زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چندتا توصیه برای بچه هایی که فردا کنکور دارن

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
Rainbow چندتا توصیه برای بچه هایی که فردا کنکور دارن
فکر میکنم بهتره اینکار رو بکنین اینا فقط نظره منه و شاید اشتباه باشه

۱-حتما کارتتونو چک کنین که کارت قبلی رو به اشتباه نبرین چون شماره صندلی عوض شده نسبت به کنکوری که کنسل شد( یکی براش این مشکل پیش اومد وکلی استرس بهش وارد شد)

۲-با اینکه نوشابه های انرژی زا جنبه تبلیغی داره و واقعا حرفای تو تبلیغ براورده نمیشه اگه میتونین با خودتون حتما نوشابه انرژی زا ببرین به علته کافیئن وسودیم و ویتامین وستریک و........ درسته که انرژی نمیده ولی خستگی و بی حوصله گی رو بر طرف میکنه

۳-با کسی هم فکری نکنین ۹۰% سیاهی لشگرن و به محض اینکه ساعت ۱۰ شه میرن ولی وقتی ببین کسی بلد پوز بلد بودن میدن تا یه چیزی بدست بیارن یه چندتا جواب غلط هم میدن کسی شک نکنه

۴-اگه میتونین تا شب انقدر پیاده روی کنین که هم مغزتون استراحت کرده باشه هم سر ساعت ۱۱ خوابتون ببره

۵-سرجلسه هم به ترییب سوالا رو حل کنین مثل من نباشه که اول رفتم سراغ تخصصی واقعا ضرر کردم ترتیب سازمان سنجش بهترینه مگر اینکه بخواین زبان رو رد کنین یا چیزی که نخوندین
۶-سر صبحم بعد صبحونه قبل رقتن حتما یه گل گاو زبان با لیمو امانی بخورین خیلی خوبه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , tabassomesayna , alagh , 30noohe , tayebe68 , izadan11 , fulgent , Riemann , amash , sand , ladymj
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: چندتا توسیه برای بچه هایی که فردا کنکور دارن
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  فکر میکنم بهتره اینکار رو بکنین اینا فقط نظره منه و شاید اشتباه باشه

۱-حتما کارتتونو چک کنین که کارت قبلی رو به اشتباه نبرین چون شماره صندلی عوض شده نسبت به کنکوری که کنسل شد( یکی براش این مشکل پیش اومد وکلی استرس بهش وارد شد)

۲-با اینکه نوشابه های انرژی زا جنبه تبلیغی داره و واقعا حرفای تو تبلیغ براورده نمیشه اگه میتونین با خودتون حتما نوشابه انرژی زا ببرین به علته کافیئن وسودیم و ویتامین وستریک و........ درسته که انرژی نمیده ولی خستگی و بی حوصله گی رو بر طرف میکنه

۳-با کسی هم فکری نکنین ۹۰% سیاهی لشگرن و به محض اینکه ساعت ۱۰ شه میرن ولی وقتی ببین کسی بلد پوز بلد بودن میدن تا یه چیزی بدست بیارن یه چندتا جواب غلط هم میدن کسی شک نکنه

۴-اگه میتونین تا شب انقدر پیاده روی کنین که هم مغزتون استراحت کرده باشه هم سر ساعت ۱۱ خوابتون ببره

۵-سرجلسه هم به ترییب سوالا رو حل کنین مثل من نباشه که اول رفتم سراغ تخصصی واقعا ضرر کردم ترتیب سازمان سنجش بهترینه مگر اینکه بخواین زبان رو رد کنین یا چیزی که نخوندین
۶-سر صبحم بعد صبحونه قبل رقتن حتما یه گل گاو زبان با لیمو امانی بخورین خیلی خوبه
توصیه

خخخ آره همون

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط tayebe68.)
چندتا توسیه برای بچه هایی که فردا کنکور دارن
بچه های کامپیوتر اصلا نگران نشید و تاثیر منفی نگیرید از واکنش بچه های آیتی ، به نظر من کنکور نسبت به پارسال خیلی بهتر بود
سوالات سخت هم داشت آسون هم داشت، ولی حس می کنم امسال استانداردتر بود !!!

ایشالا فردا کنکورتون رو پودر کنید و پیروزمندانه برگردید

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , fulgent , asiehmohammadian , amash , tabassomesayna , frZne , ladymj
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  بچه های کامپیوتر اصلا نگران نشید و تاثیر منفی نگیرید از واکنش بچه های آیتی ، به نظر من کنکور نسبت به پارسال خیلی بهتر بود
سوالات سخت هم داشت آسون هم داشت، ولی حس می کنم امسال استانداردتر بود !!!

ایشالا فردا کنکورتون رو پودر کنید و پیروزمندانه برگردید

ایشون درست میگن البته سوالا اصلا استاندارد نبود ولی برای همه استاندارد نبود

سپاس‌گزاری شده توسط: fulgent , ladymj
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ
بچه های کامپیوتر اصلا نگران نباشید
الان که داریم جوابا رو چک میکنیم با بچه ها بنظر خوب میاد حالا ببینیم خدا چی میخواد Smile
بنظر من الکی سیاه نکنید.۵تا درست زدن بهتر از ۱۰ تا زدن با ۳و ۴تا غلطه.
من خودمم فردا میخوام کامپیوتر بدم
آرزوی موفقیت دارم برای هممون دوستان عزیز Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , mohammad.ardeshiri , amir_hossein
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  بچه های کامپیوتر اصلا نگران نباشید
الان که داریم جوابا رو چک میکنیم با بچه ها بنظر خوب میاد حالا ببینیم خدا چی میخواد Smile
بنظر من الکی سیاه نکنید.۵تا درست زدن بهتر از ۱۰ تا زدن با ۳و ۴تا غلطه.
من خودمم فردا میخوام کامپیوتر بدم
آرزوی موفقیت دارم برای هممون دوستان عزیز Smile

دقیقا

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
اقا مرسی از راهنمایی ها..شما که حتما به نتیجه میرسی من شک ندارم در مورد شما

:دی
جون ما توسیه رو درس کن..خیلی اذیت می کنه منو Smile)

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Good! , tayebe68
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  :دی
جون ما توسیه رو درس کن..خیلی اذیت می کنه منو Smile)
قشنگیش به همونهTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , iammiti , tayebe68
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ
اکثر سوالات حفظی بود

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , mehdi.m2 , ladymj
ارسال: #۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  -سر صبحم بعد صبحونه قبل رقتن حتما یه گل گاو زبان با لیمو امانی بخورین خیلی خوبه
حالا تو دهات از کجا گل گاوزبون یا لیمو عمونی گیر بیاریم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , kati , mehdi.m2 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط alagh.)
خدایا به وضعیت الانم نگاه نکن به اینکه اینننننننن همه ریاضی خودم و الان منتظر فقط زدن ۴ تا ریاضی ام تازه اگر هم بشه
به این که اینننننننن همه زبان خوندم ۲ دور ۵۰۴ زبان عمومی پارسه و لی وضعم خوب نیس
به این که ایننننننننننن همه سعی کردم مفهومی بخونم ولی الان احساس میکنم هیچ!
خدایا به این نگاه کن که من از اولش به امید تو درس خوندم به امید اینکه هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیذاری

به این نگاه کن که ۷ ماه تمومه :
ارزوی یه خواب صبح با خیال راحت به دلم نشست
تمام دغدغه های غیر درسیمو تو دلم ریختم و درس خوندم
یه دونه مهمونی نرفتم
ارزوی فیلمای بعد ناهار به دلم نشست
با حرف مردم کنار اومدم که چقد درس میخونی و الان هم همه منتظرن ببینن چیکار میکنم
رنگ فیس بوکمو ندیدمSmile

خدایا من دیگه به اخر خط رسیدم منو فردا تنها نذاری. بذار با دست پر برگردم میدونم کنکور اخر دنیا نیس ولی....

این بهمن ماه رو هم بستن کلی منو ناراحت کردن شب اخریSmile از همین تریبون اقا محمد برای همتون ارزوی موفقیت میکنم...

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  فکر میکنم بهتره اینکار رو بکنین اینا فقط نظره منه و شاید اشتباه باشه

به این توصیتون گوش کردم معذرت توسیه Smile رفتم بیرون دیدم مردم با خیال راحت دارن خرید میکنن و میخندن و..گفتم خدایا من در چه حالیمو اینا در چه حالینSmile ولی خوب بود یه کم انرژژژی گرفتمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , tarane1992 , tabassomesayna , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , kati
ارسال: #۱۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: چندتا توصیه برای بچه هایی که فردا کنکور دارن
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  -سر صبحم بعد صبحونه قبل رقتن حتما یه گل گاو زبان با لیمو امانی بخورین خیلی خوبه
حالا تو دهات از کجا گل گاوزبون یا لیمو عمونی گیر بیاریم!

Big Grin اونجا چیزای بهتر هست

ارسال: #۱۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  رنگ فیس بوکمو ندیدمSmile
همه حرفات عالی بودن و همین طور این حرفت(فیسبوک)که قشنگ گفتی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh
ارسال: #۱۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
چندتا توصیه برای بچه هایی که فردا کنکور دارن
خوب دیگه ما کم کم میریم بخوابیمSmile
نمیدونم چرا ولی حس کسی رو دارم که خبر نداشته و یه دفعه بهش میگن فردا کنکور داریSmile
امیدوارم همش حس باشهSmile
شبتون شیک...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  خوب دیگه ما کم کم میریم بخوابیمSmile
نمیدونم چرا ولی حس کسی رو دارم که خبر نداشته و یه دفعه بهش میگن فردا کنکور داریSmile
امیدوارم همش حس باشهSmile
شبتون شیک...

شب خوش ما هم همین حسو داشتیم دیشب امیدوارم موفق باشی و فردا ازت خبرای خوب بشنوم ببینم چیکار میکنی

سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , alagh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۹۲۴ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۳۶ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۶۳۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۸ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close