زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همراه داشتن کارت شناسایی سر جلسه آزمون

ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
با سلام، من متاسفانه تمام مدارک شناساییم رو خوابگاه جا گزاشتم و الانم خونه هستم، به نظر شما چیکار میشه کرد؟ ظاهرا سر جلسه باید مدرک معتبر همراهت باشه. کپی کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت معتبر قبول نیست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
فکر کنم پاسپورت اعتبار داشته باشه. با این حال اگر نگران این مساله هستید و توی خوابگاه کسی هست می تونید بگید براتون تا روز کنکور پست کنه ولی به نظرم همون پاسپورت و کپی کارت ملی رو ببرید مشکلی نباشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
الان دیدم پاسپورتمم ۲ ماهه اعتبارش تموم شده ، عجب شانسی داریما..
۰
۰
ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
فکر نکنم به اعتبار پاسپورت کسی نگاه کنه! اعتبار کارت ملی همه تموم شده Big Grin برای اطمینان کپی کارت ملی و شناسنامه رو هم ببرید و از همون اول توضیح ندید که نشاسنامه نبود و اینا! اگر پرسیدند بگید که پاسپورت هم که معتبره! به حالت تعجب Tongue بعد اگر باز چیزی گفتن کپی ها رو نشون بدید بگید شناسنامه محل تحصیلتون مونده Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: همراه داشتن کارت شناسایی سر جلسه آزمون
دفترچه بیمه هم کارت شناسایی محسوب میشه . من خودم شده مدارک همراهم نبوده از دفترچه استفاده کردم
به هر حال همه مشخصات ثبتی شما درش هست + عکس
البته اگر دفترچه رو بردید کپی مدارکی که دارید رو هم برا احتیاط ببرید.
۰
۰
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ق.ظ
برا کنکور تا حالا کسی شده بهش برا مدارک گیر بدن ؟ تو سیستم سازمان سنجش هم درخواست گزاشتم سه روز یبار جواب میدن و جوابای آیین نامه ای !!
۰
۰
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
فک نکنم گیر بدن من هم نبرده بودم یا میگن یه جایی انگشت بزنی یا امضا کنی
نگران نباش اتفاقی نمیوفته ؛)

Sent from my iPad using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
RE: همراه داشتن کارت شناسایی سر جلسه آزمون
یادش بخیر سال قبل برای اینکه مثلا تمرکز داشته باشم ، موبایل همراهم نبردم ، اما تو سالن مراقبا با داوطلبا بلوتوث بازی می کردن.Big Grin

دوست خوبم نگزان نباش.کسی گیر نمیده ایشالاCool

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۰
۰
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
من یه مشکل اساسی دارم عکس کارت ملیم هیچ شباهتی به عکس شناسنامه ام نداره بعد هر دو شون هیچ شباهتی به عکسی که برای سنجش فرستادم نداره بعد هر سه تاش شباهتی به قیافه ی خودم نداره

Ayyy ya ya ya
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abibib

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل نمرین شناسایی اماری الگو aimbmb ۵ ۵,۸۵۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Homoo
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۳۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۴۹۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  کتاب شناسایی آماری الگو F.N.44 ۳ ۳,۷۶۱ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  درخواست کتاب یا جزوه فارسی درس شناسایی الگو seede ۱ ۲,۰۷۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amitdeep
  فایل های صوتی شناسایی الگو دکتر ربیعی - دانشگاه شریف Ms.Lemon ۱۶ ۲۰,۲۲۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: seede
  استاندارد های کارت ویزیت zohreeee ۰ ۱,۵۸۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close