زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث درمورد انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد IT93

ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ
با توجه به اینکه امسال دانشگاه آزاد برای رشته آی تی تهران هم گذاشته نظرتون چیه؟شما اول قزوین باراجین رو انتخاب می کنید یا تهران؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
چه انتخاب سختی
۰
۱
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط milDereD.)
خوب علوم تحقیقاتم دانشگاه خوبیه
روال اینه که اول معمولا تهران میزنن اکثرا

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه امسال دانشگاه آزاد برای رشته آی تی تهران هم گذاشته نظرتون چیه؟شما اول قزوین باراجین رو انتخاب می کنید یا تهران؟

خوب علوم تحقیقاتم دانشگاه خوبیه
روال اینه که اول معمولا تهرانو اول میزنن اکثرا
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
بیشتر از نظر سطح علمی و استادا و... و این که خوب تهران اولین باره که این رشته ارائه میشه ولی قزوین قدیمی تره و استادای واقعا خوبی داره.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
اینجور که من شنیدم باراجین حدود ۸ساله آیتی داره ولی علوم تحقیقات سال اولشه و با این اوصاف باراجین از لحاظ تجربه و تکمیل اساتید باید در وضع بهتری باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
بچه ها من واقعا موندم چه کنم...
کسی راهنمایی نداره یا کسی رو نمی شناسه بتونه کمکی کنده
الان در حال حاضر من تجارت قزوین آوردم(البته من خودم علاقمندیم شبکه بود که متاسفانه قزوین شبکه نیاوردم)
حلا با این رشته شهر های جدید چه کنم؟
بخودم یه همچین فکری دارم...
اینکه تکمیل تهران بزنم شبکه (حلا اینکه کدو بشه اونم نمی دونم مثلا مرکز - شمال - جنوب)
بعدش به حول قوه الهی قبول که شدم برم ثبت نام تا بهمن که تکمیل بدن بزنم قزوین و بعدش از ترم دو برم قزوین
تازه تو این یه ترم معلوم می شه واحد دانشگاهی تهذان(حالا هر کدوم که شد)چند مرده حللاجن شاید خوب بوو راضی بودمو اصلا قزوین نرفتم
این فکریه که کردم
ولی بازم که فکر کردم می گم تجارت الکترونیک علوم تحقیقاتو بزنم بالای همه
کلا قاطی کردم...
کسی پیشنهادی داره یا مثلا می شه سطح جنوب و شمال و مرکز رو سنجید؟
یه کی بهم گفت اینجوری بزن:
۱-تجارت علوم
۲- شبکه تهران مرکز
۳-شبکه تهران جنوب
۴-شبکه تهران شمال
۵-تجارت مرکز
۶-تجارت جنوب
۷-تجارت شمال
بعد از تکمیل ظرفیت قزوین ایشالا
البته بعضی ها هم می گن قزوین درس خوندن سخت و مشکله اینم رفته رو مخم...
کسی از بچه ها تو ارشد شبکه قزوین هست یا می شناسه ببینیم این مشکل واقعا هست
بدون شک تو این واحد های جدید نمی تونه همچین مشکلی باشه...
حالا نظر شما چیه؟؟

بچه ها کججایین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیاین یه مشورتی بدین دیگهههههههههه
۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط parpar.)
این مطالب را بخوانید در آخر خودتان تصمیم گیرنده هستید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیشنهاد بنده یا این که تجارت قزوین بروید
یا الان تهران جنوب یا شمال یا مرکز یا علوم تحقیقات بروید چون تهران ها همگی تازه این ترم ورودی میگیرند و در یک سطح هستند بعد ترم بعد تکمیل شبکه قزوین بزن
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pedram25teh
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
RE: بحث درمورد انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد IT93
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  این مطالب را بخوانید در آخر خودتان تصمیم گیرنده هستید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا الان تهران جنوب یا شمال یا مرکز یا علوم تحقیقات بروید چون تهران ها همگی تازه این ترم ورودی میگیرند و در یک سطح هستند بعد ترم بعد تکمیل شبکه قزوین بزن

آره نظر خودم هم همینه
فقط اینکه اگه بد شانسی بیارم قزوین تکمیل نده مجبورم همونجا به شبکه ادامه بدم و اگه با سطحش حال نکردم تکلیف چبه؟آیا می شه بهمن برگردم سر همون تجارت قزوین؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parpar , m.mosallaei
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط parpar.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  این مطالب را بخوانید در آخر خودتان تصمیم گیرنده هستید

آره نظر خودم هم همینه
فقط اینکه اگه بد شانسی بیارم قزوین تکمیل نده مجبورم همونجا به شبکه ادامه بدم و اگه با سطحش حال نکردم تکلیف چبه؟آیا می شه بهمن برگردم سر همون تجارت قزوین؟

بله میشه فقط باید شهریه ثابت یک ترم را بدهید
تجارت هم رشته خوبی هست اساتیدش هم خیلی خوبه ،
به نظرم چارت رشته شبکه و تجارت را مطالعه کنید و در آخر تصمیم گیری کنید
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pedram25teh
ارسال: #۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  این مطالب را بخوانید در آخر خودتان تصمیم گیرنده هستید

آره نظر خودم هم همینه

متشکرم

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  

آره نظر خودم هم همینه

متشکرم

به نظرتون تهران مرکز یا تهران شمال با چه ترازی شبکه می گیره!!؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
من فکر میکنم شما باید اول تکلیف خودتونو روشن کنید شبکه میخواید یا تجارت. بعد دانشگاه رو با توجه به شرایط انتخاب کنید. یعنی انتخاب رشته ارجح هست به انتخاب دانشگاه. بعد اگر بهمن قزوین تکمیل ظرفیت داشته باشه احتمال قوی بقیه دانشگاه ها از جمله علوم تحقیقات هم باید داشته باشه. البته این نظر منه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۱۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
دوست من ورودی بهمن شبکه قزوین (علوم تحقیقات ) هست. ازش پرسیدم میگه استاداش با خود واحد تقریبا یکیه و این خیلی خوبه. البته الان ایشون انتقالی گرفته به خود واحد قزوین. چیزی که میگه اینه سخت گیری توش زیاده چه تو واحد چه تحقیقات. همه چی بخودتون بستگی داره. هم تجارتش اساتید خوبی داره هم شبکه ش. اما خب شبکه یه سطح بالاتر از تجارته. و چون از امسال دکتری شبکه رو هم زده میتونه آینده خیلی خوبی توی این رشته برای ما داشته باشه.
در کل قزوین یه رزومه ی تدریسی بهتری نسبت به تهران داره. اما تهرانم طرفدارای خودشو داره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , arminjahan , pedram25teh , m.mosallaei
ارسال: #۱۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
سلام... دوستان کسی میدونه دروس ارائه شده دانشگاه علوم و تحقیقات چند روز در هفتست؟ یعنی چند روز ارائه میشه.. چه تو شبکه چه تو تجارت!!!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)rkhd92 نوشته شده توسط:  سلام... دوستان کسی میدونه دروس ارائه شده دانشگاه علوم و تحقیقات چند روز در هفتست؟ یعنی چند روز ارائه میشه.. چه تو شبکه چه تو تجارت!!!

برای واحد علوم تحقیقات قزوین
از طریق ورود میهمان می توانید دروس و روزهای ارائه شده و اساتید را مشاهده کنید
۰
۱
ارسال: #۱۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)rkhd92 نوشته شده توسط:  سلام... دوستان کسی میدونه دروس ارائه شده دانشگاه علوم و تحقیقات چند روز در هفتست؟ یعنی چند روز ارائه میشه.. چه تو شبکه چه تو تجارت!!!

برای واحد علوم تحقیقات قزوین
از طریق ورود میهمان می توانید دروس و روزهای ارائه شده و اساتید را مشاهده کنید

علوم و تحقیقات تهران رو میخواستم.. عذر میخوام تهرانش از قلم افتاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۶۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۶۸ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۶۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۰۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۶۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۴۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۸۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۱۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close