زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟

ارسال: #۱۸۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ
وای خدایا یعنی صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ما سال دومیای بیچاره چه کنیم؟ خوب اگه واقعیت هم داشته باشه معلومه تکذیب می کنن !!!!!!!!!!!!!!!
ولی باید یه راهی باشه نمیشه همینطور بشینیم و نگاه کنیم که آخرش چی میشه........
خدایا تو پشتمونو داشته باش اینجا کسی به کسی نیست...والا
بابا اختلاص کردند هیچکس کاری نکرد دیگه چه رسد به سوالای ارشد حالا هی بگین بحث سیاسی نکن ولی واقعیتو که نمیشه انکار کرد................
دیگه دارم منفجر میشه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ)۲۰فاطمه نوشته شده توسط:  وای خدایا یعنی صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ما سال دومیای بیچاره چه کنیم؟ خوب اگه واقعیت هم داشته باشه معلومه تکذیب می کنن !!!!!!!!!!!!!!!
بابا اختلاص کردند هیچکس کاری نکرد دیگه چه رسد به سوالای ارشد حالا هی بگین بحث سیاسی نکن ولی واقعیتو که نمیشه انکار کرد................
دیگه دارم منفجر میشه

منفر چرا... Big Grin Tongue
خودت می گی اختلاص کردن...
باید تو این مملکت بی خیال بود...
برو آزاد... نشد پیام نور...
با جوانی نباید بازی کرد که خیلی کوتاست!
۲
۵
ارسال: #۱۸۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ)۲۰فاطمه نوشته شده توسط:  وای خدایا یعنی صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه دارم منفجر میشه

منفر چرا... Big Grin Tongue
خودت می گی اختلاص کردن...
باید تو این مملکت بی خیال بود...
برو آزاد... نشد پیام نور...
با جوانی نباید بازی کرد که خیلی کوتاست!

من که نمیتونم اینقدر ریلکس باشم و نادیده بگیرم خب توی یه هفته که کنکورو عقب انداختن هزار کار میشه کرد
۲
۱
ارسال: #۱۸۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)radrad نوشته شده توسط:  هیییییییییییییییییییییییییییییی بدبختی
از این نظر هم شانس نداشتیم جداقل سوالات کنکور دستتمون بگیره
هرچند اگه چنین ایمیلی واسم می اومد عمراا ۱۸۵۰ میدادمو سوالاتو میگرفتم چون فک میکردم دروغههههههههههههههه Smile)))
ولی کاش منم از اقوام مدیران بالا بودمااااااااا
هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی روزکاررررر
(عاقا چرا شکلکا واسم غیر فعاله؟!!!)

بهتر نیست به فکر آینده باشی تا تقویت شکست؟

کدوم آینده؟؟
۶ ماه وقتم رو گذاشتم، سربازی نرفتم، هیچ کار مفید دیگه ای هم انجام ندادم که آیندمو بسازم. حالا یهو اومدن سوالارو فروختن،چه آینده ای؟ زیر آینده ی من "تی پا" زدن گفتن هرررررررررررررررررررری
منظوره دستمون از آینده کنکوری بعدی هست میگه بشین واسه کنکوره ۹۴ بخون بازم همین بساط راه بیوفته دوره هم باشیمSmile خوش میگذره
اما سال دیگه خوب پولاتو جمع کن خدارو چه دیدی شاید تورم کشید بالا سوالا شد ۲ تومن
محمد خیلی باحال بودBig Grin سوال فنی : چرا بچه شاخا یهو غیب شدن از مانشت و یک عده از افراد غریبه از پشت بوته اومدن بیرون؟؟؟ اصلا این خودش شک برانگیزهBig GrinBig GrinBig Grin

تمرکزCool
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , unicornux , mahyamk
ارسال: #۱۸۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ب.ظ
بچه ها بیخیال .....کاریه که نمیشه کاریش کرد ....کنکور همیشه معجون اتفاقات عجیب و غریبه!!!!

تورشته من پارسال ۱۵ تا سوال درک مطلب زبانش عینا تکرار سال ۹۱ بود و طراح حتی زحمت نکشیده بود ترتیب گزینه ها رو عوض کنه !!!! کلیم اعتراض شد اما نتیجه نداد این شد که منی که زبانو با اطلاعات خودم زدم و درصدام برابر با رتبه ۱۷ سال ۹۱ بود پارسال شدم ۶۰ و یه بابایی که سوالا رو حفظ بوده رتبش شد ۱۰ ....

پارسال تورشته ما خیلی از درس خونا به همین خاطر از گردونه خارج شدن ...امسالم که این شایعات ... آدم واقعا نمی دونه چکار کنه ...
۲
۲
ارسال: #۱۸۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  درسته این چیزا بدرد دنیای صنعتی و بازار کار نمیخوره ولی اینا پایه و بیس مغزه یه مهندس کامپیوتر رو میسازه و طرز تفکرش به دنیا بدون اینکه خودش بفهمه عوض میشه

مرد حسابی خودت میگی بدرد بازار کار نمی خوره! Smile
ما برای بازار اینجاییم! برای صنعت! نه تماما خیالبافی روی ساختمان گسسته و طراحی الگوریتم.

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  این نتیجه همون درس تاریخ گذشته ها هست که شما میگین اون درسا طرز نگاه کردن به دنیا رو برای یه مهندس عوض میکنه تو هر رشته مثلا شما یبار کلاس شبکه های که هست برو اساتیدش اکثرا لیسانس یا فوقشون کامپیوتر نیست و شیمی و معماری و کشاورزی هست وقتی حرف میزنن درسته کتاب رفرنس رو حفظ کردن و تا حدودی فهمیدن ولی شما به راحتی متوجه میشن از علوم کامپیوتر چیزی بلد نیستن

خوشم اومد! Smile
خوب بلد نباشن... مهم شبکست که بلدن و این شبکه پیشنیازی هم نمی خواد...
دیگه دوره علوم کامپیوتر نیست... الانه دیگه دوره مکاترونیکه که اونم حداکثر اشتراکش با این علوم کامپیوتر، پردازش تصویر و همین.

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  اگه منظورتون بازار کاره یه آدمی که دیپلم درست حسابی هم نداره میتونه بره حالا با کتاب یا کلاس این چیزا رو یاد بگیره ولی هیچوقت دید شما رو نداره از طرف دیگه همون درسا به اندازه ای که سخته مغزه شما رو بزرگ میکنه
الان برو ببین بازار دست کیاست... کسایی که ضرب و تقسیم هم بلد نیستن! اما از یه پروفسور تخیلات کامپیوتری چندین برابر مسلط تر عمل می کنند! ملاک عمله! علم بی عمل=زنبور بی عسل

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  تو دانشگاهای دنیا هم همین درسا دقیقا وجود داره

آها! فرق ما با اونا اینه که اونا هدفمند این درس ها رو می گن، ما کپی پیستشون کردیم و اگه به صنعت مراجعه کنیم، در صورت نیاز که البته هیچوقت نیاز نیست از زیرشون در میریم و ماست مالی...
علوم کامپیوتر خودش یه رشته جداست!
حرف من اینه که: علوم کامپیوتر [tex]\ne[/tex]مهندسی نرم افزار

[تصویر:  MySign.jpg]
۱
۱
ارسال: #۱۸۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  البته واسه کسی که شاید واسه دلخوشی واسه کنکور میخونده و ۷ ۸ روز درمیون لای یه کتاب رو باز میکرده،چندان این حرفا سخت نباشه و دایما دم از آینده و اهداف والاش بزنه، ولی کسیکه درس خونده، از صبح تا شب تو یه اتاق مونده، واقعــــا خیلی سخته
منظورم به شما نبود.
قرار نیست من بمیرم یا که فکر آیندم باشم. کسایی که مسئولند واسه خاطر پولی که از بیت المال میگیرند موظفند و باید موضوع رو بررسی کنند و راه چاره ای بیندیشند. بازم میگم هر کسی پول میگیره باید کار درست انجام بده،چون فرضا اگه پدر من و شما قرار باشه واسه پولی که میگیره کار رو سرهم بندی کنه، که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه

آفرین...
من می گم اصلا سوال ها لو رفته و شما هم با روزی ۷و۸ ساعتی که می گی خوندی، رد شدی!
خوب بعدش؟
می خوای یقه کی رو بگیری؟؟؟
من خوبه؟ Big Grin
خوب بیا بگیر... بیا... من حقتو می دم. Big Grin

بعدم... من کار می کنم... ۳ روز در هفته کارگاه می رم!
روزی ۳ ساعت هم بیشتر ارزش خوندن برام نداشته و نداره.
در رو نمی بندم و به قول بچه ها رو کتاب ها خیالبافی کنم!
امروزه آدم اگه بخواد تمام وقتشو روی یه مسئله کاملا ریسکی سرمایه (خرج) کنه، از کل زندگی میوفته عقب.
مثل کاری که شما کردید!
معلومه که ناامید می شی از زندگی و خودت!
برای همینه که باید خودتونو بکشید. Big Grin چون از زندگی ناامید هستید و هیچ فکری برای آینده ندارید و فقط دارید غذا مصرف می کنید و اکسیژن سرشار از دود رو کاملا به دود می رسونید و حسرت و وقت تلف کردن. Big Grin

من امسال دولتی نیارم یه راست میرم آزاد.
این چند سال کوتاه جوانی رو بشینم خیالبافی کردن که نمیشه آینده...
دوست عزیز واسه شما که مایه داری و پولشو داری خوبه!!! اما آیا همه توانایی رفتن به آزاد رو دارن؟؟ آیا سطح علمی دانشگاه آزاد و دولتی تهران برابرند؟؟؟ شما که خودت میگی وقت نذاشتی درک نمیکنیConfused یکی میاد میگه بیخیال برید کارآفرینی کنیییید!!! واقعا ایشون فکر کردن اینجا آمریکاست و من ایده ام رو بتونم تو ۴۸ ساعت پیاده کنم و تبدیل به یک مولتی تریلیاردر بشم؟؟؟ نه دوست عزیز اینجا ایرانه فقط ایران! من حتی نتونستم ایدم رو که یه اپ واسه اندروید بود پیاده کنم چون لپتاپم سوخت و گوشی اندروید دار هم نمیشد خرید( تو این وضع اقتصادی) . حتی حامی هم نداریم اینجا،بله اگه بابام پول داشت همه اینا درست ، اما واقعا فکر کنید چی میگید!! احساس میکنم خیلی خوشید و پشتتون گرمه، حالا یکی میاد براحتی جوابارو لو میده واقعا میدونید ما چه حسی داریم؟؟؟ من باید برم سربازی اگه قبول نشم ، دوما یعنی ۶ ماه وقتمو ریختم تو جوب آب!!!! ازونور هم از سربازی میای دیگه هیچی از علم عقبی!!! نه واقعا برم کارآفرینی نه جواب منو بدهBig GrinBig GrinTongue

تمرکزCool
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , mohammad.ardeshiri , atenaa , bargozideh , nlp@2015 , fatima.sr68 , tayebe68 , abji22 , mahyamk
ارسال: #۱۸۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  دوست عزیز واسه شما که مایه داری و پولشو داری خوبه!!! اما آیا همه توانایی رفتن به آزاد رو دارن؟؟ آیا سطح علمی دانشگاه آزاد و دولتی تهران برابرند؟؟؟ شما که خودت میگی وقت نذاشتی درک نمیکنیConfused یکی میاد میگه بیخیال برید کارآفرینی کنیییید!!! واقعا ایشون فکر کردن اینجا آمریکاست و من ایده ام رو بتونم تو ۴۸ ساعت پیاده کنم و تبدیل به یک مولتی تریلیاردر بشم؟؟؟ نه دوست عزیز اینجا ایرانه فقط ایران! من حتی نتونستم ایدم رو که یه اپ واسه اندروید بود پیاده کنم چون لپتاپم سوخت و گوشی اندروید دار هم نمیشد خرید( تو این وضع اقتصادی) . حتی حامی هم نداریم اینجا،بله اگه بابام پول داشت همه اینا درست ، اما واقعا فکر کنید چی میگید!! احساس میکنم خیلی خوشید و پشتتون گرمه، حالا یکی میاد براحتی جوابارو لو میده واقعا میدونید ما چه حسی داریم؟؟؟ من باید برم سربازی اگه قبول نشم ، دوما یعنی ۶ ماه وقتمو ریختم تو جوب آب!!!! ازونور هم از سربازی میای دیگه هیچی از علم عقبی!!! نه واقعا برم کارآفرینی نه جواب منو بدهBig GrinBig GrinTongue

پول؟ آها! پول! راست میگی همه توان آزاد رفتن را ندارن. Smile
حالا شما به حرف ایشون که می گن کارآفرینی کنید عمل کنید و یه کاری بیافرینید و نتیجه میاد خودش (کار خود به خود آفریده میشه Tongue).
۶ ماه چیه؟ اینجا بعضی ها هستند ۴ ساله علاف شدن!!! حسابشو بکن!! بابایی می دونی چیه؟ خیلی ها نمی خوان قبول کنن به رشتشون علاقه ندارن! Wink در نتیجه لجبازی می کنن!
یارو ۱ سال هم کمتر با امکانات روستا در حفظ می کنه(!) میره دندانپزشکی تهران!!!
سربازی هم برای همه آقا پسرهاست و حقشونه! Big Grin بعد از اون دیگه کارآفرینیت می رسی و دست چند نفرم میزاری تو کار! Big Grin Big Grin
فرار از ایران (پناهندگی) هم گزینه خوبیه! چون اینطور بهتون ماهیانه ۵۰$ حداقل میدن!
آخه هرجا میری میگن کارمند خانوم میخوایم. Big Grin
پسرها می خوان چی کار کنن؟ Tongue Big Grin
۱
۸
ارسال: #۱۸۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ) نوشته شده توسط:  آها! فرق ما با اونا اینه که اونا هدفمند این درس ها رو می گن، ما کپی پیستشون کردیم و اگه به صنعت مراجعه کنیم، در صورت نیاز که البته هیچوقت نیاز نیست از زیرشون در میریم و ماست مالی...
علوم کامپیوتر خودش یه رشته جداست!
چون این پست جای این بحثها نیست جوابتون به عنوان پیغام فرستادم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۲
ارسال: #۱۹۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
سلام عزیزم
سرباز اسلام شدی به به. من میگم این پرچم شریفو کم کم بیار پاین پرچم نظام وظیفه رو ببر بالا D: (شوخی می کنم فضا عوض شه)
در کل اگه این مطلب صحت داشته باشه من با تمام دوستانی که زحمت کشیدن برای کنکور همدردی میکنم و واقعا متاسفم چون دردناکه و تاسف بار ولی دوستان بازی هنوز تموم نشده نامید نباشید هنوز چیزی معلوم نیست. بهر حال شما هم بهتره به فکر یه کاری باشید نمیگم برید کار آفرینی کنید Big Grin من می گم از یه سینمایی پارکی استخری یه جایی که حالو هواتونو عوض می کنه استفاده کنید. اگر این مطلب صحت داشته باشه کنکورو ازتون گرفتن بقیه ی چیزارو خودتون از خودتون نگیرید
قربونتون برم نازتون میکنم از دور
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: LadyBird
ارسال: #۱۹۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  سوال فنی : چرا بچه شاخا یهو غیب شدن از مانشت و یک عده از افراد غریبه از پشت بوته اومدن بیرون؟؟؟ اصلا این خودش شک برانگیزهBig GrinBig GrinBig Grin
داداش بعضیا که جدیدا عضو شدن و اتفاقا خیلی هم خوشحال هستن و حرف از راهکار های تخیلی ............. میزنن به نظره من تو همون گروه سوال خریده ها هستن اومدن سرگوشی آب بدن شما جدیشون نگیر (بازم میگم همه نه)Big Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mindhunter
ارسال: #۱۹۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  پول؟ آها! پول! راست میگی همه توان آزاد رفتن را ندارن. Smile
حالا شما به حرف ایشون که می گن کارآفرینی کنید عمل کنید و یه کاری بیافرینید و نتیجه میاد خودش (کار خود به خود آفریده میشه Tongue).
۶ ماه چیه؟ اینجا بعضی ها هستند ۴ ساله علاف شدن!!! حسابشو بکن!! بابایی می دونی چیه؟ خیلی ها نمی خوان قبول کنن به رشتشون علاقه ندارن! Wink در نتیجه لجبازی می کنن!
یارو ۱ سال هم کمتر با امکانات روستا در حفظ می کنه(!) میره دندانپزشکی تهران!!!
سربازی هم برای همه آقا پسرهاست و حقشونه! Big Grin بعد از اون دیگه کارآفرینیت می رسی و دست چند نفرم میزاری تو کار! Big Grin Big Grin
فرار از ایران (پناهندگی) هم گزینه خوبیه! چون اینطور بهتون ماهیانه ۵۰$ حداقل میدن!
آخه هرجا میری میگن کارمند خانوم میخوایم. Big Grin
پسرها می خوان چی کار کنن؟ Tongue Big Grin

فکر میکنی کی هستی متلک بار دیگران میکنی؟
خیلی ادمی خودت؟
دختری گناه داره پسر بودی جوابت رو جوری میدادم بری پشتتم نبینی...
۶
۳
ارسال: #۱۹۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
نشستم تک تک پست ها رو خوندم ...
خوشحالم ...

یه حسی بهم دست داد انگار دارم تو "نیویورک" زندگی میکنم !

همه در مورد حق و عدالت و بررسی و بیت المال و حتما رسیدگی میشه و رسانه و قانون و ...

پ.ن۱: یه پیشنهاد پاشید لباس بپوشید برید بیرون تو شهرتون یه قدمی بزنید اگر شبیه "نیویورک" بود مطمئن باشید حقی هم ازتون ضایع نمیشه اما اگر شبیه شهرهای "ایران" بود ...

پ.ن۲: نظر شخصی هست ... شاید من اشتباه میکنم ... شاید واقع گرایی من هم به بدگمانی رسیده دیگه ... نمیدونم ...
۹
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: maxmax
ارسال: #۱۹۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ
همه چی دروغه جز فصل سرد فرو...
۲
۱
ارسال: #۱۹۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  آبرو ریزی شده ها ...
تو فرانس ۲۴ هم زدند

خیلی کامل تر نوشته ماجرا رو و عکس هم گذاشته از مدارک

صفحه موردنظر یافت نشد!!!!!!!!!
به نظر من اگه دفترچه ای لو رفته باشه احتمال لو رفتن دفترچه های دیگه هم هست من که به اینا بدبینم و بی اعتماد بدجورAngry
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۴۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۷۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۳۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۹۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۶۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۱۲ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close