زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت کنندگان در آزمون انفورماتیک پزشکی

ارسال: #۱۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط Amoojan.)
RE: شرکت کنندگان در آزمون انفورماتیک پزشکی
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ)s_abdi نوشته شده توسط:  ببخشید که من خیلی سوال میپرسم
قربون شماWink اینجا برای سوال کردنه دیگه!
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ)s_abdi نوشته شده توسط:  فک کنم خود شما هم نوشتین که این رشته شرکت کردین
من واقعا بازار کارش برام خیلی مهمه
خیلی مطالب راجع به بازار کاریشو از این ور اون ور خوندم
ولی به نتیجه گیری کلی نرسیدم
خواهش میکنم راهنماییم کنید
ارزش این رو داره که براش وقت بذارم
چون از ارشد وزارت علوم نا امید شدم
ببینید شما یا باید برید دانشگاه استاد بشید که من فکر نمیکنم دیگه دانشگاه ها استاد بخوان چون خود وزارت بهداشت از اوایل دهه ۸۰ کلی دانشجو فرستاده اینور اونور دنیا که این رشته رو یاد بگیرند بیان اینجا استاد بشند که الان همین هایی که الان تو دانشگاه ها استاد این رشته هستن همون ها هستن ... یک عده دیگه هم هر سال درسشون تموم میشه و به این ها اضافه میشن.

در غیر این صورت باید برید تو بازار برای شرکت هایی که نرم افزارهای مربوط به حوزه بهداشت رو تولید میکنند مشغول به کار بشید.
از اون جایی که اکثر (۹۸درصد!)نرم افزارهای این حوزه وارداتی هست و شرکت ها فقط اونها رو نصب میکنند! پس تو بازار هم کار درستی برای فارغ التحصیل ها وجود نخواهد داشت.

حالا شما شاید بپرسی چرا خود من ثبت نام کردمBig Grin راستش به خاطر اینه که من الان تو یکی از اون شرکت های نادری که نرم افزارهای مورد نیاز این حوزه رو تولید میکنه مشغول به کارم. یک چیز خیلی مهم است وقتی شما روی یکی از این نرم افزارها کار میکنی، باید اونها رو بر اساس یک سری استاندارد جهانی پیاده سازی کنی که تو دنیا مطرح هست. یعنی بیمارستان این رو از ما میخواد. حالا مایی که هیچی از اصطلاحات پزشکی و نحوه کار دستگاه های پزشکی و سیستم گردش کار توی بیمارستان ها و... رو نمیدونیم پدرمون درمیاد وقتی این استانداردها و قوانین(انگلیسی! مثلا ۱۰تا pdf هر کدوم ۷۰۰ ، ۸۰۰صفحه!) رو میخونیم و میخوایم پیاده سازی کنیم!Big Grin برای همین میخوام این رشته رو برم. یکی از چیزایی که آموزش میدن همین استاندارد ها و اصطلاحات و... هست.

اما شرکتی که درست و حسابی کار کنه و نرم افزارهاش کپی نباشه تو ایران کمتر از ۱۰ تاست!(دست بالا گفتم! کمتر از ۵تاست گفتم شاید چندتا اینور اونور باشند من ندیدم!) البته تا دلت بخواد از این شرکتای نصب کننده سیستم های خارجی هست که من فکر نمیکنم به متخصص انفورماتیک نیاز داشته باشن ، بیشتر یکی رو میخوان که کار شبکه و next زدن! و نصب ویندوز و اینا بلد باشه. البته از وقتی دلار گرون شد و درنتیجه لایسنس شرکتای خارجی خیلی گرون شد دیگه اینا هم نمیتونن با قیمتای شرکتای داخلی رقابت کنن!Big Grin
موفق باشید.Heart

[تصویر:  balloons.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: s_abdi , mehdi.m2 , مهرانگیز , tayebe68 , hamid88 , jparisa
ارسال: #۱۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط s_abdi.)
خیلی ممنون از پاسخ کاملی که دادین
در واقع من هیچ علاقه ایی به پزشکی و اصطلاحاتش و ... ندارم
فقط چون از ارشد امسالم ناامید شدم میخواستم ببینم اگه درامد خوبی داره برم انفورماتیک بخونم صرفا به خاطر بازار کار
با این توصیفات شما ترجیح میدم تلاشم رو بذارم برای سال دیگه

ممنون که کمکم کردین

جناب Amoojan شما که تجربه تون بیشتره به نظرتون با این درصدا به جایی میرسم؟
رشته آیتی شرکت کردم
زبان ۱۶
مشترک ۸
تخصصی ۵۳
مدیریت ۱۳

شبانه تهران جایی قبول میشم؟
اصلا نمیتونم برم شهرستان
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۱۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)s_abdi نوشته شده توسط:  جناب Amoojan شما که تجربه تون بیشتره به نظرتون با این درصدا به جایی میرسم؟
رشته آیتی شرکت کردم
زبان ۱۶
مشترک ۸
تخصصی ۵۳
مدیریت ۱۳

شبانه تهران جایی قبول میشم؟
اصلا نمیتونم برم شهرستان
والا من از درصدای آیتی سر در نمیارم. من خودم نرم افزار شرکت کردم. در تاپیک درصدهای بچه های آیتی مطرح کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.Smile

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: s_abdi
ارسال: #۱۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ب.ظ
علوم کامپیوتری ها می تونند شرکت کنن آیا؟
ارسال: #۲۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
خیلی ممنون که به منم توجه و عنایت ویژه داشتن دوستان

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۲۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ
ازمون انفورماتیک هنوز واسه ثبت نامش وقت هست؟
ارسال: #۲۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ
ا مهلت ثبت نام تمدید شده؟ Smile
دوستان کسی اطلاع داره بازار کارش اونور چطوره؟میشه برای phd اقدام کرد و وارد بازار کارشون شد؟
good-wishes، در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بله تمدید شده . از ۱۱ تا ۱۵ اسفند میتونید دوباره اقدام به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۲۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
سلام ثبت نام تو این ازمون ربطی به ازمون ارشد کامپیوتر نداره ؟
یعنی اگه هر دو رو قبول بشیم مشکلی نداره ؟
اخه من اولویت اولم ارشد نرم افزار هست کنکورم بد نبود احتمال قبولی دارم.
میخواستم بدونم با هم تداخلی دارن؟ چون اگه اونو قبول شم میرم نرم ایشالا!
ممنون
good-wishes، در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

نه ربطی نداره
اگر منظورتون اینه که در صورت قبولی و نرفتن محروم میشید ، کنکور وزارت بهداشت و علوم دو مقوله جداست و مشکلی از این لحاظ نداره

ارسال: #۲۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط jparisa.)
منم "شاید" ۱۱ اسفند که تمدید میشه ثبت نام کنم
اگر ثبت نام کنیم قبول شیم نریم از کنکور آیتی سال بعد که محروم نمیشیم؟
چه کتابایی باید خوند؟
کل مباحث رو باید بخونیم؟
ارسال: #۲۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ
دوستان عزیز اگر قرار باشه به ازای هر یک از دوستان که تصمیم به شرکت میگیرند یکی یه سری سوالات تکرار بشه و من باز بخوام مجدد بیام بگم همه سوالات رو یه جا نپرسید و تاپیکهای خودش رو دنبال کنید یا تاپیک جدید ایجاد کنید و باز این روند تکرار بشه که نمیشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , alma90 , Amoojan , jparisa , Good!
ارسال: #۲۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان عزیز اگر قرار باشه به ازای هر یک از دوستان که تصمیم به شرکت میگیرند یکی یه سری سوالات تکرار بشه و من باز بخوام مجدد بیام بگم همه سوالات رو یه جا نپرسید و تاپیکهای خودش رو دنبال کنید یا تاپیک جدید ایجاد کنید و باز این روند تکرار بشه که نمیشه
Big Grinبامن بودین؟
من فکر کردم مثل گروه درسیه میشه سوالامونو بپرسیم و...
معذرت
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۲۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
البته تو گروه درسی هم بنا بر این نیست همه سوالات یه جا پرسیده بشه. گروههای درسی برا اینه که دوستان گزارش درس بدن وگرنه سوالات درسی که در بخش خودش پرسیده میشه و مشاوره جای خودش و ...
والا من نمیدونم هدف از ایجاد این تاپیک چی بوده چون ما بنا نداریم فعلا گروه درسی در مانشت داشته باشیم مگر اینکه کاربران همکاری کنند.

اما میدونم اصلا این دست تاپیکهاکه همه سوالاشونو یه جا می پرسن زیاد کار خوبی نیست چون کسی که میاد نه از اول میخونه ببینه چی بوده و گاها هم به عنوان تاپیک توجه نمیشه و چون مثل شما ذهنیت دارند ، فقط سوال خودشون رو میپرسند. البته برخی سوالات مشکلی نداره ولی برخی که واقعا اگر در تاپیک جدا باشه هم دسترسی بهش راحتتره هم نیاز افراد بیشتری رو رفع میکنه
لذا این تایکها به چشم برهم زدنی پر میشه از سوالات تکراری و ... گاه حتی موضوعات نامربوط و دیگه خودتون هم که میدونید
برا همین هم در قوانین ذکر کردیم از پرسش چند سوال در یک تاپیک جدا خودداری بشه وگرنه بسته میشه
ارسال: #۲۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط jparisa.)
نتیجه گیری: این تاپیک به زودی بسته میشود.
من با کامنت قبلیتون متوجه شدم و عذر خواستم !!!!!!!!!
زمانی که پست گذاشتم نمیدونم چرا متوجه پست های قبلی نشدم وگرنه تکراری نمیپرسیدمHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۲۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
من یه سری در مورد این رشته تحقیق کردم ولی اخرش درست حسابی نگرفتم چیهBig Grin
احتمالا ثبت نام کنم...ولی هدف اصلی من نرم افزار سال دیگه هست....به نظرتون وقتمو این طوری تلف نمیکنم؟؟ از نظر ریاضی و ساختمان داده و زبان که میخونم که خوبه چون تو ارشد نرم هم لازمه ولی دروس حفظی که داره اونا هم کلی وقت میگیرهUndecided
زبانی که واسه این رشته میخونیم به درد کنکور نرم افزار میخوره؟؟ منبعی که واسه زبان معرفی کرده بودن تا جایی که من دیدم کتاب زبان دکتر لزگی هست این کتاب به درد ارشد خودمون هم میخوره؟....خودم فکر میکنم زبان هر چی بخونی خوبه ....نظر شما؟ البته نمیدونم جای این صحبتا این جا هست یا نهBlush ایا باید تاپیک جداگانه ای زد؟؟Cool اگه میشه همین جا جوابمون رو بگیریم ودیگه تاپیک نزنیم چون نمیدونم چه عنوانی واسش بنویسمBlush
ارسال: #۳۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط Good!.)
ببخشید هزینه ثبت نام چقدره؟نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم.و اینکه به نظرم جالب نیومد یه تاپیک براش ایجاد کنم :/ اگر غیر از اینه بفرمایید که ایجاد کنم
good-wishes، در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

۱۷۸۰۰ تومان
تو دفترچه نوشته

سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , مهرانگیز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۴۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۱۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۶۴ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close