زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال: #۱۶۶
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط summer_66.)
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۲۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ)narsis نوشته شده توسط:  سلام دوستان.... بچه‌ها من یک سوال داشتم در مورد تستها و تست زدن.... البته در مورد دروس مشترک و تخصصی نرم افزار دارم صحبت میکنم... این تستهائی که در کتابهای کنکوری است مال سالهای خیلی قبل و رشته های دیگه به جز نرم افزار هم است ... میخواستم بدونم میشه فقط تستهای ۱۰ سال گذشته مربوط به گرایش نرم افزار رو بزنیم ؟ این روش درسته .. ممنونم از راهنمائیتون..... .

سلام. زدن هر تست به شما یه نکته رو یادآوری میکنه و یا اصلا یه چیز جدید یادتون میده. برای اوایل درس خوندنتون به تست های طبقه بندی شده و مبحثی آخر فصل های کتابای کنکوری میتونید بسنده کنید اما به محض اینکه به یه قدرت کلی تو مباحث دروس مختلف رسیدید و احساس کردید میتونید الان به یک کنکور واقعی پاسخگو باشید( این حس باید حداقل یک ماه قبل از کنکور ایجاد بشه) باید حتما کتابای کنکور جامع تهیه کنید و روزی ۱ کنکور از خودتون (با جدیت و کاملا واقعی و ترجیحا همون زمانی از روز که قراره کنکور واقعی رو بدید) بگیرید و بعد از تصحیح پاسخنامتون، تک تک سوالات با حل تشریحی اونا رو چک کنید و مباحثی که مشکل داشتید یا فراموش کردید رو دوباره مرور کنید. این روش خیلی موثر هست در مورد خودم که جواب داد. فقط یادتون باشه قبل از اینکه احساس قدرت کنید اگه این روش رو پیاده کنید شاید یه کم سرخورده بشید اما اگه به موقع این کارو انجام بدید بهتون اعتماد به نفس هم میده. در اوایل خوندنتون تست های مبحثی چندین کتاب رو در صورت امکان یه نگاه بندازید شاید این کتابی که شما دارید درموردش حرف میزنید کتاب ضعیفی در این زمینه باشه.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , h4cker
ارسال: #۱۶۷
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ)narsis نوشته شده توسط:  سلام دوستان.... بچه‌ها من یک سوال داشتم در مورد تستها و تست زدن.... البته در مورد دروس مشترک و تخصصی نرم افزار دارم صحبت میکنم... این تستهائی که در کتابهای کنکوری است مال سالهای خیلی قبل و رشته های دیگه به جز نرم افزار هم است ... میخواستم بدونم میشه فقط تستهای ۱۰ سال گذشته مربوط به گرایش نرم افزار رو بزنیم ؟ این روش درسته .. ممنونم از راهنمائیتون..... .

سلام. زدن هر تست به شما یه نکته رو یادآوری میکنه و یا اصلا یه چیز جدید یادتون میده. برای اوایل درس خوندنتون به تست های طبقه بندی شده و مبحثی آخر فصل های کتابای کنکوری میتونید بسنده کنید اما به محض اینکه به یه قدرت کلی تو مباحث دروس مختلف رسیدید و احساس کردید میتونید الان به یک کنکور واقعی پاسخگو باشید( این حس باید حداقل یک ماه قبل از کنکور ایجاد بشه) باید حتما کتابای کنکور جامع تهیه کنید و روزی ۱ کنکور از خودتون (با جدیت و کاملا واقعی و ترجیحا همون زمانی از روز که قراره کنکور واقعی رو بدید) بگیرید و بعد از تصحیح پاسخنامتون، تک تک سوالات با حل تشریحی اونا رو چک کنید و مباحثی که مشکل داشتید یا فراموش کردید رو دوباره مرور کنید. این روش خیلی موثر هست در مورد خودم که جواب داد. فقط یادتون باشه قبل از اینکه احساس قدرت کنید اگه این روش رو پیاده کنید شاید یه کم سرخورده بشید اما اگه به موقع این کارو انجام بدید بهتون اعتماد به نفس هم میده. در اوایل خوندنتون تست های مبحثی چندین کتاب رو در صورت امکان یه نگاه بندازید شاید این کتابی که شما دارید درموردش حرف میزنید کتاب ضعیفی در این زمینه باشه.

سلام... واقعا ممنونم از راهنمائیتون‌، خیلی از مسائل حل شد..... .
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ب.ظ
سلام دوستان.
اگر امکان داره چند روش خلاصه برداری رو بیان کنید.
با تشکر.
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ
من روش خودمو اینجا گفتم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: بهارک_۱
ارسال: #۱۷۰
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ)۰۲۹۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
با تشکر.
سئوال شما به این بخش مربوط نیست
جواب را در لینک زیرجستجوکنید یا اینکه یک تاپیک جدید ایجاد کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ق.ظ
دوستان سری به این جا هم بزنید.
خالی از لطف نیست...

۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ق.ظ
سلام.من می خوام تازه شروع کنم.....
گسسته چی بخونم؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ)۰۲۹۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
با تشکر.
سئوال شما به این بخش مربوط نیست
جواب را در لینک زیرجستجوکنید یا اینکه یک تاپیک جدید ایجاد کنید

بخشش لازم نیست ‌، اعدامش کنید Tongue

در مورد خلاصه برداری قبلا تاپیک ایجاد شده و نیاز به ایجاد تاپیک جدیدی نیست‌، میتونید در همون تاپیکهای قدیمی مطلب خودتون رو بنویسید یا پیدا کنید
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط پشتکار.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ق.ظ)arshadd نوشته شده توسط:  سلام.من می خوام تازه شروع کنم.....
گسسته چی بخونم؟؟؟؟؟

کتاب روزن خیلی عالیه که ترجمه نشده و کتاب گریمالدی انتشارات فاطمه عالی عالیه
خیلی از تمریناتش سوالات ارشد دانشگاه آزاده
حل تمرین هم داره
پوران و راهیان ارشدم عالیهSmile
انتشارات فاطمی منظورمه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه
ارسال: #۱۷۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ
من مشکلم فقط تهیه منابع و زدن استارته است الان اول ماه رمضان من هنوز شروع نکردم

اینقدر مطالب در مورد منابع هست که مانده‌ام کدام یکی از منابع را بخرم آخه من از نظر بودجه ضعیفم که بخواهم برای یک درس چندین منبع بخرم ... ولی دیگه نمیشه لفتش داد تمامی تاپیکها را نگاه میکنم میبینم تو اکثر انها پوران پژوهش هست به خاطر همین کلیه کتابهای پوران پژوهش برای مهندسی کامپیوتر میخرم و همه را تا آخر آذر مطالعه میکنم و بعدش هم فقط میشینم تست حل میکنم ۱۴ تا کتاب هر روز به ۲ کتاب اختصاص میدم

به امید خدا موفق بشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۷۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  اینقدر مطالب در مورد منابع هست که مانده‌ام کدام یکی از منابع را بخرم آخه من از نظر بودجه ضعیفم که بخواهم برای یک درس چندین منبع بخرم ... ولی دیگه نمیشه لفتش داد تمامی تاپیکها را نگاه میکنم میبینم تو اکثر انها پوران پژوهش هست به خاطر همین کلیه کتابهای پوران پژوهش برای مهندسی کامپیوتر میخرم و همه را تا آخر آذر مطالعه میکنم و بعدش هم فقط میشینم تست حل میکنم ۱۴ تا کتاب هر روز به ۲ کتاب اختصاص میدم
اگر برای یک درس چند منبع هم بخرید فرصت ندارید همه را بخوانید

توی این تاپیک هم تاحدودی میتونید جوابتون را پیدا کنید ولی قبلا این سئوال را در
"گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم"پرسیدید من هم براتون لینک صحیح تالار منابع را همانجاگذاشتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۷۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ ب.ظ
خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود سرنوشت خود را تغییر دهند.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , summer_66 , aminamini , پشتکار
ارسال: #۱۷۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۳ ب.ظ
بچه ها
من میخواستم نکته و حل مسئله CLRS رو پرینت بگیرم ولی پرینتش خوانا نیست.
کسی نمی دونه چطوری باسد درستش کرد؟
Introduction To Algorithms 2nd Edition Solutions (Instructors.Manual
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه ها
من میخواستم نکته و حل مسئله CLRS رو پرینت بگیرم ولی پرینتش خوانا نیست.
کسی نمی دونه چطوری باسد درستش کرد؟
Introduction To Algorithms 2nd Edition Solutions (Instructors.Manual

??
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  سلام میشه بگید کتاب لینز اصلی خوندین یا ترجمه شده ؟
و حل المسایل لینز می تونم از اینترنت پیدا کنم ؟

من اصلیشو از یک ایبوک خوندم‌، ولی ترجمش هم خوبه‌، یک کتابی پارسال ازش ترجمه شد‌، که اسم نویسندش یادم نیست‌، دقیقا جلد خود لینز و به عنوان جلد کتاب استفاده کردن (جلد سیاه و آبی پر رنگ) اون ترجمه خوبیه بدلیل اینکه ۱۴ فصل و آورده ‌، قطعا واسه ارشد‌، تا فصل ۱۳ الزامیه‌، خیلیا تا ۱۱ فصل بیشتر نمیخونن‌، در مورد تمریناش‌، من حل المسائل یکی از دوستامو موقع دانشجویی گرفته بودم‌، نمیدونم میشه تو اینترنت پیدا کرد یا نه ،اما مهم‌تر از خوندن کتاب تمارینش، هر تمرین بارها بارها بخونید و نکاتشو استخراج کنید .
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها ثبت نام سنجش تکمیلی کی هست؟

فکر میکنم از شهریور به بعد باشه ...

این کتاب با ترجمه بابک سلیمی و مجتبی پورمحقق هست.
سرفصل اش رو می تونین توی این سایت اصلیش ببینین.
itla.ir

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۱۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۲۰۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۶۸ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۷۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۸۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۸۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۹۵۸ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۵۳۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close