زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟

ارسال: #۴۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ق.ظ
RE: پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  این خبر به نظر من ۹۹ درصد صحت نداره و فان هست بدلیل خیلی ساده...۱۸۵۰ تومان که ۲ کیلو پیازم بهش نمیدن مگر پاپوش باشه که بحثش جداست.
سایتش بود که بستنش. اون کسی که رفته به سازمان سنجش اطلاع داده با دست خالی نرفته گفته شب قبل کنکور سوالا رو دیده ولی باور نکرده صبح کنکور باورش میشه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ)maryam f نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  این خبر به نظر من ۹۹ درصد صحت نداره و فان هست بدلیل خیلی ساده...۱۸۵۰ تومان که ۲ کیلو پیازم بهش نمیدن مگر پاپوش باشه که بحثش جداست.
سایتش بود که بستنش. اون کسی که رفته به سازمان سنجش اطلاع داده با دست خالی نرفته گفته شب قبل کنکور سوالا رو دیده ولی باور نکرده صبح کنکور باورش میشه
۱۸۵۰ تومن؟
۰
۲
ارسال: #۴۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط matias.)
۱۸۵۰ تومن؟

آره بابا ۱۸۵۰ اینم عکس قسمت پرداختش (البته برا بعضی رشته ها ارزون تر میدادن ۱۵۵۰ Big Grin )
البته من خودم که نخریدم چون فکر میکردم کلاهبرداریه اما شایدم سوالارو بعد کنکور ارسال میکرده باید اون فرد که ادعا میکنه بیاد ثابت کنه

[تصویر:  254706_57279557720260841902.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68 , مورتن , mohammad.ardeshiri , mehdi.m2 , tarane1992
ارسال: #۴۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ
خوشبحال اونایی که خریدن و استفاده کردن و الان ساکتن

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۴
۲
ارسال: #۵۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط hosseini2012.)
من فقط گله ای دارم نسبت به جناب تنهایی عزیز
بنده خبری با محتوی همین پست رو جمعه شب (یعنی در روز برگزاری امتحان و بعد انجام شدن امتحان) فقط گزارش دادم بدون اینکه کسی رو متهم کنم و اینکه حتی صحت خبر رو صد در صد تایید کنم
اما متاسفانه نه تنها پست بنده بلافاصله مورد اعمال مدیریت قرار گرفت، بلکه به طور صریح اشاره شد که مانشت جای حتی طرح چنین اتهاماتی نیست و رسالت مانشت چیز دیگریست و این دست شایعات هر ساله در زمان کنکور مطرح میشه!
مدیر محترم بخش اطلاع رسانی کنکورهای کارشناسی ارشد هم به بنده میگن که لطفاً با طرح چنین موضوعاتی باعث به وجود اومدن دلهره در بچه ها نشید و اونها رو به استرس نندازید و بیخود اذهان رو مشوش نکنید! ولی تعجب میکنم، چطور خود جناب تنهایی حالا بعد اینکه میبینن که مسئله تا حدودی بغرنج و جدی شده و ظاهراً اتفاقاتی در این رابطه واقعاً به وقوع پیوسته حالا خودشون میان و به قول خودشون مسئله ای رو که ماهیت قضایی داره و جای حتی طرح اون در اینجا نیست رو در پستی جداگانه مطرح میکنند و ابعاد اون رو به طور مفصل مورد بررسی قرار میدن! در صورتی که بنده همین مطلب رو با ارائه مستندات کامل چند روز قبل مطرح کرده بودم.
فقط همین!
در هر صورت معنی دموکراسی مانشتی رو هم فهمیدیم!
ممنون از همگی و صمیمانه امیدوارم که موضوع لو رفتن و افشای سوالات صحت نداشته باشه هر چند با مدارکی که به دستم رسیده بالای نود درصد اطمینان دارم که این اتفاق افتاده و خیلی هم بعیده که حتی در صورت اثبات ادعا سنجش بیاد و اعتراف کنه که واقعا همچین اتفاقی افتاده به این دلیل که تبعات اون به شدت سنگین خواهد بود.

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: PanizIr
ارسال: #۵۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط مورتن.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  یک اعلان عمومی که راه پیگیری قانونی یک ادعای خطرناک -که میتونه به اعتبار یک سازمان دولتی خدشه وارد کنه- رو نشون میده اسمش تهدید نیست.

خانم آرزوهای خوب عزیز. شما یعنی واقعا برای این سازمان دولتی اعتبار قائل هستید که به دنبال خدشه دار نشدنش هستید؟ همه افراد مجبورن توسط این فیلتر گزینش بشوند کی هست که این سازمان رو قبول داشته باشه!! سازمانی که حتی کپی تستهایی که زدی رو هم بهت نمیده و میگه من خودم سازمان سنجشم همه باید بهم اطمینان داشته باشند. برای چی باید اطمینان داشته باشند. مثل اینکه بری بانک دولتی رسید نده بعد بگه من بانکم وابسته به دولت جمهوری اسلامیم احتیاجی به رسید نیست!!!

همیشه و همه جا ادعاهای کذب بصورت موقت رو اذهان مردم اثر میزارند و فوری پاک خواهند شد مگر آنکه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , atenaa , mehdi.m2 , Samy , ☺☺☺☺☺☺☺ , FAM , mortez28 , fatima.sr68 , El@he
ارسال: #۵۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  ۱۸۵۰ تومن؟

آره بابا ۱۸۵۰ اینم عکس قسمت پرداختش (البته برا بعضی رشته ها ارزون تر میدادن ۱۵۵۰ Big Grin )
البته من خودم که نخریدم چون فکر میکردم کلاهبرداریه اما شایدم سوالارو بعد کنکور ارسال میکرده باید اون فرد که ادعا میکنه بیاد ثابت کنه

اینکه ۹۳ نیست!
۲
۰
ارسال: #۵۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط matias.)
بچه ها کم لطفی نکنین سازمان سنجش هم کلی زحمت کشیده ..شما فکر کنم با نظام آموزشی مشکل دارین سر سازمان سنجش خالی میکنین البته کلی ایراد داره ها مثلا خودم سر تعداد سوالای علوم امسال اعصابم داغونه اما اینا زحمت هم میکشن
به شخصه خودم آقای توکلی رو خیلی قبول دارم کسی که بعد از بازنشستگی هم داره کار میکنه.. یعنی عشق و علاقه داره به کارش

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  ۱۸۵۰ تومن؟

اینکه ۹۳ نیست!

از خود صاحب سایت باید پرسید Big Grin البته تو لینک وبلاگش نوشته بود ۹۳ و وقتی کلیک میکردی میرفت اینجا که نوشته ۹۲!
صفحه مورد نظر در سایت آرشیو جهانی موجود است اما به دلیل فیلتر بودن از دادن لینک معذوریم خودتون یه سرچ کنین پیدا میکنین
نا سلامتی برو بچ کامپیوتر هستینا Smile
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ق.ظ، توسط Aliteh.)
نقل قول: یکی از این دانشجویان رشته معماری در گفت‌وگو با «اعتماد» می‌گوید: «آزمون ما قرار بود صبح روز جمعه ۲۵ بهمن ماه برگزار شود. شب قبل برای آشنایی با نمونه سوالات گرایش‌های مشابه عنوان نمونه سوالات کارشناسی ارشد معماری را سرچ کردم و موفق شدم از یک سایت فایل پی دی اف سوالات را به قیمت ۱۸۵۰ تومان خریداری کنم.»
منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من موندم با این عنوان سرچ ایشان ، اون سایته چه سئو خوبی داشته !!
حالا تمام این بحث ها به کنار ، اون دانشجوی فعالی که شب قبل از آزمون یادش اومده که نمونه سوال دانلود کنه رو کجای دلمون جا بدیم ؟ Big Grin
اصلا صبح آزمون ، زود بیدار می شدی ، سوالات رو دانلود می کردی بهتر بود ! Big Grin (یاد دوران مدرسه به خیر که صبح زود مشقامون رو می نوشتیم! Big Grin )

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , kimidoonekekie , mehdi.m2 , پوونه , tayebe68 , elynn66 , PanizIr
ارسال: #۵۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط matias.)
جالبه توی وبلاگش ادعا کرده که دفترچه B مهندسی رو داره در حالی که دفترچه ارائه شده توسط سنجش A و دفترچه قرار گرفته در مانشت D هست حالا این B رو از کجا آورده خدا میدونه! (آیا واقعا لو رفته؟) شایدم خودش آورده بیرون Smile)) تو همه آزمونا هم بوده حتما
ما هم شرلوک هلمزی شدیم واسه خودمونا Big Grin
[تصویر:  254717_18831130613395051971.jpg]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , fatima.sr68
ارسال: #۵۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط sahar bano.)
یعنی من اینقد اطمینان داشتم به سازمان سنجش که تنها چیزی که توی گوگل سرچ نکردم سوالات ارشد بوده

الان حس بدبختی بهم دست داد

بشینم برا آزاد بخونم و پولامو جمع کنم

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , mahtab69 , fatima.sr68 , nlp@2015
ارسال: #۵۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ق.ظ
چه مردم زودباوری داریم
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۵۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  
نقل قول: یکی از این دانشجویان رشته معماری در گفت‌وگو با «اعتماد» می‌گوید: «آزمون ما قرار بود صبح روز جمعه ۲۵ بهمن ماه برگزار شود. شب قبل برای آشنایی با نمونه سوالات گرایش‌های مشابه عنوان نمونه سوالات کارشناسی ارشد معماری را سرچ کردم و موفق شدم از یک سایت فایل پی دی اف سوالات را به قیمت ۱۸۵۰ تومان خریداری کنم.»
منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا تمام این بحث ها به کنار ، اون دانشجوی فعالی که شب قبل از آزمون یادش اومده که نمونه سوال دانلود کنه رو کجای دلمون جا بدیم ؟ Big Grin
اصلا صبح آزمون ، زود بیدار می شدی ، سوالات رو دانلود می کردی بهتر بود ! Big Grin (یاد دوران مدرسه به خیر که صبح زود مشقامون رو می نوشتیم! Big Grin )
آقا ما هر روز تو نت ول می گشتیم خبری نبود حالا یه روز نرفتیم نت کلی ضرر کردیمBig Grin
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , mehdi.m2 , tarane1992 , tayebe68 , nlp@2015 , perlan , samaneh@90
ارسال: #۵۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ق.ظ
خداییش حاضر بودین سوالارو بخرین و ارشد قبول بشین؟؟؟ از نظر اخلاقی آیا درسته؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ☺☺☺☺☺☺☺ , Amoojan , fatima.sr68 , PanizIr , hnarghani , sorenamusic
ارسال: #۶۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط Aliteh.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  جالبه توی وبلاگش ادعا کرده که دفترچه B مهندسی رو داره در حالی که دفترچه ارائه شده توسط سنجش A و دفترچه قرار گرفته در مانشت D هست حالا این B رو از کجا آورده خدا میدونه! (آیا واقعا لو رفته؟) شایدم خودش آورده بیرون Smile)) تو همه آزمونا هم بوده حتما
ما هم شرلوک هلمزی شدیم واسه خودمونا Big Grin
Big GrinBig Grin
توی یه وبلاگ دیگه پاسخ های فناوری ۹۳ رو داره ! نمی دونم چه خبره ! ؟ پاسخ ها رو از کجا آورده ؟
[تصویر:  254723_14387224200587872913.jpg]

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۸ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۳۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۸۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۲۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close