زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)

ارسال: #۶۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)
جزوه شبکه امیرکبیر رو یکی از دوستان زحمت کشیدن تو مانشت اپلود کردن.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
به نظرم درسایی پایه ای که پایه نیاز دارن رو باید در طول مدت خوند
به نظرم اشتباه که بخوای زبان رو توی یه دوره بخونی.
زبان رو من روزی دو صفحه شبا میخونم. یه ربع کلمات جدید و یه ربع هم مرور قدیمی ها!

برای زود شروع کردن هم با نظر دوستان موافقم اخرش فقط کم نمیارید بقیش حله
۱
۰
ارسال: #۶۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ
سلام دوستان.
من یه نظر بدم:
با خودتون رو راست باشید و اون درسهایی که توش مشکل دارید رو حتما تا آخره تابستون مشکلتون رو باهاش حل کنید.
در ضمن حتما واسه یک گرایش تمرکز کنیدو بخونید.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۶۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  این پست رو تو یه تاپیک دیگه هم زدم ولی دوست دارم اینجا هم بگم

فقط نظرمو میدم به عنوان کسی که حداقل یسال خوند و تا آخرش جا نزد:

به نظرم به مسئله واقعگرا باید نگاه کرد. درس خوندن برای کنکور ارشد به نظره من یه اشتباه بزرگ و وسوسه کننده هست که هر کسی میدونه و بخاطره همون وسوسه انگیزیش خودشو گول میزنه. نزارین این حس بهتوم غلبه کنه
این حرف رو دوستم که ارشد تو دانشگاه خوبی میخوند بهم گفت اون وقت من میخواستم آماده شم و شروع کنم برای ارشد تو دلم هی میگفتم خودش داره تو بهترین دانشگاه ارشد میخونه نمیخواد کسی مثله اون باشه(حسادت) ولی الان من اینو به شما میگم که دانشجوی ارشد نیستم

نمیخوام نا امیدتون کنم ولی به قولی من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال.
شرکت کردن برای ارشد مخصوصا it بزرگترین اشتباه هست (البته به غیر از اونایی که بخوان یه دانشگاه درپیتی قبول شن که اسمشون دانشجو باشه) چرا؟ شما خودتون پیش خودتون حساب کنین کلا دسته بالا ۲۰۰ نفر ارشد it تو دانشگاه خوبم نه نسبتا خوب پذیرفته میشن هرسال خوب ۱۰۰ نفرشون که برای دانشگاهای خوب هستن که کلا سوالای کنکور از جزواتشون میاد و چون طراح از اساتید خودشونه با طرز بیانش آشنان شما نمیتونین رقابت کنین حتی اگه بشین رفرنس بخون که شاید تستای درسو بزنی
از اون طرف هر ساله حدودا ۱۰ الا ۲۰ نفر هستن که طرز کارکرد ذهنشون عجیبه و معلوم نیست چطوریه ولی شما نمیتونین باهاشون رقابت کنین بهشون میگن Memory Imaging مطلبی که شما ۱۰۰ بار میخونین تا یادتون بیاد اون یبار میخونه و تا ابد به یادش هست
البته بازم اگه بخوایم خوش بین باشیم این دسته رو صفر میشماریم یا جز همون ۱۰۰ نفر اول حساب میکنیم پس کلا ۱۰۰ نفر ظرفیت میمونه
از این ۱۰۰ نفر امسال مطمئن باشین کم کم ۷۰ نفرشون امسال همه ی تلاششونو کردن و بخاطر عوامل مختلف که شایعاتی هم در این باره هست یا مریضی یا نرسیدن یا استرس یا هر دلیلی امسال نتونستن قبول شن(به قوله یکی از دوستام دسته آلوده شده که چون آلودحتما دوباره شرکت میکنن البته منظورم از آلوده بودن آلوده به کنکوره) این دسته صدرصد از شا جلوترن و از این همه آلوده مطمئن باشید ۷۰ نفر قبولی رو تشکیل میدن (سندش امسال هم نه یه سر به نصاحبه پارسال بزنید ببینید کدومشون اولین سال شرکتشون بود )
پس میمونه ۳۰ نفر به نظره من حیفه یه سال زندگیتونه یکـــــــــــــــــــــــــــــــ سال آدم خیلی کارا میتونه کنه(از بین تقربیا ۳۰هزار نفر که میگیم اصلا همه سیاهی لشگر و ۳ هزار نفر بطور جدی برای ارشد میخونن)
شما دارین یک سال نقد به صورت قطعی رو معاوضه میکنین با یه چیزه غیر قطعی هیچوقت تو زندگی چیزه قطعی رو فدای چیزه غیره قطعی نکنین به قول قدیما نقد رو ندین نسیه رو بچسبین (شاید بگین آدمای ریسک پذیر موفقن درسته ولی آدمایی که با عقل ریسک میکنن شما به هر آدم ریسک پذیر موفق اصلان بگین ۱۰۰ نفر از ۳۰۰۰ نفر چنین ریسکی نمیکنه ولی شاید آدمای ریسک پذیر نا موفق ریسک کنن)
عوضش چیزی که به صورت قطعی میگیرین استرس , عصبانیت , عذاب وجدان , افزایش سن , افزایش فشار اطرافیان و سطح توقع ,....کل حرف اطرافیان(ااااااااااااااائه تو یه سال این همه خوندی قبول نشدی ؟ من بودم ناسا قبول میشدم البته منم بهشون حق میدم چون منم قبله شروع کردن میگفتم اگه روزی ۴ ساعت بخونم حله و باقیشم صفا ولی بعدا دیدم روزی ۱۰ ساعت بیشتر دارم میخونم و......
اینا همه تجربیات یه سال از بدترین سال زندگی من بود امیدوارم برای شما نباشه

و اگه با همه این چیزای که گفتم تصمیم دارین بخونین برای ارشد (که امیدوارم موفق باشین)
درسایی که فقط فقط باید رفرنس خوند رو براتون مینویسم
مهندسی نرم افزار حتما ویرایش ۷ پرسمن با هیچ کتابه دیگه ای چیزی نمیفهمین (من هر کتابه کنکوری که تو بازار هستو خوندم)
طراحی الگوریتم فقط فقط باید کتاب کرمن رو خوند اگه بخوان ۴تا از هرکدوم تست از الگوریتم و ساختمان بزنین

فکر نکنین منفی بافم من وقتی میخواستم شروع کنم ۱۰ برار شما انرژی داشتم و همه دوستام برای انرژی گرفتن و درسخوندن میومدن پیش من تا حرف بزنیم انرژی بگیرن ولی اون موقع من با واقعیت روبرو نشده بودم

شما اگه یه سر بزنین به تاپیک قبل کنکور همین سال میبینین چه بچه های خوبی (از لحاظ درسی. وقتی تو قسمتهای پرسش و پاشخ سال قبل برین متوجه میشین ) حداقل در روز دوبار چک میکردن مانشت رو دقیقا از بعد کنکور حتی یه پستم نزاشتن و حتی دوباره یکی دوتاشون تو همین تاپیک شرکت کردن

در آخرم بگم در مورد حرفام من مثله یک بردار کوچکتر یا بزرگتر راهنمایمو گفتم و فقط قصد خیر بود شای اگه در مورد این کامنت دیدم کسی جبه گیری کرد جواب ندم همین! بازم میگم من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. ومیدونم من که از تجربه دیگران استفاده نکردم خودم تجربه کردم
اگه این رشته مثل عمران یا ... بود که با رتبه ۱۰۰۰ یه دانشگاه خیلی خوب قبولی میده من همچین حرفیایی نمیزدم ولی واقع بین باشین این رشته جدیدی هست و ظرفیتم هم از کم کمتر
هر کسی یک نابغه است..
اما اگر یک ماهی را از روی توانایی او برای بالا رفتن از درخت مورد قضاوت قرار دهید..
همه عمر خود را با این باور زندگی خواهد کرد که یک کند ذهن است..
ضمن سپاس از آقای اردشیری برای انتقال تجربیاتشون،یعنی الان من که دانشگاهم داغون بود و سطح پایه ام یه چیزی تو مایه های صفر،خودمم سال اولیه که برا کنکور میخونم،ببوسم کتابا رو بذارم کنار؟ دوستان صاحب نظر لطفا راهنمایی کنید؟

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  این پست رو تو یه تاپیک دیگه هم زدم ولی دوست دارم اینجا هم بگم

فقط نظرمو میدم به عنوان کسی که حداقل یسال خوند و تا آخرش جا نزد:

به نظرم به مسئله واقعگرا باید نگاه کرد. درس خوندن برای کنکور ارشد به نظره من یه اشتباه بزرگ و وسوسه کننده هست که هر کسی میدونه و بخاطره همون وسوسه انگیزیش خودشو گول میزنه. نزارین این حس بهتوم غلبه کنه
این حرف رو دوستم که ارشد تو دانشگاه خوبی میخوند بهم گفت اون وقت من میخواستم آماده شم و شروع کنم برای ارشد تو دلم هی میگفتم خودش داره تو بهترین دانشگاه ارشد میخونه نمیخواد کسی مثله اون باشه(حسادت) ولی الان من اینو به شما میگم که دانشجوی ارشد نیستم

نمیخوام نا امیدتون کنم ولی به قولی من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال.
شرکت کردن برای ارشد مخصوصا it بزرگترین اشتباه هست (البته به غیر از اونایی که بخوان یه دانشگاه درپیتی قبول شن که اسمشون دانشجو باشه) چرا؟ شما خودتون پیش خودتون حساب کنین کلا دسته بالا ۲۰۰ نفر ارشد it تو دانشگاه خوبم نه نسبتا خوب پذیرفته میشن هرسال خوب ۱۰۰ نفرشون که برای دانشگاهای خوب هستن که کلا سوالای کنکور از جزواتشون میاد و چون طراح از اساتید خودشونه با طرز بیانش آشنان شما نمیتونین رقابت کنین حتی اگه بشین رفرنس بخون که شاید تستای درسو بزنی
از اون طرف هر ساله حدودا ۱۰ الا ۲۰ نفر هستن که طرز کارکرد ذهنشون عجیبه و معلوم نیست چطوریه ولی شما نمیتونین باهاشون رقابت کنین بهشون میگن Memory Imaging مطلبی که شما ۱۰۰ بار میخونین تا یادتون بیاد اون یبار میخونه و تا ابد به یادش هست
البته بازم اگه بخوایم خوش بین باشیم این دسته رو صفر میشماریم یا جز همون ۱۰۰ نفر اول حساب میکنیم پس کلا ۱۰۰ نفر ظرفیت میمونه
از این ۱۰۰ نفر امسال مطمئن باشین کم کم ۷۰ نفرشون امسال همه ی تلاششونو کردن و بخاطر عوامل مختلف که شایعاتی هم در این باره هست یا مریضی یا نرسیدن یا استرس یا هر دلیلی امسال نتونستن قبول شن(به قوله یکی از دوستام دسته آلوده شده که چون آلودحتما دوباره شرکت میکنن البته منظورم از آلوده بودن آلوده به کنکوره) این دسته صدرصد از شا جلوترن و از این همه آلوده مطمئن باشید ۷۰ نفر قبولی رو تشکیل میدن (سندش امسال هم نه یه سر به نصاحبه پارسال بزنید ببینید کدومشون اولین سال شرکتشون بود )
پس میمونه ۳۰ نفر به نظره من حیفه یه سال زندگیتونه یکـــــــــــــــــــــــــــــــ سال آدم خیلی کارا میتونه کنه(از بین تقربیا ۳۰هزار نفر که میگیم اصلا همه سیاهی لشگر و ۳ هزار نفر بطور جدی برای ارشد میخونن)
شما دارین یک سال نقد به صورت قطعی رو معاوضه میکنین با یه چیزه غیر قطعی هیچوقت تو زندگی چیزه قطعی رو فدای چیزه غیره قطعی نکنین به قول قدیما نقد رو ندین نسیه رو بچسبین (شاید بگین آدمای ریسک پذیر موفقن درسته ولی آدمایی که با عقل ریسک میکنن شما به هر آدم ریسک پذیر موفق اصلان بگین ۱۰۰ نفر از ۳۰۰۰ نفر چنین ریسکی نمیکنه ولی شاید آدمای ریسک پذیر نا موفق ریسک کنن)
عوضش چیزی که به صورت قطعی میگیرین استرس , عصبانیت , عذاب وجدان , افزایش سن , افزایش فشار اطرافیان و سطح توقع ,....کل حرف اطرافیان(ااااااااااااااائه تو یه سال این همه خوندی قبول نشدی ؟ من بودم ناسا قبول میشدم البته منم بهشون حق میدم چون منم قبله شروع کردن میگفتم اگه روزی ۴ ساعت بخونم حله و باقیشم صفا ولی بعدا دیدم روزی ۱۰ ساعت بیشتر دارم میخونم و......
اینا همه تجربیات یه سال از بدترین سال زندگی من بود امیدوارم برای شما نباشه

و اگه با همه این چیزای که گفتم تصمیم دارین بخونین برای ارشد (که امیدوارم موفق باشین)
درسایی که فقط فقط باید رفرنس خوند رو براتون مینویسم
مهندسی نرم افزار حتما ویرایش ۷ پرسمن با هیچ کتابه دیگه ای چیزی نمیفهمین (من هر کتابه کنکوری که تو بازار هستو خوندم)
طراحی الگوریتم فقط فقط باید کتاب کرمن رو خوند اگه بخوان ۴تا از هرکدوم تست از الگوریتم و ساختمان بزنین

فکر نکنین منفی بافم من وقتی میخواستم شروع کنم ۱۰ برار شما انرژی داشتم و همه دوستام برای انرژی گرفتن و درسخوندن میومدن پیش من تا حرف بزنیم انرژی بگیرن ولی اون موقع من با واقعیت روبرو نشده بودم

شما اگه یه سر بزنین به تاپیک قبل کنکور همین سال میبینین چه بچه های خوبی (از لحاظ درسی. وقتی تو قسمتهای پرسش و پاشخ سال قبل برین متوجه میشین ) حداقل در روز دوبار چک میکردن مانشت رو دقیقا از بعد کنکور حتی یه پستم نزاشتن و حتی دوباره یکی دوتاشون تو همین تاپیک شرکت کردن

در آخرم بگم در مورد حرفام من مثله یک بردار کوچکتر یا بزرگتر راهنمایمو گفتم و فقط قصد خیر بود شای اگه در مورد این کامنت دیدم کسی جبه گیری کرد جواب ندم همین! بازم میگم من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. ومیدونم من که از تجربه دیگران استفاده نکردم خودم تجربه کردم
اگه این رشته مثل عمران یا ... بود که با رتبه ۱۰۰۰ یه دانشگاه خیلی خوب قبولی میده من همچین حرفیایی نمیزدم ولی واقع بین باشین این رشته جدیدی هست و ظرفیتم هم از کم کمتر
هر کسی یک نابغه است..
اما اگر یک ماهی را از روی توانایی او برای بالا رفتن از درخت مورد قضاوت قرار دهید..
همه عمر خود را با این باور زندگی خواهد کرد که یک کند ذهن است..
ضمن سپاس از آقای اردشیری برای انتقال تجربیاتشون،یعنی الان من که دانشگاهم داغون بود و سطح پایه ام یه چیزی تو مایه های صفر،خودمم سال اولیه که برا کنکور میخونم،ببوسم کتابا رو بذارم کنار؟ دوستان صاحب نظر لطفا راهنمایی کنید؟
همه چی بستگی به خودتون داره هرکس برای خودش میتونه تصمیم بگیره منم منظورم این نبود که امثال شما کنکور رو کنار بزارن فقط قصدم این بود واقعیتاش رو بگم که اگه خودم این واقعیت ها رو پارسال میدونستم منطقیتر تصمیم میگرفتم
یه جور ریسکه دیگه آدمایی موفق میشن که ریسک کنن , دقیقا آدمایی هم شکست میخورن که ریسک کننBig Grin
ولی اون به خودتونه که ببینین چقد احتمال شکست وجود داره چقدر پیروزی.
به نظره من باید شما اول آینده نگری کنی : مثلا اگه ارشد رو رها کنی چه کارهایی میکنی و ۲سال دیگه با همون وقتی که میزاری چی داری ؟و اگه نکنی چی داری؟
مثلا اگه ارشد رو رها کنی بری سراغه یه حرفه مثلا برنامه نویسی یا هرچی .... با همون مقدار وقتی که میخوای واسه کنکور بزاری ۳سال دیگه این موقعه یه برنامه نویس حرفه ای هستی و اینکه اگه حداقل یسالشم کار کنی و تومن در بیاری

اگه رها نکنی همه توانتو بزاری احتمال داره قبول شی اگه دانشگاه خوبم قبول شی ۲سال دیگه ایم موقعه یه مدرک ارشد داری اگه یکم هم تلاش کنی بیشتر از یک مقاله و چون دانشگاه تاپی بودی راحت نه ولی بازم بهتر از بعضیا میتونی برای ادامه تحصیل خارج از ایران یا داخل ایران دکتری قبول شی ولی احتمالا هم تو دانشگاه خوب قبول شی وقت زیادی نداری تخصص خواصی یاد نگرفتی(عملی) و درآمدی هم کسب نکردی تازه اگه قبول شی که اینی که من گفتم حالت خوش داستانه

البته من اینارو کلی گفتم و نظره شخصیمه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
ارسال: #۶۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
واقعیت اینه که خود من از کنکور آیتی به خاطر ظرفیت کم خیلی واهمه داشتم.چندباری هم خواستم برم سراغ هوش و مدیریت و ... اما نمیدونم چی شد دوباره اومدم تو این راه. به قول معروف گفتم وقتی بقیه تونستن من چرا جا بزنم.ولی حرفای شما مرددم میکنه.دوستان پرتلاش تو شرایط من شماها به چه امیدی میخونین؟ انگیزه هاتونو برا ما هم رو کنین؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۶۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
سلام منم با پایگاه داده شروع کردم خیلی کم میخونم شاید روزی ۱،۲ ساعت ولی هنوز نمیدونم مهندسی کامپیوتر شرکت کنم یا ای تی ؟چون ای تی قبولیش تو روزانه سخت تره ولی من دوست دارم واسه ای تی گریش ایتی یا تجارت بخونم چون هم خوندنش اسون تره هم لذت بخش تر ولی واسه ایندشو بازار کارش میترسم ،چون فکر میکنم بازار کار مهندسی کامپیوتر بهتره خلا صه سر در گمم ؟میشه راهنمایی کنید اگه میتونید؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ
یه سوال ؟!
به نظرتون از الان تا آخر تابستون اگه قرار باشه همه درسا یه بار مرور شه (!!!) تک تک بخونم یا با هم ؟
یعنی مثلا هوش رو کامل بخونم بعد برم سراغ پایگاه ؟؟
یا یه روز هوش ... یه روز پایگاه و ...
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  یه سوال ؟!
به نظرتون از الان تا آخر تابستون اگه قرار باشه همه درسا یه بار مرور شه (!!!) تک تک بخونم یا با هم ؟
چون میخوای همه درسا رو تو زمان کم تموم کنی تک تک بخونی بهتره جون خوندن پیوسته سرعتش زیادتره (البته اگه وسطای یه درس برات تکراری نشه یعنی در کل بستگی به خودت داره)

۱
۰
ارسال: #۷۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  یه سوال ؟!

تک تک خوندن اینش بده که از ریتم بقیه درسا خبر نداری.ممکنه یه درسی رو بتونی تو بازه ی نرمال بخونی و فک کنی بقیه هم همینطورن.اینجوری وسط راه همه ی برنامه هات میریزه به هم.البته هرکسی عادات خاصی برا مطالعه داره که اونجوری راحتتره.بیشتر ببین خودت چه جوری راحتتری.

۱
۰
ارسال: #۷۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط shvh.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  یه سوال ؟!
چون میخوای همه درسا رو تو زمان کم تموم کنی تک تک بخونی بهتره جون خوندن پیوسته سرعتش زیادتره (البته اگه وسطای یه درس برات تکراری نشه یعنی در کل بستگی به خودت داره)

مچکرم از راهنماییتون Smile

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  یه سوال ؟!

تک تک خوندن اینش بده که از ریتم بقیه درسا خبر نداری.ممکنه یه درسی رو بتونی تو بازه ی نرمال بخونی و فک کنی بقیه هم همینطورن.اینجوری وسط راه همه ی برنامه هات میریزه به هم.البته هرکسی عادات خاصی برا مطالعه داره که اونجوری راحتتره.بیشتر ببین خودت چه جوری راحتتری.

از راهنمایی شما هم ممنون Smile
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ
من تصمیم گرفتم ۲تا ۲تا درسا رو بخونم که هم زود پیش بره هم از یکنواختیش خسته نشم. ۲تا که تموم شد بعد ۲تای دیگه ....
این دوره لازمه تست هم زد ؟؟!!
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من تصمیم گرفتم ۲تا ۲تا درسا رو بخونم که هم زود پیش بره هم از یکنواختیش خسته نشم. ۲تا که تموم شد بعد ۲تای دیگه ....
این دوره؟! مگه بدن سازیه؟ Big GrinBig GrinBig Grin دوتا آمپولم باید یزنی

۶۰% درس تو درسنامه هست ۴۰% تو تسته یعنی تو تست چیزایی یاد میگیری که تو درس نامه نیست

۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من تصمیم گرفتم ۲تا ۲تا درسا رو بخونم که هم زود پیش بره هم از یکنواختیش خسته نشم. ۲تا که تموم شد بعد ۲تای دیگه ....
این دوره؟! مگه بدن سازیه؟ Big GrinBig GrinBig Grin دوتا آمپولم باید یزنی

۶۰% درس تو درسنامه هست ۴۰% تو تسته یعنی تو تست چیزایی یاد میگیری که تو درس نامه نیست

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آره میدونم تست خیلی مهمه، ولی اینجوری تا آبان هم تموم نیست چه برسه به شهریور Tongue
اینجور که معلومه باید روزانه تایم بیشتری صرف درس خوندن کنم . البته بعد جام جهانی Big GrinTongue
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط sanaz777.)
بچه ها میشه منو راهنمایی کنین ! نمیدونم مدیریت بخونم یا معماریو! کارشناسیم نرم افزاره! یعنی مدیریت درس جدیده واسم، میشه بگین ظرفیت کدوم گرایش بیشتره!؟ بازار کار کدوم بهتره؟

Stop talking. Start walking
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۶۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۰۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۴۶ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۵۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۲۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۹۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close