زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش

ارسال: #۱۲۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  اکی ببخشید من این و چپکی دیدم !!

هر کسی که یک درس سقف بالای هفتاد داشته باشه به احتمال زیاد قبوله . شبانه یا روزانه .

حتی مدیریت؟!! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ
به نظرم آره. این و با توجه به سالهای پیش میشه گفت . چون وقتی درصد یک درسی از یک حدی بالاتر بره تراز شما تصاعدی بالا میره.
ارسال: #۱۲۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  جون من فقط یکی بگه روزانه قبول می شم یا نه؟

it:
زبان : ۰
مشترک:۲۱
تخصصی : ۴۹
معماری: ۷۵

computer:
زبان: ۰
ریاضی:۱۲/۵
مشترک:۵۱
تخصصی:بدترین حالت ۳۳
ka arman شما احتمالا به والیبال علاقه نداری؟؟
بچه های کامپیوتر که مرام نداشتند!!! جواب مارو ندادن.SadSadSad
حداقل بچه های it جواب مارو بدن.Rolleyes

کامپیوتر رو ک نمیدونم ولی IT به نظرم که روزانه شبکه (البته تهران رو مطمئن نیستم) میارید...
امیدت به خدا باشه...

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
ارسال: #۱۲۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط shivap.)
به شرط اینکه البته بقیه هم معقول باشند نه صفر !!

بچه ها برای اینکه اعتراضات مفید واقع بشه باید ارجاع بدید به رفرنس.مثلا بگید طبق فلان صفحه ی کتاب رابینز این غلطه یا این درسته.
یا اینکه ارجاع بدید به جواب تستهای سالهای پیش توسط خوده سازمان سنجش. و اینکه منسجم باشیم .
ارسال: #۱۲۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
سلام بجه ها دلم میخواد گریه کنم
مشترک ۱۲
تخصصی ۳۱
معماری ۴۴
زبان ۰
ب نطرتون حتی شبانه دور ترین شهر ایرانم نمیارم؟
من به همه دلداری میدادم حالا بیاین منو جم کنین که از دست رفتم
چرا درصده همه با کلیده سازمان بیشتر شد جز من خدااااااااااااااااااااااااااا
 سپاس‌گزاری شده توسط: sonia1990
ارسال: #۱۲۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  جون من فقط یکی بگه روزانه قبول می شم یا نه؟

it:
زبان : ۰
مشترک:۲۱
تخصصی : ۴۹
معماری: ۷۵

computer:
زبان: ۰
ریاضی:۱۲/۵
مشترک:۵۱
تخصصی:بدترین حالت ۳۳
ka arman شما احتمالا به والیبال علاقه نداری؟؟
بچه های کامپیوتر که مرام نداشتند!!! جواب مارو ندادن.SadSadSad
حداقل بچه های it جواب مارو بدن.Rolleyes

کامپیوتر رو ک نمیدونم ولی IT به نظرم که روزانه شبکه (البته تهران رو مطمئن نیستم) میارید...
امیدت به خدا باشه...

Wink
ارسال: #۱۲۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط lotus.)
سلام
یه سوال دارم
الان دوستانی که با سرعت نور درصداشونو حساب کردن همگی دفترچه A بودن؟؟؟؟Smile
یا اینکه با همین کلید درصد گرفتن؟!Huh
یا اینکه گزینه ها رو میدونن تو دفترچه شون چی بوده؟؟؟Shy
آخه این سواله برام. چون من هیچی یادم نمیادConfused

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
ارسال: #۱۲۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  نزارید سنجش حقتون رو بخوره . اعتراض بزنید.درصد واسه چی میگیرید باید قعلا اعتراض کنید .

سوال ۴۱ ساختمان داده:
هرگز نمیتوان با داشتن صرفا prefixدرخت عبارت را در زمان o(n) رسم کرد و این مسئله کاملا بدیهی است و نهایتا باید /زینه سه درست باشد اما سنجش /زینه چهار را زده یعنی هر سه عبارت را درست تلقی کرده.

سوال ۴۲ساختمان داده:
اگر واقعا سنجش همچین ساختمکان داده ایی را پیدا .کرده که در زمان o(1)قادر به push و pop ور پیدا کردن min است حتما باید به افرادی که برندپان جایزه نوبل را تعیین میکنند اطلاع دهد و امسال شاهد این باشیم که کسی از ایران برنده ی جایزه ی نوبل علوم کامپیوتر شده. داشتن همچین ساختار داده ایی محال است . و هیچ کدام از عبارتها درست نیست .
سوال ۴۸
برای همه گزینه ها مثال نقض است در رابطه با گزینه دو که توسط سنجش اعلام شده باید گفت چون گفته kمقداری دلخواه دارد کاملا غلط است .
تست ۵۱

در آزمون بالا به پائین نیاز به driver نیست .رد گزینه یک
و در آزمون بالا به پایین نیازی به stub نیست .رد گزینه ی دو
چون در تست واحد هم تست بالا به پائین و هم بلعکس را انجام میدهیم سربار ساختن driver و stub وجود دارد . پس گزینه سه درست است.سنجش دو را زده !!
سوال ۶۱ مدیریت
پارسال شبیه این تست آمده بود و خوده سنجش هدف گذاری بهتر را جواب اعلام کرد.حرف خودشان را هم باور نکنیم !!
سوال ۷۲ مدیریت
اصلا واضح نیست و اساسا غلط است
سوال ۶۸ گزینه های یک یا دو میتوانند جواب باشند.تاثیر جهانی شدن یافتن اصول و رفتارهای فرهنگی ملل مختلف است نه فقط فرهنگی خاص!!واژه ی جهانی شدن خودش کافی است برای رد گزینه !
باهات موافقم ۴۱ ساختمان فقط ۳ درسته؟؟؟!!!!!!

من تو سایت سنجش گشتم کجاش میتونیم اعتراضامونو بگیم یا اضلا اگه بگیم مگه کسی گوش میده
ارسال: #۱۲۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)lotus نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال دارم
الان دوستانی که با سرعت نور درصداشونو حساب کردن همگی دفترچه A بودن؟؟؟؟Smile
یا اینکه با همین کلید درصد گرفتن؟!Huh
یا اینکه گزینه ها رو میدونن تو دفترچه شون چی بوده؟؟؟Shy
آخه این سواله برام. چون من هیچی یادم نمیادConfused

این سوالو خیلیا پرسیدن و جواب همشون اینه که هممون سر کار بودیمو تنها چیزی که تو دفتر چه ها فرق میکرد کدشون بود وگر ن دفترچه ها عین هم بوده خوشبحال کسایی که الکی خواستن کنکور بدنو از شانسون پیش یکی از قبولی ها نشستن
ارسال: #۱۳۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  اگر واقعا سنجش همچین ساختمکان داده ایی را پیدا .کرده که در زمان o(1)قادر به push و pop ور پیدا کردن min است حتما باید به افرادی که برندپان جایزه نوبل را تعیین میکنند اطلاع دهد و امسال شاهد این باشیم که کسی از ایران برنده ی جایزه ی نوبل علوم کامپیوتر شده. داشتن همچین ساختار داده ایی محال است . و هیچ کدام از عبارتها درست نیست .
من همون روز بعد کنکور این داده ساختار رو توضیح دادم
در سوالات سال های قبل کنکور (فکر کنم ۸۳) چنین داده ساختاری معرفی شده بود با دو آرایه و ...
ارسال: #۱۳۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  اصلاح کردم
سوال ۴۱ ساختمان داده:
هرگز نمیتوان با داشتن صرفا prefixدرخت عبارت را در زمان o(n) رسم کرد و این مسئله کاملا بدیهی است و نهایتا باید /زینه سه درست باشد اما سنجش /زینه چهار را زده یعنی هر سه عبارت را درست تلقی کرده.

سوال ۴۲ساختمان داده:
اگر واقعا سنجش همچین ساختمکان داده ایی را پیدا .کرده که در زمان o(1)قادر به push و pop ور پیدا کردن min است حتما باید به افرادی که برندپان جایزه نوبل را تعیین میکنند اطلاع دهد و امسال شاهد این باشیم که کسی از ایران برنده ی جایزه ی نوبل علوم کامپیوتر شده. داشتن همچین ساختار داده ایی محال است . و هیچ کدام از عبارتها درست نیست .
سوال ۴۸
برای همه گزینه ها مثال نقض است در رابطه با گزینه دو که توسط سنجش اعلام شده باید گفت چون گفته kمقداری دلخواه دارد کاملا غلط است .

سوال ۶۱ مدیریت
پارسال شبیه این تست آمده بود و خوده سنجش هدف گذاری بهتر را جواب اعلام کرد.حرف خودشان را هم باور نکنیم !!
سوال ۷۲ مدیریت
اصلا واضح نیست و اساسا غلط است
سوال ۶۸ گزینه های یک یا دو میتوانند جواب باشند.تاثیر جهانی شدن یافتن اصول و رفتارهای فرهنگی ملل مختلف است نه فقط فرهنگی خاص!!واژه ی جهانی شدن خودش کافی است برای رد گزینه !

اکی . قبول دارم . من اشتباه دید داشتم !!!

اما سر بقیش به هیچ وجه کوتاه نمیام !!!

دوست عزیز اینجا جای بحث نیست ولی در مورد سوال ٤٢ می توان با ٢ پشته و ٣ پشته ساختمان داده هایی طراحی کرد که ٢ عبارت اول را پشتیبانی نمایند ولی عبارت سوم غیر ممکن است.
یعنی ٢ عبارت درست است.
در ضمن بنده هم سر کنکور گزینه ١ یعنی صفر عبارت رو زدم ولی درستش همین پاسخ سنجش هست.
موفق باشید.
ارسال: #۱۳۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط susan IT.)
درصدای من
زبان ۲۴ یا ۳۰ (۲ تا سوالو یادم نیست چی زدم)
مشترک ۲۷ یا ۳۰
مدیریت ۷۳
تخصصی ۴۳

روزانه کجا میتونم بیارم؟؟؟اصلا روزانه میارم؟؟
ارسال: #۱۳۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
مشترک۲۳
تخصصى ١۸
معمارى ۳۶
ارسال: #۱۳۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
mohammad-a »»
من زیر صد بشم چشم شیرینی پست می کنم یا نه اومدم تهرون قرار می زاریم به صرف شیرینی و شام Big Grin
ولی اگه نیم نگاهی به درصدا انداخته باشی متوجه میشی که اوضاع با پارسال فرق کرده مخصوصا تخصصی ها خیلی ها بالای ۵۰ زدن البته یه نکته جالب داره اونم اینه که اونا که مشترک خوب زدن اکثرا شبکه و امنیت هستند ! دقت کردی ؟
من امشبو میرم یه سفر دو روزه ولی بعدش هر اعتراضی داشتین منم می فرستم تا نتیجه بگیره . من پایه هستم ولی شخصا اهل اعتراض نیستم بخاطر بچه ها اینکارو می کنم، زبان تخصصی خیلی سنجش اشتباه زده با پارسه من زبانم حدود ۶۰ میشد! حالا شده ۳۵/ بازم خدا رو شکر

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
ارسال: #۱۳۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
علت اشتباه بودن سوال ۷۰ ایتیhttp://www.feslamieh.blogfa.com/post-16.aspx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۷۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۴۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۰۶ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۰۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۸۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۴۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۵۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۱۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close