زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ
دوستان میخواستم اگه اطلاعاتی در مورد این ۲ تا دانشگاه در گرایش ۱و۴ آی تی دارید بهم بدید و کمکم کنید که این انتخاب‌ها چه جوری باشن؟
۱:تحصیلات تکمیلی کرمان
۲:باهنر کرمان
۳:صنعتی ارومیه
صنعتی ارومیه مثله اینکه تازه سازه و تازه تو خود ارومیه نیست.فکر کردم شاید کرمان بهتر باشه.میشه راهنماییم کنید.وب سایت دانشگاه های کرمان هم نمیدونم چرا بالا نمیاد!در ضمن من از تهران میخوام برم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ ب.ظ
RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  دوستان میخواستم اگه اطلاعاتی در مورد این ۲ تا دانشگاه در گرایش ۱و۴ آی تی دارید بهم بدید و کمکم کنید که این انتخاب‌ها چه جوری باشن؟
۱:تحصیلات تکمیلی کرمان
۲:باهنر کرمان
۳:صنعتی ارومیه
صنعتی ارومیه مثله اینکه تازه سازه و تازه تو خود ارومیه نیست.فکر کردم شاید کرمان بهتر باشه.میشه راهنماییم کنید.وب سایت دانشگاه های کرمان هم نمیدونم چرا بالا نمیاد!در ضمن من از تهران میخوام برم
من که هیچ کدوم رو نزدم. به هرقیمتی ارشد خوندن اصلا درست نیست. کرمان به خاطر مسافت ونوع شهر که یه کم خطرناکه.
صنعتی ارومیه هم که فقط یه سری به سایتش بزنید همه چی دستتوتن میاد(مخصوصا اساتید دانشکده کامپیوتر)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم بستگی به علاقه خودتون داره ولی با هنر کرمان از ۳ تای دیگه بهتره.

العبد
۰
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: parmiss , ali_computer69
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ب.ظ
نه نزدم. چون از شهرستان ارزش مدرکش کمتره.اون به کنار اصلا استاداش کین؟
وقتی میرین تو سایت امیر کبیر اصلا لینک مربوط به دانشگاه امیر کبیر-واحد گرمسار کار نمیکنه و واحد بندر عباس هم همینطور. فقط لینک مربوط به واحد ماهشهر کارمیکنه . بعدش من که زنگ زدم امیر کبیر شماره واحد گرمسار رو بگیرم هیچکس شمارش رو نداشت!!!!!!!!این می گفت از اون بگیر،اون هم میگفت از اون یکی بگیر.انشالله. هر چی قسمت باشه.

العبد
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parmiss , ali_computer69
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۱ ب.ظ
استاد هاش رو آمار گرفتم از امیرکبیر تهران میان ولی استادهای تاپش نمیاد.من هم دلم راضی نیس بزنم.نمیدونم چه کنم.هنوز انتخاب رشتم رو انجام ندادمSad
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ ب.ظ
شما که دانشگاه شاهد قبول میشید ... پارسال ۱۶۷ روزانه ش رو قبول شد ... اونجا رو دوست ندارید ؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ ب.ظ
نه متاسفانه.دانشگاه شاهد مصاحبه هم داره که فکر کنم منو رد کنن
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شما که دانشگاه شاهد قبول میشید ... پارسال ۱۶۷ روزانه ش رو قبول شد ... اونجا رو دوست ندارید ؟؟
اخه این دانشگاه یه کم ناشناخته است.هیچکس اطلاعی ازش نداره که سطح علمیش چطوره. ادم میترسه بعد پشیمون بشه.
شما اطلاعی دارین؟

العبد
۰
۲
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شما که دانشگاه شاهد قبول میشید ... پارسال ۱۶۷ روزانه ش رو قبول شد ... اونجا رو دوست ندارید ؟؟
اخه این دانشگاه یه کم ناشناخته است.هیچکس اطلاعی ازش نداره که سطح علمیش چطوره. ادم میترسه بعد پشیمون بشه.
شما اطلاعی دارین؟

من که واسه مشاوره رفتم .مشاور گفت از نظر کارهای تحقیقاتی و اینا دانشگاه خوبیه.ولی بچه هاش از محیطش ناراضین .بهم گفت بعد دانشگاه های معتبر این رو بزنم .ولی فکر کنم اگه برای ادامه تحصیل بخواهید برید خارج شاید یکم مشکل ساز باشه.مشاوره گفت برای خانم‌ها شرایط خاصی داره که اون هم چادره.در ضمن مصاحبه هم داره..........
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط mmpf.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  من که واسه مشاوره رفتم .مشاور گفت از نظر کارهای تحقیقاتی و اینا دانشگاه خوبیه.ولی بچه هاش از محیطش ناراضین .بهم گفت بعد دانشگاه های معتبر این رو بزنم .ولی فکر کنم اگه برای ادامه تحصیل بخواهید برید خارج شاید یکم مشکل ساز باشه.مشاوره گفت برای خانم‌ها شرایط خاصی داره که اون هم چادره.در ضمن مصاحبه هم داره..........
یعنی قبل شهرستان‌ها بزنیم؟(تو سایتش که اساتید کامپیوتر رو دیدم اصلا تعریفی نداشت)من خودم که قبل مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی زدمش ولی میخواهم جابجا کنمش؟ .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

العبد
۰
۱
ارسال: #۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  من که واسه مشاوره رفتم .مشاور گفت از نظر کارهای تحقیقاتی و اینا دانشگاه خوبیه.ولی بچه هاش از محیطش ناراضین .بهم گفت بعد دانشگاه های معتبر این رو بزنم .ولی فکر کنم اگه برای ادامه تحصیل بخواهید برید خارج شاید یکم مشکل ساز باشه.مشاوره گفت برای خانم‌ها شرایط خاصی داره که اون هم چادره.در ضمن مصاحبه هم داره..........
یعنی قبل شهرستان‌ها بزنیم؟(تو سایتش که اساتید کامپیوتر رو دیدم اصلا تعریفی نداشت)من خودم که قبل مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی زدمش ولی میخواهم جابجا کنمش؟ .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.
اونطور که مشاور گفت نمیشه تو زمینه هایی به جز پزشکی کار کرد.حالا نمیدونم تا چه حد درست باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf , ali_computer69
ارسال: #۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ
من نمیدونستم شاهد مصاحبه داره !!!

مشاورهای پارسه گفتن استاداش بد نیستن .
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  من نمیدونستم شاهد مصاحبه داره !!!

مشاورهای پارسه گفتن استاداش بد نیستن .

مصاحبه که نمیشه گفت . یه فرمیه که باید پر کنین. زیاد جدیش نگیرین.
اخه من که تو سایتش اساتید کامپیوتر رو نگاه میکردم . افتضاح بودن.؟

العبد
۰
۱
ارسال: #۱۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

دوست عزیز اشتباه نکنید که این رشته فناوری اطلاعات پزشکی اصلا مهندسی پزشکی نیست و هیچ ربطی به هم ندارن مهندسی پزشکی یه رشته کاملا الکترونیکیه و مربوط به رشته برق
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

دوست عزیز اشتباه نکنید که این رشته فناوری اطلاعات پزشکی اصلا مهندسی پزشکی نیست و هیچ ربطی به هم ندارن مهندسی پزشکی یه رشته کاملا الکترونیکیه و مربوط به رشته برق
این رشته همون مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی که چند سالی هست به صورت مجازی تو امیر کبیر هست.
و تو اون چارت درسیش هم نوشته که یکی از گرایش های مهندسی پزشکی (جدید). پس شک نکنید که این یکی از گرایش های مهندسی پزشکی و نمیدونم چرا اسمش رو عوض کردن Huh
حالا شما نظری دارین در مورد این رشته وادامه تحصیلش؟

العبد
۰
۱
ارسال: #۱۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

این رشته همون مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی که چند سالی هست به صورت مجازی تو امیر کبیر هست.
و تو اون چارت درسیش هم نوشته که یکی از گرایش های مهندسی پزشکی (جدید). پس شک نکنید که این یکی از گرایش های مهندسی پزشکی و نمیدونم چرا اسمش رو عوض کردن Huh
حالا شما نظری دارین در مورد این رشته وادامه تحصیلش؟

من رفتم دانشگاه تهران پرسیدم.. درسهای it ا رویکرد پزشکی خونده میشه، مثلا پردازش تصاویر پزشکی، ذخیره اطلاعات پزشکی و...../ واسه همین پایان نامه ات هم باید تو همین زمینه باشه. در ضمن گفتن امسال بیشتر هم رو با پیش زمینه it گرفتند ولی از سال دیگه ممکنه با پیش زیمینه های دیگه هم( مثل مهندسی پزشکی و بهداشت و...) بگیرندو براشون دروس جبرانی بگذارند تا همه به یه سطحی برسند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , mmpf , ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۲۳ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۲۵ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  مباحث تکمیلی ۱ wskf ۱ ۱,۱۰۷ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  مباحث تکمیلی یک و دو راهیان ارشد Hopegod ۰ ۱,۰۰۷ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان araz22 ۴ ۲,۰۳۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sara27
  قبولی های آی تی تحصیلات تکمیلی کرمان مونا۷۰ ۰ ۱,۳۱۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: مونا۷۰
  ۲۱۰- باهنر کرمان روزانه benz1372 ۴ ۲,۵۹۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  از کرمان تا امام رضا sinbadcity ۰ ۱,۶۲۴ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sinbadcity
  مشکل خوابگاه باهنر و گلستان وهرمزگان dhgh ۴ ۲,۱۹۷ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان dhgh ۰ ۱,۵۲۴ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: dhgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close