زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پشتیبانی ارائه دهندگان ADSL از یک مودم خاص به چه معنا است

ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
سلام
یه نفر از من سوال پرسید من چون مطمئن نبودم همون موقع جواب ندادم. فکر کردم چک کنم بعد بگم.
این شخص می خواد سرویس ADSL بگیره. بهش گفتن ما فقط از فلان مودم (تیپی لینک یا دی لینک بود فکر کنم، اصلا یادم نیست) پشتیبانی میکنیم. سوال اینه که این پشتیبانی به چه مفهومه؟ آیا فقط در همین حد هستش که وقتی مشکلی مثل قطعی پیش میاد پشت تلفن میتونن راهنمایی کنن که چطور تنظیمات مودم را چک کرد یا مثلا به مودم وصل شد رمز عبور را تغییر داد و ...
البته میشد زنگ زد از قسمت پشتیبانی پرسید اما واقعیت اینه که من به کاربران مانشت خیلی بیشتر اعتماد دارمBig Grin
من خودم اون موقع که برای اولین بار ADSL گرفتم مودمی که شرکت معرفی کرد رو نگرفتم. چند سال اول هم واقعا هیچ مشکلی نداشتیم. الان یکسری مشکلات داریم اما چون نمیدونم تقصیر مودمه یا شرکته که به ما خدمات میده (که احتمالش ۸۵% هم بیشتره) پیگیرش نیستیم و سعی میکنیم باهاش بسازیم دیگه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ
با اطمینان ۹۹ درصد میتونم بگم که هیچ فرقی نمیکنه چه مودمی بگیرید و اگر چک کنید میبینید که اکثر ISPها چنین حرفی رو می‌زنن که از فلان مودم استفاده کنید و از این جور چیزا. مادامی که مودم از ADSL2+ پشتیبانی کنه هیچ مشکلی به وجود نمی‌یاد.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , sepid , eris229
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ب.ظ
فقط برای فروختن مودم خودشون هستش!!!...
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ
RE: پشتیبانی ارائه دهندگان ADSL از یک مودم خاص به چه معنا است
نمیدونم این شرکت ها بر چه اساسی این کار را میکنند. اصلا چرا باید اجازه داشته باشند مودم بفروشن تازه به مشتری هم بگن ما فقط از این مودم پشتیبانی میکنیم. اینترنت به این گرونی در اختیارمون میذارن باز هم خودشون رو درگیر فروش مودم میکنند!
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
هیچ فرقی نمیکنه .بیشتر حرف اینها ،جنبه فروش یه مودم خاص دارن.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۸۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۳۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  adsl فن آوا یا شاتل؟ SepidehP ۷ ۴,۹۴۷ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  پشتیبانی نرم افزار h_kh ۱۸ ۱۴,۹۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۵۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۰۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منظور از "ارائه مدل" در برخی پایان نامه ها چیست؟ one hacker alone ۰ ۲,۰۰۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۳۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close