم گرایش بیشتره!؟ بازار کار کدوم بهتره؟

ظرفیت آی تی وتجارت خیلی بیشتره و توی بازار کار شبکه وامنیت بهتر جواب داده.

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ)hamedmohsenee نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  بچه ها میشه منو راهنمایی کنین ! نمیدونم مدیریت بخونم یا معماریو! کارشناسیم نرم افزاره! یعنی مدیریت درس جدیده واسم، میشه بگین ظرفیت کدوم گرایش بیشتره!؟ بازار کار کدوم بهتره؟

ظرفیت آی تی وتجارت خیلی بیشتره و توی بازار کار شبکه وامنیت بهتر جواب داده.

ممنون از پاسختون! واقعا نمیدونم چیکار کنم!

Stop talking. Start walking
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  بچه ها میشه منو راهنمایی کنین ! نمیدونم مدیریت بخونم یا معماریو! کارشناسیم نرم افزاره! یعنی مدیریت درس جدیده واسم، میشه بگین ظرفیت کدوم گرایش بیشتره!؟ بازار کار کدوم بهتره؟
مدیریت سادست و حفظی بدرد کسایی میخوره که حفظیاتشون از فهم مفاهیمشون بهتره
از اون طرف مدیریت برای کسایی که درک مفاهیمشون خیلی بهتر از حفظیاته
وقت میکنین هر دوتارو بخونین از الان ولی تو جلسه وقت میکنی فقط یک کدومشو بزنی
از اون طرف از لحاظ گرایشی بستگی به علاقتون داره ولی اگه مدیریت بخونی تو جلسه وقت بیشتری داری چون تست مدیریت وقت گیره ولی تست مدیریت رو میخونی یا میزنی یا نمیزنی وقت گیر نیست
از لحاظ بازار کار شما تو امنیت و شبکه چیزی یاد نمیگیری که بدرد بازار بخوره بیشتر با مسائل ریاضیاتی و تئوری آشنا میشی اگه بخوای بازاری ببینی باید خارج از دانشگاه تلاش کنی تجارتم تقریبا همین احوالو داره کلا فرقی ندارن از لحاظ بازاری. حتی مهندس کشاورزی رو میشناسم که چون شبکه ای رو که بازار میخواد یاد گرفته از دکتری شبکه درآمدش بیشتره

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۷۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
من یه چیزی اینجا زیاد میبینم
همه عشق امنیتن
ایشالا همه موفق باشید
امنیت اسمش خوشکله ها
فک نکنید با فوق لیسانس امنیت میشید ج بدونم هکر و هوش سیاه و این حرفا
من از چندنفر تو همین مانشت پپرسیدم که دسای ارشد هم عین کارشناسی تئوریه
ایشالا که دانش دانشگاه رو در کنار مهارت عملی یاد بگیریم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۸۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
دوستان دوتا نکته رو بگم
۱-دوستان سعی کنن روی همه ی درسا یه جا و باهم تمرکز کنن. یعنی دوستی که گفت دو تا دوتا یعنی مثلا درس اول که تموم شده میره برای سه چهار ماه دیگه و عملا میبینی انگار نخوندی .پس هر چند وقت یه بار یه سری به درسا بزنیم.البته در نظر بگیرید که قاطی نشه!

۲-ناامید نباشید که ای تی فلان هست و ارشد فایده ای نداره. همه چیز بستگی به خودتون داره. دوستی که میگی ارشد فایده نداره. خیلی موارد هست مثل پ و... قبول دارم/ ولی یه موردش رو در نظر بگیر که وقتی میری برای مصاحبه چقدر ارشد و مخصوصا اسم دانشگاه میتونه بهت کمک کنه. یکی از دوستانی که ارشد داشت شریف میخوند میگفت هر چند بستگی زیادی به خودت داره ولی اگه بخوای بعد از شریف، زندگی و اینده و کار و حتی ازدواج و ...هم تغییر میکنه!اینو از خودم نگفتم به نقل از این دوستمون گفتم!

حضرت علی (ع): بزرگترین گناه ناامیده. اگه بهش ایمان داری که ارشد خوبه پس برو جلو...
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanahin , shamim_70
ارسال: #۸۱
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان..
بچه ها من یه چند تا از کامنت ها رو خوندم فرصت خونده همه کامنت رو ندارم اما نظر من ..
من امسال سال دوم بود کنکور میدادم و رتبه ۱۵۵ ای تی شد
من سال پیش با تابستون با کلاس های نصیر شروع کردم کم و بیش میخوندم و سر کلاسم میرفتم .. با خودم قرار گذاشتم از اول مهر دیگه کلاس نرم و فقط خودم بخونم واین کارم کردم . استارتم با ۷ ساعت بود تو مهر بعد ۸ و .. اخر ها هم بین ۸ تا ۱۰ ساعت میخوندم و کلن همیشه از برنامه حداقل یه قدم جلو بودم . رتبه پارسه بد نبود ۳ تا ازمون اخر زیر ۱۰۰ بودم و اخری حدود ۵۰ .
اما کنکور به بدترین شکل در ۸ سال اخیر امد و از طرفی تعداد سوالات زیاد شد. من مدیریت پارسه خوندم و همه سوالا از رابینز امدو من بذبختانه مشکل در تست زدن دارم و تعداد غلط هام زیاد شد.. رتبم ۶۹۰ امد.!!!!!
اما امسال من استارت از مهر زدم و حداکثر ۶ ساعت در روز تازه با ارفاق.. از بس که خیلی سال قبل خونده بودم امسال دیگه کتاب و سوالا رو میدیدم حالم بد میشد...!!! از طرفی به شدت علاقه به تاتر داشتم و رفتم سراغ تاتر و کمتر به کنکور اهمیت دادم .. ازمون موسسه ماهان رتبم ۸۰ ۹۰ بود البته من حداکثر ساعتی که سر ازمونشون نشستم ۱:۳۰ بود و خیلی برام مهم نبود.. جامعه امریشون حدود ۴۵۰ نفر بود یه توصیه مهم دارم اگه کلاس موسسه ای رو رفتین یا کتاب یه موسسه خاصی خوندین برای ازمون سراغ همون موسسه نرین..
درباره اینایی که میگن مدیریت فلان.. من معماری امتحان پایانی تنها کسی بودم که ۲۰ شدم در صورتی که بقیه کلاس(۴۵ نفری) یا افتادن یا با ۱۰ ۱۱ پاس کردن اما من به تجارت علاقه داشتم و رفتم مدیریت خوندم ..مدیریت من هم پارسه و هم رابینز خوندم و خلاصه در اوردم و دیگه کتاب خیلی کم میخوندم و فقط خلاصه هامو میخوندم ..
انصافن امسال کم خوندم اما خیلی چیزا برام تکراری بود... شبکه فقط ۱ تست زدم اونم درست بود ولی زیاد خونده بودم..و تست ها به شدت مزخرف بود امسال..دیتا بیس خوب بودم و خوب زدم کتاب دکتر کیوان پور عالیه.. و... درباره کتاب و . اگه کسی خواست بهش توضیح میدم اما بچه ها رتبه بهتر از من هستن که نظرشونو گفتن..

من پارسال یه سری درس هارو اصلن تو تابستون نخوندم مثل هوش و مدیریت اما از اول مهر برنامه خوبی ریختم و رو برنامه رسیدم به نظر من بعضی از درس ها تو تابستون بخونین و بعضی رو بعد تابستون اما هر دو رو درست بخونین.. اما اگه فرصت کنین و همه درس ها رو یه دور خووب داشته باشین تو تابستون خیلی خوبه.

کلن مدیریت ظرفیت بهتری برای قبولی داره بازار کار هم بستگی به اون کاری داره که بعدن سراغش میرین تو ارشد..یعنی تخصصی که پیدا میکنین در ارشد.. شبکه و امنیت رو اگه برای بازار کار میخواین به نظرم فقط دانشگاه های تهران هستن که چیزی که میخونین و کار میکنین تو بازار کار مفید و در بقیه دانشگاه ها اگه کنار درس برین موسسه ها و دوره های تخصصی ببنینن خیلی مفید هست..
من تو همه برنامه هام در روز ۲ تا یا ۳ تا درس داشتم و هیچ وقت تک درس نخوندم کلن خیلی اعصابم خورد میشد همش یه درس باشه ..

خلاصه نویسی یادتون نره من برای اکثر منابع خلاصه نوشتم و بعد مدتی فقط خلاصه هامو میخوندم خیلی بهم کمک کرد..
موفق باشید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: azsx , shamim_s , رتبه۱سال۹۴ , sazesh , fzpakzad , shamim_70 , احسان مومنی , نازین , نارین
ارسال: #۸۲
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
منم هستم...یعنی مجبورم دیگه! البته ماه رمضون فقط زبان میخونم...بعد از ماه رمضون درسایی که ضعیفم(گسسته شبکه معماری و فکر کنم نرم افزار)موفق باشید دوستان Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , نارین
ارسال: #۸۳
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  سلام دوستان..
بچه ها من یه چند تا از کامنت ها رو خوندم فرصت خونده همه کامنت رو ندارم اما نظر من ..
من امسال سال دوم بود کنکور میدادم و رتبه ۱۵۵ ای تی شد
من سال پیش با تابستون با کلاس های نصیر شروع کردم کم و بیش میخوندم و سر کلاسم میرفتم .. با خودم قرار گذاشتم از اول مهر دیگه کلاس نرم و فقط خودم بخونم واین کارم کردم . استارتم با ۷ ساعت بود تو مهر بعد ۸ و .. اخر ها هم بین ۸ تا ۱۰ ساعت میخوندم و کلن همیشه از برنامه حداقل یه قدم جلو بودم . رتبه پارسه بد نبود ۳ تا ازمون اخر زیر ۱۰۰ بودم و اخری حدود ۵۰ .
اما کنکور به بدترین شکل در ۸ سال اخیر امد و از طرفی تعداد سوالات زیاد شد. من مدیریت پارسه خوندم و همه سوالا از رابینز امدو من بذبختانه مشکل در تست زدن دارم و تعداد غلط هام زیاد شد.. رتبم ۶۹۰ امد.!!!!!
اما امسال من استارت از مهر زدم و حداکثر ۶ ساعت در روز تازه با ارفاق.. از بس که خیلی سال قبل خونده بودم امسال دیگه کتاب و سوالا رو میدیدم حالم بد میشد...!!! از طرفی به شدت علاقه به تاتر داشتم و رفتم سراغ تاتر و کمتر به کنکور اهمیت دادم .. ازمون موسسه ماهان رتبم ۸۰ ۹۰ بود البته من حداکثر ساعتی که سر ازمونشون نشستم ۱:۳۰ بود و خیلی برام مهم نبود.. جامعه امریشون حدود ۴۵۰ نفر بود یه توصیه مهم دارم اگه کلاس موسسه ای رو رفتین یا کتاب یه موسسه خاصی خوندین برای ازمون سراغ همون موسسه نرین..
درباره اینایی که میگن مدیریت فلان.. من معماری امتحان پایانی تنها کسی بودم که ۲۰ شدم در صورتی که بقیه کلاس(۴۵ نفری) یا افتادن یا با ۱۰ ۱۱ پاس کردن اما من به تجارت علاقه داشتم و رفتم مدیریت خوندم ..مدیریت من هم پارسه و هم رابینز خوندم و خلاصه در اوردم و دیگه کتاب خیلی کم میخوندم و فقط خلاصه هامو میخوندم ..
انصافن امسال کم خوندم اما خیلی چیزا برام تکراری بود... شبکه فقط ۱ تست زدم اونم درست بود ولی زیاد خونده بودم..و تست ها به شدت مزخرف بود امسال..دیتا بیس خوب بودم و خوب زدم کتاب دکتر کیوان پور عالیه.. و... درباره کتاب و . اگه کسی خواست بهش توضیح میدم اما بچه ها رتبه بهتر از من هستن که نظرشونو گفتن..

من پارسال یه سری درس هارو اصلن تو تابستون نخوندم مثل هوش و مدیریت اما از اول مهر برنامه خوبی ریختم و رو برنامه رسیدم به نظر من بعضی از درس ها تو تابستون بخونین و بعضی رو بعد تابستون اما هر دو رو درست بخونین.. اما اگه فرصت کنین و همه درس ها رو یه دور خووب داشته باشین تو تابستون خیلی خوبه.

کلن مدیریت ظرفیت بهتری برای قبولی داره بازار کار هم بستگی به اون کاری داره که بعدن سراغش میرین تو ارشد..یعنی تخصصی که پیدا میکنین در ارشد.. شبکه و امنیت رو اگه برای بازار کار میخواین به نظرم فقط دانشگاه های تهران هستن که چیزی که میخونین و کار میکنین تو بازار کار مفید و در بقیه دانشگاه ها اگه کنار درس برین موسسه ها و دوره های تخصصی ببنینن خیلی مفید هست..
من تو همه برنامه هام در روز ۲ تا یا ۳ تا درس داشتم و هیچ وقت تک درس نخوندم کلن خیلی اعصابم خورد میشد همش یه درس باشه ..

خلاصه نویسی یادتون نره من برای اکثر منابع خلاصه نوشتم و بعد مدتی فقط خلاصه هامو میخوندم خیلی بهم کمک کرد..
موفق باشید.

من دقیقا نمیدونم چه درسایی باید از مرجع خوند؟؟؟؟ مثلا نرم افزار از اسلام ناظمی می خونم ولی حس میکنم کامل نیس.باید پرسمن خوند؟؟؟ یا شبکه فقط پارسه بخونیم... ؟؟؟ لطفا در این زمینه کمک کنید
با تشکر

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۸۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
quote]

من دقیقا نمیدونم چه درسایی باید از مرجع خوند؟؟؟؟ مثلا نرم افزار از اسلام ناظمی می خونم ولی حس میکنم کامل نیس.باید پرسمن خوند؟؟؟ یا شبکه فقط پارسه بخونیم... ؟؟؟ لطفا در این زمینه کمک کنید
با تشکر
[/quote]

من از دوستان شنیدم :
برای درس مدیریت باید از روی مرجع..واقعا هم همینطوره!
بقیه درسا فک نکنم نیازی باشی...!مگه اینکه در یک مبحث اون کتاب کنکورتون ضعیف باشه یا شما تو فهمش مشکل داشته باشین ک خب بهتره ب مرجع مراجعه کنین چون کامل تر گفته!!

درمورد نرم افزارم کتاب ناظمی رو دیدم خیلیا معرفی کردن!!...ولی فک نکنم نیاز باشه کامل پرسمنو بخونین...چون فوق العاده وقت گیره ،مگه اینک شما از تابستونی شرو کرده باشی به نرم خوندن ک وقتت زیاد باشه!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال: #۸۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  quote]

با تشکر

درمورد نرم افزارم کتاب ناظمی رو دیدم خیلیا معرفی کردن!!...ولی فک نکنم نیاز باشه کامل پرسمنو بخونین...چون فوق العاده وقت گیره ،مگه اینک شما از تابستونی شرو کرده باشی به نرم خوندن ک وقتت زیاد باشه!!
[/quote]

اخه این کتاب جمله بندی هاش سخته (نرم اسلامی) . و تست های مولف داره . تست کنکور خیلی کم داره . کتاب دیگه ای میشناسید خوب باشه؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۸۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط maryam_92a.)
چه خوب
۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
سلام.
وقتتون بخیر..
داستان من طولانیه ولی خلاصه ترش این میشه که من سال ۸۴ وارد دانشگاه آزاد توی رشته مهندسی نرم افزار شدم.. بسیار بد درس خوندم و بخاطر همین درس نخوندن و بعضی از مشکلات دیگه بعد از ۶ سال وقت تلف کردن با کاردانی فارغ التحصیل شدم و رفتم سربازی! بعد از سربازی توی پذیرش بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی رشته مهندسی شبکه شرکت کردم و سال ۹۲ وارد دانشگاه شدم و دو ترمم گذشته و معدلم بدک نیست: ۱۷/۸۰/ البته سرفصل دروس دانشگاه علمی کاربردی کلا سوای سرفصل استاندارد رشته های کامپیوتر و هست و بعضی از درس ها رو ما اصلا نداریم! دو ترم دیگه رو میخوام خوب بخونم و در کنار اون خودمو برای کنکور ارشد رشته IT آماده کنم یعنی برای کنکور ارشد سال بعد.. مشکل من اینه که خیلی از درس های دوره کارشناسی رو فراموش کردم و اساسا اصلا خوب درس نخوندم که چیز خاصی رو خاطرم باشه! هیچ جزوه و منبع خاصی هم در دسترسم نیست، فقط کتابای گسترش علوم پایه (آقای مقسمی) و کتابای پارسه رو بطور کامل خریدم.. در مورد کتابای پوران هم خیلی میشنوم.. به نظر شما با مطالعه این کتاب ها و یکسری تست های جمع بندی میشه توی کنکور ارشد نتیجه خوبی گرفت؟ من به دانشگاه های خیلی خوب مثل تهران و تبریز (شهر خودم) فکر می کنم بیشتر به گرایش های IT و شبکه علاقه دارم و اصلا آزاد نیمخوام شرکت کنم.. می خوام انتقام تمام این سال های ناکامی رو بگیرم Smile
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۸۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط shayesteb.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  سلام.
وقتتون بخیر..
داستان من طولانیه ولی خلاصه ترش این میشه که من سال ۸۴ وارد دانشگاه آزاد توی رشته مهندسی نرم افزار شدم.. بسیار بد درس خوندم و بخاطر همین درس نخوندن و بعضی از مشکلات دیگه بعد از ۶ سال وقت تلف کردن با کاردانی فارغ التحصیل شدم و رفتم سربازی! بعد از سربازی توی پذیرش بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی رشته مهندسی شبکه شرکت کردم و سال ۹۲ وارد دانشگاه شدم و دو ترمم گذشته و معدلم بدک نیست: ۱۷/۸۰/ البته سرفصل دروس دانشگاه علمی کاربردی کلا سوای سرفصل استاندارد رشته های کامپیوتر و هست و بعضی از درس ها رو ما اصلا نداریم! دو ترم دیگه رو میخوام خوب بخونم و در کنار اون خودمو برای کنکور ارشد رشته IT آماده کنم یعنی برای کنکور ارشد سال بعد.. مشکل من اینه که خیلی از درس های دوره کارشناسی رو فراموش کردم و اساسا اصلا خوب درس نخوندم که چیز خاصی رو خاطرم باشه! هیچ جزوه و منبع خاصی هم در دسترسم نیست، فقط کتابای گسترش علوم پایه (آقای مقسمی) و کتابای پارسه رو بطور کامل خریدم.. در مورد کتابای پوران هم خیلی میشنوم.. به نظر شما با مطالعه این کتاب ها و یکسری تست های جمع بندی میشه توی کنکور ارشد نتیجه خوبی گرفت؟ من به دانشگاه های خیلی خوب مثل تهران و تبریز (شهر خودم) فکر می کنم بیشتر به گرایش های IT و شبکه علاقه دارم و اصلا آزاد نیمخوام شرکت کنم.. می خوام انتقام تمام این سال های ناکامی رو بگیرم Smile

سلام

چقدر خوب که اینقدر با اراده میخواین واسه کنکور آماده بشین. دوست عزیز به نظر من با توجه به اینکه بعضی درسها را پاس نکردین و یا اینکه فراموش کردین بهتر که اول کتابهای منبع را بخونین بعد از اینکه اونا را یاد گرفتین برین سراغ کتابهای مقسمی و ... این کار کمک میکنه که درسها را خیلی عمیق و اساسی یاد بگیرید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , نارین
ارسال: #۸۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  سلام.
وقتتون بخیر..

سلام

چقدر خوب که اینقدر با اراده میخواین واسه کنکور آماده بشین. دوست عزیز به نظر من با توجه به اینکه بعضی درسها را پاس نکردین و یا اینکه فراموش کردین بهتر که اول کتابهای منبع را بخونین بعد از اینکه اونا را یاد گرفتین برین سراغ کتابهای مقسمی و ... این کار کمک میکنه که درسها را خیلی عمیق و اساسی یاد بگیرید.
ممنون. شما لطف دارید..
مشکل من اینه که شاغلم و فرصت زیادی برای درس خوندن ندارم و واقعا وقت اینکه یکبار منابع اصلی رو بخونم و بعد برم سراغ کتاب های کنکور رو ندارم. کتابای مقسمی و پوران مگه تمام مفاهیم و مطالبی کلی و مورد نیاز رو برای کنکور در بر ندارن؟
از طرفی هم تصمیم دارم ۱-۲ از درسهارو بذارم کنار.. مثلا معماری و مدیریت رو.. چون برای معماری مجبورم یه بار مدار منطقی رو خیلی اصولی بخونم و مدیریت هم حجمش زیاده و میخوام تایم این دو تا درس رو بذارم برای درسای دیگه..
زبان انگلیسیم بدک نیست، چون از طرفی دارم خودمو برای IELTS آماده می کنم و می تونم بالای ۷۰ بزنمش..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۹۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط shayesteb.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  سلام.
وقتتون بخیر..

سلام

ممنون. شما لطف دارید..
مشکل من اینه که شاغلم و فرصت زیادی برای درس خوندن ندارم و واقعا وقت اینکه یکبار منابع اصلی رو بخونم و بعد برم سراغ کتاب های کنکور رو ندارم. کتابای مقسمی و پوران مگه تمام مفاهیم و مطالبی کلی و مورد نیاز رو برای کنکور در بر ندارن؟
از طرفی هم تصمیم دارم ۱-۲ از درسهارو بذارم کنار.. مثلا معماری و مدیریت رو.. چون برای معماری مجبورم یه بار مدار منطقی رو خیلی اصولی بخونم و مدیریت هم حجمش زیاده و میخوام تایم این دو تا درس رو بذارم برای درسای دیگه..
زبان انگلیسیم بدک نیست، چون از طرفی دارم خودمو برای IELTS آماده می کنم و می تونم بالای ۷۰ بزنمش..

خیلی خوبه که در درس زبان اینقدر قوی هستین و به خاطر اینکه همه شرکت کنندگان این شرایط را ندارن پس از این لحاظ جلو میوفتین Smile اما میخواستم بگم که به نظر من فقط به کتاب های مقسمی و پوران اکتفا نکنید حتی اگه شده جاهایی را که اشکال دارید از روی منبع اصلی بخونید و اینکه نگران زمان هم نباشید با تصمیم و اراده ای که دارید حتما میتونید موفق بشید Smile.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۶۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۰۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۸ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۴۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۵۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۲۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۹۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close