زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال: #۱۸۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ
سلام
من ۲ماهی میشه براکنکورشروع کردم وفعلا طبق برنامه ریزی پارسه فقط چندتاازدرسهارومیونم ومن بادرس نزریه خیلی مشکل دارم و کتاب پیترلینز ترجمه سلیمی میخونم.اخه کتاب پارسه برای شروع برام خوب نبود.نظریه روچطوری بخونم که خوب یادش بگیرم.اصلابراتشخیص زبانها از هم دیگه نمیفهمم بایدچیکارکنم همش مشکل دارم ومبحث آتاناتاها هم خیلی مشکل دارم.اصلابرام خیلی غیرقابل فهم شده ولی ازش زده نشدم تلاشم هست که بیشتربخونم .کمکم کنید ممنون میشم.
واینکه من تمرین از این درس و حل ان ندارید که کمکم کنه؟
باتشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط euruse.)
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)khavar_1365 نوشته شده توسط:  سلام
من ۲ماهی میشه براکنکورشروع کردم وفعلا طبق برنامه ریزی پارسه فقط چندتاازدرسهارومیونم ومن بادرس نزریه خیلی مشکل دارم و کتاب پیترلینز ترجمه سلیمی میخونم.اخه کتاب پارسه برای شروع برام خوب نبود.نظریه روچطوری بخونم که خوب یادش بگیرم.اصلابراتشخیص زبانها از هم دیگه نمیفهمم بایدچیکارکنم همش مشکل دارم ومبحث آتاناتاها هم خیلی مشکل دارم.اصلابرام خیلی غیرقابل فهم شده ولی ازش زده نشدم تلاشم هست که بیشتربخونم .کمکم کنید ممنون میشم.
باتشکر
من هم شرایط شما رو داشتم ولی voice های کارگهی رو دانلود کردم گوش می دم خیلی بهم کمک کرده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۸۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط shahryar.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)khavar_1365 نوشته شده توسط:  من بادرس نزریه خیلی مشکل دارم و کتاب پیترلینز ترجمه سلیمی میخونم.اخه کتاب پارسه برای شروع برام خوب نبود.نظریه روچطوری بخونم که خوب یادش بگیرم.اصلابراتشخیص زبانها از هم دیگه نمیفهمم بایدچیکارکنم همش مشکل دارم ومبحث آتاناتاها هم خیلی مشکل دارم.اصلابرام خیلی غیرقابل فهم شده ولی ازش زده نشدم تلاشم هست که بیشتربخونم .کمکم کنید ممنون میشم.
شما باید تمرین های کتاب لینز رو حل کنی.بعدش دستت روان می شه و راحت زبان‌ها رو از هم تشخیص می دی Smile
۱
۰
ارسال: #۱۸۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ ب.ظ
سلام
من به دلیل ۱سری مسائل نتونستم از تیرماه شروع کنم. فردا اولین روز شروعمِ
استرس دیر شروع کردنم و اینکه ازمهر هم کلاسهای دانشگاه شروع میشه، باعث شده نتونم رو تصمیمم مطمئن نباشم. اگه ممکنه راهنماییم کنید:
طبق برنامه ای که بسته به زمان باقی مونده ریختم، درسهای عمومی و ریاضی مهندسی و تخصصی هوش رو از رو توضیح کتاب های پوران پژوهش و یاجزوه‌ها و خلاصه های طول ترم هام میخونم و بعد اگه قسمتیش رو متوجه نشدم یا مشکل داشتم از رو مرجع میخونم.
هر سرفصل که تموم شد تست های مربوط به همون سرفصل رو میزنم و بعد سراغ سرفصل بعدی میرم.
چون گرایش هوش رو میخوام تمرکزم بیشتر رو دروس این گرایشه و برای اینکه خیلی ریسک نباشه پایگاه داده رو هم میخونم که سر جلسه از دروس نرم افزار پایگاه و طراحی الگوریتم رو بزنم.
زبان هم که ۵۰۴ و grammer in use

نمیدونم واقعا این برنامه ریزی میتونه نتیجه‌ی خوب بده یا نه، اگه اشکالی به ذهنتون میرسه خوشحال میشم راهنماییم کنید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۸۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ
سلام
من کارشناسی نرم افزار خوندم
کسی می تونه منو راهنمایی کنه: کسایی که ارشد نرم افزار میخونن پس ازاتمام تحصیل زمینه کاریشون چیه؟یعنی فقط برنامه نویسی باید کار کنن یا زمینه های دیگری هم برای کارو تحقیق داره؟
با توجه به اینکه هیچ علاقه ای به برنامه نویسی ندارم آیا صلاحه برای ارشدم نرم افزار بخونم؟
البته من تصمیم دارم برای مقطع دکتری به آمریکا برم ،دراین صورت به نظر شما من چه گرایشی رو انتخاب کنم که بعدا بتونم راحت فاند بگیرم؟
متشکرم
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ)l.sh نوشته شده توسط:  itla.ir
اگه میخواین هوش شرکت کنید.این کتاب‌ها رو فقط از پوران پژوهش تهیه کنید.

ساختمان گسسته‌، ساختمان داده ‌، منظقی‌، معماری‌، سیستم عامل و هوش مصنوعی

واسه دروس تخصصی
مدار الکتریکی:
جزوه پارسه خوبه
و راهیان ارشد بعلاوه‌ی کتاب جبه دار.که اگه راهیان و پارسه رو بخونید براحتی تمرینای جبه دار رو حل می کنید.

واسه طراحی الگوریتم هم من اطلاعی ندارم ولی واسه شما که درس مهمی بحساب میاد توصیه میکنم CLRS رو بخونید(بهمراه تمرین)
موفق باشید

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: l.sh
ارسال: #۱۸۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
سلام به نظرتون برای ارشد همه گرایش هارو باید خوند یا فقط یک گرایش انتخاب کنم و بخونم
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)ali9126 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون برای ارشد همه گرایش هارو باید خوند یا فقط یک گرایش انتخاب کنم و بخونم

من خودم تمرکزم رو روی ۱ گرایش گذاشتم و ۲تا درس از گرایش نرم افزار رو هم میخونم که اگه خدایی نکرده هوش خیلی سخت بود قبولی‌ی امسال رو از دست ندم.
۰
۰
ارسال: #۱۸۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)ali9126 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون برای ارشد همه گرایش هارو باید خوند یا فقط یک گرایش انتخاب کنم و بخونم
سلام
به نظر من یک گرایش رو انتخاب کنید و روی همون متمکز بشید. من خودم حتی دو تا رشته هم امتحان ندادم که الان از این کارم خیلی‌ راضیم چون باعث شد تمرکزم نزدیک کنکور حفظ بشه و وقتم گرفته نشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۱۹۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)ali9126 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون برای ارشد همه گرایش هارو باید خوند یا فقط یک گرایش انتخاب کنم و بخونم
سلام
به نظر من یک گرایش رو انتخاب کنید و روی همون متمکز بشید. من خودم حتی دو تا رشته هم امتحان ندادم که الان از این کارم خیلی‌ راضیم چون باعث شد تمرکزم نزدیک کنکور حفظ بشه و وقتم گرفته نشه.

به نظرمنم اگه توی یک گرایش تمرکز کنیدموفق هستیدبه علاوه زبان ودروس ریاضی وبخصوص دروس مشترک باعث کسب رتبه خوب در گرایش‌ها می شوند.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سلام به همه‌ی دوستان , من چند تا سوال داشتم که لطف می کنید اگه راهنمایی‌ام کنید. من می خوام امسال کلاس کنکور ثبت نام کنم ولی روی انتخاب کلاسها یکم شک کردم.خودم می خوام آمار و احتمال ثبت نام کنم ولی شنیدم که می گن بعضی سوالاتش رو حتی بعد از رفتن به کلاس هم نمیشه حل کرد ولی ریاضی مهندسی این طور نیست و همش رو میشه حل کرد , حالا دوستانی که تجربه‌ی کلاس دارن راهنماییم کنند. همین سوال رو برای دو درس نظریه و معماری هم داشتم.ممنون میشم کمکم کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ
اگر از کتب خوبی استفاده بشه
احتیاج به کلاس رفتن نیستش
مگر اینکه واقعا احساس نیاز کنید
چون اساتید نمیخوان چیزی فراتر از کتابها بگن
و بیشتر بچه هایی هم که رتبه اوردن یا از کلاس استفاده نکردن
یا نهایت یکی دو درس رفته بودن!
بین دروسی که گفتید من فقط برای معماری کلاس رفتن
توصیه میکنم
موفق باشین

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m , انرژی مثبت , mosenabdoli
ارسال: #۱۹۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ب.ظ
ممنون از همه دوستان
یه سوال دیگه اینکه دوستانی که توی دانشگاه های دولتی هستن یک سرری اطلاعات در مورد گرایش هوش در دانشگاهی که هستن بزارن تا ببینیم از نظر سطح هوش مصنوعی در چه سطحی هستن (دانشگاهشون)
۰
۰
ارسال: #۱۹۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ)ali9126 نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان
یه سوال دیگه اینکه دوستانی که توی دانشگاه های دولتی هستن یک سرری اطلاعات در مورد گرایش هوش در دانشگاهی که هستن بزارن تا ببینیم از نظر سطح هوش مصنوعی در چه سطحی هستن (دانشگاهشون)
در این قسمت سئوالتون رو مطرح کنید بهتره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ ب.ظ
دوستان عزیز کسی اینجا هست که بدون کلاس و آزمون رتبه‌ی خوبی آورده باشه؟
من میام اینجا ناامید میشم از خودم!
هفته‌ی سوم ِ که شروع کردم. رفرنس هم نمیخونم فقط توضیح درس کتابهای پوران رو میخونم.
همینجوری کند پیش میرم چه برسه بخوام رفرنس بخونم.
جدی چرا شماها میخونید؟ همه‌ی این درسا که قبلا پاس شده، رفرنس هم همون زمان بگی نگی خونده شده، قضیه چیه؟
توروخدا اگه اوضاع درس خوندنم خیلی داغونه بگید که امیدواری الکی به خودم ندم Smile
+
محاسبات ۱ کتاب خوب معرفی کنید.من این درس رو پاس نکردم.

پیشاپیش ممنون Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۹۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۴۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۵۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۸۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۰۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۷۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۸۹۹ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۹۳ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close