زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۷ ماه طلایی تا شروع اولین ترم ارشد!!

ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سلام به همگی

خوب به سلامتی کنکور هم تمام شد و بعضی از شما تا حدودی مطمئن هستید که از اول مهر قرار وارد دانشگاه بشید. من متاسفانه خیلی کم وقت می کنم به سایت سر بزنم ولی خیلی دوست دارم نکته ای رو متذکر بشم. با توجه به این که ۷ ماه تا اول مهر فرصت دارید خواستم تاکید کنم جتما تو این مدت طلایی خودتونو تو این زمینه هایی که می گم قوی کنید تا دچار مشکل نشید و بتونید با دردسر کمتری ترم رو شروع و از اون مهمتر تموم کنید!! Big Grin (البته مخاطب من بیشتر بچه های شبکه و امنیت هستند)

۱- دانش خودتونو در زمینه شبکه حداقل معادل با CCNA افزایش بدبد.
۲-حتما حداقل هر دو هفته یک مقاله ی علمی به زبان اصلی رو به صورت دقیق مطالعه و خلاصه برداری کنید و مهارت خودتونو تو این زمینه تقویت کنید. چون روز هایی خواهد اومد که مجبور می شید تو یک روز چندین مقاله رو خلاصه نویسی کنید. پس از الان تمرین کنید.این رو هم بگم خوندن و فهمیدن یک مقاله به مراتب سخت تر از یک کتاب به زبان اصلی هست.
۳- به یک زبان برنامه نویسی ترجیحا #C مسلط باشید. البته نیاز نیست خیلی حرفه ای کار کنید.
۴- حتما با لینوکس و دستوراتش اشنا باشید. هر چی بیشتر بهتر.
۵- رو تایپ کردن به زبان فارسی وقت بزارید. چون تقریبا تو ارشد مدام در حال تایپ کردن هستید و همیشه هم وقت کم میارید.
۶- بازی تخته و PES رو به صورت حرفه ای یاد بگیرید تا تو خوابگاه مدام با عنوان loser مورد خطاب قرار نگیرید!!! Cool

البته بدون این ها هم میشه ترم رو شروع کرد ولی همیشه افسوس این ۷ ماه رو می خورید که از دست رفت و مجبورید در طول ترم دردسر های بیشتری رو تحمل کنید!!
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا در محل ایجاد تاپیک دقت بیشتری بفرمایید. اینجا تالار مقطع ارشد هست
تاپیکتون منتقل می شه البته در این مواقع بسته می شه ولی براتون منتقلش می کنم . ان شالله دفعات بعد دقت بیشتری باشه
با تشکر

باید پارو نزد وا داد ! باید دل رو به دریا داد !
خودش می بردت هر جا دلش خواست ...
به هر جا برد بدون ساحل همونجاست ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , - rasool - , M4$0UD , sh_s , tayebe68 , sama89 , narges-g , مهرانگیز , alagh , m..ch , minami , friends , saeedehs , jparisa , mhd3 , M*Gh , رتبه۱سال۹۴ , mhma_1367 , parande27 , maneshty , mammad_asir , sybarite , Mänu , ecsi , احسان مومنی , sara901 , tabassom93 , elenaghasemi
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط ali123321.)
خانم انرژی مثبت ممنون بابت یادآوری ولی مطمئنید الان جاش درسته!!! اخه موضوعش نه ربطی به کنکور ارشد داره و نه کارشناسی!! در واقع مربوط به خود خود ارشده!! فکر کنم بد نباشه یک بار متنو کامل بخونید!! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: minami , joyebright
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
سلام.من درصد هام اینهاست به نظرت باید خودمو واسه قبولی تو ارشد آماده کنم؟
زبان ۲۳
مشترک ۱۲
تخصصی۷۰
مدیریت۵۳
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: 7 ماه طلایی تا شروع اولین ترم ارشد!!
ممنون از توصیه هاتون
این سایتا که توش مقاله علمی هست میشه معرفی کنین؟

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط ali123321.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  سلام.من درصد هام اینهاست به نظرت باید خودمو واسه قبولی تو ارشد آماده کنم؟
زبان ۲۳
مشترک ۱۲
تخصصی۷۰
مدیریت۵۳

من از سطح کنکور و درصد سایر بچه ها خبری ندارم ولی حتما قبول می شید. فقط مشرک ها رو خیلی کم زدی! ولی اگه تخصصی و مدیریت امسلا خیلی اسون نبوده با این درصد ها فکر کنم زیر ۱۵۰ باشی.

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)b.kiani نوشته شده توسط:  ممنون از توصیه هاتون
این سایتا که توش مقاله علمی هست میشه معرفی کنین؟

برای پیدا کردن مقاله بهتر اول یک یا چند تا موضوعی رو که دوست داری انتخاب کنی و بعد با کلمات کلیدی تو گوگل جستجو کنی. مثلا برای یک موضوع مثل manet می تونی بزنی: manet paper .pdf یا. manet article .pdf واگه اسم نویسنده خاصی رو بدونی می تونی همراه باهاش جستجو کنی. هر چی جلوتر بری و مقالات بیشتری رو بخونی می تونی دقیق تر یک موضوع خاص تری رو جستجو کنی.

سپاس‌گزاری شده توسط: b.kiani , saeedehs , mhd3 , tabassom93
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  سلام به همگی

خوب به سلامتی کنکور هم تمام شد و بعضی از شما تا حدودی مطمئن هستید که از اول مهر قرار وارد دانشگاه بشید. من متاسفانه خیلی کم وقت می کنم به سایت سر بزنم ولی خیلی دوست دارم نکته ای رو متذکر بشم. با توجه به این که ۷ ماه تا اول مهر فرصت دارید خواستم تاکید کنم جتما تو این مدت طلایی خودتونو تو این زمینه هایی که می گم قوی کنید تا دچار مشکل نشید و بتونید با دردسر کمتری ترم رو شروع و از اون مهمتر تموم کنید!! Big Grin (البته مخاطب من بیشتر بچه های شبکه و امنیت هستند)

۱- دانش خودتونو در زمینه شبکه حداقل معادل با CCNA افزایش بدبد.
۲-حتما حداقل هر دو هفته یک مقاله ی علمی به زبان اصلی رو به صورت دقیق مطالعه و خلاصه برداری کنید و مهارت خودتونو تو این زمینه تقویت کنید. چون روز هایی خواهد اومد که مجبور می شید تو یک روز چندین مقاله رو خلاصه نویسی کنید. پس از الان تمرین کنید.این رو هم بگم خوندن و فهمیدن یک مقاله به مراتب سخت تر از یک کتاب به زبان اصلی هست.
۳- به یک زبان برنامه نویسی ترجیحا #C مسلط باشید. البته نیاز نیست خیلی حرفه ای کار کنید.
۴- حتما با لینوکس و دستوراتش اشنا باشید. هر چی بیشتر بهتر.
۵- رو تایپ کردن به زبان فارسی وقت بزارید. چون تقریبا تو ارشد مدام در حال تایپ کردن هستید و همیشه هم وقت کم میارید.
۶- بازی تخته و PES رو به صورت حرفه ای یاد بگیرید تا تو خوابگاه مدام با عنوان loser مورد خطاب قرار نگیرید!!! Cool

البته بدون این ها هم میشه ترم رو شروع کرد ولی همیشه افسوس این ۷ ماه رو می خورید که از دست رفت و مجبورید در طول ترم دردسر های بیشتری رو تحمل کنید!!

یه سوال فنی Big Grin
شما که شبکه شریف می خونید آیا پیشنهاد می کنید که درسی رو از تابستان از رو مرجعش بخونیم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
اگه منظورت برای ارشده به نظر من نه. مگه این که واقعا تو اون درس خیلی ضعیف باشی. یک کتاب تست خوب انتخاب کن هر جاشو نفهمیدی یا احساس کردی خیلی مهمه رو از روی مرجع بخون. موفق باشی.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , jparisa , tayebe68 , احسان مومنی
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  اگه منظورت برای ارشده به نظر من نه. مگه این که واقعا تو اون درس خیلی ضعیف باشی. یک کتاب تست خوب انتخاب کن هر جاشو نفهمیدی یا احساس کردی خیلی مهمه رو از روی مرجع بخون. موفق باشی.

دوست عزیز منظورت دروس دوره ارشد شبکه هست نه دروس کنکور ارشد
ممنون می شم اگر دوباره جواب بدید.
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط saeedehs.)
تشکر از صحبتاتون
اتفاقا نیاز به یه تاپیکی هست که دوستان سال بالاتر بیان و راهنمایی بدن که چه کنیم و چطور این چندماه رو استفاده کنیم
امیدی ندارم به قبولی در ارشد تو گرایش شبکه،اما ادمیزاد با امید زنده هست و بهتر از صبرو وقت گذروندن تااردیبهشته
Smile
دوستان گرایش ۱و۴ هم نظر بدن که چه کار لازمه انجام بدن دوستان
سی شارپ حتما انشاالله انجام میشه
برای ccna چه کار باید کرد و چه مطالب و نرم افزارهایی باید کاربشه
کلا منظورم اینه که سرخط رو بدین که جلوبرم

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
ارسال: #۱۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط ali123321.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  اگه منظورت برای ارشده به نظر من نه. مگه این که واقعا تو اون درس خیلی ضعیف باشی. یک کتاب تست خوب انتخاب کن هر جاشو نفهمیدی یا احساس کردی خیلی مهمه رو از روی مرجع بخون. موفق باشی.

دوست عزیز منظورت دروس دوره ارشد شبکه هست نه دروس کنکور ارشد
ممنون می شم اگر دوباره جواب بدید.
به نظر من هیچ لزومی نداره! چون اولا کتاب مرجع بستگی به اساتید داره و هر استادی یک کتابو معرفی می کنه و ثانیا معمولا فقط از یک کتاب تدریس نمیشه. معمولا منابع شامل چند تا مفاله هم میشه. به نظر من اگه می خوای جلو باشی روی همون مواردی که گفتم تمرکز کن. موفق باشی.

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  تشکر از صحبتاتون
اتفاقا نیاز به یه تاپیکی هست که دوستان سال بالاتر بیان و راهنمایی بدن که چه کنیم و چطور این چندماه رو استفاده کنیم
امیدی ندارم به قبولی در ارشد تو گرایش شبکه،اما ادمیزاد با امید زنده هست و بهتر از صبرو وقت گذروندن تااردیبهشته
Smile
دوستان گرایش ۱و۴ هم نظر بدن که چه کار لازمه انجام بدن دوستان
سی شارپ حتما انشاالله انجام میشه
برای ccna چه کار باید کرد و چه مطالب و نرم افزارهایی باید کاربشه
کلا منظورم اینه که سرخط رو بدین که جلوبرم

برای یادگیری ccna فقط کافیه تو گوگل حستجو کنی منابع زیاده. نرم افزار ها هم شامل شبیه سازهایی مثل packet tracer, gns3, netsim و غیره هست. لینوکس رو هم کافیست نصب کنی و دستورات مختلف رو تمرین کنی.
این رو من به همه دوستان می گم کسی که دنبال مدرک ارشد باشه ولی دانش عملی و فنی نداشته باشه حتی اگه از بهترین دانشگاه هم مدرک بگیره فقط خودشو خسته کرده!!! یک خورده جدی تر به فکر آینده باشید. از همین امروز!! Exclamation هیچ شرکتی بدون مصاحبه فنی و دقیق کسی رو استخدام نخواهد کرد!!

سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , mhd3 , tayebe68 , maneshty , tabassom93
ارسال: #۱۱
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ
اکثرا بچه های کارشناسی خیلی کم با نرم افزار های شبیه ساز کار کردن.
بنظر من خیلی خوبه که یک نرم افزار شبیه ساز رو خوب خوب یاد بگیریم.
من پایان ناممو با آپ نت شبیه سازی کردم. ولی بنظرم اصلا کافی نیست. بنظر شما همین آپ نتو خوب خوب یاد بگیرم یا نه برم سراغ شبیه سازهای دیگه مثل NS و...؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , ali123321
ارسال: #۱۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  اکثرا بچه های کارشناسی خیلی کم با نرم افزار های شبیه ساز کار کردن.
بنظر من خیلی خوبه که یک نرم افزار شبیه ساز رو خوب خوب یاد بگیریم.
من پایان ناممو با آپ نت شبیه سازی کردم. ولی بنظرم اصلا کافی نیست. بنظر شما همین آپ نتو خوب خوب یاد بگیرم یا نه برم سراغ شبیه سازهای دیگه مثل NS و...؟؟؟

نرم افزار Opnet و NS بیشتر جنبه اکادمیک داره تا کاربردی و فنی. به نظر من حتما اگر هدفت انجام کار فنی هست رو gns3 تمرکر کن.

ارسال: #۱۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط rezaimani.)
سلام دوستان عزیز من دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار کارشناسی ام تو دانشگاه غیر انتفاعی قصد دارم برای ارشد فردوسی روزانه یا شریف قبول بشم از الانم وقت دارم. نظر شما و پیشنهادتون برای مطالعه لطفا
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ)rezaimani نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز من دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار کارشناسی ام تو دانشگاه غیر انتفاعی قصد دارم برای ارشد فردوسی روزانه یا شریف قبول بشم از الانم وقت دارم. نظر شما و پیشنهادتون برای مطالعه لطفا

عالیههههههههههSmile

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال: #۱۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ
نکاتی تجربی در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد:

حتما حداقل از یکسال قبل مشخص کنید که می خواهید دقیقا چه رشته ای رو امتحان بدید.

تمااز یکسال قبل منابع رو بدست بیاورید(از نفرات برتر سالهای قبل می توانید سوال کنید یا از دانشگاههای مادر کشور)

بعد از هدف گذاری وتهیه منابع برنامه ریزی رو شروع کنید به این صورت که آن هم برای بلند مدت(۳ ماه وبیشتر برنامه طرح کنید مانند اینکه تعیین کنید که در ۳ ماه تابستان چه کتابهایی رو باید بخوانم،هم برای کوتاه مدت(روزانه و هفتگی)

درس ها رو به صورت سبدی بخوانید یعنی در روز حداقل ۴ کتاب در برنامه داشته باشید.
خودتان را ملزم رعایت برنامه کنید(البته لزومی نداردکه ۱۰۰ درصد منطبق شود)

خلاصه هاتون رو به ترتیب زمانی۲۴ ساعت،۴۸ ساعت،یک هفته،دوهفته ،سه هفته بعد از نوشتن بخوانید با این کار مطالب رو با پیوستگی لازم به حافظه بلند مدت می سپارید وتسلط شما بر درسها زیاد می شود(لازم نیست که تمام کتاب را خلاصه بنویسید بعد بخوانید،برحسب فصل بهتر است)

وقتی نکات بالا رو انجام دادید وبه تست زنی رسیدید،سعی کنید بعد از مرور هر فصل روز بعد تست مطالب خوانده شده را بزنید،سعی کنید ازمیان تست ها،تست هایی که دارای نکات خاصی هستند یا با خواندن خلاصه ها نمی توانید جواب دهید ویا بسیار تکرار شده اند به عنوان نمونه انتخاب کنید وکنار آن علامت بزنیدو دور دوم تست زنی فقط همین تست ها را کار کنید(این روش در دوره های بعد نیز تکرار کنید تا اینکه در مرحله آخر،نزدیک کنکور تعداد تست های انتخابی به حد اقل برسد وسپس آن تست ها را به خلاصه اضافه کنید

وقتی خلاصه نویسی همه درس ها وتست زنی شروع شد{یا نزدیک کنکور بودید حدودا یک ماه یا دوهفته قبل ازکنکور}دیگر شما باید فقط خلاصه ها را بخوانید ودر ضرورت لزوم به کتابها مراجعه کنید.

برای خلاصه نویسی در نظر داشته باشید که شما باید مطالبی را انتخاب کنید که حکم ساقه مطالب را دارند وشما با دانستن آنها،بقیه ی شاخ وبرگ ودر واقع سایر مطالب را به یاد آورید.

اگر می توانید در یک آزمون آزمایشی ثبت نام کنید که بخوانید ومرتب خود را ارزیابی کنید ولی لزومی ندارد که ۱۰۰ درصد خود را برای آزمون آماده کنیدمی توانید همان برنامه خودتان را اجرا کنید وبا آزمون ها بیشتر با دید آمادگی نگاه کنید وبه نتیجه آن حساس نباشید.

بعد از هدف گذاری اینکه می خواهید چه رشته ای وگرایش ودانشگاهی قبول شوید به طور مرتب انگیزه خود را تقویت کنید،انگیزه سوخت موتور موفقیت شماست،مرتب به موفقیت فکر کنید،مثبت اندیش باشید ودر ذهنیت خود از آینده،خود را موفق تصور کنید.

(۱)هدف گذاری (۲)برنامه ریزی (۳)تلاش در تمامی مراحل بر خدا توکل کنید.

فقط به هدف فکر کنید و روی آن تمرکز کنید وسایر مسائل را به حاشیه برانید وبدانید که ذره بین در صورتی می سوزاند که نور خورشید را در یک نقطه متمرکز کند.

سعی کنید برای مطالعه از میز و صندلی استفاده کنید و خود را به میز نزدیک کنید وزیاد روی کتاب خم نشوید، این باعث می شود از نظر دید،تسلط کافی بر کتاب را احساس کنید

سعی کنید از یک روزشمار استفاده کنید مثلا اگر یکسال به کنکور زمان دارید به صورت معکوس از ۳۶۵ شروع شود و یک برگ،یک برگ از آن بردارید( باعث ایجاد استرس مثبت می شود) بعضی کتابهای مفید برای موفقیت که حجم کمی دارند ومی توان سریع خواند:۱-کتاب"قورباقه ات را قورت بده"بریان تریسی وکتاب "اعتماد به نفس"سید مجتبی حورایی

درپایان چند نکته کلیدی:

۱-شما حد اکثر تلاشتون رو برای رسیدن به هدف بکنید اما به نتیجه فکر نکنید، در واقع به آسمان رسیدن مهم نیست، از زمین بلند شدن مهم است.
۲-امام علی(ع):هر که چیزی را طلب کند به همه یا بعض آن می رسد.
۳-هنری فورد: چه به توانستن بیاندیشید،چه به نتوانستن، در هر صورت حق باشماست{یعنی خواستن،توانستن است واگر شما فکر کنید نمی توانید واقع نمی شود ولی اگر فکر کنید که می توانید،پس می شود.}
امیدوارم این نوشته بتواند کمک هر چند کوچکی به شما در رسیدن به موفقیت باشد
"به خدا توکل کنید که او برای بنده اش کافی است"
آنقدر واژه موفق می شوم را به اندیشه، توان، ذهن و به سلول های خاکستری مغزتان تلقین کنید تا واژه شکست را در وجودتان به زانو در آورید.

موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۷۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۵۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۸ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۸۲۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۰۵ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close