زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وبلاگ مفید برای تابستان ۹۰

نظرسنجی: آیا تمایل به فعالیت این وبلاگ و همراهی با آن برای دوره ی تابستان ۹۰ دارید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۱۰۰/۰۰%
    بله ۱۰۰/۰۰%
۸ ۱۰۰/۰۰%
  • ۰%
    خیر ۰%
۰ ۰%
در کل ۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
این وبلاگ برای کمک به داوطلبین آزمون ارشد کامپیوتر ایجاد شده و شروع فعالیت آن از اول خرداد ۹۰ می باشد.

با سلام

از اونجایی که من با معرفی این وبلاگ در وبلاگ برخی از دوستان سعی کردم که این وبلاگ داوطلب داشته باشه اما همچنان فقط بیننده داره، ادامه‌ی فعالیت این وبلاگ رو منوط به ارسال برنامه ریزی و درخواست شما تا آخر خرداد قرار میدم.

درصورتی که حتی یک نفر بخواد من هستم ولی اگر درخواستی نباشه ادامه‌ی فعالیت این وبلاگ بی معنی و تلاش بیهوده ست!

در این وبلاگ پست دیگری نخواهید دید، مگر به درخواست شما.

شاد و سربلند باشید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , marjan2001 , ایرسا , parimehraban , ali_computer69
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ب.ظ
سلام دوست عزیز خوب شما همینجا توی این فروم بهتر میتونید به داوطلب‌ها کمک کنید تا یک وبلاگ مجزا البته اگه قصدتون فقط کمک باشه و اگه نه برای آینده اون وبلاگ برنامه ای دارید اون وضعیتش فرق میکنه.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ali_computer69
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
نه من هیچ آینده ای برای اون وبلاگ ندارم و فقط واسه تابستون با بچه‌ها همراه میشم ولی اینجا یه جورایی همه چیز در همه!

اگه آخرین پست وبلاگ رو مطالعه کرده باشین، باید متوجه شده باشین که با برنامه هایی که تو ذهنمه اینجا نمیشه کاری کرد! مثلا برگزاری آزمون و ... یه جورایی بهم میریزه! من فقط قصدم کمکه و واقعا اگه تا آخر خرداد کسی نخواد وبلاگ رو تعطیل می کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ ب.ظ
RE: وبلاگ مفید برای تابستان ۹۰
(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)helper نوشته شده توسط:  نه من هیچ آینده ای برای اون وبلاگ ندارم و فقط واسه تابستون با بچه‌ها همراه میشم ولی اینجا یه جورایی همه چیز در همه!

اگه آخرین پست وبلاگ رو مطالعه کرده باشین، باید متوجه شده باشین که با برنامه هایی که تو ذهنمه اینجا نمیشه کاری کرد! مثلا برگزاری آزمون و ... یه جورایی بهم میریزه! من فقط قصدم کمکه و واقعا اگه تا آخر خرداد کسی نخواد وبلاگ رو تعطیل می کنم.
باز به نظر من اینجا خیلی بهتر میتونید ایده هاتون رو اجرا کنید مثلا اجرای کنکورآزمایشی که گفتین فوقش اینکه درخواست میکنید کسی توی اون تاپیک پست نده و ....
ولی نمیدونم شایدم شما درست میگید به هر حال تلاش شما قابل تقدیره امیدوارم موفق باشید.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی وب‌سایت‌های مفید و خوبی که می‌شناسیم! Milestone ۱۶ ۱۱,۹۱۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۲,۷۹۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترم تابستان دانشگاه بیرجند Boruto ۰ ۱,۴۸۹ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Boruto
  [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ software94 ۷۱ ۷۲,۳۴۲ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Fdgl
Information در جستجوی منبعی ساده، مختصر و مفید برای معادلات دیفرانسیل SepehrE46 ۱ ۲,۲۷۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: James Sullivan
  منبع مناسب و مفید برای structure and written expersion جهت شرکت در MSRT لهمشد ۱ ۲,۹۴۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zoshan3
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۷۰۰ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  نکاتی مفید برای پاسخ دادن به داورهای یک مقاله equilibrium ۱۰ ۱۶,۱۳۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  لینکهای مفید مخصوص جمع بندی Rehe1994 ۱ ۱,۶۳۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ Pure Liveliness ۱۱۷ ۱۰۹,۹۳۰ ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: newrasan

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close