زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!

ارسال: #۲۷۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
میشه از دوستان خواهش کنم فقط قسمت های مورد نظرشون رو نقل قول کنن؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , saeed.rasouli , ladymj , robert , Riemann
ارسال: #۲۷۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ
Lightbulb RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mohamadmo نوشته شده توسط:  ولی بدون در نظر گرفتن سؤالات اشتباه چاپی وسؤالات غلط وبر حسب فقط کلید سنجش بعضی سؤالات کلیدهایش خیلی تابلوست که اشتباه است مثلآ سؤال ۵۱ را هرکسی می داند که گزینه ۲ حرف h دارد؟

احسنت! Big Grin همین سوال ۵۱ که به جای یکی از حروف h چاپ کرده یک غلط تایپی است که من شرط میبندم که سنجش عوضش نمیکند!
از نظر سنجش داوطلب باید خودش تشخیص بده که کدوم حرف اشتباه تایپ شده و خودش تصحیحش کنه!Big Grin
من سال پیش که کنکور دادم اصلا این چیزا رو نمیدونستم و همه رو سفید گذاشتم... پاشم خوردم!Blush

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , nazanin2020 , bahar1369 , mahyamk
ارسال: #۲۷۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  احسنت! Big Grin همین سوال ۵۱ که به جای یکی از حروف h چاپ کرده یک غلط تایپی است که من شرط میبندم که سنجش عوضش نمیکند!
از نظر سنجش داوطلب باید خودش تشخیص بده که کدوم حرف اشتباه تایپ شده و خودش تصحیحش کنه!Big Grin
من سال پیش که کنکور دادم اصلا این چیزا رو نمیدونستم و همه رو سفید گذاشتم... پاشم خوردم!

معلومه که این سوال نباید حذف بشه! خیلی تابلو بود اون h نیست که. من ساختمان فقط یه تست زدم اونم همینه :ی اعتراض نزنه کسی لطفا :ی

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Amoojan , ladymj , fatima.sr68 , nlp@2015 , perlan , مهرانگیز , Hamooo90 , nazanin2020 , bahar1369 , mahyamk
ارسال: #۲۷۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
زبان وریاضی زیر ۱۰
مشترک ۲۲
نرم ۳۱
هوش ۲۹
من خیلی با وسواس سوال جواب دادم. کلا ۱دونه تو هوش غلط زدم. هرگززز چنین کاری نکنید تمام سوالات چپه چوله را جواب دهید.
من که موندم.واسه سال بعد روی گرایش بسیار مرموز معماری کامپیوتر تمرکز میکنم که سفید میزاریشو رتبه ات نصف رتبه نرم و هوش میشه.چه وضعیه واقعا.
در ضمن مانشت خیلی خوبه من دیر پیداش کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , saeed.rasouli , b.kiani , nazanin2020 , bahar1369 , mahyamk
ارسال: #۲۷۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
زبان سفید
ریاضی ۲۵
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۴۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , b.kiani , nazanin2020 , Amoojan
ارسال: #۲۷۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ
RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من کامپیوتر رو درصد گرفتم Big Grin البته رشته اصلیم آی تی بود هنوز جررات نکردم سمت پاسخای اون برم
زبان:۷ (آخه چرا؟؟:-؟)
ریاضی:-۲( Sad فقط سوال ۴۲ گسسته رو زدم)
مشترک:۲۰
ت نرم: ۲۲
ت هوش:۱۸(بنظرم سوال ۱۱۷ هوش کاملا غلطه!)

میشه نظرتون رو بگید؟
درضمن میشه لطفا بگید چطوری تخمین میزنید؟متوجه نشدم با میانگین مقایسه میکنیم بعد چی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۲۷۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
دوستانی که رشته شون کامپیوتر نبوده درصداشون از ما بهتره !!!!!!!!!
بابا ایول

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
ارسال: #۲۷۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط mahdi.68.)
سلام به همه دوستان نرم افزاری.
بنده آیتی داده بودم و فقط منابع آیتی خونده بودم. اما نرم افزار هم شرکت کردم. اینم درصدامه. خوشحال میشیم نظراتتونو ببینیم. اگرم نشد که بیخیال طوری نیست.
زبان ۲۰
ریاضی ۰
مشترک ۳۵
تخصصی نرم ۱۵
تخصصی هوش ۱۲

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من کامپیوتر رو درصد گرفتم Big Grin البته رشته اصلیم آی تی بود هنوز جررات نکردم سمت پاسخای اون برم

میشه نظرتون رو بگید؟
درضمن میشه لطفا بگید چطوری تخمین میزنید؟متوجه نشدم با میانگین مقایسه میکنیم بعد چی؟

البته باید وایسی ببینی نظر سازمان سنجش درباره شما چیه ولی به نظر من امیدوار باش. همین که تخصصیتو ۲۲ زدی خوبه. چون این طور که معلومه تخصصی ضریب ۴ شده.

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان نرم افزاری.
بنده آیتی داده بودم و فقط منابع آیتی خونده بودم. اما نرم افزار هم شرکت کردم. اینم درصدامه. خوشحال میشیم نظراتتونو ببینیم. اگرم نشد که بیخیال طوری نیست.
زبان ۲۰
ریاضی ۰
مشترک ۳۵
تخصصی نرم ۱۵
تخصصی هوش ۱۲

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من کامپیوتر رو درصد گرفتم Big Grin البته رشته اصلیم آی تی بود هنوز جررات نکردم سمت پاسخای اون برم

میشه نظرتون رو بگید؟

البته باید وایسی ببینی نظر سازمان سنجش درباره شما چیه ولی به نظر من امیدوار باش. همین که تخصصیتو ۲۲ زدی خوبه. چون این طور که معلومه تخصصی ضریب ۴ شده.

خوب کاری کردی درصدای آیتی رو چک نکردی. منم رشته اصلیم آیتی بود. ولی چک کردم و دپرس شدم. بنظرم آیتی امسال از نرم افزار سخت تر بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , nazanin2020 , saeed.rasouli
ارسال: #۲۷۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط Good!.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  خوب کاری کردی درصدای آیتی رو چک نکردی. منم رشته اصلیم آیتی بود. ولی چک کردم و دپرس شدم. بنظرم آیتی امسال از نرم افزار سخت تر بود.

نه این جمله برای قبلا بود.الان دیگه آی تی رو چک کردم.مشترک آی تی رو ۱۲%!!! زدم!تازه درسای آی تی رو فقط خوندم ولی مشترک نرم افزار ۲۲ زدم Dodgy
دپرس چیه اصن یه وضی شدم از دیشب :"(
ارسال: #۲۸۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
جالبه...از اول تاپیک پستها رو شمردم...از مجموع اینهمه داوطلب فقط هفت نفر در گرایش معماری کامپیوتر شرکت کردند که یکیش خودم بودم...!!!

مثل اینکه گرایش ما زیاد طرفدار نداره....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329 , saeed.rasouli
ارسال: #۲۸۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط ali.329.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ)robert نوشته شده توسط:  جالبه...از اول تاپیک پستها رو شمردم...از مجموع اینهمه داوطلب فقط هفت نفر در گرایش معماری کامپیوتر شرکت کردند که یکیش خودم بودم...!!!

مثل اینکه گرایش ما زیاد طرفدار نداره....

دقیقا همینطوره.
فقط و فقط امید من یه قبولی تعداد کم داوطلب معماریهBig Grin
دوستان نرم افزار و هوش لطفا گرایش های خود را انتخاب کنید التماس می کنم.Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Hamooo90 , Good! , unicornux , mahyamk , azarakhsh1986
ارسال: #۲۸۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
ریاضی:۶
مشترک:۵۵
نرم:۲۵
قبول میشم بنظرتون؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۲۸۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ق.ظ)ali_nemo نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ)mary.blueribbon نوشته شده توسط:  چرا یکیم جواب منو نمیده
امکان قبولی دارم؟
زبان ۶۳
ریاضی حدودا ۰
مشترک ۳۲
تخصصی نرم افزار ۶/۲۵

سلام اره چرا که نه شما مشترکت ۳۲ درصد هست پس مطمین باش قبولی

جدی میگین؟! میشه بگین رتبم چه حدودی میشه؟
البته اگه کلید سوالا درست بشه ریاضی و تخصصیم میره بالای ۱۰ درصد
ارسال: #۲۸۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
زبان ۲۰
ریاضی ۷۰
مشترک ۶۸
تخصصی هوش ۶۰
خیلی استرس دارم. به نظرتون مجاز میشم یا بذارم سال بعد دوباره بخونم؟؟؟

یه همچین پست هایی میبنیم دلم میخواد سرمو بکوبم تو صفحه مانیتور لبتابم و صفحشو خرد کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , nlp@2015 , hosshah , hap777 , hhosseinid , bahar1369 , mahdiazadbar , alagh , sahar bano , fatima.sr68 , Hamooo90 , mahyamk , Riemann , nazanin2020 , perlan , vahid2068
ارسال: #۲۸۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  زبان ۲۰
ریاضی ۷۰
مشترک ۶۸
تخصصی هوش ۶۰
خیلی استرس دارم. به نظرتون مجاز میشم یا بذارم سال بعد دوباره بخونم؟؟؟

یه همچین پست هایی میبنیم دلم میخواد سرمو بکوبم تو صفحه مانیتور لبتابم و صفحشو خرد کنم

ا بسه دیگه مدام ازین پستا میذارید به فکر قلب ما هم نیستید!ConfusedBig Grin خب من اولشو میخونم میبینم۶۰ و ۷۰/درسته درصدای آخرم که میبینیم مشخصه شوخیه ولی اون اولش....به فکر قلب ما هم باشیدBig Grin
درضمن شاید بعضیا جدا اطلاع ندارن.حتی کارنامه های پارسالم ندیدن.شماها چرا انقد دعوا میکنید؟UndecidedBig GrinعصبیاConfusedDodgyBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdiazadbar , sahar bano , sahar_rostami2 , nazanin2020

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۴۲ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۳۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۴۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۰۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۹۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close