زمان کنونی: ۱۲ تیر ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)

ارسال: #۲۵۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)
اطلاعیه سنجش در خصوص انتشار دفترچه و کلید در روزهای آتی +
یک اعلان مهم در خصوص ممنوعیت انتشار شایعات اخیر در مانشت که حتما توجه بفرمایید لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۵۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  بازم که خودتون جواب خودتونو دادین شما طراح کنکور میشدی خیلی خوب بود (واسه اینکار اقدام کن بچه هام دعات میکنن)Tongue

چشم عزیز دل فردا میرم سنجش اقدام میکنم ...
تو رشته خودمون (الکترونیک) حداقل نصف طراح ها رو میشناسیم ... و معمولا جزوه هاشون تو نت pdf هاش موجود هست ...
این دیگه واقعا سوال بود فدات شم !! اما زیاد مهم نیست بیخیال ... تشکر از صبر و شکیبایی دوستان و آرزوی قبولی همه عزیزان مانشت
ارسال: #۲۵۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ
یجوری عذاب وجدان گرفتم

چون هم مدیریت زمان نکردم

هم یه حسی میگه پسر اونایی که ۲تا گزینه گیر کردی غلط شده

اما ۱% فکر کنید حتی تایپیک کنکور ۹۳ باز کنم اردیبهشت اطلاعات ورودی می‌زنیم بد چشم می‌بندیم هزاران دعا ،قلب پر طپش...

بزور این چشمارو باز می‌کنم یاااااا داد می‌زنیم از خوشحالی‌

یا یه بغضی چیزی حسرتی یااااااااا میگیم به درک

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۲۵۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  اما ۱% فکر کنید حتی تایپیک کنکور ۹۳ باز کنم اردیبهشت اطلاعات ورودی می‌زنیم بد چشم می‌بندیم هزاران دعا ،قلب پر طپش...

بزور این چشمارو باز می‌کنم یاااااا داد می‌زنیم از خوشحالی‌
وای منم فکر اون لحظه رو میکنم ....سعی میکنم زیاد به فکر کردن ادامه ندمBig Grin
ارسال: #۲۶۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ
دقیقا از اونجایی پایگاه اومد که من نخوندم
زبانش که خوب بود...
گسسته و مدیریت و هوش هم خوب بود
اینا نیمه پر لیوانه!!! نیمه خالیش بماند
برای سال بعد از کی شروع کنم خوبه؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
ارسال: #۲۶۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ
اخه همیشه گسسته سخت بود...
الان من خیلی ضرر کردم گذاشتم کنار درسته؟
بهم بگید من طاقتشو دارمHuh
ارسال: #۲۶۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  اخه همیشه گسسته سخت بود...
دوست عزیز شما دیگه خوب یا بد کنکور دادید تموم شده
منم تخصصی بدشانسی اوردم در صورتی که برای همه راحت بوده و خوب زدن.
گسسته رو خیلی ها کنار گذاشتن اما تخصصی رو نه
الان وقتشه خوش بگذرونیم Big Grin
و به فکر وزن کم کردن باشیم!Tongue

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tahereh_abbasi , msalehi1991
ارسال: #۲۶۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  اخه همیشه گسسته سخت بود...
دوست عزیز شما دیگه خوب یا بد کنکور دادید تموم شده
منم تخصصی بدشانسی اوردم در صورتی که برای همه راحت بوده و خوب زدن.
گسسته رو خیلی ها کنار گذاشتن اما تخصصی رو نه
الان وقتشه خوش بگذرونیم Big Grin
و به فکر وزن کم کردن باشیم!Tongue
بابا شماها چی کار کردین این قدر وزنتون زیاد شده؟
من یا ۴۹/۵ شروع کردم الان ۴۷ کیلوئم. حالا کاهش وزنش به کنار صورتم با اسکلت برابری می کنه Confused
می گن شبیه خطای دید شدی Sad

این بچه های آی تی کجان؟ مگه ما خودمون این جا رو نداریم می ریم تو استکان نرم افزاری ها ولو می شیم؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۶۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
ما داریم به صورت میان رشته ای فعالیت می کنیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , zeitun , Amoojan , sand
ارسال: #۲۶۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  ما داریم به صورت میان رشته ای فعالیت می کنیم Big Grin
احتمالا دلیلش اینه که آی تی خودش یه رشته ای بین رشته ای.
واسه همینه خودمون هم معلقیم

راستی من یه اعتزاضی داشتم به این کتابای تست. این مدت هی این تستارو نگاه می کردم. پای سوالای نزم افزار نوشته بود مهندسی
واسه سوالای ما نوشته بود آی تی. یعنی چی اون وقت؟ مگه ما مهندسی نیستیم؟ ببین یه ریاضی مهندسی پاس کردنا دیگه ما شدیم آی تیه خالی اونا شدن مهندسی Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۲۶۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  احتمالا دلیلش اینه که آی تی خودش یه رشته ای بین رشته ای.

راستی من یه اعتزاضی داشتم به این کتابای تست. این مدت هی این تستارو نگاه می کردم. پای سوالای نزم افزار نوشته بود مهندسی
واسه سوالای ما نوشته بود آی تی. یعنی چی اون وقت؟ مگه ما مهندسی نیستیم؟ ببین یه ریاضی مهندسی پاس کردنا دیگه ما شدیم آی تیه خالی اونا شدن مهندسی

من زیاد این چیزا رو نمی فهمم اخه خودم جزو مهندسا هستم
این جمله رو هم یه جا شنیده بودم تو پس زمینه ذهنیم هنوز باقی مونده بود گفتم شاید اینجا درست باشه که گفتم
فقط کسایی که ریاضی مهندسی رو پاس کردن می دونن فرق مهندسی با ای تی چی هست فقط اونا
ارسال: #۲۶۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  اخه همیشه گسسته سخت بود...

سخت یا آسون چه فرقی داره به نظره من برای گسسته باخته زیادی نداره اگه حذف کنی و بعدا سوالا آسون باشه چرا؟ چون کسی که گسسته خونده و برای آیتی خونده خودشو برای یه آزمون خیلی سخت آماده کرده به همون اندازه ای که شما برای ساختمان , الگوریتم , شبکه و نرم وقت گذاشتین وقت گذاشته وطبعیتا از درسای دیگش وقت کم کرده یعنی از تایم اونا زده شما ۴ تا درس رو کاملا بلدی و اون ۵ تا درسو به صورت نصفو نیمه من اگه بازم انتخاب کنم حتی اگه امسال رتبم خوب نشه بازم ترجیح میدم ۴تا درس رو بلد باشم بطور کامل تا اینکه ۵تا درسو نصفه و نیمه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

ارسال: #۲۶۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  اخه همیشه گسسته سخت بود...

سخت یا آسون چه فرقی داره به نظره من برای گسسته باخته زیادی نداره اگه حذف کنی و بعدا سوالا آسون باشه چرا؟ چون کسی که گسسته خونده و برای آیتی خونده خودشو برای یه آزمون خیلی سخت آماده کرده به همون اندازه ای که شما برای ساختمان , الگوریتم , شبکه و نرم وقت گذاشتین وقت گذاشته وطبعیتا از درسای دیگش وقت کم کرده یعنی از تایم اونا زده شما ۴ تا درس رو کاملا بلدی و اون ۵ تا درسو به صورت نصفو نیمه من اگه بازم انتخاب کنم حتی اگه امسال رتبم خوب نشه بازم ترجیح میدم ۴تا درس رو بلد باشم بطور کامل تا اینکه ۵تا درسو نصفه و نیمه
آفرین مشکل همینجاس که ازون ۳،۴ تا درس دوتاش به کارمون اومد.Big Grinچون شبکه که فکر میکردم انقد خوب بلدم ....دیگه میدونید دیگهUndecided
واسه همینه که به نفع کامپیوتریا شد!چون اونا نه شبکه خونده بودن نه نرم افزار.وقتشونو گذاشتن واسه زبان و اینها.ولی ما دونه دونه شبکه رو خوندیم ...Sad
ارسال: #۲۶۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  

آفرین مشکل همینجاس که ازون ۳،۴ تا درس دوتاش به کارمون اومد.Big Grinچون شبکه که فکر میکردم انقد خوب بلدم ....دیگه میدونید دیگهUndecided
واسه همینه که به نفع کامپیوتریا شد!چون اونا نه شبکه خونده بودن نه نرم افزار.وقتشونو گذاشتن واسه زبان و اینها.ولی ما دونه دونه شبکه رو خوندیم ...Sad
چرا به نظره من میشد ساختمان ۳تا زد طراحیم مشد ۳تا زد و شبکه من یکی زدم و البته اگه نرم رو خوب خونده باشین میتونستین ۶تا رو بزنین ولی امسال متاسفانه اینجوری دنشد معمولا درسایی که بین رشته it و نرم مشترک هست رو سازمان سنجش سخت میده که بچه های هر کدوم نتونن بدون خوندن درسای خاص اون رشته رتبه ی خوبی بیارن این مختص به it و کامپیوتر نیست و همه رشته های که شباهتشون زیاده اینجوریه ولی متاسفانه این عمل برای کنکور ۹۳ رعایت نشد .یکی از دلایل سخت دادن زبان گسسته ساختمان و طراحی همین بود وهمینطور سیستم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

ارسال: #۲۷۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  احتمالا دلیلش اینه که آی تی خودش یه رشته ای بین رشته ای.

واسه سوالای ما نوشته بود آی تی. یعنی چی اون وقت؟ مگه ما مهندسی نیستیم؟ ببین یه ریاضی مهندسی پاس کردنا دیگه ما شدیم آی تیه خالی اونا شدن مهندسی

من زیاد این چیزا رو نمی فهمم اخه خودم جزو مهندسا هستم
این جمله رو هم یه جا شنیده بودم تو پس زمینه ذهنیم هنوز باقی مونده بود گفتم شاید اینجا درست باشه که گفتم
فقط کسایی که ریاضی مهندسی رو پاس کردن می دونن فرق مهندسی با ای تی چی هست فقط اونا

ئه ئه فراموش کرده بودم به جبهه مخالف تعلق دارین Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۴۱۹ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۵,۳۳۸ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۲۳۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۵۵۴ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۳,۱۶۵ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۸۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۱۵۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۸۶۷ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۹۱۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close