زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ترتیب انتخاب دانشگاه ها

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط mobina.)
ترتیب انتخاب دانشگاه ها
بر اساس اولویت یکسری دانشگاهها را انتخاب کردم ولی در مورد ترتیب درست اونها هنوز مردد هستم, می خواستم ازتون خواهش کنم نظرتون را راجع به ترتیب انتخابهایی که کردم تا دیر نشده بدید

۱/ دانشگاه تهران
۲/ دانشگاه شریف
۳/ امیرکبیر
۴/ شهید بهشتی
۵/ صنعتی اصفهان
۶/ اصفهان
۷/ شیراز
۸/ علم و صنعت
۹/ الزهرا
۱۰/ خواجه نصیر
۱۱/ فردوسی مشهد
۱۲/ یزد
۱۳/ تربیت معلم
۱۴/ تبریز
۱۵/ اصفهان (اموزش محور)
۱۶/ بوعلی سینا همدان
۱۷/ باهنر کرمان
۱۸/ مالک اشتر
۱۹/ اهواز
۲۰/ شاهرود

• در مورد دانشگاه خواجه نصیر یکسری معتقدند سطح علمی مطلوبی در گرایش هوش مصنوعی نداره و الزهرا را هم یکسری معتقدند بهتره پایین‌تر بزنم, به نظر شما کار درستیه که این ۲ دانشگاه را قبل از مشهد انتخاب کنم (فقط به خاطر مزیت تهران بودنش)؟
• با توجه به قبولیهای پارسال احتمال می دم مشهد و یزد قبول بشم, فقط به خاطر سطح علمی دانشگاه فردوسی اونرا بالاتر از یزد زدم به نظر شما ارزشش را داره و ایا فاصله این ۲ تا دانشگاه اونقدر زیاد هست که این کار را بکنم؟ جون فکر می کنم برای ادامه تحصیل شانس بیشتری با انتخاب فردوسی مشهد دارم (ساکن اصفهان هستم)
• کرمان, اهواز و شاهرود را فکر می کنم به خاطر وضعیت دانشگاههاش بهتر باشه اصلا انتخاب نکنم. به نظرشما کار درستیه؟
• جون سطح علمی دانشگاهها برام اهمیت داره تقریبا در مورد اکثر دانشگاهها بلافاصله بعد از روزانه, شبانه های اونها را انتخاب کردم. در مورد شبانه‌ها این کار منطقی هست؟
راستی یادم رفت بگم این انتخابها بر اساس گرایش هوش مصنوعیه با رتبه ۴۹۰
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
ترتیب انتخاب دانشگاه ها
من همجنان منتظر جوابتنون هستم!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ
ترتیب انتخاب دانشگاه ها
آموزش محور اصفهان رو می تونی بالاتر بیاری به نظر من

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mobina
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
RE: ترتیب انتخاب دانشگاه ها
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ)mobina نوشته شده توسط:  من همجنان منتظر جوابتنون هستم!!!!!!

من خودم لیسانس نرم افزار از دانشگاه صنعتی اصفهان گرفتم از لحاظ امکانات خوبه هم خوابگاه هم آموزشی هم ورزشی هم سلف‌، خیلی دانشگاه بزرگیه سرسبزه و جنگل هم توش داره!! ولی خوب سخت گیریش هم از لحاظ درسی زیاده، برای درس خونها خیلی خوبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mobina
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط mobina.)
ترتیب انتخاب دانشگاه ها
ممنون از جوابتنون ولی ۱ سوال
به نظرتون ترتیب
۱- فردوسی مشهد
۲- خواجه نصیر
۳- الزهرا
منطقی‌تر نیست؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ
ترتیب انتخاب دانشگاه ها
اقای تنهایی می شه لطفا راهنماییم کنید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۸۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۹۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۴۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۰۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۷۱۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۴۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۸۷۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
  ۶۱ هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه speeedd ۶ ۴,۸۷۱ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: paradox
  مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران Happiness.72 ۶ ۵,۳۴۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close