زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جوابهای غلط موسسه پارسه

ارسال: #۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: جوابهای غلط موسسه پارسه
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)enh نوشته شده توسط:  حالا به نظر شما میانگین درصدای امسال چطوریه؟
به نظر من
ریاضی :۲۰
مشترک :۳۵
تخصصی :۲۵

یعنی کم بالا از این درضدا رتبه دو رقمی
یکم بیشتر رته بالای ۱۰۰۰
و مابقی هم بین این دو حد

باید کلیدا بیاد و درصدا رو بشه اما با این اوضاع که همه مینالیدن منم مثل شما فکر میکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
بچه ها کلید سنجش حتما فرق داره با این کلیدای سر تا پا غلط

Sent from my C6603 using Tapatalk
ارسال: #۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  بله اول a مقدار ۱ میگیره بعد تابع f مقدار ۳ میگیره و a رو به ۲ تغییر میده یعنی عبارت از چپ به راست ارزیابی میشه که میشه ۵ یه وقتم a همون اول واکشی میشه و مقداره ۱ میگیره که میتونه ۴ هم تولید که و یه وقت هم میشه همون اول مقدار نهایی a رو محاسبه کرد و ۲ قرار داد که مقدار ۸ تولید میشه البته اون دوستمون گفتن که کدشو اجرا کردن و مقدار ۸ و ۵ شده اما نمیدونم درسته یا نه
چه جالب..من اگه میخواستم این تستو بزنم ۸و۴ رو میزدم..خوب شد نزدم..
امیدوارم که سنجش هر سه گزینه روئ درست اعلام کنه اصلا صورت سوال میباست به این شکل باشه که کدام مورد درست نیست که ۴ و ۷ میشد من از این میترسم که سنجش هم یه گزینه دیگه رو اعلام کنه و عملا درصد تخصصیم از ۳۰ به ۲۰ کاهش پیدا کنه Big Grin

مشترک چقدر زدی؟..من ریاضی و زبانم خیلی ضایع هست
اگه یه سوال معماری که شک دارم روش درست زده باشم ۳۹ اگه غلط ۳۵ زبانم هم فکر کنم حدود ۲۰ ریاضی رو ولی هنوز میگم سوال آخر گسسته هیچکدام میشه اما اگه جواب پارسه درست باشه و من غلط زده باشم ۸ Sad
به نظرت میتونم امید داشته باشم ؟

شما چطور زدی؟درصدات چیه؟

من خیلی گل کاشتم
من از استاد خلیلی فر پرسیدم گفت ۴و۸ میشه و چون اول تابع اجرا میشه پس a میشه ۲ و هر دوتا a میشن ۲ پس مقدار ۸ رو برمیگردونه ، در مورد ۴ هم که مشکلی نیست و در نتیجه من این سوال رو غلط جواب دادم
ارسال: #۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ)arshin.r نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  امیدوارم که سنجش هر سه گزینه روئ درست اعلام کنه اصلا صورت سوال میباست به این شکل باشه که کدام مورد درست نیست که ۴ و ۷ میشد من از این میترسم که سنجش هم یه گزینه دیگه رو اعلام کنه و عملا درصد تخصصیم از ۳۰ به ۲۰ کاهش پیدا کنه Big Grin

مشترک چقدر زدی؟..من ریاضی و زبانم خیلی ضایع هست
اگه یه سوال معماری که شک دارم روش درست زده باشم ۳۹ اگه غلط ۳۵ زبانم هم فکر کنم حدود ۲۰ ریاضی رو ولی هنوز میگم سوال آخر گسسته هیچکدام میشه اما اگه جواب پارسه درست باشه و من غلط زده باشم ۸ Sad
به نظرت میتونم امید داشته باشم ؟

شما چطور زدی؟درصدات چیه؟

من خیلی گل کاشتم
من از استاد خلیلی فر پرسیدم گفت ۴و۸ میشه و چون اول تابع اجرا میشه پس a میشه ۲ و هر دوتا a میشن ۲ پس مقدار ۸ رو برمیگردونه ، در مورد ۴ هم که مشکلی نیست و در نتیجه من این سوال رو غلط جواب دادم

پارسه اصلاح کرد کلیدشو، اونقدر هم تمیز استدلال داده که ۸،۵میشه... زیاد روی حرفهای استاد خ نمیشه حساب کرد با عرض پوزش
ارسال: #۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه

الان دیدم ، شما هم با این جواب موافقی؟؟ سوال آخر پایگاه داده چی ؟؟ به نظرت جوابی که داده درسته ؟؟؟
ارسال: #۳۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ)arshin.r نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  

الان دیدم ، شما هم با این جواب موافقی؟؟ سوال آخر پایگاه داده چی ؟؟ به نظرت جوابی که داده درسته ؟؟؟

صد در صد،بسیار تمیز تحلیل کرده،سوال آخر پایگاه داده یکی از بدیهی ترین سوالات کنکور بود... داده بودن بزنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۳۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه
سوال ۹۴:همون بخش اثرات جانبی مقسمی هر سه جوابو گفته.آخه متغیر سراسری هستش و فک کنم فقط یه بار خونده میشه یا قبل اجرا تابع یا بعدش البته نظر منه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۱۹ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۴,۱۲۲ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تفاوت ثبت شرکت و موسسه sabticall ۰ ۱,۶۸۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sabticall
  کدام موسسه ؟ shadi sh ۶ ۵,۰۷۷ ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_bg_57

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close